Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Cafe dla wszystkich
ODPOWIEDZ
faarasi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2011, o 23:26

Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: faarasi » 5 sie 2012, o 23:05

Zastanawiam się czy ktoś z Was kibicuje ujawnionym zawodnikom zamiast tylko konkretnym narodowością?
Czy ktoś z was ma swoich ulubionych homo sportowców?
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: zium » 6 sie 2012, o 16:47

Megan Rapinoe oczywiście ;-)
niedawno wyoutowana zawodniczka USWNT
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: anglistka90 » 6 sie 2012, o 17:33

jak dla mnie, to ta cala Megan nie musiala sie ujawniac, bo wieje od niej na km ;]

moim zdaniem te "panie" podnoszace ciezary, te wiecie, po 160 kg, to one wszystkie sa stuprocentowymi butchami ;] te umiesnione uda, bicepsy, ta umiesniona klata, te rasowe kwadratowe szczeki mmmmm (jak mozna tak bezczescic swoje ciala, nie rozumiem, po tych sterydach i nie wiem jeszcze czym wygladaja doslownie jak faceci).

nie kibicuje komus dlatego ze jest gejem czy lesbijka, kibicuje swojemu narodowi, bo jestem dumna ze pochodze z tego kraju.

* narodowosciOM :roll: jak dla mnie najglupszy blad ortograficzny jaki mozna zrobic :roll:
Awatar użytkownika
git
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 277
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: git » 6 sie 2012, o 22:50

Judith Arndt :) .
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: zium » 6 sie 2012, o 23:41

anglistka90 pisze:nie kibicuje komus dlatego ze jest gejem czy lesbijka, kibicuje swojemu narodowi, bo jestem dumna ze pochodze z tego kraju.
no chyba jak każdy normalny człowiek, ale jeśli nie ma reprezentanta własnego kraju w jakiejś konkurencji to można pokibicować innym.

swoją drogą to dzisiejszy mecz USWNT - Kanada, był strasznie emocjonujący, padło aż 7 bramek, z czego decydująca w ostatnich minutach dogrywki, ktoś oglądał?
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: heya_ » 7 sie 2012, o 00:30

anglistka90 pisze:
moim zdaniem te "panie" podnoszace ciezary, te wiecie, po 160 kg, to one wszystkie sa stuprocentowymi butchami ;] te umiesnione uda, bicepsy, ta umiesniona klata, te rasowe kwadratowe szczeki mmmmm (jak mozna tak bezczescic swoje ciala, nie rozumiem, po tych sterydach i nie wiem jeszcze czym wygladaja doslownie jak faceci).
:roll:

o, powialo stereotypem ;) tak jakby kazda umiesniona kobieta miala od razu "umiesniony " temperament czy charakter. co do wygladu zas...ja tam lubie miesnie. lepsza nazbyt przypakowana sportsmenka niz nazbyt wychudzona modelka. co kto lubi

http://www.youtube.com/watch?v=vGsuSDvb9Nc

polecam :D
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: anglistka90 » 7 sie 2012, o 00:47

heya_ pisze:
o, powialo stereotypem ;) tak jakby kazda umiesniona kobieta miala od razu "umiesniony " temperament czy charakter. co do wygladu zas...ja tam lubie miesnie. lepsza nazbyt przypakowana sportsmenka niz nazbyt wychudzona modelka. co kto lubi
zadnym stereotypem, widzialas te kobiety? :roll: mowie o tych co podnosza te bardzo duze ciezary, 150, 160 kg, i nie chodzi tylko o ich ciala, tu chodzi o ich twarze, maja doslownie kwadratowe szczeki jak faceci i takie duze nosy jak faceci :roll: nawet nie maja miesni tylko dwa miesnie, a przeciez piersi u kobiety to tkanka tluszczowa. nie wiem jaki maja charakter, ale z wygladu wygladaja jak faceci, ta ruska co zajela drugie miejsce to doslownie taki mlody byczek.

te co podnosza po 50, nie wygladaja tak strasznie, przynajmniej mimo duzej muskulatury dalej jak kobiety, nawet seksowne kobiety.

tez mi sie podobaja umiesnione ciala, ale bez przesady, ladnie zarysowane, naturalne miesnie, nie ciala napakowane sterydami i innym shitem.
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: anglistka90 » 7 sie 2012, o 00:56

heya_ pisze:
o, powialo stereotypem ;) tak jakby kazda umiesniona kobieta miala od razu "umiesniony " temperament czy charakter. co do wygladu zas...ja tam lubie miesnie. lepsza nazbyt przypakowana sportsmenka niz nazbyt wychudzona modelka. co kto lubi
zadnym stereotypem, widzialas te kobiety? :roll: mowie o tych co podnosza te bardzo duze ciezary, 150, 160 kg, i nie chodzi tylko o ich ciala, tu chodzi o ich twarze, maja doslownie kwadratowe szczeki jak faceci i takie duze nosy jak faceci :roll: nawet nie maja piersi tylko dwa miesnie, a przeciez piersi u kobiety to tkanka tluszczowa. nie wiem jaki maja charakter, ale z wygladu wygladaja jak faceci, ta ruska co zajela drugie miejsce to doslownie taki mlody byczek.

te co podnosza po 50, nie wygladaja tak strasznie, przynajmniej mimo duzej muskulatury dalej jak kobiety, nawet seksowne kobiety.

tez mi sie podobaja umiesnione ciala, ale bez przesady, ladnie zarysowane, naturalne miesnie, nie ciala napakowane sterydami i innym shitem, bo takiego efektu nie osiagnie sie samymi cwiczeniami, niestety, u kobiet tym bardziej, bo wolniej rozbudowuja miesnie, a juz na pewno nie bylyby w stanie "wycwiczyc" w ten sposob klatki piersiowej czy zmienic rysow twarzy.
sonia888
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2011, o 22:11

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: sonia888 » 7 sie 2012, o 09:17

Jeśli jest Megan Rapinoe, to musi być też Abby Wambach !
aparachute
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 103
Rejestracja: 22 lis 2011, o 01:16

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: aparachute » 7 sie 2012, o 10:09

...
Ostatnio zmieniony 28 lis 2012, o 18:01 przez aparachute, łącznie zmieniany 1 raz.
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: anglistka90 » 7 sie 2012, o 11:32

aparachute pisze:Ogladałam podnoszenie cięzarów - ruska kobieta rzeczywiscie butch na miliard kilometrow, ale reszta? Nie wydaje mi sie. To jest sport, gdyby one wygladaly "normalnie" to nie zaszlyby tak daleko. Zreszta pilkarka nie rowna sie lesbijka, facet w sukience nie rowna sie gej. A przy okazji to przykro mi jak slysze pogardliwe komenatrze typu "ale ma bary, babochlop". A nawet wrecz jestem oburzona i zdenerwowana. Ktos poswieca cale swoje zycie dla sportu, godziny treningu, psychika, dieta, wszystko, a wychodzi jakis polaczek z przed telewizora i potrafi tylko rzeknac "ale obrzydliwa kobita, w ogole kobity sie nie nadaja do takich sportow, jaki babochlop".
przypominam ci ze jestes identycznym "polaczkiem" jak ja. :roll: i mnie jest przykro np, kiedy slysze, ze jestem jakims polaczkiem, i to od drugiego polaczka. :roll: nigdzie nie napisalam ze sie nie nadaja, ciekawy sport, przyjemnie sie oglada, jednak moim skromnym zdaniem, po co w ogole wprowadzac taki sport, gdzie trzeba ladowac w siebie sterydy, hormony i inne rzeczy zeby cos osiagnac? to jest bardzo nienaturalne, krzywdza swoje ciala. ta, co wygrala, tez wygladala jak facet, tylko walnela sobie tandetny makijaz, i wygladala jak facet w makijazu, chyba sama widzialas jej twarz. co mam napisac? ze to jest piekne? a moze tobie sie to podoba? i nie musisz mi tlumaczyc, ze pilkarka nie rowna sie lesbijka itd, bo to akurat dobrze wiem. :roll: tym bardziej nie musisz mi tlumaczyc, co to jest sport, wyczerpujace treningi, dieta, psychika, i wszystko bo tego akurat sama doswiadczylam.

i z pewnoscia, wiekszosc tych co podnosza te ciezary, to hetero, ale WYGLADAJA jak butch.
aparachute
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 103
Rejestracja: 22 lis 2011, o 01:16

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: aparachute » 7 sie 2012, o 15:15

...
Ostatnio zmieniony 28 lis 2012, o 18:01 przez aparachute, łącznie zmieniany 1 raz.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: odbicie » 7 sie 2012, o 17:11

anglistka90 pisze:
to jest bardzo nienaturalne, krzywdza swoje ciala.
- wiele rzeczy/stanów u ludzi jest nienaturalnych (natura nie obdarzyła tym i owym przy narodzeniu, lub coś utracili później) – ludzie żyją po prostu ze „wspomagaczami” (nie odnoszę się tu do sugerowanych sterydów) – Twoje założenie jest kategoryczne… I krzywdzą swoje ciało? Kolejna Twoja prywatna opinia. Może wolałyby inaczej, ale skoro miały takie nie inne warunki i decydowały się na określone rozwiązania – nikt chyba ich nie zmuszał? Jeśli oszukują – źle, ale jeśli zyskują „nienaturalną” posturę, czy twarz poprzez ciężką pracę – to ich sprawa. Że ktoś odbiega od „normalnie” wyglądających, jednocześnie negatywnie się to ocenia – przekonanie bardzo kiepskie… Te normy babskości i chłopskości: przerąbane być po środku, czy na krańcach tych złotych koncepcji…
ta, co wygrala, tez wygladala jak facet, tylko walnela sobie tandetny makijaz, i wygladala jak facet w makijazu, chyba sama widzialas jej twarz. co mam napisac? ze to jest piekne? a moze tobie sie to podoba?

- katastrofa, odebrać dowód, prawo jazdy czy legitkę, i zmienić oznaczenie płci. Przecież każdy/każda powinna w określony, jedynie słuszny sposób reprezentować płeć, którą ma wpisaną w papiery… Że czasem kobita mało przypomina kobitę: od razu negatywnie ocenić, i wskazać na skalę obrzydzenia. Zawstydzić. Że przykładowo nie mieścisz się w normie i w ogóle: gotowy wyrób do załatwienia czyjejś psychiki. Jest sobie człowiek – natura obdarza nieciekawą fizjonomią – ocena oparta o pewne schematy – i co ma zrobić? Zamknąć się w czterech ścianach? Sportsmenka (czytaj: kobieta) ma być piękna? (mała, szczupła i co tam jeszcze…). Jeśli nie będzie, w ogóle nie uwzględniać przy wpuszczaniu na stadion? Dyskwalifikować człowieka, bo facjata nie wpisuje się w obowiązujące kanony piękna? Chłop teoretycznie może wyglądać jakkolwiek (trochę to i dobrze, bo niestety natura „tak” tą płeć obdarza – jak wygrać z płcią przeciwną, jak zostało się obdarzonym męską…). Wśród kobiet są takie, które „łamią” powszechne przekonanie o tym, jak powinna wyglądać kobieta – i od razu przyrównuje się je do facetów, jakby nie można było uwzględniać że kobieta nie musi legitymować się stereotypowo babską twarzą by za taką mogła uchodzić (przy okazji tych ostatnich obrażając: że jak przyrównywać do czegoś/kogoś brzydkiego, to od razu do nich). W sporcie zdecydowanie istotniejsza jest sprawność ciała, a nie gracja i twarz miski z jakiegoś konkursiku. Owa gracja i twarzyczka na pewno mogą pomóc w pewnych dyscyplinach – niestety – tam oceny są aż nazbyt subiektywne. W podnoszeniu ciężarów ewidentnie liczy się to, ile się udźwignie.
Elutka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 10 paź 2007, o 00:00

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: Elutka » 7 sie 2012, o 20:30

Ja tam lubie te zawodniczki , miałam byc teraz w Londku na Oliimpce ,ale nie wypaliło , chyba bym się zsikała jakbym je na żywo zobaczyła !
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: zurawina32 » 7 sie 2012, o 20:48

Nigdy na to nie zwracałam uwagi i nie przywiązywałam wagi do orientacji.Dla mnie sport to sport, wygrywa najlepszy.
Awatar użytkownika
Shili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 104
Rejestracja: 15 sty 2009, o 01:00

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: Shili » 8 sie 2012, o 02:27

zium pisze:Megan Rapinoe oczywiście ;-)
niedawno wyoutowana zawodniczka USWNT
A to już wiem, co mnie tak do niej przyciągnęło i czemu za nią ślepiami wodziłam, odkąd tylko przez przypadek trafiłam na mecz Canada - USA :cool:
I - ładny meczyk, ładny. Te dodatkowe 30 minut wlokło się jednak niemiłosiernie - dobrze, że ostatnie minuty to wynagrodziły ślicznym golem. Finał już jutro. Jak obstawiacie? Japonia czy USA?

Swoją drogą pobyt w Londynie w czasie olimpiady ma jednak swoje plusy; można się wybrać do Hyde Parku i obejrzeć wszystko na ogromnym ekranie. Cóż to kobieca piłka nożna z człowieka na ogół nieśledzącego sportu w telewizji robi, ech!
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: zium » 8 sie 2012, o 12:27

Shili pisze:
zium pisze:Megan Rapinoe oczywiście ;-)
niedawno wyoutowana zawodniczka USWNT
A to już wiem, co mnie tak do niej przyciągnęło i czemu za nią ślepiami wodziłam, odkąd tylko przez przypadek trafiłam na mecz Canada - USA :cool:
I - ładny meczyk, ładny. Te dodatkowe 30 minut wlokło się jednak niemiłosiernie - dobrze, że ostatnie minuty to wynagrodziły ślicznym golem. Finał już jutro. Jak obstawiacie? Japonia czy USA?
USA, grają finał w moje urodziny, więc z tej okazji życzę sobie żeby wygrały :D
pzt myślę, że mecz z Kanadą nauczył zawodniczki ze Stanów trochę pokory i to im chyba dobrze zrobi ;-)
Awatar użytkownika
Shili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 104
Rejestracja: 15 sty 2009, o 01:00

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: Shili » 10 sie 2012, o 00:29

No i wygrały :D
Ale musisz przyznać, że akcja Japonek, dzięki której zyskały pierwszego i zarazem jedynego gola, była po prostu śliczna. Mimo iż kibicowałam USA, to ten gol ich przeciwniczkom należał się w stu procentach.
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: zium » 10 sie 2012, o 10:57

Shili pisze:No i wygrały :D
Ale musisz przyznać, że akcja Japonek, dzięki której zyskały pierwszego i zarazem jedynego gola, była po prostu śliczna. Mimo iż kibicowałam USA, to ten gol ich przeciwniczkom należał się w stu procentach.
przyznaję ;-)
widać też było zmęczenie Amerykanek po ostatnim meczu, ale przynajmniej w tym Hope Solo coś pokazała, bo w meczu z Kanadą dała ciała.
Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: Geje i Lesbijki na Olimpiadzie.

Post autor: tsundere » 15 sie 2012, o 23:00

A ja nie wiem czy pani o której wspomnę jest oficjalnie lesbijką, ale jak ją ujrzałam, to radar mi się włączył no i w ogóle bardzo mi się spodobała - mam na myśli trenerkę izraelskiej gimnastyczki artystycznej. Ponoć Białorusinka - super babeczka, super...w zasadzie dla tych kilku sekund z nią oglądałam wielobój artystyczny :slonko:
ODPOWIEDZ