Tu lansujemy się w sposób kokieteryjny

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
rock_me
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 950
Rejestracja: 3 gru 2007, o 00:00

Post autor: rock_me » 14 kwie 2008, o 12:50

A jaki grunt jest pewny w dobie trzęsień ziemi? ;)
[i]I must be an acrobat
To talk like this
And act like that[/i]
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 14 kwie 2008, o 12:55

To zalezy od podrywu chyba :) Jak jest subtelny, nienachalny, to zawsze Im milo :wink: W koncu kazdy lubi sie podobac :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
dolce vita
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 811
Rejestracja: 25 lut 2007, o 00:00

Post autor: dolce vita » 14 kwie 2008, o 13:02

FR pisze:To zalezy od podrywu chyba :) Jak jest subtelny, nienachalny, to zawsze Im milo :wink: W koncu kazdy lubi sie podobac :wink:
Taki podryw prowadzi czasem do groteskowych sytuacji... Panna mi kiedyś powiedziała "wiesz, nie wiem co by było gdybyś była facetem" :cool:
Konferencji prasowej nie będzie.
Awatar użytkownika
saturation
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 348
Rejestracja: 12 lut 2008, o 00:00

Post autor: saturation » 14 kwie 2008, o 13:40

dolce vita pisze:
FR pisze:To zalezy od podrywu chyba :) Jak jest subtelny, nienachalny, to zawsze Im milo :wink: W koncu kazdy lubi sie podobac :wink:
Taki podryw prowadzi czasem do groteskowych sytuacji... Panna mi kiedyś powiedziała "wiesz, nie wiem co by było gdybyś była facetem" :cool:
mam nadzieje, ze to wszystko zalezy od sposobu 'poderwania' i uroku osobistego podrywajacego. no i moze mi ktos powie, ze probowac mimo wszystko warto? :P
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 14 kwie 2008, o 13:46

saturation pisze: probowac mimo wszystko warto? :P
Przecież facetowi hetero może zdarzyć "naciąć się" na dziewczynę homo.
Ups, sorry, nie wiedziałem, szkoda. Normalnie u normalnych.
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
FR
super forma
super forma
Posty: 1223
Rejestracja: 28 sie 2006, o 00:00

Post autor: FR » 14 kwie 2008, o 15:11

Jakos mnie sie wydaje, ze kobiety umiejetnie adorowane rzadko zglaszaja sprzeciwy :wink:

Tylko to, co dla jednej bedzie atrakcyjnie odwaznym posunieciem, dla innej juz bedzie przekroczeniem pewnej granicy, ale czy nie tak samo jest z podrywaniem lesbijek?

A czy probowac warto? To zalezy co chcemy osiagnac :wink:
Nie kazda kobieta jest chetna do eksperymentow, ale... L'art pour l'art tez bywa przyjemnoscia :wink:
"Bog to wielki zartownis."
Awatar użytkownika
saturation
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 348
Rejestracja: 12 lut 2008, o 00:00

Post autor: saturation » 14 kwie 2008, o 17:46

ot co :) bardzo madre slowa. do boju wiec! byle kulturalnie.
co się stało z balonem TVP2? [czyt. tivipitu]
karolina_h
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2008, o 02:00

Post autor: karolina_h » 10 maja 2008, o 00:09

A mnie się zdarzyło poderwać dziewczyne podczas jazdy pociagiem do Warszawy. Siedziałysmy naprzeciwko siebie i tak jakoś zetknęły się nasze nogi. Najpierw lekko, potem coraz mocniej. Żadna nie odsunęła się. Przy wysiadaniu zapytałam sie jej o jakiś adres w Warszawie i tak już poszło :wink:
Awatar użytkownika
Laya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Post autor: Laya » 26 maja 2008, o 12:43

ja miałam podobnie, też motyw z pociągiem i nogami, ale skończyło się na niczym :shock:
Awatar użytkownika
back2black
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 90
Rejestracja: 29 gru 2007, o 00:00

Post autor: back2black » 26 maja 2008, o 16:26

ja to mam zgryz. zakochałam się. druga połówka upiera się że nie podrywała. ja wiem że ja też nie. więc co? poderwałam nie podrywając? zostałam poderwana przez niepodrywającą? (uff) ;)
Marta282
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2008, o 02:00

Post autor: Marta282 » 26 maja 2008, o 18:49

iluzja_oh pisze:kiedy jeszcze byłam małą dziewczynką koleżanka próbowała mnie przekupić- zielony koszyk za buzi. hehehe. uciekłam, tak szybko, jak mogłam ;)
do dziś mi to pozostało- uciekam. nie jestem nieśmiała, tylko nie lubię być podrywana. dziwne... nigdy nie dałam się poderwać (??)
nie... czasem budzik skutecznie mnie poderwie, ale też nie za pierwszym razem ;)
Spioch?
eufobia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2005, o 00:00

:)

Post autor: eufobia » 20 lip 2008, o 15:13

urocze :)
Delirious
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 24 lip 2008, o 02:00

Post autor: Delirious » 25 lip 2008, o 01:28

niestety nie dałam rady przebrnąć przez całe 7 stron Waszych postów, ale mimo wszystko po przeczytaniu kilku ostatnich moge się oetykietkować jako "zorientowana w temacie" :)

powiedzcie mi, jak to jest, podrywajać kogoś, osobę, której nie znacie, ale ktora zdecydowanie wzbudziła w Was zainteresowanie, nie majac pewnosci co do jej preferencji? przeciez wiekszosc kobiet nie jest lesbijkami wiec jest bardzo małe prawdopodobieństwo, ze traficie akurat na osobe, ktora będzie w stanie Wam to odwzajemnić?
Delirious
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 24 lip 2008, o 02:00

Post autor: Delirious » 25 lip 2008, o 01:31

a co więcjej, jeśli podba mi się kobieta, to jest ona z reaguły bardzo delikatna i subtlenie seksowna, a z tego co zauwazyłam na moje nieszczęscie,to takie własnie sa strict hetero.. Zgadzacie się?
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 25 lip 2008, o 08:27

Delirious, najpierw sie zapoznaj, dopiero potem dzialaj...
Jak to mowią- wybadaj teren ;)
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
Delirious
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 24 lip 2008, o 02:00

Post autor: Delirious » 25 lip 2008, o 11:47

dobrze, a wiec aby wybadać grunt, po którym bede stąpać.. wlasciwie to potrzebuje podpowiedzi co do tego zapoznania ;) ?
sylwia23
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: £ódź

Post autor: sylwia23 » 14 sie 2008, o 21:52

Mam podobny pronlem, skąd mam wiedzieć, że kobieta którą jestem zainteresowana nie jest po prostu dla mnie miła. ¯e tak zwane sygnały, które odbieram nie są jedynie przejawem uprzejmości wobec mnie. Czy jeżeli dotyka moją dłoń ale tak, że można to określić jako zupełny przypadek, jest rzeczywiście tylko przypadkiem czy może czymś więcej?
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 14 sie 2008, o 22:37

Delirious pisze:dobrze, a wiec aby wybadać grunt, po którym bede stąpać.. wlasciwie to potrzebuje podpowiedzi co do tego zapoznania ;) ?
podpowiedzi, w jakim sensie? :)[/b]
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
sylwia23
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: £ódź

Post autor: sylwia23 » 15 sie 2008, o 22:11

Ktoś mi kiedyś powiedział, że najlepiej jest się zapytać wprost ale w naszym przypadku to raczej nie zadziała :?: Obserwacja też chyba na nie wiele się zda - może należy wykonać jakiś delikatny ruch, coś niezbyt konkretnego ale tak żeby jakoś poszło do przodu.Nie wiem co to miało by być konkretnie a wydaje mi się, że lepsze to niż siedzieć i nic nie robić.
Awatar użytkownika
mulan_87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: £ódź

Post autor: mulan_87 » 16 sie 2008, o 11:35

sylwia23 pisze:Mam podobny pronlem, skąd mam wiedzieć, że kobieta którą jestem zainteresowana nie jest po prostu dla mnie miła. ¯e tak zwane sygnały, które odbieram nie są jedynie przejawem uprzejmości wobec mnie. Czy jeżeli dotyka moją dłoń ale tak, że można to określić jako zupełny przypadek, jest rzeczywiście tylko przypadkiem czy może czymś więcej?
A to jest bardzo kruchy grunt, bo niektórzy ludzie, a zwłaszcza kobiety miewają po prostu taki styl bycia, że są ciepłe, opiekuńcze, lubią potrzymać za rękę, kiedy o czymś opowiadają, pogładzić po włosach, przytulić itd. ale są hetero. No a druga sprawa, że kiedy się pojawia zauroczenie to często widzimy to, co chciałybyśmy zobaczyć i te sygnały odbieramy tak, jak chciałybyśmy, żeby wyglądały. Trzeba byc ostrożnym.
Forgotten_Elf
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 471
Rejestracja: 31 lip 2008, o 02:00

Post autor: Forgotten_Elf » 16 sie 2008, o 12:07

Dokładnie. Nawet hetero potrafi cmoknąć w policzek z radości, że coś udało jej się zrobić, albo skrępować się jak jej ubranie poprawiasz - nie musi to wcale znaczyć, że może jednak jest bi... Widziałam prześmieszne reakcje kobiety hetero na męską les "niby ubrana jak facet, ale... coś mi nie pasuje" i zachowywanie się jakby ufo obok stało... I nie dajmy się zmylić - bo nawet 100% hetero się może zawstydzić na komplement - może być po prostu nieśmiała... Trzeba być ostrożnym, bo sama wiem jak można się pomylić... Kiedyś mnie ktoś przekonywał, że skoro ktoś tak zareagował to na bank jest bi... Niestety ;) Mylił się choć upierał się i mnie przekonywał kilka godzin, opierając to na jakimś teoretyzowaniu psychicznym etc. ;) A skąd wiem? :) Bo, mało tego, że się myliła, to o mnie, że jestem les by nie powiedziała - do póki nie powiedziałam :D

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak homoradar... Może niektórzy mają szczęście do wyczuwania faktycznie, ale są tacy, którym tylko tak się wydaje ;)
Awatar użytkownika
ida_marzec
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 727
Rejestracja: 27 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Post autor: ida_marzec » 16 sie 2008, o 13:51

Dlatego uważam, że nie ma sensu 'startować' tylko na podstawie przeczuć.
Jak gejsza bez kimona
Yoko Ono bez Lennona
Jak Tokio pod śniegiem
Marznę bez ciebie
Awatar użytkownika
akado
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 15 sie 2008, o 02:00

Post autor: akado » 17 sie 2008, o 15:31

nie umiem podrywać :( druga strona musi zrobić pierwszy krok. za dużo kompleksów we mnie, za duży strach przed byciem odrzuconą.
sylwia23
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: £ódź

Post autor: sylwia23 » 17 sie 2008, o 18:42

OK, to wszystko prawda macie rację ale co w takim układzie zrobić by być pewnym, by nie pchać się tam gdzie cię nie chcą. A poza tym w niej jest coś takiego :roll: INNEGO, całe jej zachowanie, sposób w jaki na mnie patrzy i biorę pod uwagę fakt, że może być hetero i jest po prostu miła dla mnie. Co jeśli jednak tak nie jest, jak się upewnić. Istnieje w ogóle jakiś sosób na to, czy mam czekać na rozwój wypadków?
Awatar użytkownika
colla
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: z krainy chichów

Post autor: colla » 17 sie 2008, o 18:50

akado pisze:nie umiem podrywać :( druga strona musi zrobić pierwszy krok. za dużo kompleksów we mnie, za duży strach przed byciem odrzuconą.
Uwielbiam podrywac. Nie robię tego celowo. Samo wychodzi. Tylko miła i uprzejmna jestem. :cool: Lubię gdy kobiety czują się dobrze w moim towarzystwie. Niestety, kiedy pojawia się ta, na której mi zależy, zamieniam sie w mruka i słowa nie potrafię sklecić, albo gadam głupoty, albo sie wycofuję z obawy przed odrzuceniem. :(
Wszystko się powtarza. Dopasowujemy się do zużytych formułek, uczymy się jak idioci już dawno wykutych ról
sylwia23
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: £ódź

Post autor: sylwia23 » 17 sie 2008, o 18:52

Boję się nawet, bo zauroczyła mnie zupełnie i kiedy się pojawia nie potrafię skupić myśli a ręce drżą mi z wrażenia i nie wiem co w tedy mam ze sobą zrobić. Nie chcę wpakować się z uczuciami w kogoś kto jest zupełnie inny niż my. Już raz to przeżyłam i dośyć się nacierpiałam z tego powodu - nie chcę brnąć znowu w to samo, dlatego chciałabym wiedzieć czy macie jakiś spsób na to, by przekonać się czy ona jest tylko miła i uprzejma dla was czy może jednak jest lesbijką - da się to jakoś sprawdzić, czy wszystkie idziecie na intuicje ( moja ostatni zawodzi).
Forgotten_Elf
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 471
Rejestracja: 31 lip 2008, o 02:00

Post autor: Forgotten_Elf » 17 sie 2008, o 19:03

Niestety pewności nie masz w 100% co do intencji nawet jeśli wiesz, że Kobieta jest Les lub Bi, a co mówić jak nie wiesz... Albo się ryzykuje albo nie... :)
Awatar użytkownika
colla
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: z krainy chichów

Post autor: colla » 17 sie 2008, o 19:09

tylko intuicja. wyczucie sytuacji. takie rzeczy się wie. Ważne, żeby własnych intencji i odczuć nie przelać na drugą osobę. Tzn. żeby nie nadinterpretować jej gestów, słów.....Radzę czekać cierpliwie na rozwój sytuacji, poznając obiekt zainteresowania:)
Wszystko się powtarza. Dopasowujemy się do zużytych formułek, uczymy się jak idioci już dawno wykutych ról
Awatar użytkownika
Yenny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 76
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 00:00
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Yenny » 18 sie 2008, o 10:55

Hm, jeśli obydwie będą czekać to nic z tego nie wyjdzie.

Sylwia23, możesz się do niej uśmiechnąć, odezwać... Najbardziej infantylne tematy mogą pomóc wybadać na czym stoisz.
W jakim miejscu się widujecie?
Awatar użytkownika
mulan_87
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2008, o 02:00
Lokalizacja: £ódź

Post autor: mulan_87 » 18 sie 2008, o 20:25

sylwia23 pisze:Boję się nawet, bo zauroczyła mnie zupełnie i kiedy się pojawia nie potrafię skupić myśli a ręce drżą mi z wrażenia i nie wiem co w tedy mam ze sobą zrobić. Nie chcę wpakować się z uczuciami w kogoś kto jest zupełnie inny niż my. Już raz to przeżyłam i dośyć się nacierpiałam z tego powodu - nie chcę brnąć znowu w to samo, dlatego chciałabym wiedzieć czy macie jakiś spsób na to, by przekonać się czy ona jest tylko miła i uprzejma dla was czy może jednak jest lesbijką - da się to jakoś sprawdzić, czy wszystkie idziecie na intuicje ( moja ostatni zawodzi).
Może postaraj się dyskretnie,w sposób neutralny poruszyć w rozmowie takie tematy, które naprowadzą Cię na odpowiedź. Np. zacznij opowiadać, że kuzynka zaprosiła Cię na wesele i zastanawiasz się , czy pójść, bo nie za bardzo masz z kim, a Twój poprzedni partner narobił Ci wstydu i boisz się, że kolejna przypadkowa osoba to powtórzy. I dodaj niby mimochodem, że mialaś w liceum koleżankę lesbijkę, która na studniówkę przyszła z dziewczyną i bawily się najlepiej i zobacz jak Ona na to zareaguje. Jeśli negatywnie to zawsze możesz uznać, że to była tylko zwykla opowieść, ale może Ona się do tego jakoś odniesie i przynajmniej będziesz wiedziała, jaki ma stosunek do homo, no bo nie ma co oczekiwac, że wyjawi Ci od razu swoją orientację. :wink:
Aha i jeszcze jedno- mnie moja niespełniona Miłość nawet pocałowała-długo, namiętnie i tak jak marzyłam-ale była hetero i to nie miało dla Niej żadnego znaczenia.I w efekcie to chyba zabolało najbardziej.
Nie licz więc jedynie na "sygnały".
ODPOWIEDZ