lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Cafe dla wszystkich
luzuj
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2012, o 17:34

lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: luzuj » 13 paź 2012, o 17:38

właśnie, tak jak w tytule ;) lubicie czerwone/rude/bordowe/wiśniowe włosy u dziewczyn?

czekam na odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: triplemint » 13 paź 2012, o 18:11

Ja lubię.

Lubię też u siebie, ale z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam zaniechać farbowania. A ukochałam sobie swego czasu fiolet.
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
dollyo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 18:23

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: dollyo » 14 paź 2012, o 19:22

Lubię. Ogólnie lubię kolory, bo moja kobieta co jakis czas cos zmienia. Teraz na przykład jest era chabrowej grzywki.
Awatar użytkownika
puszka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 171
Rejestracja: 8 cze 2012, o 19:23

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: puszka » 14 paź 2012, o 20:00

Ciemny bordo/marchewkowy rudy - ooo tak... Kobiety o takich kolorach włosów najczęściej kojarzą się (mi) z taką zadziornością, wredotą, arogancją, pewnością siebie, namiętnością. Co ciekawe... mnie to pociąga.
Awatar użytkownika
Bluebell_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 16:13

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: Bluebell_ » 14 paź 2012, o 21:11

Oj, lubię, lubię. Za ognistowłosą kobietą zawsze się obejrzę. Nie lubię tylko pomarańczowych włosów, ale każda inna rudość jest przeze mnie jak najbardziej pożądana.
Sama zresztą jestem rudzielcem, nawet miałam przez krótki czas czerwone włosy, ale powróciłam do naturalniejszych odcieni. ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: gimmeeverything » 15 paź 2012, o 09:23

wprost uwielbiam! :wink: - ale właśnie w tych głębokich, nasyconych barwach; niezbyt przepadam za jaskrawą "marchewką", naturalnie rude włosy też mi się na ogół o wiele mniej podobają, natomiast wszelkie ciekawe odcienie czerwieni/burgunda/wiśni zawsze przyciągną moją uwagę; takie kobiety już z założenia lekko mnie intrygują - rodzajem pewnej odwagi, chęcią nieco prowokacyjnego wyróżnienia się, dążeniem do jakiejś-tam odmienności wyrażonej choćby za pomocą nieprzeciętnego koloru włosów;
...no i fakt - taki płomień we włosach = (dość często) ognisty temperament :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
angel899
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2012, o 11:22

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: angel899 » 15 paź 2012, o 14:18

TAK TAK TAK! :serce: i sama planuje w końcu się odważyć na pofarbowanie :)
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą
rozabezkolcow
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:16

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: rozabezkolcow » 15 paź 2012, o 19:26

KOCHAM!!! I TEŻ CHCĘ!-taki rudo-czerwony :serce:
Awatar użytkownika
utoo
super forma
super forma
Posty: 1290
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 16:34

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: utoo » 15 paź 2012, o 20:12

gimmeeverything pisze:wprost uwielbiam! :wink: - ale właśnie w tych głębokich, nasyconych barwach; niezbyt przepadam za jaskrawą "marchewką", naturalnie rude włosy też mi się na ogół o wiele mniej podobają, natomiast wszelkie ciekawe odcienie czerwieni/burgunda/wiśni zawsze przyciągną moją uwagę; takie kobiety już z założenia lekko mnie intrygują - rodzajem pewnej odwagi, chęcią nieco prowokacyjnego wyróżnienia się, dążeniem do jakiejś-tam odmienności wyrażonej choćby za pomocą nieprzeciętnego koloru włosów;
...no i fakt - taki płomień we włosach = (dość często) ognisty temperament :wink:
Gim, Kochanie - nie szalej za bardzo jak nie ma tu Twojej Pani :mrgreen:

W kwestii tematu; wybaczcie, ale ja jestem zdecydowaną zwolenniczką ciemno i długowłosych dziewcząt :roll: Aczkolwiek (!) to nie jest tak, ze nie podobają mi się tego typu odcienie włosów, o których piszecie - są jak najbardziej Ok, ale gusta, jak wiadomo, bywają różne.
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: zurawina32 » 15 paź 2012, o 20:15

Nie mam nic do kobiet o oryginalnym kolorze włosów.Sama jestem szatynką,która od lat farbuje włosy na kolor mahoniowy.Nie wiem co prawda czy jestem wredna,raczej stanowcza ale dopiec potrafię,to fakt.
jasna_cholera
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 20:18

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: jasna_cholera » 15 paź 2012, o 21:00

a ja uwielbiam rudy, ale taki łądny, naturalnie wyglądający, a nie bordowy jakiś, zwłaszcza u młodych dziewczyn :< fu.
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: tieudown » 15 paź 2012, o 21:04

Sama mam rude włosy od bardzo dawna (ale nie marchewka, ani też pomarańcz). Jestem zadziorna i wybuchowa nawet i bez tego, choć z tym kolorem włosów to jest tak, że daje to ludziom pewne ostrzeżenie ;) Szkoda, że rudy zrobił się taki modny, pcha mnie to coraz bardziej do zmiany koloru, może ciemny brąz?

Co do kobiet, odkryłam, że pociągają mnie bardziej odważne/ciekawe cięcia i zdecydowane kolory, niż nijaki węzeł/rozpuszczone mysie włosy. Ale to jest tylko mój gust.
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
dottore_amore
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 16 cze 2012, o 20:13

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: dottore_amore » 15 paź 2012, o 21:16

tak, lubię.
Sama kiedyś przeszłam podobną metamorfozę - z ciemnego blond na głęboki, lśniący burgund. A potem było już tylko "poważnie" - klasyka: ciemne, długie. I tak zostało...
luzuj
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2012, o 17:34

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: luzuj » 15 paź 2012, o 21:41

o, to super, że lubicie.

w takim razie farbuje się za rok na rudo :mrgreen:
dottore_amore
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 16 cze 2012, o 20:13

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: dottore_amore » 15 paź 2012, o 23:26

a po co czekać aż rok?
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: tieudown » 15 paź 2012, o 23:29

No, ja na przykład musiałam czekać z moją rudością, bo chodziłam kiedyś do konserwatywnego LO ;) więc miałabym problemy.
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
dottore_amore
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 16 cze 2012, o 20:13

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: dottore_amore » 16 paź 2012, o 00:00

No tak, nie pomyślałam. Swoją czerwoną rewolucję na głowie miałam już na studiach. Ale w zasadzie w moim LO też chyba nie byłoby problemu. Chyba....
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: gimmeeverything » 16 paź 2012, o 02:29

utoo pisze: Gim, Kochanie - nie szalej za bardzo jak nie ma tu Twojej Pani :mrgreen:
Utoo, mój skarbie - możesz mi wreszcie powiedzieć, gdzie Ty masz wmontowany ten radar? :twisted:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: Florka » 16 paź 2012, o 08:01

miałam już na głowie chyba wszystko, od bardzo krótkich włosów, przez irokeza,półdługie i długie, cieniowane, mega równo obcięte, różowe,fioletowe,czerwone,blond,ciemny blond,brąz,czarne itd itd obecnie mam rude i zapuszczam. Bardzo szybko nudzi mi się kolor i fryzura, dlatego ciągle coś zmieniam :)
... ale to tylko moje zdanie.
luzuj
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2012, o 17:34

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: luzuj » 16 paź 2012, o 10:57

dottore_amore pisze:a po co czekać aż rok?


bo zrobię to dopiero wtedy, gdy wyjadę na studia. taka metamorfoza :d
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: Saren » 16 paź 2012, o 17:36

Nie. Tandeta.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: cycha » 17 paź 2012, o 06:30

luzuj pisze:właśnie, tak jak w tytule ;) lubicie czerwone/rude/bordowe/wiśniowe włosy u dziewczyn?

czekam na odpowiedzi :)
Jeśli pasują do charakteru dziewczyny i jej wyglądu ogólnie to BARDZO !
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
anarose666
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2012, o 09:18

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: anarose666 » 17 paź 2012, o 18:32

No cóż.... Czerwone włosy są sexi :cool:
tamaryjanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 9 cze 2012, o 09:50

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: tamaryjanka » 18 paź 2012, o 08:42

wygląda na to, że kolejnym znakiem rozpoznawczym lesbijek jest czerwono-rudo-ognisto-krwisto-wiśniowo-mahoniowe owłosienie... hłe hłe :D
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: anglistka90 » 18 paź 2012, o 10:13

eeeee nie? ani tez niebieskie, zielone ani rozowe. natura nie stworzyla takiego koloru wlosow, gdyby on komukolwiek pasowal, to wystepowalby w przyrodzie
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: Florka » 18 paź 2012, o 10:23

anglistka90 pisze:eeeee nie? ani tez niebieskie, zielone ani rozowe. natura nie stworzyla takiego koloru wlosow, gdyby on komukolwiek pasowal, to wystepowalby w przyrodzie
natura stworzyła nam nogi na włosach pod pachami i gdzie indziej też. To znaczy, że mamy chodzić owłosione? :lol:
... ale to tylko moje zdanie.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: odbicie » 18 paź 2012, o 10:41

Natura obdarzyła nas rozumem (wyobraźnia) – tym sposobem możemy kształtować swoje „ja” w pewnych obszarach jak chcemy. Ciało z reguły ogranicza, to co w głowie jest zdolne to zrozumieć i podpowiedzieć, że przecież możemy co nieco u siebie zmienić.
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: anglistka90 » 18 paź 2012, o 11:50

Florka pisze:
anglistka90 pisze:eeeee nie? ani tez niebieskie, zielone ani rozowe. natura nie stworzyla takiego koloru wlosow, gdyby on komukolwiek pasowal, to wystepowalby w przyrodzie
natura stworzyła nam nogi na włosach pod pachami i gdzie indziej też. To znaczy, że mamy chodzić owłosione? :lol:
to zupelnie co innego, nie zyjemy juz w buszu, zeby bylo nam to potrzebne, ewolucja trwa miliardy lat, za miliard lat, jesli swiat bd jeszcze istnial, nasi nastepcy beda miec palce o dlugosci 30 cm przystosowane do pisania na klawiaturze i nie beda miec wlosow pod pachami, a moze i na glowie, bo nie bedzie czego ochraniac :roll: ale na pewno nigdy nie bedzie naturalnie czerwonych wlosow... nie porownuj tych dwoch kwestii.
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: Florka » 19 paź 2012, o 07:38

anglistka90 pisze:
Florka pisze:
anglistka90 pisze:eeeee nie? ani tez niebieskie, zielone ani rozowe. natura nie stworzyla takiego koloru wlosow, gdyby on komukolwiek pasowal, to wystepowalby w przyrodzie
natura stworzyła nam nogi na włosach pod pachami i gdzie indziej też. To znaczy, że mamy chodzić owłosione? :lol:
to zupelnie co innego, nie zyjemy juz w buszu, zeby bylo nam to potrzebne, ewolucja trwa miliardy lat, za miliard lat, jesli swiat bd jeszcze istnial, nasi nastepcy beda miec palce o dlugosci 30 cm przystosowane do pisania na klawiaturze i nie beda miec wlosow pod pachami, a moze i na glowie, bo nie bedzie czego ochraniac :roll: ale na pewno nigdy nie bedzie naturalnie czerwonych wlosow... nie porownuj tych dwoch kwestii.
No ok to w takim razie malowanie paznokci też jest czymś dziwnym i nienaturalnym tak? Wszystko co robimy innego ze swoim ciałem jest złe? Piercing, tatuaże? Ewoluujemy owszem i dlatego właśnie dociera do nas fakt, że możemy ze swoim ciałem zrobić tak na prawdę wszystko, technika poszła do przodu,dlaczego mamy z tego nie korzystać? Bo ludze naturalnie nie rodzą się z tatuażami,kolczykami,itd :?:
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: lubicie czerwonowłose dziewczyny?

Post autor: cycha » 20 paź 2012, o 00:04

Pochwale się, że farbnęłam się na czerwono ;]
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
ODPOWIEDZ