Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: babette_h » 23 sty 2015, o 21:45

Wicia21 pisze:
Jeśli miałaś TK kręgosłupa i nic nie wykazało, dobrze by było zastosować, bardziej dokładniejsze prześwietlenie, tj. rezonans magnetyczny. Tylko że tutaj trzeba pamiętać, żeby był utrzymany odpowiedni okres między prześwietleniami. (promienie rentgena, rezonans, niekorzystnie wpływają na organizm i są rakotwórcze)

Rezonans magnetyczny nie ma nic wspólnego z promieniowaniem rentgenowskim.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: natsi » 31 sty 2015, o 00:56

Robię nic przez cały czas. Nigdy tak bardzo nie robię niczego, jak podczas sesji.
Motywacji potrzeba! :(
Awatar użytkownika
Wilde_Fish
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 163
Rejestracja: 29 mar 2014, o 14:07
Lokalizacja: Londyn

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Wilde_Fish » 1 lut 2015, o 00:00

Nie wiem po co marnuję czas na wykłócanie się z takim pospólstwem w komentarzach RMF FM (tak, ja jestem Alisha)...

Obrazek
Zresztą po ratingu komentarzy można łatwo wywnioskować w jakim stanie jest Polska... :ysz:
A w międzyczasie w "równie katolickiej" Irlandii ksiądz dostał owacje na stojąco jak zrobił coming-out przed masą... I podobno 90% ichnich studentów popiera małżeństwa tej samej płci, a my nie możemy nawet załatwić związków partnerskich które nie są nawet zarezerwowane dla ludzi homo, ale raczej milionów par które mieszkają razem bez małżeństwa (np. moja Ciocia z Wujkiem, milion razy lepsza para niż moi rodzice, którzy mają ślub...)

Czekam właśnie na ukazanie się mojej odpowiedzi pod koniec której przyznaję się do bycia lesbijką :wink: Ciekawe co powiedzą jeśli tu jeszcze wrócą, już się boję.... Oby ten komentarz przeszedł.
http://www.rmf24.pl/raport-oscary-2015/ ... Id,1599975
When She took a look into my eyes……Forever is just a fraction of how long I will love You
Awatar użytkownika
amazoonka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 694
Rejestracja: 6 sie 2012, o 10:39

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: amazoonka » 3 lut 2015, o 17:00

Paniom, które ulokowały swoje dochody na koncie w mBanku, polecam przestudiować dokładnie historię operacji, czy od nowego roku nie jest pobierana jakaś magiczna opłata za równie magiczną usługę :scratch:
Every word means the same as it's own silence
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: zosia24 » 3 lut 2015, o 17:24

Jaka usluge i ile? Pobieraja oplate za prowadzenie konta, jezeli w danym miesiacu nie zaplacisz karta za minimum 100zl
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
amazoonka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 694
Rejestracja: 6 sie 2012, o 10:39

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: amazoonka » 3 lut 2015, o 17:32

zosia24 pisze:Jaka usluge i ile? Pobieraja oplate za prowadzenie konta, jezeli w danym miesiacu nie zaplacisz karta za minimum 100zl
"Darmowe" wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5zł miesięcznie. Niczego nie aktywowałam a kobieta na infolinii próbowała przez dobre 10 min doszukać się jak to zostało włączone. Ja doskonale znam taryfę opłat mBanku, Zosiu :wink: Poza tym, z bankomatu wypłacam może raz na 2 miesiące, bo zwyczajnie wszędzie płacę kartą, więc to nie ma prawa być ta opłata. To chyba i tak jest około 2 zł.
Every word means the same as it's own silence
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: zosia24 » 3 lut 2015, o 17:43

amazoonka pisze:
zosia24 pisze:Jaka usluge i ile? Pobieraja oplate za prowadzenie konta, jezeli w danym miesiacu nie zaplacisz karta za minimum 100zl
"Darmowe" wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5zł miesięcznie. Niczego nie aktywowałam a kobieta na infolinii próbowała przez dobre 10 min doszukać się jak to zostało włączone. Ja doskonale znam taryfę opłat mBanku, Zosiu :wink: Poza tym, z bankomatu wypłacam może raz na 2 miesiące, bo zwyczajnie wszędzie płacę kartą, więc to nie ma prawa być ta opłata. To chyba i tak jest około 2 zł.
No widzisz, nie znasz dobrze,bo 4 zl ;-). A mozna faktycznie wlaczyc usluge bankomaty i wtedy mozna z kazdego wyplacac bez dodatkowej oplaty, oprocz tej miesiecznej 5 zl.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
amazoonka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 694
Rejestracja: 6 sie 2012, o 10:39

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: amazoonka » 3 lut 2015, o 17:48

No to jestem nie na bieżąco z taryfą :oops: Można włączyć i można mieć niby darmowe bankomaty za 5 zł miesięcznie, ale to już wolałabym przenieść się do ING, który ma taką opcję już od początku i to za darmo. Do tego zachowuje funkcjonalność i zalety mBanku. Gdyby nie to, że dostaję przelewy z mBanku, to bym sobie zmieniła na ING. Niestety fakt, że po 15 min mam pieniądze na koncie jest bardzo korzystny.
Every word means the same as it's own silence
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: zosia24 » 3 lut 2015, o 18:03

ING na poczatku daja korzystne warunki, a po jakims czasie dowalaja oplaty.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
amazoonka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 694
Rejestracja: 6 sie 2012, o 10:39

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: amazoonka » 3 lut 2015, o 18:14

Znajoma już kilka lat u nich konto ma i jest zachwycona. Może kwestia konta.
Every word means the same as it's own silence
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: zosia24 » 3 lut 2015, o 18:22

Mozliwe.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: osiol » 3 lut 2015, o 20:45

Mnie mbank wkurzył już dokumentnie. Przeniosłam się do tmobile bankowe (dawne alior sync).
Opłatę możesz mieć za smsy przychodzące z informacją o przelewie. Od jakiegoś czasu jest jeden darmowy - każdy inny płatny.
Awatar użytkownika
Interlokutorka
super forma
super forma
Posty: 1018
Rejestracja: 8 mar 2014, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Interlokutorka » 3 lut 2015, o 21:42

Dobrą ofertę ma też Millennium, można tam mieć konto darmowe pod warunkiem co miesięcznego wpływu w wysokości co najmniej tysiąca i co najmniej jednej transakcji miesięcznie kartą na dowolną kwotę, nawet symboliczną. A kartę można wybrać nie zbliżeniową, co dla niektórych może być ważne. Natomiast z ubolewaniem stwierdzam, że skończyły się czasy bankowych promocji, np. jeszcze półtora roku temu przy spełnieniu pewnych warunków BGŻ wypłacał co miesiąc 50 zł. :cool: Co gorsza, kończą się czasy darmowych kont i kart, i będzie coraz gorzej w tym względzie, a to z uwagi na złe prognozy odnośnie perspektyw biznesu bankowego na ten rok.
To ważne dokąd płyniesz, a nie skąd https://www.youtube.com/watch?v=W5DegZrdPjU
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: zosia24 » 3 lut 2015, o 23:55

Jak mi dowalą opłaty, to pensję będę chciała do rączki i niech mnie cmokną w cycka.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: czarodziej-z-oz » 4 lut 2015, o 08:17

[quote="Interlokutorka" kończą się czasy darmowych kont i kart, i będzie coraz gorzej w tym względzie[/quote]

moze chociaz troche ograniczy to biale niewolnictwo i masowe zwolnienia w bankach :|
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: moja_alchemia » 4 lut 2015, o 09:43

zosia24 pisze:Jak mi dowalą opłaty, to pensję będę chciała do rączki i niech mnie cmokną w cycka.
nie wiem w jakiej firmie pracujesz, ale nie sądzę, żeby była taka możliwość (chodzi o pensję do rączki)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: zosia24 » 4 lut 2015, o 18:25

moja_alchemia pisze:
zosia24 pisze:Jak mi dowalą opłaty, to pensję będę chciała do rączki i niech mnie cmokną w cycka.
nie wiem w jakiej firmie pracujesz, ale nie sądzę, żeby była taka możliwość (chodzi o pensję do rączki)
Musi byc inna mozliwosc, nie moga mnie zmuszac do czegos czego w danym momencie moge nie czuc.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
nbd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 23 lip 2013, o 10:31

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: nbd » 6 lut 2015, o 00:29

Nie czaję, jak można usprawiedliwiać swoje tchórzostwo czymś tak błahym, jak znak zodiaku.Już rozumiem,że ktoś się powołuje na własny egoizm, ale znak zodiaku?Serio?Nie rozumiem ludzi :serce:
Markiza1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 gru 2013, o 22:14

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Markiza1 » 6 lut 2015, o 17:37

moja dzieczyna jest egoistką i nic nie musi przecież,zakończyłam rozmowę aby nie doprowadzić do kłótni a teraz się nie odzywa...jakieś rady laski? :(
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: tygrysica3 » 6 lut 2015, o 18:26

...od paru miesięcy zżera mnie chroniczny strach przed hemoroidami...poprosiłam moją Dziewczynę, aby kupiła papier toaletowy koloru białego (delikatny jak aksamit), niestety wybrała ten w odcieniu łazienki (pełen sztucznych drażniących barwników)...pokłóciłyśmy się o to do tego stopnia, że trzasnęła tak mocno drzwiami od łazienki, że aż zawieszka (wc) spadła do sedesu...od tamtej pory się nie odzywa :cry: ...jakieś "spostrzeżenia Dziewczyny - długo tak będzie milczała?

...aha, nie dodałam: ja nadal siedzę na muszli klozetowej :cry: - bez papieru :?
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Wiosennagwiazda » 6 lut 2015, o 18:46

tygrysica3 pisze:...od paru miesięcy zżera mnie chroniczny strach przed hemoroidami...poprosiłam moją Dziewczynę, aby kupiła papier toaletowy koloru białego (delikatny jak aksamit), niestety wybrała ten w odcieniu łazienki (pełen sztucznych drażniących barwników)...pokłóciłyśmy się o to do tego stopnia, że trzasnęła tak mocno drzwiami od łazienki, że aż zawieszka (wc) spadła do sedesu...od tamtej pory się nie odzywa :cry: ...jakieś "spostrzeżenia Dziewczyny - długo tak będzie milczała?

...aha, nie dodałam: ja nadal siedzę na muszli klozetowej :cry: - bez papieru :?
dobrze, że masz przy sobie tel. i w razie czego możesz zadzwonić po pomoc, albo napisać posta na KK :slonko:
Awatar użytkownika
samozwancza
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 84
Rejestracja: 5 sty 2015, o 23:28

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: samozwancza » 6 lut 2015, o 18:47

tygrysica3 pisze:...od paru miesięcy zżera mnie chroniczny strach przed hemoroidami...poprosiłam moją Dziewczynę, aby kupiła papier toaletowy koloru białego (delikatny jak aksamit), niestety wybrała ten w odcieniu łazienki (pełen sztucznych drażniących barwników)...pokłóciłyśmy się o to do tego stopnia, że trzasnęła tak mocno drzwiami od łazienki, że aż zawieszka (wc) spadła do sedesu...od tamtej pory się nie odzywa :cry: ...jakieś "spostrzeżenia Dziewczyny - długo tak będzie milczała?

...aha, nie dodałam: ja nadal siedzę na muszli klozetowej :cry: - bez papieru :?
wt... :cojest:
Bronią sarkazm, dobytkiem szaleństwo, laurem brzydkie serce.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: tygrysica3 » 6 lut 2015, o 19:18

Wiosennagwiazda pisze: dobrze, że masz przy sobie tel. i w razie czego możesz zadzwonić po pomoc, albo napisać posta na KK :slonko:
...Gwiazdeczko, jak Moja Dziewczyna przypadkiem tego posta przeczyta, to Ona zadzwoni o pomoc...ale do psychiatryka :cool: :wink:
samozwancza pisze: wt... :cojest:
... :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Wiosennagwiazda » 6 lut 2015, o 21:04

tygrysica3 pisze:
Wiosennagwiazda pisze: dobrze, że masz przy sobie tel. i w razie czego możesz zadzwonić po pomoc, albo napisać posta na KK :slonko:
...Gwiazdeczko, jak Moja Dziewczyna przypadkiem tego posta przeczyta, to Ona zadzwoni o pomoc...ale do psychiatryka :cool: :wink:
Do tego czasu powinnaś wykonywać odpowiednie ćwiczenia, co by prócz wilka nie dostać odleżyn na dupce ;-) :podbite oczko:
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: odbicie » 6 lut 2015, o 21:38

Wiosennagwiazda pisze: nie dostać odleżyn na dupce ;-) :podbite oczko:
„na narciarza” eliminuje problem odleżyn – więc wystarczy dupkę unieść :wink:

Ale wtedy pojawić się mogą problemy ze stawami :twisted:
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: drsiwek » 6 lut 2015, o 21:40

tygrysica3 pisze:...od paru miesięcy zżera mnie chroniczny strach przed hemoroidami...poprosiłam moją Dziewczynę, aby kupiła papier toaletowy koloru białego (delikatny jak aksamit), niestety wybrała ten w odcieniu łazienki (pełen sztucznych drażniących barwników)...pokłóciłyśmy się o to do tego stopnia, że trzasnęła tak mocno drzwiami od łazienki, że aż zawieszka (wc) spadła do sedesu...od tamtej pory się nie odzywa :cry: ...jakieś "spostrzeżenia Dziewczyny - długo tak będzie milczała?

...aha, nie dodałam: ja nadal siedzę na muszli klozetowej :cry: - bez papieru :?
mogę Ci podesłać rolkę :mrgreen: dzisiaj kupiony, biały i delikatny , jak aksamit :cool:
Ps. i co dalej z tą zawieszką :> :lol:
:piwo:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Wiosennagwiazda » 6 lut 2015, o 21:41

odbicie pisze:
Wiosennagwiazda pisze: nie dostać odleżyn na dupce ;-) :podbite oczko:
„na narciarza” eliminuje problem odleżyn – więc wystarczy dupkę unieść :wink:

Ale wtedy pojawić się mogą problemy ze stawami :twisted:
daj spokój, to by się już pewnie kilka razy osunęła :czerwononosyrenifer:
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: adama » 6 lut 2015, o 21:44

Wiosennagwiazda pisze:
odbicie pisze:
Wiosennagwiazda pisze: nie dostać odleżyn na dupce ;-) :podbite oczko:
„na narciarza” eliminuje problem odleżyn – więc wystarczy dupkę unieść :wink:

Ale wtedy pojawić się mogą problemy ze stawami :twisted:
daj spokój, to by się już pewnie kilka razy osunęła :czerwononosyrenifer:
zawisła na pazurach :cool:
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Wiosennagwiazda » 6 lut 2015, o 21:46

odbicie pisze: Ale wtedy pojawić się mogą problemy ze stawami :twisted:
daj spokój, to by się już pewnie kilka razy osunęła :czerwononosyrenifer:[/quote]
adama pisze:zawisła na pazurach :cool:
Cytując samo tygrysiątko :wink: "Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina..."
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: odbicie » 6 lut 2015, o 21:52

Wiosennagwiazda pisze:
daj spokój, to by się już pewnie kilka razy osunęła :czerwononosyrenifer:
jak by legła na posadzkę z wyczerpania, to wtedy dziewczyna nadbiega i ratuje, w ramionach trzymając i nie musiałby to być papier toaletowy :cool: :mrgreen:
ODPOWIEDZ