Naciagaczki

Cafe dla wszystkich
parapetowka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 1 kwie 2011, o 13:53

Naciagaczki

Post autor: parapetowka » 20 sty 2013, o 14:04

Nie macie czasem wrażenie że niektóre dziewczyny podające się za les sa nimi po to aby naciagać inne laski i wykorzystywać.Ostatnio mi znajoma pokazała jedną dziewczynę na portalu opowiadając o niej że kiedyś jak mieszkały obok to laska z portalu w wieku 15 lat bzykała się z facetami jak leci aż pewnego dnia ktoś jej podpowiedział żeby wyrywała laski które mają hajs bo łatwiej dziewczynę urobić i w ten sposób owa dziewczyna nagle została les i zaczęła się umawiać z laskami .Dlaczego tak kobiety robią? Naprawdę jesteśmy takie nawine?
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Naciagaczki

Post autor: ulrikam » 20 sty 2013, o 15:03

czemu naiwne ? solidarne -w myśl zasady "k..wa k..wie łba nie urwie " no trochę tolerancji a nie homofobii poproszę :lol:
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Naciagaczki

Post autor: drsiwek » 20 sty 2013, o 18:12

przynajmniej nie zaciąży i kasę zarobi :D
:piwo:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Naciagaczki

Post autor: gimmeeverything » 20 sty 2013, o 19:50

drsiwek pisze: przynajmniej nie zaciąży i kasę zarobi :D
otóż to ! :mrgreen: nie ma co demonizować - zaradne dziewczę i tyle :cool: :lol:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Naciagaczki

Post autor: drsiwek » 20 sty 2013, o 19:53

no a nie? przecież takie zachowanie nie jest tylko zarezerwowane dla środowiska hetero :?
:piwo:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Naciagaczki

Post autor: gimmeeverything » 20 sty 2013, o 20:17

pewnie, że nie jest - orientacja (prawdziwa czy udawana) nie ma z ku**stwem nic wspólnego :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Naciagaczki

Post autor: drsiwek » 20 sty 2013, o 20:24

sponsoring nie zna podziału na orientacje :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Naciagaczki

Post autor: gimmeeverything » 20 sty 2013, o 20:28

no popatrz, jakie to wybitnie wyrozumiałe zjawisko :hahaha:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Naciagaczki

Post autor: drsiwek » 20 sty 2013, o 20:37

tolerancyjne :lol:
:piwo:
basiamlca
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2012, o 19:08

Re: Naciagaczki

Post autor: basiamlca » 20 sty 2013, o 22:33

Nieuczciwość nie ma orientacji seksualnej. Są ludzie którzy dla kasy zrobią wszystko.Nie ma dla nich znaczenia czy zrobią to pod szyldem Les, bi, hetero czy zwykła przekupna tania dziwka Nie warto zastanawiać się dlaczego tak się dzieje ale na pewno warto pomyśleć żeby nie stać się ofiarą takich naciągaczek :mrgreen:
zurawina38
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:37
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wielkopolska

Re: Naciagaczki

Post autor: zurawina38 » 20 sty 2013, o 22:54

Chyba szwankuje nam czasem instynkt samozachowawczy i nie patrzymy kto nas podrywa.Plus owa magiczna chemia i kłopoty gotowe.Na mnie nie robi wrażenia chemia,ładne oczęta i takie tam i dlatego nigdy nie trafiałam na takie"lesbijki".
TakaNikt
Posty: 6
Rejestracja: 25 gru 2012, o 20:12

Re: Naciagaczki

Post autor: TakaNikt » 20 sty 2013, o 23:21

wszystko fajnie.. ale gdzie znalezc taka sponsorke?... czy kobieta jest tak naiwna ze wie o tym ze placi innej kobiecie za towarzystwo......sama juz nie wiem jak to ocenic.... ale np jakbym miala kobiete z forsa jak lodu..mowie o powaznych pieniadzach bo stowka dwie nie gra roli.. to mysle ze jako partnerce bym powiedziala ze mam kryzys i jak moze to zeby mi pozyczyla jesli miala by byc grubsza pula..nawet przez notariusza.. ale podziwam spryt i podejscie chamskie innych kobiet do kobiet z kasa ... ja sie wstydze jak ktos mi kawe stawia a co dopiero dostac od partnerki jakis prezent czy gotowke na zakupy.. woow.. zawal murowany :mrgreen:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Naciagaczki

Post autor: zosia24 » 20 sty 2013, o 23:35

TakaNikt pisze:ja sie wstydze jak ktos mi kawe stawia a co dopiero dostac od partnerki jakis prezent
ooo, a ja myślałam, że dostać prezent od partnerki, to czysta przyjemność. Aż muszę się żony zapytać, czy przypadkiem nie czuła zażenowania jak dawałam jej prezent od serca. 8)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
zurawina38
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:37
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wielkopolska

Re: Naciagaczki

Post autor: zurawina38 » 20 sty 2013, o 23:45

Muszę zapytać moją Panią czy dołożenie pięćdziesięciu tys.do wspólnego gniazdka w prestiżowej dzielnicy Wrocławia to prezent czy sponsoring.Bo jeśli spojrzeć na to w Wasz sposób to już zakrawa na sponsoring(co prawda 95 procent środków wykładam ja,ale resztę ona) :).
parapetowka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 1 kwie 2011, o 13:53

Re: Naciagaczki

Post autor: parapetowka » 21 sty 2013, o 09:00

Nie zrozumiałyście chyba mnie.Ja nie mówie o laskach ktore robią to tak że osoba druga jest świadoma kim one są.Prosty przykład.Dziewczyna ma profil na is wyrywa laski .Pozna taką co się z niej zakocha i są razem i nawet nie ma pojęcią ze tamta jest specjalnie lesbijką aby poznać dziewczynę która ma kasę.owszem nie pokazuje tego .Tej druga cały czas jest pewna że jej dziewczyna jest taka jak inne.Mija rok a my zauważamy że nie traktuje powaznie lesbijstwa.ze to zabawa .i ze jest lesbijstwo to dobry sposób na zycie.bo wie jak poznac dziewczynę z kasa i ją urobić
zurawina38
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:37
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wielkopolska

Re: Naciagaczki

Post autor: zurawina38 » 21 sty 2013, o 09:53

Podtrzymuję swoje zdanie napisane kilka wersów wcześniej. Instynkt samozachowawczy i rozum to podstawa braku kłopotów.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Naciagaczki

Post autor: gimmeeverything » 21 sty 2013, o 10:28

zurawina38 pisze: Muszę zapytać moją Panią czy dołożenie pięćdziesięciu tys.do wspólnego gniazdka w prestiżowej dzielnicy Wrocławia to prezent czy sponsoring.Bo jeśli spojrzeć na to w Wasz sposób to już zakrawa na sponsoring(co prawda 95 procent środków wykładam ja,ale resztę ona) :).

uuuu... to pewnie "prestiżowa dzielnica" pęka teraz z dumy, że ją zaszczyciłaś swoją skromną osobą :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Naciagaczki

Post autor: fleurdumal » 21 sty 2013, o 10:40

gimmeeverything pisze:
zurawina38 pisze: Muszę zapytać moją Panią czy dołożenie pięćdziesięciu tys.do wspólnego gniazdka w prestiżowej dzielnicy Wrocławia to prezent czy sponsoring.Bo jeśli spojrzeć na to w Wasz sposób to już zakrawa na sponsoring(co prawda 95 procent środków wykładam ja,ale resztę ona) :).

uuuu... to pewnie "prestiżowa dzielnica" pęka teraz z dumy, że ją zaszczyciłaś swoją skromną osobą :cool:
A naciągaczki juz wiedzą, na kogo ostrzyć zęby. :lol: Nie ma to jak tak mimochodem błysnąć hajsem i "prestiżem"... :lol: Co do tematu,nie do końca wiem, jaki on ma sens. Historii o rozmaitych panach, którzy naciągali rozmaite panie na pieniądze jest, jak mi się zdaje o wiele więcej, niż kobiet dojących kobiety. Po prostu trzeba mieć się na baczności, zwłaszcza, jesli ma się kasę.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
Flimpe_L
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 851
Rejestracja: 29 sie 2010, o 13:41

Re: Naciagaczki

Post autor: Flimpe_L » 21 sty 2013, o 15:34

Fleurdumal, toż z milionerką rozmawiasz :olaboga: trzeba by się umówić na pokera.
Cała Polska Śpiewa Sąsiadom!;)
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Naciagaczki

Post autor: Saren » 21 sty 2013, o 17:34

Muszę spytać moją Panią czy dołożenie 30 złotych na paliwo i zupa cebulowa to sponsoring czy nie (wszak wniesłam w posagu pralkę sztuk dwie, starą lodówkę, telewizor kolorowy i kino domowe plus amstaffy sztuk dwa, ale, ale...)...

Żurawina- możesz mnie zasponsorować nawet na przekór instynktowi samozachowawczemu. Pokaże Ci fajne sztuczki!

...a tak poważnie- jakie naciągaczki? Biorą levisy, dają inne rzeczy, toż to handel wymienny jest, wszystkim odpowiada- gra i bucy.

Załóżmy, że jestem paskudna, stara, niezbyt jędrna tu i ówdzie, dusza towarzystwa ze mnie jak z koziej du.y waltornia, ale mam kartę kredytową... cóż- to nawet czasami jest jedyny sposób, aby coś jędrnęgo na żywo zobaczyć (dotknąć itd). Dajcie ludziom żyć.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
zurawina38
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:37
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wielkopolska

Re: Naciagaczki

Post autor: zurawina38 » 21 sty 2013, o 21:19

Wiecie,przeczytałam Wasze komentarze i dawno się tak nie uśmiałam.Tak,stać mnie na mieszkanie za gotówkę,nowe audi i własny ośrodek w górach.Zapracowałam na swój standard czego i Wam szczerze życzę,ja miałam pomysł na siebie a kasa pomogła mi to zrealizować.AMEN.
zurawina38
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 lis 2012, o 22:37
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wielkopolska

Re: Naciagaczki

Post autor: zurawina38 » 21 sty 2013, o 21:34

Dorzucę coś na podniesienie ciśnienia niektórym-włączyłam się w pomoc Fundacji Centaurus z linka Fleur więc nadmiar gotówki został zagospodarowany.
Awatar użytkownika
Martik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 6 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Naciagaczki

Post autor: Martik » 21 sty 2013, o 21:58

zurawina38 pisze:Dorzucę coś na podniesienie ciśnienia niektórym-włączyłam się w pomoc Fundacji Centaurus z linka Fleur więc nadmiar gotówki został zagospodarowany.
Brawo :)
http://www.les-rodzina.blog.pl
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Naciagaczki

Post autor: Alpha » 21 sty 2013, o 23:10

zurawina38 pisze:Wiecie,przeczytałam Wasze komentarze i dawno się tak nie uśmiałam.Tak,stać mnie na mieszkanie za gotówkę,nowe audi i własny ośrodek w górach.Zapracowałam na swój standard czego i Wam szczerze życzę,ja miałam pomysł na siebie a kasa pomogła mi to zrealizować.AMEN.
Zeszłam, bez komentarza :wink:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Platek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 190
Rejestracja: 25 gru 2012, o 23:37

Re: Naciagaczki

Post autor: Platek » 21 sty 2013, o 23:19

zurawina38 pisze:Wiecie,przeczytałam Wasze komentarze i dawno się tak nie uśmiałam.Tak,stać mnie na mieszkanie za gotówkę,nowe audi i własny ośrodek w górach.Zapracowałam na swój standard czego i Wam szczerze życzę,ja miałam pomysł na siebie a kasa pomogła mi to zrealizować.AMEN.
Ojej... ojej... :sing:
a dlaczego mieszkanie - a nie zabytkowy pałacyk ?
audi - a nie porsche carrera?
ośrodek - a nie wyspa grecka?
Nie taki anioł słaby, jak go malują.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Naciagaczki

Post autor: zosia24 » 21 sty 2013, o 23:36

Platek pisze:
zurawina38 pisze:Wiecie,przeczytałam Wasze komentarze i dawno się tak nie uśmiałam.Tak,stać mnie na mieszkanie za gotówkę,nowe audi i własny ośrodek w górach.Zapracowałam na swój standard czego i Wam szczerze życzę,ja miałam pomysł na siebie a kasa pomogła mi to zrealizować.AMEN.
Ojej... ojej... :sing:
a dlaczego mieszkanie - a nie zabytkowy pałacyk ?
audi - a nie porsche carrera?
ośrodek - a nie wyspa grecka?
widać palma jej nie odbiła :P
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Naciagaczki

Post autor: gimmeeverything » 21 sty 2013, o 23:59

zurawina38 pisze: Wiecie,przeczytałam Wasze komentarze i dawno się tak nie uśmiałam.Tak,stać mnie na mieszkanie za gotówkę,nowe audi i własny ośrodek w górach.Zapracowałam na swój standard czego i Wam szczerze życzę,ja miałam pomysł na siebie a kasa pomogła mi to zrealizować.AMEN.
nie trzeba było - wiemy :mrgreen: ; już kiedyś ("mimochodem" :lol: ) błysnęłaś ośrodkiem ...i samochodem :cool:
zurawina38 pisze: Dorzucę coś na podniesienie ciśnienia niektórym-włączyłam się w pomoc Fundacji Centaurus z linka Fleur więc nadmiar gotówki został zagospodarowany
naprawdę pięknie :D a jeszcze piękniej byłoby to zrobić z czysto szlachetnych pobudek... - ale może wtedy niekoniecznie chciałoby się o tym pisać :wink:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Naciagaczki

Post autor: Alfa_Omega » 22 sty 2013, o 22:17

gimmeeverything pisze: nie trzeba było - wiemy :mrgreen: ; już kiedyś ("mimochodem" :lol: ) błysnęłaś ośrodkiem ...i samochodem :cool:
tylko wtedy, o ile mnie pamięć nie myli, żurawina była menadżerem tego ośrodka. Teraz jest właścicielką, no no noooooo;-)
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Naciagaczki

Post autor: gimmeeverything » 23 sty 2013, o 00:14

Alfa_Omega pisze: tylko wtedy, o ile mnie pamięć nie myli, żurawina była menadżerem tego ośrodka. Teraz jest właścicielką, no no noooooo;-)
ambicja - rzecz godna podziwu :mrgreen: ; teraz mam seks za free - kiedyś zostanę sponsorką :cool: :lol:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Naciagaczki

Post autor: Saren » 23 sty 2013, o 13:55

nadmiar gotówki został zagospodarowany.
Szkoda.
Audi jest wsiorskie, ale miałam nadzieje, że naciągnę Cię w materii właśnie tego nadmiaru.

Bu.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
ODPOWIEDZ