Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Cafe dla wszystkich
etvasik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:04

Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: etvasik » 27 sie 2012, o 00:05

Jak się od nich odpędzić? Są mili, flirtują, komplementują, nawet, kiedy wiedzą, że jestem les, fajnie, ale dlaczego nie mogą pojąć, że nie chcemy nic więcej? :roll: Nie jestem tego typu dziewczyną, żeby powiedzieć: "Odwal się, jestem lesbą" ;33. Ich zaczepki przyjmuję normalnie, na luzie, trochę z dystansem, ale nie potrafię im powiedzieć, żeby "poszli do diabła"! :lol: Jak im delikatnie uświadomić, że nie jestem zainteresowana? Jak Wy radzicie sobie z takimi zaczepkami?
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: triplemint » 27 sie 2012, o 08:18

Ile Ty masz lat? 15?
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: odbicie » 27 sie 2012, o 08:30

Estvasik – przy pewnych relacjach, trzeba być zdecydowaną. I co z tego że są mili i w ogóle – jak ewidentnie cię to męczy? Jeśli oddajesz im czas, słuchasz z uwagą – to oni brną, sądząc, że jest świetnie i są na dobrej drodze do… Ustal zasady – o wszystkim innym – spoko, rozmawiajmy, ale jeśli robią wiadomo jakie podchody i coś insynuują – jednoznacznie dać do zrozumienia co o tym myślisz. Nie pomoże, odejść, bo czasem nie z każdym da się normalnie. A w kwestii orientacji jest tak – że trzeba być twardą, bo heterykom, a szczególnie facetom to się wydaje że leski to niepoważne istotki, więc można sobie z nimi na każdy sposób – daj do zrozumienia, że twoje les – jest takie jak ich hetero. A w ogóle nic im nie sugeruj, bo po co tracić czas dla inteligentnych inaczej.
Awatar użytkownika
shadowland
super forma
super forma
Posty: 1824
Rejestracja: 1 maja 2005, o 00:00

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: shadowland » 27 sie 2012, o 08:42

mozesz delikatnie zapytac jakby sie czuli podrywani przez faceta- jesli odpowiedza- to wtedy powiedz, ze czujesz sie tak samo kiedy oni usiluja flirtowac z Toba:)
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: agapoem » 27 sie 2012, o 10:36

Rozumiem Twój problem i osobiście mi też to po prostu przeszkadza. Ewidentnie nie życzę sobie męskich zaczepek, a gdy się zdarzają? No cóż, takie typowo podchodzące pod flirt się nie zdarzają, już dawno temu ustaliłam granice swoich kontaktów z płcią przeciwną, nie zwracam na nich po prostu uwagi :D Jak zaś się jakiś przyczepi, to powiedzieć mu prosto z mostu, że nie jesteś nim zainteresowana, ani nie życzysz sobie takich gadek. Po czym odchodzisz i już po sprawie. Trzymaj ich na dystans, to nie pozwolą sobie za dużo
cogito, ergo sum
etvasik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:04

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: etvasik » 27 sie 2012, o 10:58

triplemint pisze:Ile Ty masz lat? 15?
16, a to robi jakąś różnicę ? ;33
deee-deee
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 22 lip 2012, o 20:55

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: deee-deee » 27 sie 2012, o 17:30

shadowland pisze:mozesz delikatnie zapytac jakby sie czuli podrywani przez faceta- jesli odpowiedza- to wtedy powiedz, ze czujesz sie tak samo kiedy oni usiluja flirtowac z Toba:)
i to jest dobra rada:)
Awatar użytkownika
Anna_Q
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 300
Rejestracja: 3 sie 2010, o 19:47

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: Anna_Q » 30 sie 2012, o 00:52

To świetny sposób, sama nieraz wypróbowałam, ale na najbardziej upartych i to nie podziała. Uznają, że to niemożliwe i koniec, byśmy się tak czuły, będą robić nam psychoanalizę pod tytułem: ojciec molestował, matka nie kochała, mamy uraz, a oni nas przekonają, jacy są cudowni i najpierw będą udawać przyjaciół aby w końcu zdradzić się że ta "przyjaźń" i "braterstwo" ma pomóc im zbliżyć się do naszych majtek. Smutne ale prawdziwe.
Jedyny sposób to chłód, dystans i stanowczość. Zauważyłam, że z wiekiem przychodzi coraz łatwiej.
o o o
__ /7__/7__/7___
\/::::::::::::::::::
~~~~~~~~~~~~~~~~
bellatrixforte
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2012, o 22:16

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: bellatrixforte » 30 sie 2012, o 22:24

...mam profil na pewnym portalu...pisze wyraźnie , żem innej orientacji...i co..? ano nic...nawiedzaja mnie dziesiątkami.piszą ...nawet po kilkanaście razy i nie odpuszczają..!!
mysle , ze samo słowo "'les ''...tak ich rajcuje , że popadają w śmieszność .Nic nie mówienie nie pomaga , nawet jak sie odezwiesz...sa tacy , którzy to ignorują , wydaje im się, że komu jak komu ale IM...znaczy stuprocentowqym samcom nie sposób odmówić..bo mają monopol na kobiety...
to są cieżkie przypadki

ale

jesli szukasz przyjaźni
nie szukaj JEJ wsród kobiet , nie ma lepszych przyjaciół od FACETÓW.... ;-))))))))
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: agapoem » 31 sie 2012, o 10:51

bellatrixforte pisze: jesli szukasz przyjaźni
nie szukaj JEJ wsród kobiet , nie ma lepszych przyjaciół od FACETÓW.... ;-))))))))
Z tym się akurat nie zgodzę. Rozumiem, że zapewne mówisz z własnego doświadczenia, ale może nie uogólniaj ponieważ ja za to powiem, że nie ma lepszych przyjaciółek od kobiet. Po 2gie zaś- każdy facet w końcu zechce czegoś więcej
cogito, ergo sum
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: agapoem » 31 sie 2012, o 10:52

Anna_Q pisze: Jedyny sposób to chłód, dystans i stanowczość. Zauważyłam, że z wiekiem przychodzi coraz łatwiej.
Tak, to skutkuje najlepiej i mówię to i z własnego doświadczenia.
cogito, ergo sum
Awatar użytkownika
Lal
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2012, o 14:18

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: Lal » 31 sie 2012, o 17:10

agapoem pisze:
bellatrixforte pisze: jesli szukasz przyjaźni
nie szukaj JEJ wsród kobiet , nie ma lepszych przyjaciół od FACETÓW.... ;-))))))))
Z tym się akurat nie zgodzę. Rozumiem, że zapewne mówisz z własnego doświadczenia, ale może nie uogólniaj ponieważ ja za to powiem, że nie ma lepszych przyjaciółek od kobiet. Po 2gie zaś- każdy facet w końcu zechce czegoś więcej
też sądzę że kobiety są o wiele lepszymi przyjaciółkami.
Co do facetów, wystarczy nie okazywać zainteresowania, olać to co mówią albo zgasić spojrzeniem, czyli chłód i stanowczość tak jak już ktoś pisał wcześniej. Z doświadczenia wiem, że oznajmienie facetowi, który usiłuje mnie podrywać, że jestem lesbijką to fantastyczny pretekst dla faceta po pierwsze do zaprezentowania durnych tekstów (wykaz tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=zY8phZLK8hA), po drugie do długiej tyrady i pytań: to mam Cię traktować jak faceta? nie wyglądasz jak facet, jesteś ładna, nie musisz się z laskami zadawać, mi nie przeszkadza że jesteś lesbijką. To irytujące i zabiera dużo czasu więc radzę, żeby ucinać wszelkie często końskie zaloty na starcie.
SHG90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2012, o 12:58

Re: Hetero faceci, nie rozumieją ;/

Post autor: SHG90 » 11 paź 2012, o 13:55

Gdyby mnie spotkał taki problem to w formie żartu oczywiście ale i stanowczo bym powiedziała, że nie kręci mnie ich zawartość majtek,że wolę coś bardziej....gładkiego:P

A co do przyjaźni to popieram tą opcję że jednak to facet jest lepszym przyjacielem niż kobieta. I nie mówię to o...p...panach homo tylko czystym heteroseksualnym samcu ;D
Jakoś przyjaźń z kobietą zawsze kończyła się w moim przypadku awanturą, ale jasne CO KTO WOLI .
ODPOWIEDZ