Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Cafe dla wszystkich
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: ulrikam » 30 gru 2012, o 09:36

Kochane..tak szybciutko, żeby zdążyć :)
Po kolejnym cudownym ujściu z życiem ze straszliwej katastrofy życiowej stanęłam na własnych nogach, w pozycji pionowej, z podniesioną głową, względnie ogarnięta zewnętrznie i wewnętrznie
i z właściwym sobie głupim uśmieszkiem ma ryju :)
ale z pustym sercem..
życie już tak nie boli, ale i nie kręci..
potrzebuję szczęścia tak bardzo, że odstawiam resztki rozumu i zdrowego rozsądku i idę na całość
dawajcie...
wszystkie sposoby ..przesądy, magia, zabobony, talizmany, feng szuje, dobre rady,
mądre i głupie sentencje, zaklęcia, odczynianie, modlitwy, praktyczne sposoby ..no co która ma
na przyciągnięcie szczęścia ..w miłości i nie tylko :lol:

błagam :lol:
szkllana
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2012, o 14:04
Lokalizacja: Londyn - swiat!

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: szkllana » 30 gru 2012, o 10:25

Polecam film " The Secret" (2006) ten film po czesci zminil moje zycie:) A nawet jak CI nie pomoze to daje wielkiego pozytywnego kopa.

http://www.efilmy.net/film,10365,Sekret ... or-PL.html
Anna_23
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 15 gru 2012, o 12:36
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Anna_23 » 30 gru 2012, o 13:31

Podpisuję się obiema rękami- 'The Secret', jego kontynuacja- 'The Opus', oraz cały koncept prawa przyciągania, odpowiednio wykorzystany, może odmienić życie ; )
Ponadto podsunąć mogę pomysł, by spróbować podróży mentalnych, OOBE lub chociaź świadomego śnienia- dzięki temu moje życie nabrało większego sensu ; )
Możesz o tym poczytać tutaj: http://www.druga-strona.pl
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: ulrikam » 30 gru 2012, o 13:44

dzięki :)
właśnie obejrzałam i to potwierdza moje wcześniejsze intuicje ..może kiedyś pogadamy
o tym np w temacie new age ..bo warto..mam choćby z tego krytycznego ostatniego roku
i wychodzenia z niego mnóstwo z pozoru niewiarygodnych a dosłownie sprawdzalnych przykładów że to działa :slonko:
polecam wszystkim na ten nowy rok :serce:
i proszę o więcej :)
Anna_23
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 15 gru 2012, o 12:36
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Anna_23 » 30 gru 2012, o 13:46

Chętnie ; )
niemamnicku
super forma
super forma
Posty: 1924
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:32

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: niemamnicku » 30 gru 2012, o 14:27

ło rety, znowu te odgrzewane kotleciny.. Ulrika a tak rozsądnie się wypowiadałaś w innych tematach..
...
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: ulrikam » 30 gru 2012, o 17:42

no bo zdesperowana jestem...koniec żałoby..i co dalej...?
dawać mi jakieś czerwone podwiązki...hodowanie kołtuna...nieumycie nóg na sylwestra
zawiązanie czegoś na supeł ..ale czego to już nie pamiętam... niebieskie piórko w dupce i tym podobne tajne lesbijskie sposoby... :lol:
no bo łuski karpia w portfelu to już mam
smallwolf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 2 gru 2012, o 19:02

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: smallwolf » 30 gru 2012, o 18:28

Osobiście niewierze w przesądy. Jeśli zdarzają mi się takie dni jak Tobie, ubieram się ciepło i idę w las. Blisko mam :) długo spaceruję i odpowiedź sama przychodzi. Trochę trzeba czasu tak jak w moim przypadku. Byłam w beznadziejnej sytuacji. Jest lepiej, coraz lepiej. Jeśli myślisz pozytywnie i masz cel- życie, Ci pomoże. Odpowiedź nosisz w sobie- powodzenia :)!
zurawina38
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:37
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wielkopolska

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: zurawina38 » 30 gru 2012, o 20:13

Pogoda duszy i serca to podstawa.Miej ją a szczęście samo się do Ciebie uśmiechnie.To moja recepta na życie i szczęście-nie zawiodła nigdy.
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Sugaar » 31 gru 2012, o 00:09

ulrikam pisze:no bo zdesperowana jestem...koniec żałoby..i co dalej...?
dawać mi jakieś czerwone podwiązki...hodowanie kołtuna...nieumycie nóg na sylwestra
zawiązanie czegoś na supeł ..ale czego to już nie pamiętam... niebieskie piórko w dupce i tym podobne tajne lesbijskie sposoby... :lol:
no bo łuski karpia w portfelu to już mam
Koniec żałoby? Przecież to powód do radości :D
A uśmiech potrafi czynić cuda, więc już dużo masz na starcie :)

Ja kilka lat temu od zupełnie mi obcego artysty - malarza otrzymałam zwykły - niezwykły metalowy krzyż (wracałam po niezdanych egzaminach na uczelnię, i chyba było widać żałość na mojej twarzy - a ponieważ kierunek był artystyczny, dobrze się z malarzem dogadaliśmy :) ). Krzyż miał mi przynieść szczęście i tak się w następnym roku stało. :D
I chociaż nie wierzę (niby) w talizmany to jednak mam go do tej pory.
Więc życzę Ci aby ktoś życzliwy dał Ci "coś" z zaklętymi dobrymi emocjami, na pewno nie zaszkodzą a mogą pomóc :)
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Sugaar » 31 gru 2012, o 00:21

Przypomniałam sobie, że kilka miesięcy temu przywiozłam z nad morza maleńką żabkę wyrzeźbioną w bursztynie.
Chciałam Ją dać pewnej bardzo ważnej dla mnie Kobiecie. Właśnie rozkręcała swoją firmę i miałam nadzieję, że żaba jako symbol fortuny będzie miłym prezentem.

Nie dałam Jej wtedy tego talizmanu. Ale może w tym roku będzie okazja? Kto wie?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: ulrikam » 31 gru 2012, o 15:23

ok..na łonecie wyczytałam że w sylwestra i w nowy rok nie wolno sprzątać a szczególnie zamiatać bo się szczęście wymiecie ..i nie powiem nawet mi to pasuje ...no i że gacie koniecznie z metką żeby w nowym roku wyglądać jak nowa i żeby pierwszego w sylwestra wpuścić do domu faceta na miłość ..ale tu nie wiem jak to będzie w kontekście orientacji odwrotnej ..na wszelki wypadek wpuszczę równolegle parę mieszaną ..ile to trzeba zapamiętać ... :?
wspaniałej zabawy i szczęścia w nowym roku :slonko: :serce:
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Sugaar » 31 gru 2012, o 18:01

Małe szaleństwo Cię ogarnia :wink: no ale, jak ma Ci to przynieść szczęście...

Samych radosnych i pełnych miłości dni w nadchodzącym roku wszystkim życzę :D
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Gaik » 1 sty 2013, o 23:25

Może afirmacja czyli w uproszczeniu wmawianie...
Wielokrotne powtarzanie pozytywnych sentencji działa na sferę nieświadomą.Może zaczniesz żyć tak by się realizowały nawet o tym nie wiedząc.Wymyślanie ich jest chyba ciekawe dla ludzi którzy lubią marzyć.
Sama dodatkowo mam afirmacyjne hasła do wszelkich kont.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: fleurdumal » 2 sty 2013, o 11:07

Osobiście nie wierzę w przesądy, a przynajmniej nie w moc sprawczą rytuałów, jeśli talizmany, to raczej pozytywna energia, z jaką zostały ofiarowane, a nie moc jakiegoś przedmiotu z metalu, szkła, czy kamienia. Rytuały prędzej mogą człowieka wpędzić w jakieś zaburzenia, niż sprawić, iż coś się spełni. Motywujące filmy, afirmacje...nie do końca mam przekonanie. Nadal wynika z tego wszystkiego, że szczęście jest czymś, co należy sobie wypracować w jakiś sztuczny sposób, jak biceps, albo oszczędności w banku, albo nowy level w farmville. My w ogóle żyjemy w świecie, w którym człowiek niczego już nie robi instynktownie i naturalnie. Do wszystkiego potrzebujemy instrukcji, szkoleń, wsparcia. Najlepiej, jak ma obcobrzmiącą nazwę i jest drogie - no to jak ma nie działać? Ale to wyzuwa człowieka, IMO, z jego własnej intuicji, samodzielności i kreatywności. Potrzebujemy "kołcza" do zdobycia pracy, do jakiegokolwiek przetrwania, do zdobycia partnera, bo my wszystko zdobywamy, aktywnie poszukujemy w wyuczony sposób, "rozwiązujemy problemy" zamiast żyć, "budujemy relacje" zamiast przyjaźnić się, lubić kogoś, czy kochać.

Moją receptą na szczęście jest żyć - nie tylko dla siebie, mając otwarte oczy i uszy, serce i empatię, nie dać się jednak zjeść w kaszy, szanować się i cenić, lecz nie zadzierać nosa, pamiętać, że wiecznie żyć nie będziemy i nie odkładać tego życia na później, ale też planować - na podstawie priorytetów, które warto przemyśleć i jasno sobie określić.

Im bardziej się panicznie i opętańczo goni za szczęściem i go szuka, tym większa jest szansa, że ono nam umknie, bo go nie zauważymy. Zatrzymać się, przestać szukać i pragnąć, spojrzeć w niebo, pożyć chwilą, tym, że kawa pachnie w kubku, że za oknem śpiewa ptak. Reszta sama się zrobi, gdy się nauczymy cieszyć drobiazgami. A przynajmniej owej "reszty" dobry początek.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Saren » 2 sty 2013, o 11:18

Ja polecem Hummera.

To auto jest jak jeden, wielki magnes na szczęście.

Aż żal, że mnie nie stać;p;p

(P- nie czytaj;p)
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: ulrikam » 2 sty 2013, o 19:23

Żanetko :serce: jak zwykle trafiłaś ..ty - mój ideał za kierownicą Hummera a ja wreszcie po stronie pasażera :lol:
ale obawiam się że to byłaby nasza wspólna trumna..
co mam na myśli..nie jestem zabobonna ale nie lekceważę pewnych znaków..
i to było tak...miałam znajomą - silna, mądra, konsekwentna babka, harowała jak wół, w końcu dopięła swego..spłacona chałupa i ona kwitnąca w nowiutkiej Ravce ( parę lat temu to było coś)..na jej widok kolana się pode mną ugięły - pomyślałam - wreszcie chociaż jednej się udało ..po 3 mies trafiłam w gazecie na nekrolog jej syna , był chory od urodzenia, więc była na to przygotowana ale chciałam jej złożyć kondolencje ..wtedy dowiedziałam się, że ona też od 3 mies nie żyje , zaczęłam kombinować, bo te 3 mies to było dokładnie wtedy kiedy ją widziałam u szczytu..dlaczego ?..no i przyczyna nie była do końca jasna - albo samobójstwo albo sepsa.. :mrgreen: tak że w ciągu 3 mies chałupa i Ravka.. pozostały bezpańskie ale tylko na 1 mies, bo po min zasiadła w salonie chałupy i za kierownicą Ravki zupełnie nowa 28 letnia blondyna.. .
i mnie w zeszłym roku przytrafiło się coś identycznego ..tylko odwrotnie ..świetna babka zapatrzyła się we mnie dokładnie tak, jak ja wtedy na tamtą ...to że nie skończyło się to sepsą albo samobójstwem :mrgreen: zawdzięczam temu, że pamiętałam tę historię i na czworakach sama doczołgałam się do szpitala w ostatnim momencie, mając w dupie ..apartament w śródmieściu z jego zawartością :mrgreen: :twisted: :podbite oczko: : :lol: slonko: ...
historia jest prawdziwa :!:
zapomnij o Hummerze
żyj i bądź szczęśliwa :slonko:
lwica1998
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 9 lis 2012, o 13:24

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: lwica1998 » 3 sty 2013, o 17:46

Polecam runy !!! Sama z nich korzystam i widzę efekty:)


Powodzenia i szczęścia życzę !!!
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Saren » 4 sty 2013, o 09:08

Lusiu... wstrząsnęła mną Twa opowieść!

Jednakże... ten hummer to taka aluzja do Sashy Barona była:(:(. Ja wiem, że jestem płytka niczym talibańska studnia dla gruzlików na pustyni w czasie suszy... ale... bu czerwonyrefinier bu.

Jeśli chodzi o szczęście to czuje się z nim, z tym szczęściem bezpłodna. Siedzę, dłubę w drewnie, palę w piecu i nie mogę nic spłodzić, ani urodzić, martwi mnie to niebożebnie (czy jakoś tak w ten deseń) i jak mawiają I ch.j. Przepraszam.

Dobrze- idę utoczyć z kamieni kereskur i będę tam odprawiała modły za intencję pomyślnosci wszelkich lesbijek na świecie.

:czerwononosyrenifer:
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: ulrikam » 4 sty 2013, o 17:26

jo tyż..medytując w zazen ..koncepcje na powieść lesbijską z dreszczykiem :czerwononosyrenifer:
Awatar użytkownika
maszmnie
super forma
super forma
Posty: 1032
Rejestracja: 6 wrz 2009, o 00:00

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: maszmnie » 7 sty 2013, o 18:31

Jak?
Pozytywnie myśleć.
Karo_777
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:42

Re: Jak przyciągnąć szczęście w nowym roku ?

Post autor: Karo_777 » 21 sty 2013, o 00:02

Ja w każdej sytuacji szukam jakiś pozytywów. W każdej sytuacji one po prostu są tylko trzeba się przyjrzeć. Mnie to pomaga ;)

Oczywiście poza pokrzepiającymi filmami, muzyką, słodyczami itp. :D

A ostatnio nawet natrafiłam na taki obrazek - słoik a w środku zapisane karteczki. Zabawa polega na tym, aby do tego słoiczka przez cały rok wrzucać karteczki z opisem co dobrego się wydarzyło a w Sylwestra można zobaczyć jak wspaniały miało się rok ;)
ODPOWIEDZ