Czas na prezenty

Cafe dla wszystkich
followmegirlll
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 328
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 19:59

Czas na prezenty

Post autor: followmegirlll » 22 gru 2012, o 16:33

Hej Dziewczyny,
mam duzy problem.. Jestem jak zwykle niezorganizowana, no ale jak dzisiaj przyszla mi taka cudowna bluza na prezent, odetchnelam z ulga. Okazalo sie jednak ze jest za mala. Planowalam do tego dokupic moze jakas bizuterie, kilka rzeczy do kapieli.. No ale teraz juz nie wiem.. Moja dziewczyne okradziono z pieniedzy ktore akurat byly na moj prezent i zdecydowalysmy ze w te swieta postawimy na cos wlasnorecznie robionego.. Tylko ze ja nie mam pojecia co zrobic.. Ciasteczka, jakiekolwiek slodkosci odpadaja bo to sportowiec, na diecie, blablabla.. Z reszta nie umiem piec. Album ze zdjeciami, sentencjami zrobiony. Serce ulepione z masy kiedys zrobione, sloik pelen najlepszych slodyczy zrobiony. Nie wiem naprawde co jeszcze moge zrobic. Myslalam nad stworzeniem filmiku ale zaden program ktory znalazlam nie byl odpowiedni.. W tamtym roku caly dzien poswiecilam na filmik a sie okaalo ze nie mogla go otworzyc i wszystko poszlo sie... Co Wy byscie zrobily swojej drugiej polowce jesli mialoby to byc wlasnorecznie robione? Mam pieniadze ale chce w to wlozyc swoje serce..
Youre all I want. Youre all I need. Youre E V E R Y T H I N G!
swiatelkoBiale
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 24 paź 2012, o 17:36

Re: Czas na prezenty

Post autor: swiatelkoBiale » 22 gru 2012, o 17:02

Płytę z piosenkami, które mają dla niej i dla Ciebie znaczenie? :) Kalendarz książkowy i z wpisanymi przez Ciebie cytatami, które cenisz? :) I tam jakieś zdjęcia można też wkleić. Jest też takie coś mega fajnego - ogrzewacz do rąk np. w kształcie serca. Bardzo fajny upominek i w dodatku ciepły :)
dollyo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 18:23

Re: Czas na prezenty

Post autor: dollyo » 22 gru 2012, o 17:35

Zrób jej szalik. Taki ciepły, kolorowy z grubej wełny na drutach.
followmegirlll
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 328
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 19:59

Re: Czas na prezenty

Post autor: followmegirlll » 22 gru 2012, o 17:41

Oba wasze pomysly sa super.. Dollyo wiesz co, ja kompletnie nie umiem nic robic na drutach, nigdy tego nie trzymalam w rekach ale mysle ze to by bylo dla niej najweksze zaskoczenie ze dalam rade. Jutro ide do sklepu :D
Youre all I want. Youre all I need. Youre E V E R Y T H I N G!
dollyo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 18:23

Re: Czas na prezenty

Post autor: dollyo » 22 gru 2012, o 17:56

Ja tez kompletnie nie umiałam, ale poczytałam w necie trochę i się "nauczyłam". Moze nie wyszedł fenomenalny ten szalik,ale wyszylam serduszka na końcach i nie wyglądał tak zle. Poza tym prezenty robione własnoręcznie maja to coś, mimo ze nie zawsze wyglądają, no powiedzmy ładnie. Powodzenia
Ps. szalik robilam jakies 10 godzin... ale duzo razy go prułam bo wychodził brzydko.
angela91
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 20:19

Re: Czas na prezenty

Post autor: angela91 » 22 gru 2012, o 18:43

Ja kiedys uszylam na prezent poduszke. Nie zajelo mi to zbyt duzo czasu ok. 4 godziny. A potrzebowalam jedynie mieciutkiego welnianego swetra na poszewke i "wnetrznosci" jakis starych pluszakow zeby wypelnic poduszke w srodku. Dodatkowo mozna wyszyc jakies serduszko albo Wasze imiona :) Nawet jesli nie wyjdzie najpiekniej to przeciez "im brzydsze tym bardziej z serca". Powodzenia :)
followmegirlll
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 328
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 19:59

Re: Czas na prezenty

Post autor: followmegirlll » 22 gru 2012, o 19:50

Haha, wlasnie zamierzalam sie wziac za poduuszke, bo taki pomysl podsunela mi siostra.. Tylko jak zrobic w ksztalcie serca :o. A jakie efekty koncowe beda? Niewazne. Wykorzystam to co napisalas na koncu :D
Youre all I want. Youre all I need. Youre E V E R Y T H I N G!
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czas na prezenty

Post autor: Sugaar » 23 gru 2012, o 14:31

Ja równiez uważam, że własnoręcznie wykonany prezent - nosi w sobie kawałek naszych emocji.
Jakis czas temu otrzymałam od koleżanki nieduży obraz, namalowany przez Nią farbami olejnymi i oprawiony w piękną ramę. Stoi obok mojego komputera i cieszy moje oczy :) . Ilekoroć na niego patrzę, widzę Ją, jej uśmiech i to wszystko co nas do siebie zbliżyło. Wiem, że namalowała go specjalnie dla mnie ... i to jest piękne :slonko:

W tamtym roku otrzymałam anioły zrobione z masy solnej - cudo :D . Chyba trzeba mieć talent, żeby coś takiego wykonać.
Od koleżanki otrzymałam też eko - kosmetyki pochodzące z Uzdrowiska (wstrzeliła się super tym prezentem :) ).
Od bliskich dostaję też ksiazki i marcepany - bo jedne i drugie uwielbiam :D
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
followmegirlll
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 328
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 19:59

Re: Czas na prezenty

Post autor: followmegirlll » 23 gru 2012, o 20:22

już wymyśliłam i znalazłam kilka cudownych prezentów.
Sama okleję i ozdobię jak najładniej potrafię pudełko i całe zapełnię najlepszymi slodkościami które Ona uwielbia.
zrobię list w butelce i książeczkę cytatów ze zdjęciami. jeśli zdążę to jeszcze kupię zwykłą poduszkę którą sama ozdobię i na niej wyszyję coś. a i jeszcze taki fajny pomysł był z doniczkami. cztery małe doniczki, wypełnione obojętnie czym, np ziemią bądź gąbką i w nie wbić serca na patyczkach. a doniczki pomalować np na biało i na każdej z nich po kolei L O V E. ważne, że własnoręcznie zrobione. już mam dośc kupowanych prezentów
http://www.tipy.pl/6090,0,zdjecie-walen ... iczki.html
Youre all I want. Youre all I need. Youre E V E R Y T H I N G!
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czas na prezenty

Post autor: Sugaar » 23 gru 2012, o 22:58

followmegirlll pisze:już wymyśliłam i znalazłam kilka cudownych prezentów.
Sama okleję i ozdobię jak najładniej potrafię pudełko i całe zapełnię najlepszymi slodkościami które Ona uwielbia.
zrobię list w butelce i książeczkę cytatów ze zdjęciami. jeśli zdążę to jeszcze kupię zwykłą poduszkę którą sama ozdobię i na niej wyszyję coś. a i jeszcze taki fajny pomysł był z doniczkami. cztery małe doniczki, wypełnione obojętnie czym, np ziemią bądź gąbką i w nie wbić serca na patyczkach. a doniczki pomalować np na biało i na każdej z nich po kolei L O V E. ważne, że własnoręcznie zrobione. już mam dośc kupowanych prezentów
http://www.tipy.pl/6090,0,zdjecie-walen ... iczki.html
Nie obraź się, ale ... czy wszystko nie jest zbyt "słodkie"? :shock:
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czas na prezenty

Post autor: Sugaar » 24 gru 2012, o 00:43

A dzisiaj obdarowałam moje przyjaciółki gruzińskim winem. Niby nic, a uśmiech na ich twarzach - bezcenny :slonko:
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Awatar użytkownika
angel899
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2012, o 11:22

Re: Czas na prezenty

Post autor: angel899 » 2 sty 2013, o 11:49

To co tam znalazłyście pod choinką? :D

Mi mikołaj przyniósł:

- wielką świnkę skarbonkę na podróże
- książki
- słodkości
- bardzo seksowny gorset Corin :cool:
- pendriva w kształcie pierniczka! :D
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą
Lexi92
Posty: 4
Rejestracja: 7 sty 2013, o 11:21

co kupic

Post autor: Lexi92 » 9 wrz 2013, o 11:17

Witam wszystkie forumowicz-ki,pewnie większość z Was uzna mój watek za bezsensowny ale mimo wszystko chciała bym prosić o rade za niedługo moja dziewczyna będzie miała urodziny i nie wiem kompletnie co jej kupić żeby sprawić jej radość, za biżuteria nie przepada niestety macie jakiś pomysł??
Awatar użytkownika
triplemint
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 259
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 08:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czas na prezenty

Post autor: triplemint » 9 wrz 2013, o 14:58

Zależy co lubi; mi radość sprawiłaby butelka Danielsa albo Walkera. Najlepiej litrowa.
Jestem zegarem. Mam wskazówki od psychiatry.
sele
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2013, o 22:08
Lokalizacja: miasto hał hał

Re: Czas na prezenty

Post autor: sele » 9 wrz 2013, o 23:54

mi ksiażka na ten przykład
ewentualnie butelka ginu ;)
male_latte
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2012, o 22:38

prezent na rocznice :)

Post autor: male_latte » 15 wrz 2013, o 18:51

Cześć kobietki!

jakies ciekawe pomysły na rocznicowe prezenty?

Dzielcie się :) mam niedługo rocznicę i pustkę w głowie :)
Follow_Me21
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2013, o 13:04

Re: prezent na rocznice :)

Post autor: Follow_Me21 » 15 wrz 2013, o 19:52

hmmm..może przemiła kolacja w jakiejś fajnej restauracji ? ;)
Awatar użytkownika
de_
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 23 cze 2013, o 15:26

Re: co kupic

Post autor: de_ » 16 wrz 2013, o 21:58

Lexi92 pisze:Witam wszystkie forumowicz-ki,pewnie większość z Was uzna mój watek za bezsensowny ale mimo wszystko chciała bym prosić o rade za niedługo moja dziewczyna będzie miała urodziny i nie wiem kompletnie co jej kupić żeby sprawić jej radość, za biżuteria nie przepada niestety macie jakiś pomysł??


wcześniej pomysły na ślub, teraz na prezenty...zaczynam się zastanawiać, czy ze mną jest coś nie tak, bo chociaż próbuję to nie ogarniam - jak można nie wiedzieć :roll:
we're all mad here
kisiel31
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 4 lis 2013, o 12:33

Re: Czas na prezenty

Post autor: kisiel31 » 4 lis 2013, o 14:33

Można podrzucić wątek o góry, bo powoli trzeba się już rozglądać za prezetami na święta. Macie już pomysły? :D
sandrulek
Posty: 2
Rejestracja: 4 lis 2013, o 14:44

Prezenty Świąteczne 2013

Post autor: sandrulek » 4 lis 2013, o 14:50

Hej:)
Mam święta tuż tuż... a ja szukam inspiracji na świąteczne upominki dla najbliższych! Jakie maciepomysły co kupić mamie, siostrze, babci czy bratu!:) Podzielcie się swoimi pomysłami:)
Beautyberry
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 2 sty 2013, o 23:09

Re: Prezenty Świąteczne 2013

Post autor: Beautyberry » 4 lis 2013, o 22:33

Ja na święta robię zawsze własnorecznie. To są oczywiście drobiazgi, ktore w dodatku nie są zbyt piękne. :) W tamtym roku oprócz oczywiście ciast, był to szalik i biżuteria. Co do tegorocznych świąt, nie mogę zdradzić :D żeby Ktoś nie podejrzał wczesniej! :wink:
kika1985
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 35
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 18:17

Re: Czas na prezenty

Post autor: kika1985 » 18 lis 2013, o 20:40

Wspólny spacer, weekend, wycieczka "niekoniecznie na koniec świata", wspólnie spędzony czas
gomora22
Posty: 8
Rejestracja: 8 maja 2013, o 12:45

Pomysły na prezenty

Post autor: gomora22 » 4 gru 2013, o 20:20

Jako że zbliża się 6 grudzień, gdzie Św. Mikołaj siada w sanie i gotuje nam prezenciki :D
Jakie Wy podarujecie swojej lubie?
Myślicie, ze seksowna bielizna będzie odpowiednia na tą okazję? ;>
Koshka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 133
Rejestracja: 29 lis 2013, o 19:09

Re: Czas na prezenty

Post autor: Koshka » 4 gru 2013, o 23:14

Możesz jej utkać jakąś bransoletkę na krośnie :) Sprawdza się :)
zlepek słów ze mnie, zlepek nut, niekoniecznie sensownych
gomora22
Posty: 8
Rejestracja: 8 maja 2013, o 12:45

Re: Czas na prezenty

Post autor: gomora22 » 4 gru 2013, o 23:36

Ona gubi bransoletki, a poza tym tydzien temu dostała :)
Myślałam raczej nad seksowna bielizną z czapką Mikołaja w warkoczykach :D
Będzie w tę noc Moją Mikolajową, którą poprosze by spełniła każde moje życzenie :D
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Czas na prezenty

Post autor: Gaik » 6 gru 2013, o 17:47

gomora22 pisze:Ona gubi bransoletki, a poza tym tydzien temu dostała :)
Myślałam raczej nad seksowna bielizną z czapką Mikołaja w warkoczykach :D
Będzie w tę noc Moją Mikolajową, którą poprosze by spełniła każde moje życzenie :D

Jak miałam kiedyś dziewczynę a było to raczej w poprzedniej erze to też coś takiego dostałam.Z tym że ona nie miała dużego temperamentu to zamiast bielizny prócz czapki dostałam pluszowe skarpety z małymi Mikołajami oraz pidżamę( czerwony t-shirt i flanelowe spodnie w kratę w świątecznych kolorach i na pupie napis wesołych świąt). Potem każdego wieczoru 3 dni w to cała ubrana paradowałam po domu i siedziałam pod moją wielką, żywą choinką.Ona grała na playstation bo chyba to dostała.Umiałyśmy się cieszyć i świętować całymi sobą :D
Od kolejnej bardziej temperamentnej dostałam dość odważne majtki i perfumy.
No i to wszystko dlatego sama teraz już nikomu nic nie daje choć jeszcze jako nastolatka to np. na urodziny zrobiłam czarną skrzynkę a w środku coś na zasadzie "Przeminęło z wiatrem" czyli różne skarby z przeszłości i na Walentynki taką wielką, wielką kartkę.Olbrzymią.Nawet nie wiem co to za format papieru jest.Do dla tzw. sympatii.
Wiem, że praktyczne prezenty to mi nie przychodzą zwykle do głowy.I wiem, że lubię jak czegoś jest bardzo dużo czyli np. nie mogłabym dać pierścionka bo bym musiała do niego coś dodać choćby sam był warty x tysięcy.Książki, gry są w miarę ok bo widać gdy się położy pod choinką.
gomora22
Posty: 8
Rejestracja: 8 maja 2013, o 12:45

Re: Czas na prezenty

Post autor: gomora22 » 6 gru 2013, o 22:18

Haha.. ta pidzama byłaby w tej calosci nawet dobra, ale tylko taka jednorazowa, w ostrym działaniu dla wlasnej satysfakcji żeby rozerwać i dostać się do bielizny :D
Awatar użytkownika
Katapulta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 2 gru 2013, o 10:52

Re: Czas na prezenty

Post autor: Katapulta » 7 gru 2013, o 15:58

Podpinam się pod wątek z prośbą o radę.
Wszystkie dziewczyny- informatyczki, majsterkowiczki, miłośniczki fotografii - POMOŻECIE :?:

Co ucieszyłoby kobietkę o takich jak wyżej zainteresowaniach?
Możecie podać namiary jakiegoś sprzętu fotograficznego: gadżeciarskiego, takiego, którego fotograf sobie zazwyczaj nie kupi ale bardzo chciałby mieć?
Albo cokolwiek w temacie? Liczę na Was.

Bo niby jeśli chodzi o osobowość, to wiem co bym chciała podarować mojej Kobiecie, ale może by warto błysnąć czymś co faktycznie jej się przyda i z czego będzie korzystać w uśmiechem na pyszczku? :wink:
Drogi Czytelniku, gdyby Cię to turbowało posty te z dala omijać radzimy, choć chcemy Cię jeno zabawić, afrontu nie czyniąc."
Awatar użytkownika
Katapulta
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 2 gru 2013, o 10:52

Re: Czas na prezenty

Post autor: Katapulta » 7 gru 2013, o 16:02

Dodam jeszcze, myślałam dość długo o zakupie statywu jako prezentu świątecznego.
Niestety, nie wytrzymał ten Stwór mój i sama sobie kupiła. Nie wiedziała o moich planach, więc winić jej za to nie mogę, ale wyobraźcie sobie moją minę: wracam z pracy a statyw mi się szyderczo śmieje spod ściany, bo już jest. Noszzz choleeewka!
Drogi Czytelniku, gdyby Cię to turbowało posty te z dala omijać radzimy, choć chcemy Cię jeno zabawić, afrontu nie czyniąc."
kadinsky
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 23:38

Re: Czas na prezenty

Post autor: kadinsky » 8 gru 2013, o 12:25

Katapulta pisze:Podpinam się pod wątek z prośbą o radę.
Wszystkie dziewczyny- informatyczki, majsterkowiczki, miłośniczki fotografii - POMOŻECIE :?:

Co ucieszyłoby kobietkę o takich jak wyżej zainteresowaniach?
Możecie podać namiary jakiegoś sprzętu fotograficznego: gadżeciarskiego, takiego, którego fotograf sobie zazwyczaj nie kupi ale bardzo chciałby mieć?
Albo cokolwiek w temacie? Liczę na Was.

Bo niby jeśli chodzi o osobowość, to wiem co bym chciała podarować mojej Kobiecie, ale może by warto błysnąć czymś co faktycznie jej się przyda i z czego będzie korzystać w uśmiechem na pyszczku? :wink:
A nowa torbe do aparatu? Nie dosc ze torba to jeszcze do aparatu, ja bym sie ucieszyla :) albo kup jej jakis program graficzny do kompa.zalezy wszystko jakim funduszem dysponujesz :)
ODPOWIEDZ