Tatuaze

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tatuaz

Post autor: ImaSumak » 10 sie 2016, o 14:41

madmouse85 pisze:Oglaszam konkurs na najlepszy tekst dla mojego pierwszego tatuażu ;)
Nie bede sie tlumaczyc co i jak. Pozostawmy to tak, ze marzy mi sie o dziwo napis. Najchetniej wytatuowalabym sobie: Jedyne co nas w zyciu ogranicza, to nasza wyobraznia. Takie bliskie mi, ale graficznue za dlugie. Najlepiej pasowaloby cos w stylu: milosc, wiara, pasja.
Ale to bez wiekszego sensu. Stronie od tekstow obcojezycznych i gangsterki w stylu: uwazaj komu ufasz. Zaproponujcie cos fajnego, prosze.
Pozdrawiam, N.
Życie ogranicza wyobraźnia.
Lubię kiedy kobieta...
naguska
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2015, o 16:03

Re: Tatuaze

Post autor: naguska » 4 paź 2016, o 11:08

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
naguska
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2015, o 16:03

Re: Tatuaze

Post autor: naguska » 21 lut 2017, o 17:29

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
agataia91
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 00:29

Re: Tatuaze

Post autor: agataia91 » 6 kwie 2017, o 23:19

Mi się bardzo podobają tatuaże . Jeszcze nie mam , bo się boję go zrobić , ale to moje małe marzenie . Bardzo podobają mi się takie małe drobne tatuaże.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Tatuaze

Post autor: Alpha » 7 kwie 2017, o 02:11

Ech dziewczyny, nie okleja się Ferrari :lol: :cool: :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Paparara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2017, o 06:54

Re: Tatuaze

Post autor: Paparara » 7 kwie 2017, o 06:42

Pięknego ciała nie trzeba upiększać tatuażem.
Lepiej poświęcić pieniądze na porządne jedzenie, siłownię i dbanie o siebie.
Nic tak nie upiększa sylwetki jak siłownia. Żaden tatuaż.
--
Ona lub On
naguska
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2015, o 16:03

Re: Tatuaze

Post autor: naguska » 30 kwie 2017, o 21:41

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
beta488
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 186
Rejestracja: 15 mar 2014, o 18:36

Re: Tatuaze

Post autor: beta488 » 7 maja 2017, o 09:43

Jak byłam młoda i piękna hihihi...to nie wyobrażałam sobie że kiedyś go zrobię. No a teraz gdy już zostałam tyko piękna :cool: :cool: :cool: zrobiłam. Wiecie co... jest super...oglądam go codziennie...uwielbiam go głaskać . A przede wszystkim na brzuchu to nie widać go poza pewnymi momentami. 8) ale jedno pewne... boli jak cholera. I już żadnej nawet maleńkiej kropki sobie nie dam. Juz sobie wyobrażam jakie zrobi wrażenie na stole sekcyjnym. :cool: :cool:
aAnecia
Posty: 3
Rejestracja: 7 maja 2017, o 17:34

Re: Tatuaze

Post autor: aAnecia » 7 maja 2017, o 17:37

naguska pisze:Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
To wygląda jakby ktoś w Photoshopie to namalował. Totalna profeska
pora_rareksu
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2017, o 23:20

Re: Tatuaze

Post autor: pora_rareksu » 2 lip 2017, o 09:57

Dzień dobry,
kiedyś ktoś powiedział, że Ferrari się nie okleja, ale jednak postanowiłam mieć tatuaż w klasycznym miejscu czyli na ramieniu. Jednak można okleić Ferrari i nie straci walorów estetycznych ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tatuaze

Post autor: Wiosennagwiazda » 2 lip 2017, o 10:32

pora_rareksu pisze:Dzień dobry,
kiedyś ktoś powiedział, że Ferrari się nie okleja, ale jednak postanowiłam mieć tatuaż w klasycznym miejscu czyli na ramieniu. Jednak można okleić Ferrari i nie straci walorów estetycznych ;)
Przyrownujesz sie do ferrari?? :roll:
pora_rareksu
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2017, o 23:20

Re: Tatuaze

Post autor: pora_rareksu » 3 lip 2017, o 00:57

Wiosennagwiazda pisze:
pora_rareksu pisze:Dzień dobry,
kiedyś ktoś powiedział, że Ferrari się nie okleja, ale jednak postanowiłam mieć tatuaż w klasycznym miejscu czyli na ramieniu. Jednak można okleić Ferrari i nie straci walorów estetycznych ;)
Przyrownujesz sie do ferrari?? :roll:
Przyrównałam raz , bo tyle wystarczy. Nie musze tego robić ciągle :)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tatuaze

Post autor: Wiosennagwiazda » 3 lip 2017, o 17:04

pora_rareksu pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
pora_rareksu pisze:Dzień dobry,
kiedyś ktoś powiedział, że Ferrari się nie okleja, ale jednak postanowiłam mieć tatuaż w klasycznym miejscu czyli na ramieniu. Jednak można okleić Ferrari i nie straci walorów estetycznych ;)
Przyrownujesz sie do ferrari?? :roll:
Przyrównałam raz , bo tyle wystarczy. Nie musze tego robić ciągle :)
:roll:
Awatar użytkownika
MarfaSz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 4 lip 2017, o 23:15

Re: Tatuaze

Post autor: MarfaSz » 6 lip 2017, o 12:58

Mam tatuaż z sikorką w wrześniu idę go rozbudować od ramienia do łokcia na przyszły rok planuje prawą rękę zrobić też od ramienia do łokcia z motywem kwiatowo psio bizuteryjnym u Candyink jak Bóg da to jeszcze w tym roku :)
Pierwszy tatuaż zrobiłam jakoś ok 2 lata temu :)
wilka78
Posty: 7
Rejestracja: 1 sie 2017, o 14:41

Re: Tatuaze

Post autor: wilka78 » 1 sie 2017, o 14:46

ja tam mam sama kilka tataży, zawsze chciałam mieć i mam. nic w tym zdrożnego
Awatar użytkownika
A_marth
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:56
Lokalizacja: Dolny Śląsk!
Kontakt:

Re: Tatuaze

Post autor: A_marth » 9 sie 2017, o 21:57

Właśnie trzeci dzień cieszę się moim pierwszym tatuażem. I naprawdę się cieszę, szczególnie, że goi się jak na przysłowiowym psie. Ponieważ gustuję w prostocie, klimatach celtyckich i monochromatycznej ascezie, mam na ramieniu wzór w postaci kombinacji celtyckich splotów oraz tribalowych zawijasów. Całość oczywiście czarna. I uważam, że to jedna z fajniejszych rzeczy, jakie zrobiłam po prostu dla siebie.
A warrior does not give up what he loves,
he finds the love in what he does.

Dan Millman
waleriana20
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, o 08:53

Re: Tatuaze

Post autor: waleriana20 » 26 wrz 2017, o 13:30

Uwielbiam tatuaże i ten kto mówi, że jak zrobi się jedną dziarę, to chce się ich więcej wcale się nie myli. Oczywiście podstawa to dobre studio tatuażu, ja tatuowałam się w Jah Love Tattoo u Zuzi i wkrótce jestem umówiona na kolejną sesję :) Oni mają studio w Warszawie na Wilczej, jakby ktoś był zainteresowany.
Awatar użytkownika
justakapusta
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 23:19

Re: Tatuaze

Post autor: justakapusta » 27 wrz 2017, o 13:26

Ja jakiś czas temu zrobiłam sobie fenka na przedramieniu. Już myślę o kolejnym. Uzależnia 8)
No i fakt, trzeba trafić na dobre studio, bo inaczej skończy się na 'Januszach tatuażu' :P
Missunderstood
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 479
Rejestracja: 15 sie 2017, o 23:48

Re: Tatuaze

Post autor: Missunderstood » 27 wrz 2017, o 13:29

Uwielbiam tatuaże, ale nie zrobiłam jeszcze żadnego. Jak ja mam wybrać wzór, jeśli czasami trudno mi się zdecydować, co będę jeść na obiad? :lol:
Awatar użytkownika
justakapusta
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 23:19

Re: Tatuaze

Post autor: justakapusta » 27 wrz 2017, o 13:52

Missunderstood pisze:Uwielbiam tatuaże, ale nie zrobiłam jeszcze żadnego. Jak ja mam wybrać wzór, jeśli czasami trudno mi się zdecydować, co będę jeść na obiad? :lol:
U mnie to był moment. Ogólnie dłuuuugo myślałam nam wzorem, ale natchnienie przyszło w kilka chwil :) I parę minut później byłam już umówiona na sesje :pilka:
Awatar użytkownika
pierniczek66
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2017, o 18:08

Re: Tatuaze

Post autor: pierniczek66 » 26 paź 2017, o 16:28

Mi się to nie podoba.
Żyjesz tylko połową siebie, a druga leży gdzieś bezczynnie.
Awatar użytkownika
A_marth
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:56
Lokalizacja: Dolny Śląsk!
Kontakt:

Re: Tatuaze

Post autor: A_marth » 27 paź 2017, o 20:09

Mój nowy nabytek:
22751927_1302055179903605_1069227268_n.jpg
22751927_1302055179903605_1069227268_n.jpg (180.76 KiB) Przejrzano 9752 razy
Przy okazji maskuje bliznę pooperacyjną, której po prostu nie lubię.

Sesja wykonana w krakowskim studiu 9th Circle. Wcześniej wylicytowałam ją na bazarku zorganizowanym przez znajomych, którzy prowadzą małą fundację pomagającą zwierzętom. Zabawnie było - najpierw rzuciłam się na licytację, wygrałam ją, a potem patrzę, a artystka jest z Krakowa (a ja mieszkam pod Wrocławiem). Ale nie żałuję, bo przy okazji odbyłam sobie miłą, choć krótką, wycieczkę do Krakowa. I po następny tatuaż chyba znów tam pojadę - świetne studio z klimatem, super ludzie, piękne prace, ogólnie wszyscy tam nastawieni pro-zwierzęco, co mnie ujęło :)
A warrior does not give up what he loves,
he finds the love in what he does.

Dan Millman
Awatar użytkownika
carolinas
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2017, o 13:05

Re: Tatuaze

Post autor: carolinas » 15 lis 2017, o 13:30

Mam... 8! Za 28 dni robię 9, a w lutym 2019 zamykam lewe przedramię. :) Pokażę tylko jedno zdjęcie, bo nie chce mi się szukać innych (nie robię im namiętnie zdjęć). :D Ogólnie to mam na środkowym placu lewej dłoni, lewe przedramię do łokcia, lewy obojczyk, za lewym uchem, prawe przedramię.


Obrazek
Awatar użytkownika
A_marth
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:56
Lokalizacja: Dolny Śląsk!
Kontakt:

Re: Tatuaze

Post autor: A_marth » 26 lis 2017, o 14:55

Super!
Mi się podobają kolorowe tatuaże, ale na kimś :) na sobie lubię wyłącznie czarne ;)
Ja swój będę rozbudowywać, choć jeszcze nie zdecydowałam się, czy w stronę ramienia czy dalej na przedramieniu. Ale muszę niedługo podjąć decyzję, bo na zrobienie dziary chcę wykorzystać wolne dni w ferie zimowe, a tatuażystka też musi mieć czas na wykonanie projektu :)
A warrior does not give up what he loves,
he finds the love in what he does.

Dan Millman
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: Tatuaze

Post autor: ulotna_chwila40 » 26 lis 2017, o 19:31

Gdy bylam nieco mlodsza-tak z dziesiec lat temu-zawziecie zwalczalam wszelkie przejawy subkultury wieziennej,w tym tatuaze.
Uwazalam,ze tatuaz to cecha typowa dla faceta z pudla a nie dla kobiety i ze kobiece cialo nie powinno dawac sie oszpecac.
No ale z biegiem lat stalam sie bardziej wyrozumiala i mniej wojownicza.
Obecnie nie mam nic do ozdobienia ciala tatuazem choc nadal uwazam ze jeden nieduzy a widoczny np.na przedramieniu tatuaz wystarczy by zwrocic na siebie czyjas uwage.
Podobaja mi sie motywy kwiatowe ew.orientalne i moze zdecyduje sie na taka ozdobe choc do tego musze jeszcze troche dojrzec.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
behappy89
Posty: 1
Rejestracja: 1 gru 2017, o 20:37

Re: Tatuaze

Post autor: behappy89 » 2 gru 2017, o 08:00

a jakie znaczenie dla was mają te tatuaże ? Zrobiliście,bo wam się podobają czy maja jakiś symbol ? Moja ex która po 2,5 miesiącach zerwania ze mną jest z facetem zrobiła sobie tatuaż po rozstaniu ze mną. Tatuaż zrobiła, bo zawsze chciała lecz w tym tatuażu jestem ja ..... co mnie szokuje.... zrobiła mi krzywdę, zostawiajac nagle i mówiąc,ze się wypala(po raz trzeci i poszła do faceta). Mówi,ze ten tatuaż będzie jej o mnie przypominać. Nie uważacie,ze to raczej symbol cierpienia ?
Awatar użytkownika
justakapusta
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 23:19

Re: Tatuaze

Post autor: justakapusta » 23 gru 2017, o 15:04

IMG_2637 (2).JPG
IMG_2637 (2).JPG (163.33 KiB) Przejrzano 9585 razy
Moje (już) dwa ziomeczki :lol:
Awatar użytkownika
A_marth
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:56
Lokalizacja: Dolny Śląsk!
Kontakt:

Re: Tatuaze

Post autor: A_marth » 27 gru 2017, o 00:22

behappy89 pisze:a jakie znaczenie dla was mają te tatuaże ? Zrobiliście,bo wam się podobają czy maja jakiś symbol ? Moja ex która po 2,5 miesiącach zerwania ze mną jest z facetem zrobiła sobie tatuaż po rozstaniu ze mną. Tatuaż zrobiła, bo zawsze chciała lecz w tym tatuażu jestem ja ..... co mnie szokuje.... zrobiła mi krzywdę, zostawiajac nagle i mówiąc,ze się wypala(po raz trzeci i poszła do faceta). Mówi,ze ten tatuaż będzie jej o mnie przypominać. Nie uważacie,ze to raczej symbol cierpienia ?
Absolutnie nie chcę żadnego tatuażu "z przesłaniem", z określoną symboliką, czy np. związanego z moimi pasjami. Symbolika różnych graficznych wzorów się zmienia, zmienia się też u człowieka światopogląd (przynajmniej w jakichś granicach), zmieniają się pasje.

Tatuaże, które mam (i które mam w planie) mają za zadanie po prostu być ładne i jakoś tam odzwierciedlać mój własny, trochę "mroczny" styl, który już zdążył dojrzeć i okrzepnąć.
A warrior does not give up what he loves,
he finds the love in what he does.

Dan Millman
Lilian_
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 26 lis 2017, o 22:17

Re: Tatuaze

Post autor: Lilian_ » 2 sty 2018, o 12:04

A ja posiadam jeden tatuaż i bardzo chciałabym go w przyszłości usunać. Zrobiłam go spontanicznie,nie mając wtedy nawet jakiegokolwiek pomysłu co by to mogło być a jedynie ograniczyłam się do wielkiej chęci posiadania w ogóle tatuażu :shock:
Tatuaż był wykonywany nieprofesjonalnie co wplynelo na jego beznadziejny wygląd.
W tej chwili jesli miałabym się na jakiś zdecydować to byłby to motyw róży z napisem nazwy mojego ukochanego zespołu :D ewentualnie jakieś malutkie też wchodziłyby w grę,ale najpierw muszę się pozbyć tego niewypału :roll:
Wiktoria555
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2017, o 13:03

Re: Tatuaze

Post autor: Wiktoria555 » 25 sty 2018, o 15:36

Kurcze, coś w tym jest, że światopogląd się zmienia i pasje też... ale z drugiej strony tatuując sobie coś niezwiązanego z nami, łatwiej wpaść w kicz... ogólnie to mega trudny wybór! Teraz np podobają mi się ciekawie wykonane zwierzęta, takie jak tutaj na zdjęciu 11 https://kobietamag.pl/pomysly-na-tatuaz ... -obejrzec/ ale obawiam się, że to będzie tak jak z makijażem, co parę lat się zmienia, a ja się zastanawiałam, jak mogłam nosić to paskudztwo na twarzy... sama już nie wiem :D
ODPOWIEDZ