Mam ochote się zabić!

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Mam ochote się zabić!

Post autor: cycha » 25 paź 2012, o 23:00

Potrzebuje pomocy !
Psychologa no nie wiem. Napisałam tutaj bo chodzi o moją byłą, a nie tylko o myśli samodestrukcyjne.
Mianowicie :

Nie jestem z byłą od ponad roku. (pisałam o tej sytuacji w poście http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... 2o#p573422) W skrócie chodziło o to, że z byłą nie miałam kontaktu przez ten cały czas. Potem ona do mnie zadzwoniła i wgl. Dziś .. weszłam na tego nieszczęsnego isa i o. Innastrona.pl .
Weszłam na profil dziewczyny, która jest znajomą mojej znajomej i wgl. Patrze a tam ona O.O. Moja była, którą wciąż mocno kocham całująca się ze znajomą mojej znajomej ;(. :cry: Mam ochotę zapaść się pod ziemie, uchlać i wgl krzywdę sobię zrobić. Kiedyś wzięłam tabletki i ciełam się .. problemy w domu mnie przerosły, ale teraz mam ochotę znów się pociąć ;(.
Nie pomagają psycholodzy.
BŁAGAM POMÓŻCIE ;( :cry:
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Mam ochote się zabić!

Post autor: anglistka90 » 26 paź 2012, o 15:01

proponuje Ci nie pisac takich postow, bo albo zaraz moderacja i tak usunie, albo jakis nadgorliwiec zadzwoni na policje i bdsz miala przesr*ne ;] "only time can take this pain away", niestety, nie ma na to dobrej rady, proponuje udac sie do psychiatry po jakies tabletki i do psychologa na terapie. a i przede wszystkim unikac miejsc, gdzie mozesz ja spotkac, nawet w necie, gwarantuje Ci, ze za pol roku jak natkniesz sie na takie jej zdjecia, bdsz to miala gleboko w doopie. aha, i mozesz sie obrazic, ale mowie z cala stanowczoscia - Ty jej nie kochasz, to przywiazanie, chec posiadania i chec "wygrania tej gry". bo jak na razie ona wygrywa, prawda? wiem, ze nikt nie lubi przegrywac... don't worry, ja tez przegrywalam ;/ ale sytuacja sie niespodziewanie odwrocila, na moja korzysc :) wygralam, dziekuje za dalszy udzial, ktos musi byc madrzejszy ;] i kiedy ona teraz mi zwisa i powiewa (nie na pokaz, w mojej glowie), to ona zaczela przezywac wszystko od poczatku. i co najlepsze, nie ja juz dazylam do "wyrownania rachunkow", (bo mialam to juz gdzies),tylko sprawil to niesamowity zbieg okolicznosci. zostaw to losowi, i zajmij sie soba, po prostu.

ps. co oznacza to cos przy tytule ?
Awatar użytkownika
angel899
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2012, o 11:22

Re: Mam ochote się zabić!

Post autor: angel899 » 26 paź 2012, o 15:57

Nic nie wniosę nowego, więc tylko poprę anglistka90.
Czym prędzej udaj się do psychologa, jeśli sama nie jesteś w stanie sobie pomóc.
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą
koralik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 758
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 00:00

Re: Mam ochote się zabić!

Post autor: koralik » 26 paź 2012, o 17:29

cycha pisze:Potrzebuje pomocy !
Psychologa no nie wiem. Napisałam tutaj bo chodzi o moją byłą, a nie tylko o myśli samodestrukcyjne.
Mianowicie :

Nie jestem z byłą od ponad roku. (pisałam o tej sytuacji w poście http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... 2o#p573422) W skrócie chodziło o to, że z byłą nie miałam kontaktu przez ten cały czas. Potem ona do mnie zadzwoniła i wgl. Dziś .. weszłam na tego nieszczęsnego isa i o. Innastrona.pl .
Weszłam na profil dziewczyny, która jest znajomą mojej znajomej i wgl. Patrze a tam ona O.O. Moja była, którą wciąż mocno kocham całująca się ze znajomą mojej znajomej ;(. :cry: Mam ochotę zapaść się pod ziemie, uchlać i wgl krzywdę sobię zrobić. Kiedyś wzięłam tabletki i ciełam się .. problemy w domu mnie przerosły, ale teraz mam ochotę znów się pociąć ;(.
Nie pomagają psycholodzy.
BŁAGAM POMÓŻCIE ;( :cry:
Daj się odprężyć i nie rób niczego, co nie podlega konsultacji ! Kochanie, wszystkie jesteśmy z toba i patrz w naszym kierunku ! Obronimy cię, tylko daj nam szanse !!!!
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Mam ochote się zabić!

Post autor: cycha » 26 paź 2012, o 20:06

Angliska90
Ona nie wygrała heh. Zostawiłam ją, bo mnie zdradziła. Wielokrotnie chciała do mnie wracać, ale ja bardziej szanuję szczerość i wierność.
To przy temacie oznacza "paląca sprawa" czy coś w ten deseń.
koralik pisze: Daj się odprężyć i nie rób niczego, co nie podlega konsultacji ! Kochanie, wszystkie jesteśmy z toba i patrz w naszym kierunku ! Obronimy cię, tylko daj nam szanse !!!!
Dziękuję.
Wczoraj pare osób do mnie napisało. Dziękuje wam za to. Nie wiedziałam, że aż tak pomocne jesteście. Heh ... cholernie mi miło z tego powodu. Przynajmniej nie narobiłam wczoraj głupot. Dziś po rozmowie z przyjacielem jakoś się ogarniam. Powolutku, ale leci :). Zresztą dostałam ochrzan, że do niego nie zadzwoniłam. Wybieram się w najbliższym czasie na parapetówkę, a potem na ognisko :). Więc relaks pomoże.
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
Sztyletnica
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 7 sie 2012, o 20:19

Re: Mam ochote się zabić!

Post autor: Sztyletnica » 30 lis 2012, o 00:02

Postąpiłaś logicznie, rzucając ją za zdradę, ale nie postępujesz logicznie jeśli żałujesz, ze jest z inną (twoją znajomą) a w dodatku zatruwasz się stresem i goryczą, oglądając jej profil. Ehhh, baby ;3...

Lepiej napij się z kimś piwka :).
rafaela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 gru 2012, o 20:56

Re: Mam ochote się zabić!

Post autor: rafaela » 5 gru 2012, o 11:28

Zacznij żyć na nowo, postaraj się zapomnieć i nie daj się tej całej smutnej sytuacji bo zanim się obejrzysz Ty będziesz płakać nad rozlanym mlekiem a inni ludzie będą żyć szczęśliwie.
ODPOWIEDZ