zespół, taki do pogrania i popicia browca

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Moniszta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: city

zespół, taki do pogrania i popicia browca

Post autor: Moniszta » 13 cze 2005, o 21:36

Hello. Ogłoszenie w tej sprawei dawałam w portalu, ale oddzwięk był narazie słaby zatem może na forum kogos zmobilizuje do podjęcia się ryzyka. Chodzi o kobity co by grać na czymś umiały i chciały. No i jakaś co by śpiewać potrafiła jak należy. Ja osobiście rezerwuje sobie perkusje. Klimaty do których chce dążyć to coś jak :Guano Apes, O.N.A., Garbage, The cranberries, Hey, Korn i raczej takie konkretne gitarowe granie a nie pitulenie. Oczywiście jakaś gwiazda numer jeden na tej perce nie jestem bo się ucze powoli , więc bez stresu się zgłaszać i będziem próbować aż może cos nam wyjdzie(płyte wydamy, fryderyki pozgarniamy, tłumy fanek na koncertach;)). No i od razu powiem dla tych co by sie zastanawiały, że moim celem jest stworzenie po prostu kapeli, a nie kapeli która opierać by sie miała w ideologii i tekstach tylko na sprawach bycia lesbijkami poprzez ewentualne członkinie. Oczywiście nie jest powiedziane że nie trafi tam jakis koleś , gdyż z braku śrdoków może i zaangażuje do grania jakiegoś kumpla. Ale nie zniechęcam was drogie panie. Proszę pisać, raczej tylko z terenów Warszawy. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Moniszta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: city

Post autor: Moniszta » 14 cze 2005, o 14:10

no co jest, nie ma na tyym swiecie zadnych dziewczyn co by grać umiały. No nie pozwólcie mi się zawieść . Może nie w tym miejscu co trzeba ten temat walnęłam. Dobra, cierpliwi zawsze zostaja nagrodzeni zatem czekam cierpliwie.
Awatar użytkownika
iluzja_oh
super forma
super forma
Posty: 1509
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: iluzja_oh » 14 cze 2005, o 15:28

Moniszta są, nawet w Polsce, laski co grac potrafią.
ja pitolę na każdym pudle ;)
a i wizerunek zespołu by nie stracił. tylko, że sama zobacz...
trochę daleko mam do warszawy.
szkoda, bo muzyka mi pasuje. jak co, kupię płytę (tylko porządna ma być, a nie typu- zalef, pistolet, niewypał) ;)
a jeśli ma byc także w stylu korn'a... poproszę cover 'let's get the party started'
powodzenia! :)
choć mało rozumiem, a dzwony fałszywe, coś mówi mi, że
jeszcze wszystko będzie możliwe
Awatar użytkownika
Moniszta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: city

Post autor: Moniszta » 14 cze 2005, o 17:14

hmm, oki, to jedną potencjalną fanke juz mamy;) Fakt, troche nam nie po drodze a szkoda. To wiesz, pierwszy koncert specjalnie dla ciebie w trójmieście ;P Z tym kowerem zobaczymy, chociaż myśle że dało by nawet rade, Pink lubie więc kto wie. Tylko potrzebne sa ludziska z weną twórczą. A ty swoją droga rozkrecaj cos u siebie to się w trasie kiedyś spotkamy;) Dobra, bredze, od rzeczy gadam zupełnie.Narazie
Awatar użytkownika
iluzja_oh
super forma
super forma
Posty: 1509
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: iluzja_oh » 14 cze 2005, o 17:32

sama nic nie rozkręce ;) mam słomiany zapał, to moje utrapienie :P
mnie trzeba do nogi. i pilnować...
ale jak brat wróci 'zza granica' to go do bębnów przepędzę i jedziemy do torunia grać ludziom na nerwach!
choć mało rozumiem, a dzwony fałszywe, coś mówi mi, że
jeszcze wszystko będzie możliwe
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 3 lip 2005, o 00:19

Znam świetną wokalistkę,zajefajny wokal,jedną wiolonczelistkę i jedną kontrabasistkę,a oczywiście znam też flecistkę,pianistkę :!: :D Szkoda,że nie te rejony :cry: Najlepiej daj jakieś ogłoszenia,może w sklepach muzycznych,gazetach z bezpłatnymi ogłoszeniami i na słupach :D To działa,sprawdziłam :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Ai
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ai » 3 lip 2005, o 00:26

Ja pwradzie wawa, ale ehmm.. konkurencja :P
Sklad juz mam ustalony wiec..:( przy kro mi
Ale zycze pwoodzenia i do wposlnej imprezy ;-)
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 3 lip 2005, o 20:21

Wiem jak trudno zmontować jakąś kapelę,znam to z doświadczenia,ale jak się mocno chce to można :!: Nie rezygnuj :!: :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
Moniszta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: city

Post autor: Moniszta » 3 lip 2005, o 22:17

Ai , a co masz za kapelke, tak z czystej ciekawości pytam. jakaś nazwa, stronka, koncerty, wiesz ja chętnie wpadne i posłucham ;) No szukam jak narazie , szukam oczywiście. nie ciężko w sumie znależć kogos kto gra, ale żeby dopasować się w kwestii ambicji i gustów muzycznych to ło matko, tragedia, koniec świata.
Awatar użytkownika
War
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Posen

Post autor: War » 4 lip 2005, o 17:00

Szkoda że tak daleko, aż w wawie, bo chętnie bym sie pisała. Niestety nie dysponuję już żadnym instrumentem, tylko wokalem i sama szukam grupy blizej poznania. Zyczę powodzenia i występów moze na imprach branzowych
Ai
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ai » 4 lip 2005, o 23:45

Moniszta - zapraszam na priv :>
ALbo pod gg :>
ODPOWIEDZ