Kobiety! ;)

Cafe dla wszystkich
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aribeth2
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 1 sie 2009, o 00:00

Kobiety! ;)

Post autor: Aribeth2 » 25 sty 2013, o 22:39

Tak czytam to forum od kilku dni i sobie myślę "co się z tymi Kobietami porobiło?" :) Ja rozumiem, że teraz jest okres, gdzie człowiek bardziej jest podatny na depresje, zmiany humorów itd, ale to już troszkę przesada lekka. :roll:

Kobitki, mniej nerwów przy tym wszystkim. Dwa głębokie wdechy i wydechy.
Są kobiety, które lubią zieleń, drugie jej nie cierpią. Jedne wolą kawę, drugie herbatę. Ale żeby robić o pewne rzeczy dym któryś dzień z rzędu to aż ciężko w to uwierzyć. A myślałam, że to faceci (bez obrazy dla facetów) potrafią się obrażać na całe dnie. :P

Dla tych, co boli je tak, że ktoś usuwa ich posty: może zastanówcie się w jaki sposób wyrażacie swoją opinię? chyba każda z Nas się zgodzi, że słowa potrafią zaboleć, a ktoś może opacznie je zrozumieć. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że moderatorki usuwają posty, bo prawda jest dla nich nie wygodna. (tak, tak... mogę być naiwna i to bardzo). Ale dla mnie moderator kojarzy się z kimś kto dba o ogólny porządek. Bez uprzedzeń.

Ahh, pewnie zaraz ktoś na mnie naskoczy, że nie mój interes itp. Ale cóż... Lubię to forum, tak? Lubię czytać wątki tutaj zamieszczane. Rady, które dajecie innym kobietom. Czasem śmieszne, czasem śmieszno-wredne docinki między Wami. :twisted: Wiem, że niektóre nie darzą się zbyt wielką sympatią. Cóż, dla mnie dziwne by było, gdyby wszystkie się uwielbiały. Wtedy bym pomyślała, że mam do czynienia z jakimiś botami, albo innymi programami.

Kochane, zaczął się weekend, więc cieszmy się nim. :)
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Marionette » 25 sty 2013, o 22:43

Ale jakie nerwy? ;)
It's fun to be a box of cats
Awatar użytkownika
Aribeth2
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 1 sie 2009, o 00:00

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Aribeth2 » 25 sty 2013, o 22:45

Marionette pisze:Ale jakie nerwy? ;)
A to nerwów nie ma? ;) żebym coś źle odczytała? :oops: aż się mi głupio zrobiło :P jednak sądzę, że niektóre Panie tutaj nerwy lekko ponoszą. Albo znów nie wczułam się w tekst pisany :oops: :P
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Marionette » 25 sty 2013, o 22:48

Mniej więcej rozmiem, co masz na myśli, ale z drugiej strony wszędzie zdarzają się konflikty. I nie są niczym złym, umiejętnie rozwiązane owocują rozszerzeniem horyzontów, nowymi znajomościami itd :)

Nie rozumiem tylko, dlaczego zakładać do tego osobny temat, zamiast wypowiedzieć się w którymś "problematycznym". Troszkę płyniemy tutaj na domysłach, a to pierwszy krok do potencjalnego, kolejnego konfliktu :). Na zasadzie "uderz w stół, a nożyce się odezwą".
It's fun to be a box of cats
Awatar użytkownika
bad_boy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 27 gru 2012, o 13:08

Re: Kobiety! ;)

Post autor: bad_boy » 25 sty 2013, o 22:52

Mnie wkurza tylko to, że po forum jak zaraza rozprzestrzeniła się "życzliwa_osoba", jakiś homofob, moher i katol, który wszystkich obraża i rozprowadza propagandowe, obrzydliwe, pseudo-inteligentne, pseudo-racjonalne posty.
Chciałabym wyrazić swoją opinię, ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
Aribeth2
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 1 sie 2009, o 00:00

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Aribeth2 » 25 sty 2013, o 22:56

To wszystko dlatego, że przeglądałam kilka wątków z czego jeden akurat jak miałam się wypowiadać poleciał w powietrze ;) Poza tym nie wiedziałam w końcu, w którym się wypowiedzieć :P ot... kobieca natura? :P A jak te "nożyce się otworzą" to coś "potną, stępią się" i będzie lepiej. ;)
Awatar użytkownika
Aribeth2
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 1 sie 2009, o 00:00

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Aribeth2 » 25 sty 2013, o 22:59

bad_boy pisze:Mnie wkurza tylko to, że po forum jak zaraza rozprzestrzeniła się "życzliwa_osoba", jakiś homofob, moher i katol, który wszystkich obraża i rozprowadza propagandowe, obrzydliwe, pseudo-inteligentne, pseudo-racjonalne posty.
Nie powiem, też mnie lekko to zirytowało. Ale jako stara bywalczyni przeróżnych czatów (hańba mi! :P) wiem, że prawdopodobnie to jest zwykły prowokator i tyle. Bawi ją/jego to, że się tak pienimy i kręci jeszcze bardziej. Fakt, że umknęło mi o jakiej książce mowa, ale nawet bym na to nie zajrzała. ;)
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Kobiety! ;)

Post autor: patrzam » 25 sty 2013, o 23:28

Hallman moja Droga- "W sercu kobiecego homoseksualizmu" - o leczeniu lesb. Przeczytaj. Ja przeczytałam tylko opis i już się lecze z lesbijstwa. Na początek- apap.
Awatar użytkownika
Aribeth2
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 100
Rejestracja: 1 sie 2009, o 00:00

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Aribeth2 » 25 sty 2013, o 23:33

Znalazłam jakąś recenzję i nie powiem, że książka zachęca do przeczytania. ;) Tobie apap pomaga? Kurka, ja to bym musiała od razu ketonal brać ;) Chyba podziękuję za tę lekturę. Wolę jednak Dziady cz. III Mickiewicza przeczytać. Czy jakąś inną książkę a niżeli to. :)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Altena_Q » 25 sty 2013, o 23:56

Z tego co widzę, to moderacja już trolla posprzątała, jeszcze tylko jakiś mały śmieć w dziale "duchowych rozterek" został.

Też od paru dni śledziłam te awantury na forum i szczerze, nieźle się ubawiłam ^^
Ale takie konflikty to faktycznie nic nowego, właściwie nie znam forum na którym by podobnych scen nie było - uroki internetu :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Kobiety! ;)

Post autor: patrzam » 25 sty 2013, o 23:56

Pomaga, pomaga - po apapie szybciej łapie, po paracetamolu nadużywam alkoholu, po jodynie słuch mi ginie a po opokanie bierze mnie na .....
Dziady część III. Hmm. To o kryzysie na rynku subprime w USA?
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 00:13

patrzam pisze:Hallman moja Droga- "W sercu kobiecego homoseksualizmu" - o leczeniu lesb. Przeczytaj. Ja przeczytałam tylko opis i już się lecze z lesbijstwa. Na początek- apap.
A co powiesz na taką stronkę?:) Chyba apap nie wystarczy. z ciekawości, szukając tej książki, natknęłam się na stronę.
I może jedne z kwiatków z tej strony, pod pięknym tytułem: "Pustynia serca homoseksualisty":
Heteroseksualni i homoseksualni ludzie mieszkają w dwóch różnych światach.

Zwykli, heteroseksualni ludzie mieszkają w pięknych przestrzeniach swoich serc, które bogate są w wiele unikalnych bogactw. Starają się o swoje umiejscowienie, pozycje, uczucia, potomstwo. Chcą być szczęśliwi, tolerowani i wspaniali. Są więc piękni, jak ptaki, które wybudowawszy swoje gniazda w niezwykłych, nadjeziornych miejscach, zaczynają poczuwać swoją wolność i swobodę. Cała gama szlachetnych walorów tych miejsc czeka na ich mieszkańców.

Homoseksualista zaś żyje na pustyni. Pozostawiony jest sam sobie. Wie, że gdzieś jest ogród tęsknoty, w którym będzie mógł być szczęśliwy. Nie wie, jednak, w którym kierunku ma się udać, aby dojść do swojego upragnionego celu? Skąd ten bezbronny człowiek ma wiedzieć, który szlak jest właściwy? Przecież nie ma nikogo, kto mógłby mu wskazać dobrą drogę. Nie ma nawet szklanki wody, która mogłaby mu dodać ochłody. Kiedy jednak homoseksualista wybierze intuicyjnie drogę może dojdzie do celu, albo nie. Nie ma pewności. Będzie mieć szczęście? Dojdzie do swojej przystani? A może będzie błąkać się do ostatnich swoich minut życia- umrze z wycieczenia, albo pożrą go niebezpieczne zwierzęta.

Kiedy spotyka drugiego takiego samego jak on, czy razem wtedy nie będą siebie zwodzić i błądzić?

Homoseksualistom mogą pomagać heteroseksualni ludzie, ale czy ci znają pustynię na tyle dobrze, aby doradzać pustelnikom gdzie mają się udać? Przecież heteroseksualni mieszkają w całkiem innym świecie. Tam wszystko jest inne, często takie proste, oczywiste, bez wątpliwości...

Homoseksualista może wołać o pomoc na pustyni, ale kto go usłyszy? Może lamentować, płakać, żałować. Homoseksualista staje się samotnym pustelnikiem. On pragnie żyć w normalnym, heteroseksualnym sercu. On chce cieszyć się wolnością i swobodą. Ale walczy każdego dnia, żeby przetrwać. Aby zaznać choć trochę radości i nie tracić nadziei na dojście do upragnionego raju.

Czasami wątpi w to, że może wyjść z tej tułaczki zwycięsko. Wtedy siada na rozgrzanym piasku i zaczyna otaczać go mgła zwątpienia. Nie ma wtedy dużego pola widzenia. Czasami też nadchodzą niebezpieczne piaskowe burze, ale gdzie ten biedny człowiek ma się schować? Burzą jest zauroczenie, zakochanie, fascynacja drugim mężczyzną- kwestia nazewnictwa jest tutaj dowolna. Po takiej burzy może wstać i iść dalej, albo zostać w miejscu i się poddać… kiedy przeżyje takich burz kilka, lub kilkanaście zaczyna zdobywać doświadczenia, jak radzić sobie z nimi. Ale każda burza jest nieobliczalna. Nie wiadomo z jaką mocą zaatakuje i kiedy...?

Są homoseksualiści, którzy pokonali pustynię. Wysyłają oni mapy, poszlaki, wskazówki. Ale powtarzają niejednokrotnie: każda wyprawa na pustyni jest inna. Nie ma recepty na jej przejście. Trzeba walczyć samemu. Trzeba zetrzeć się w sobie i mieć nadzieję.

Bóg. Czy Bóg pomaga na pustyni? Nie wszyscy w niego wierzą, bo uważają, że dał im zbyt trudną przestrzeń serca. Inni Mu ufają i oczekują na mannę z Nieba, leżąc bez sił i szepcząc: "Pomóż..." <><

:D :D
Awatar użytkownika
bad_boy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 27 gru 2012, o 13:08

Re: Kobiety! ;)

Post autor: bad_boy » 26 sty 2013, o 00:18

Co za brednie :lol: Normalny człowiek nie wymyśliłby tego na jednym posiedzeniu, ktoś musiał długo i systematycznie opróżniać butelkę, żeby wycisnąć z siebie taki twór (por. polski romantyzm) ;)
Chciałabym wyrazić swoją opinię, ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 00:19

i jeszcze opis wspomnianej wcześniej książki, a raczej słowa samej autorki:
"Kobiety o skłonnościach homoseksualnych charakteryzują się pewnymi cechami i sposobami nawiązywania relacji, które również zmuszają do odmiennego stylu prowadzenia ich terapii. Są głębokimi, zapalonymi, wspaniałymi myślicielkami. Posiadają umiejętność niekończącego się dawania i pomagania innym. Są niezwykle pomysłowe, oddane, a także rozbrajająco szczere i bezpośrednie. Jeśli nie uda mi się zdziałać nic więcej za pomocą tej książki, mam nadzieję, że dzięki niej przynajmniej okaże im szacunek i złożę hołd bardzo wyjątkowym kobietom - bo takimi właśnie są.
Rozmawiałam z wieloma terapeutami, którzy przyznali w sekrecie, że kobieta doświadczająca skłonności homoseksualnych to ich ulubiony rodzaj pacjenta. Jednak kobiey te mogą stanowić dla terapeuty także wielkie wyzwanie. - Janelle Hallamn

I co autorka miała na myśli? "Ulubiony rodzaj pacjenta?" :D
Awatar użytkownika
Samant_a
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 27 lis 2012, o 00:07

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Samant_a » 26 sty 2013, o 00:21

weirdo co Ty ćpasz? :shock: Albowiem piszesz niezrozumiałym językiem ludzi którym rozum poplątała jurodiwość, nie chcę Cię martwić ale obawiam się , że nikt Cię nie rozumie. Sądzę że wbrew Twoim słowom mnie lesbijkę rozumie więcej ludzi niż Ciebie. ;p
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 00:22

bad_boy pisze:Co za brednie :lol: Normalny człowiek nie wymyśliłby tego na jednym posiedzeniu, ktoś musiał długo i systematycznie opróżniać butelkę, żeby wycisnąć z siebie taki twór (por. polski romantyzm) ;)
to jeszcze przeczytaj sobie wyznania rzekomo 16-latka, który napisał wdzięczny artykuł: "Homoseksualistą się nie jest. homoseksualistą się bywa":) Chyba przerabiają w szkole Norwida :cool:
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 00:23

Samant_a pisze:weirdo co Ty ćpasz? :shock: Albowiem piszesz niezrozumiałym językiem ludzi którym rozum poplątała jurodiwość, nie chcę Cię martwić ale obawiam się , że nikt Cię nie rozumie. Sądzę że wbrew Twoim słowom mnie lesbijkę rozumie więcej ludzi niż Ciebie. ;p
droga Samanto. Czytaj ze zrozumieniem. Zamieściłam fragmenty z dziwnej stronki, którą, jak można chyba zauważyć, wyśmiałam. Nie rób nam obciachu, bo potem ulriki i inne zarzucają nam tępotę.
Awatar użytkownika
bad_boy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 27 gru 2012, o 13:08

Re: Kobiety! ;)

Post autor: bad_boy » 26 sty 2013, o 00:32

weirdo pisze: to jeszcze przeczytaj sobie wyznania rzekomo 16-latka, który napisał wdzięczny artykuł: "Homoseksualistą się nie jest. homoseksualistą się bywa":) Chyba przerabiają w szkole Norwida :cool:
Ja konsekwentnie winię o wszystko romantyzm (zob. rozegzaltowanie) i wytwory Radia Mawryja :roll:
Chciałabym wyrazić swoją opinię, ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Kobiety! ;)

Post autor: patrzam » 26 sty 2013, o 00:35

weirdo pisze:Homoseksualista zaś żyje na pustyni.
kurna... to tłumaczy czemu mam taki ubogi widok z okna (a myślałam, że te wydmy do brud na firanie) :shock:
weirdo pisze:Pozostawiony jest sam sobie. Wie, że gdzieś jest ogród tęsknoty, w którym będzie mógł być szczęśliwy.
jedźmy! nikt nie woła... a jakiś adresik tego ogródka można dostać?
weirdo pisze:Nie wie, jednak, w którym kierunku ma się udać,
no chyba tam gdzie widać światła beczkowozu
weirdo pisze:Skąd ten bezbronny człowiek ma wiedzieć, który szlak jest właściwy?
idiota, na pustynię bez mapy?
weirdo pisze:Nie ma nawet szklanki wody, która mogłaby mu dodać ochłody.
o kurka, akcja się napina...
weirdo pisze:Dojdzie do swojej przystani?
przystań na pustyni? czy może mnie do portu przeniosło
weirdo pisze:Homoseksualistom mogą pomagać heteroseksualni ludzie, ale czy ci znają pustynię na tyle dobrze, aby doradzać pustelnikom gdzie mają się udać?
No właśnie. Od dziecka nurtuje mnie to pytanie...
weirdo pisze:On pragnie żyć w normalnym, heteroseksualnym sercu.
ja wole jak owsik- żyć w heteroseksualnej d....
weirdo pisze:On chce cieszyć się wolnością i swobodą. Ale walczy każdego dnia, żeby przetrwać.
oj tak, zarobki takie niskie a ceny....
weirdo pisze:Wtedy siada na rozgrzanym piasku i zaczyna otaczać go mgła zwątpienia.
ciekawy gatunek. I siadacza i mgły.
weirdo pisze:Czasami też nadchodzą niebezpieczne piaskowe burze, ale gdzie ten biedny człowiek ma się schować?
może do apartamentu niesionego przez homokarawane?
weirdo pisze:Burzą jest zauroczenie, zakochanie, fascynacja drugim mężczyzną-
mężczyzną mam się nie zauraczać? no dobra, skoro nalegają....
weirdo pisze:Są homoseksualiści, którzy pokonali pustynię.
ekipa rajdu Dakar?
weirdo pisze:Wysyłają oni mapy, poszlaki, wskazówki.
mój listonosz to świnia - nic nie dostałam :(

Dziękuję Weirdo. Wzruszyłam się. Ja to się dzisiaj za bardzo wyleczę. Już mnie korci na jakiegoś barczystego mnicha z siłki. Ja i on w kiślu. Ech...
Awatar użytkownika
Marionette
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 342
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:42

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Marionette » 26 sty 2013, o 00:43

;)

Miałam kiedyś znajomego, który pisał podobne, głodne kawałki.

Paulo Coelho wysiada.
It's fun to be a box of cats
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Kobiety! ;)

Post autor: patrzam » 26 sty 2013, o 00:47

Marionette - nie doczytałam bo mi monitor piasek zasypuje ale widzę, że coś o Coelho. Na brzegu rzeki PIERDY usiadłam i płakałam... i kolejne wzruszenie. Wzruszam sie jak.... jak... hetero... Działa!!!
Awatar użytkownika
bad_boy
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 153
Rejestracja: 27 gru 2012, o 13:08

Re: Kobiety! ;)

Post autor: bad_boy » 26 sty 2013, o 00:48

Albo apap był z cebulą ;)
Chciałabym wyrazić swoją opinię, ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 00:52

Ta stronka w ogóle jest świetna. Cytaty nieziemskie. A tak na poważnie, to zastanawia mnie, czy faktycznie autorzy tych listów na tej stronie są prawdziwi, czy to właśnie ludzie pokroju "życzliwej..." produkują takie komunały. Czytając niektóre z zamieszczonych tam listów, dziwić się tylko można, że ktoś może mieć tak pomieszane w głowie. Ale jak widać środkiem ubocznym tego pomieszania jest "talent literacki" :D
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 00:55

weirdo pisze:Wysyłają oni mapy, poszlaki, wskazówki.
mój listonosz to świnia - nic nie dostałam :(

Dziękuję Weirdo. Wzruszyłam się. Ja to się dzisiaj za bardzo wyleczę. Już mnie korci na jakiegoś barczystego mnicha z siłki. Ja i on w kiślu. Ech...[/quote]

Widzisz, a mi świadkowie Jehowy co tydzień zostawiają gazety w skrzynce. Byłybyż to owe wskazówki? :D
Awatar użytkownika
Samant_a
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 27 lis 2012, o 00:07

Re: Kobiety! ;)

Post autor: Samant_a » 26 sty 2013, o 01:01

weirdo pisze:
Samant_a pisze:weirdo co Ty ćpasz? :shock: Albowiem piszesz niezrozumiałym językiem ludzi którym rozum poplątała jurodiwość, nie chcę Cię martwić ale obawiam się , że nikt Cię nie rozumie. Sądzę że wbrew Twoim słowom mnie lesbijkę rozumie więcej ludzi niż Ciebie. ;p
droga Samanto. Czytaj ze zrozumieniem. Zamieściłam fragmenty z dziwnej stronki, którą, jak można chyba zauważyć, wyśmiałam. Nie rób nam obciachu, bo potem ulriki i inne zarzucają nam tępotę.

:lol: :lol: :lol: Oj tam oj tam sorry weirdo, masz rację nie przeczytałam ze zrozumieniem bo ciężko było pojąć ten post. Zarzut rzecz jasna skierowany do wszystkich "jurodiwych" z tej stronki :P
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Kobiety! ;)

Post autor: patrzam » 26 sty 2013, o 01:01

weirdo pisze:Widzisz, a mi świadkowie Jehowy co tydzień zostawiają gazety w skrzynce. Byłybyż to owe wskazówki? :D
a jest nam nabzdryngolona jakowaś mapa? weź mi proszę skseruj i podeślij na adres:
Pustynia Gayana
Wydma 246, strona- od słońca (tuż za homoarabami)

Z góry dziękuję :ok: zwrócę koszty (płacę w piasku)
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 01:20

:lol: :lol: :lol: Oj tam oj tam sorry weirdo, masz rację nie przeczytałam ze zrozumieniem bo ciężko było pojąć ten post. Zarzut rzecz jasna skierowany do wszystkich "jurodiwych" z tej stronki :P[/quote]

Spoko, zakładam, że poleciałaś w pospiechu z komentarzem. I rozumiem, ze takie perełki potrafią podnieść adrenalinę :D Sama kiedyś tak reagowałam :D
weirdo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 69
Rejestracja: 4 lis 2011, o 18:17

Re: Kobiety! ;)

Post autor: weirdo » 26 sty 2013, o 01:25

patrzam pisze:
weirdo pisze:Widzisz, a mi świadkowie Jehowy co tydzień zostawiają gazety w skrzynce. Byłybyż to owe wskazówki? :D
a jest nam nabzdryngolona jakowaś mapa? weź mi proszę skseruj i podeślij na adres:
Pustynia Gayana
Wydma 246, strona- od słońca (tuż za homoarabami)

Z góry dziękuję :ok: zwrócę koszty (płacę w piasku)
No mapki nie znalazłam nigdy, ale dużo kolorowych obrazków, może uważają, że "niewierni" dysponują kiepskim intelektem i trzeba im wszystko narysować, bo to ich rajcuje bardziej. Dostaję dwie gazetki tygodniowo: "Obudźcie się" i "Strażnicę". Wyślij im namiary, to ci nawet nie pocztą, ale wyślą pisemka jakąś "dwójką".
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Kobiety! ;)

Post autor: patrzam » 26 sty 2013, o 01:28

dwójką i poboczem- świetna firma kurierska
a namiary wysyłam tylko do Pentagonu. Odkąd Agacia Młynarska zapewniła, ze to centrum dowodzenia światową demokracyją :)
ODPOWIEDZ