gdzie na urlop w styczniu?

Cafe dla wszystkich
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

gdzie na urlop w styczniu?

Post autor: kokona » 14 lis 2012, o 13:04

Drogie dziewczyny wraz z moją dziewczyna chcemy się wybrać na urlop w styczniu. Zależy nam na miejscu w miarę przyjaznym LGBT (co by nie patrzyli na nas jak na UFO gdy będziemy sobie spacerowały idąc za rękę lub gdy będę chciała pocałować moją dziewczynę np pozując do zdjęcia ;) Ogólnie mówiąc by czuć się swobodnie ciesząc się sobą i urlopem. Zależy mi na opinii dziewczyn które były w takich miejscach, jakie mają doświadczenia z takich wakacji. No i przede wszystkim jakie miejsca polecacie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Zaznaczam że zależy nam na miejscu gdzie jest w miarę ciepło o tej porze roku, ale nie druga połowa ziemska tylko coś bliżej Europy ;)
She's not the chapter. She's all the story
rozabezkolcow
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:16

Re: gdzie na urlop w styczniu?

Post autor: rozabezkolcow » 14 lis 2012, o 16:06

Holandia :D a tak w PL to może Wrocław albo Kraków tam jakoś nikt nie zwraca na to uwagi kto z kim i co robi. Chyba że ja natrafiłam akurat na takie miejsca :P
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: gdzie na urlop w styczniu?

Post autor: kokona » 15 lis 2012, o 00:20

w PL zgadzam się kraków owszem, często jeździmy do krk choćby na kolację, ale chodzi mi o miejsce gdzie można odpocząc i lekko wygrzać kosteczki. A do holandii wybieramy sie na trzy cztery dni w lutym więc na styczniowy urlop odpada.
She's not the chapter. She's all the story
rafaela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 gru 2012, o 20:56

Re: gdzie na urlop w styczniu?

Post autor: rafaela » 5 gru 2012, o 11:33

JA bym pojechała gdziekolwiek bo wiem że ludzie i tak się będą patrzeć taka ich natura że jak zazdroszczą to się kurna patrzą;)
rosaa
Posty: 2
Rejestracja: 9 gru 2012, o 16:56

Re: gdzie na urlop w styczniu?

Post autor: rosaa » 9 gru 2012, o 17:26

Jeśli ma być ciepło i blisko to wyspy kanaryjskie będą doskonałym wyborem
ODPOWIEDZ