Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: osiol » 10 lip 2017, o 18:14

Już było lepiej, już bóle głowy przechodziły do przeszłości, światłowstręt przestawał tak przeszkadzać, wszystko wracało do normalności, ale w sobotę mój tata dostał udaru :(Nie mogę nawet do niego pojechać bo sama jestem do piątku w szpitalu :/ Na szczęście wyjdzie z tego, jesz nim cały czas kontakt. Gdyby nie moja dziewczyna (najlepsza dziewczyna na świecie) emocjonalnie bym nie istniała po tym wszystkim co wydarzyło się w tym roku. Ostatnie 2 tygodnie, A. ogarniała całe nasze życie: pracę, dom, kulawego psa - ja tylko leżałam, pojękiwałam i łypałam jednym okiem. Gdyby nie jej troska, oddanie - nie wiem jak bym sobie poradziła. Jest naprawdę najlepsza. Jak tylko mnie wypuszczą - jadę do taty. Jakby ktoś mógł potrzymać kciuki za niego byłabym wdzięczna. To naprawdę fajny facet i bardzo go kocham :)
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: moja_alchemia » 10 lip 2017, o 18:33

gratuluję dziewczyny i trzymam kciuki, za Ciebie i tatę :)
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Elle969 » 10 lip 2017, o 19:30

Trzymam kciuki za Tate i Ciebie
Pozdrawiam
Ptynio :serce:
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: jasandra » 10 lip 2017, o 19:40

Ośle, dasz radę, będzie dobrze :sing: .
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Motyl9 » 10 lip 2017, o 23:19

osiol pisze:Już było lepiej, już bóle głowy przechodziły do przeszłości, światłowstręt przestawał tak przeszkadzać, wszystko wracało do normalności, ale w sobotę mój tata dostał udaru :(Nie mogę nawet do niego pojechać bo sama jestem do piątku w szpitalu :/ Na szczęście wyjdzie z tego, jesz nim cały czas kontakt. Gdyby nie moja dziewczyna (najlepsza dziewczyna na świecie) emocjonalnie bym nie istniała po tym wszystkim co wydarzyło się w tym roku. Ostatnie 2 tygodnie, A. ogarniała całe nasze życie: pracę, dom, kulawego psa - ja tylko leżałam, pojękiwałam i łypałam jednym okiem. Gdyby nie jej troska, oddanie - nie wiem jak bym sobie poradziła. Jest naprawdę najlepsza. Jak tylko mnie wypuszczą - jadę do taty. Jakby ktoś mógł potrzymać kciuki za niego byłabym wdzięczna. To naprawdę fajny facet i bardzo go kocham :)

Będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie i Tatę
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 11 lip 2017, o 14:16

my też, Ośle, 3mamy kciuki - a Wy się tam dzielnie 3majcie!
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: ama » 16 lip 2017, o 00:15

osiol pisze:Już było lepiej, już bóle głowy przechodziły do przeszłości, światłowstręt przestawał tak przeszkadzać, wszystko wracało do normalności, ale w sobotę mój tata dostał udaru :(Nie mogę nawet do niego pojechać bo sama jestem do piątku w szpitalu :/ Na szczęście wyjdzie z tego, jesz nim cały czas kontakt. Gdyby nie moja dziewczyna (najlepsza dziewczyna na świecie) emocjonalnie bym nie istniała po tym wszystkim co wydarzyło się w tym roku. Ostatnie 2 tygodnie, A. ogarniała całe nasze życie: pracę, dom, kulawego psa - ja tylko leżałam, pojękiwałam i łypałam jednym okiem. Gdyby nie jej troska, oddanie - nie wiem jak bym sobie poradziła. Jest naprawdę najlepsza. Jak tylko mnie wypuszczą - jadę do taty. Jakby ktoś mógł potrzymać kciuki za niego byłabym wdzięczna. To naprawdę fajny facet i bardzo go kocham :)
Ja też trzymam za Was kciuki, za Ciebie i Twojego tatę. :) Pozdrawiam, trzymaj się :)
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: osiol » 17 lip 2017, o 15:53

Dziękuję dziewczyny :) Tata już w domu - teraz musimy dopilnować rehabilitacji ale będzie dobrze. Ja też już w domu z dobrymi wieściami po badaniach kontrolnych :) <3 <3
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: ama » 21 lip 2017, o 01:40

osiol pisze:Dziękuję dziewczyny :) Tata już w domu - teraz musimy dopilnować rehabilitacji ale będzie dobrze. Ja też już w domu z dobrymi wieściami po badaniach kontrolnych :) <3 <3
To dobrze, a rehabilitacja konieczna, tylko, że u nas przysługuje darmowa chyba 10 dni, dwa razy do roku niestety, a jesli ktoś nie mowi, to i logoeda. Przechodziłam to wszystko w ciąż przechodzę z moja mama, która jest pięć lat po udarze, ma jeszcze padaczke poudarową. Nie można się poddawać, trzeba walczyć każdego dnia. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: osiol » 21 lip 2017, o 12:32

Tak, tata dostał skierowanie na rehabilitację poszpitalną z dopiskiem pilne: na NFZ termin 2018 rok.
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Lexus-1980 » 22 lip 2017, o 18:58

osiol pisze:Już było lepiej, już bóle głowy przechodziły do przeszłości, światłowstręt przestawał tak przeszkadzać, wszystko wracało do normalności, ale w sobotę mój tata dostał udaru :(Nie mogę nawet do niego pojechać bo sama jestem do piątku w szpitalu :/ Na szczęście wyjdzie z tego, jesz nim cały czas kontakt. Gdyby nie moja dziewczyna (najlepsza dziewczyna na świecie) emocjonalnie bym nie istniała po tym wszystkim co wydarzyło się w tym roku. Ostatnie 2 tygodnie, A. ogarniała całe nasze życie: pracę, dom, kulawego psa - ja tylko leżałam, pojękiwałam i łypałam jednym okiem. Gdyby nie jej troska, oddanie - nie wiem jak bym sobie poradziła. Jest naprawdę najlepsza. Jak tylko mnie wypuszczą - jadę do taty. Jakby ktoś mógł potrzymać kciuki za niego byłabym wdzięczna. To naprawdę fajny facet i bardzo go kocham :)
Będzie dobrze :ok:
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 346
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: neutrall » 23 lip 2017, o 13:57

''Wolność to stan umysłu''
solipsystka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2015, o 18:52

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: solipsystka » 29 lip 2017, o 11:40

Kurcze pieczone :!:
Awatar użytkownika
kwadracik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 404
Rejestracja: 23 maja 2016, o 20:21
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: kwadracik » 29 lip 2017, o 14:21

Od dłuższego czasu próbuje sprzedać lub zamienić auto.Dużo podróżuje-a raczej nabijam kilometrów i szukam auta szerszego,wygodniejszego.Jak do tej pory nie mam problemów z tym autem,ale...Jak ktoś dzwoni,ze chciałby zobaczyć auto albo coś w tym stylu- to zaraz coś nawali albo wyskoczy :evil: !!!
KURZA TWARZ :bije: :olaboga: Jak nie urok to ...
Wiśta wio,łatwo powiedzieć ... :faja: :scratch:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 31 lip 2017, o 09:34

moja dziewczyna rzuciła palenie ( :shock: ) i teraz każdy :sex: kończy się moim dosłownym wyjściem - :ysz: !!!
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: dobranocka14 » 31 lip 2017, o 10:05

gimmeeverything pisze:moja dziewczyna rzuciła palenie ( :shock: ) i teraz każdy :sex: kończy się moim dosłownym wyjściem - :ysz: !!!
Hmmm ... mamy Ci życzyć żeby dziewczyna zrozumiała swój błąd czy żebyś do jej niepalenia dołączyła? :wink:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 31 lip 2017, o 10:39

dobranocka14 pisze: Hmmm ... mamy Ci życzyć żeby dziewczyna zrozumiała swój błąd czy żebyś do jej niepalenia dołączyła? :wink:
wystarczy żeby się biernie ustosunkowała do mojego lubienia palenia :faja:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Alpha » 31 lip 2017, o 10:39

gimmeeverything pisze:moja dziewczyna rzuciła palenie ( :shock: ) i teraz każdy :sex: kończy się moim dosłownym wyjściem - :ysz: !!!
A wsześniej po :sex: paliłaś w łóżku? Bo wiesz, wyjścia są trzy: też rzucisz, będziesz wychodzić lub ona wróci do nałogu. :roll:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 31 lip 2017, o 11:11

Alpha pisze: A wsześniej po :sex: paliłaś w łóżku? Bo wiesz, wyjścia są trzy: też rzucisz, będziesz wychodzić lub ona wróci do nałogu. :roll:
paliłam tam, gdzie kończyłam/robiłam przerwę :twisted: (zresztą paliłyśmy wtedy obie); mnie absolutnie nie przeszkadza, że po :sex: ona już nie pali, więc jeśli ona zaakceptuje, że ja palę nadal, to będziemy mieć optymalną opcję nr 4 :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Alfa_Omega » 31 lip 2017, o 23:03

gimmeeverything pisze:
Alpha pisze: A wsześniej po :sex: paliłaś w łóżku? Bo wiesz, wyjścia są trzy: też rzucisz, będziesz wychodzić lub ona wróci do nałogu. :roll:
paliłam tam, gdzie kończyłam/robiłam przerwę :twisted: (zresztą paliłyśmy wtedy obie); mnie absolutnie nie przeszkadza, że po :sex: ona już nie pali, więc jeśli ona zaakceptuje, że ja palę nadal, to będziemy mieć optymalną opcję nr 4 :D
Opcja 4 wydaje się idealna ale... za jakiś czas (jeśli Twoja dziewczyna utrzyma postanowienie, że nie będzie paliła) wróci jej zmysł węchu i zacznie czuć, że po prostu śmierdzisz papierochami, że śmierdzi w domu i przypuszczam, że absolutny zakaz palenia w sypialni będzie pierwszym z zakazów którymi cię ucieszy :cool:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 1 sie 2017, o 11:40

Alfa_Omega pisze: Opcja 4 wydaje się idealna ale... za jakiś czas (jeśli Twoja dziewczyna utrzyma postanowienie, że nie będzie paliła) wróci jej zmysł węchu i zacznie czuć, że po prostu śmierdzisz papierochami, że śmierdzi w domu i przypuszczam, że absolutny zakaz palenia w sypialni będzie pierwszym z zakazów którymi cię ucieszy :cool:
no to teraz zrobiło się lekko pod górkę, bo jak (chyba?) powszechnie wiadomo sypialnia nie jest jedynym miejscem, w którym można uprawiać seks :roll: sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że moja dziewczyna nie żąda a prosi, żebym przy niej nie paliła (również po seksie w aucie czy w plenerze) :?
cóż - mój aktualny plan polega na tym, żeby z biegiem czasu (nie pali dopiero od 8 dni) zdecydowanie bardziej zaczęło jej przeszkadzać, że po każdym :sex: od razu znikam, niż że zapalam papierosa :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: biedronca » 2 sie 2017, o 07:52

Jakie to smutne
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 2 sie 2017, o 10:10

po chwili głębokiej zadumy można się wylogować.







:czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Motyl9 » 16 wrz 2017, o 22:58

Przed chwilą dowiedziałam się że zmarł mój kolega :(
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: osiol » 23 wrz 2017, o 19:30

W końcu udało nam się wyrwać na kilka dni w ładne miejsce. Ten rok dał nam tak w kość że nie mogłyśmy doczekać się wyjazdu. Nic to, że pogody nie zapowiadali dobrej, nic to że na dwadzieścia kilka obdzwonionych pokojów tylko w jednym pani zgodziła się na psa, nic to że musiałyśmy zrezygnować z chodzenia po górach, bo Kłopot nie dałaby rady. To wszystko nie miało znaczenia. Chciałyśmy po prostu wyjechać i nacieszyć się spokojem, ciszą i dniami bez komputera. To się udało. Było cudownie. Tyle że w czwartek, dzień przed naszą rocznicą poparzyłam dekolt :shock: Wylałam na siebie dopiero co zalaną herbatę :o Boooolało. spam mnie ratowała gzikiem, którym mnie wysmarowała, potem szybka wycieczka do apteki po panthenol i na szczęście nie będzie blizn. Mam już wystarczająco dużo brzydkich blizn po poparzeniach.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: ImaSumak » 23 wrz 2017, o 19:49

osiol pisze:W końcu udało nam się wyrwać na kilka dni w ładne miejsce. Ten rok dał nam tak w kość że nie mogłyśmy doczekać się wyjazdu. Nic to, że pogody nie zapowiadali dobrej, nic to że na dwadzieścia kilka obdzwonionych pokojów tylko w jednym pani zgodziła się na psa, nic to że musiałyśmy zrezygnować z chodzenia po górach, bo Kłopot nie dałaby rady. To wszystko nie miało znaczenia. Chciałyśmy po prostu wyjechać i nacieszyć się spokojem, ciszą i dniami bez komputera. To się udało. Było cudownie. Tyle że w czwartek, dzień przed naszą rocznicą poparzyłam dekolt :shock: Wylałam na siebie dopiero co zalaną herbatę :o Boooolało. spam mnie ratowała gzikiem, którym mnie wysmarowała, potem szybka wycieczka do apteki po panthenol i na szczęście nie będzie blizn. Mam już wystarczająco dużo brzydkich blizn po poparzeniach.
Ośle uważaj na siebie...
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Lexus-1980 » 26 wrz 2017, o 07:23

Tak smętnie i zimno, a tu trzeba do pracy :(
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Missunderstood
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 479
Rejestracja: 15 sie 2017, o 23:48

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Missunderstood » 26 wrz 2017, o 09:35

Lexus-1980 pisze:Tak smętnie i zimno, a tu trzeba do pracy :(
Jesienna depresja?
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Lexus-1980 » 26 wrz 2017, o 10:31

Missunderstood pisze:
Lexus-1980 pisze:Tak smętnie i zimno, a tu trzeba do pracy :(
Jesienna depresja?
może i tak. Czasami w takie dni jak dziś trudniej zachować się profesjonalnie i nie odpowiedzieć dosadnie niektórym, niestety nie mogę bo to ja mam im pomagać :?
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Missunderstood
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 479
Rejestracja: 15 sie 2017, o 23:48

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Missunderstood » 26 wrz 2017, o 23:02

Lexus-1980 pisze:
Missunderstood pisze:
Lexus-1980 pisze:Tak smętnie i zimno, a tu trzeba do pracy :(
Jesienna depresja?
może i tak. Czasami w takie dni jak dziś trudniej zachować się profesjonalnie i nie odpowiedzieć dosadnie niektórym, niestety nie mogę bo to ja mam im pomagać :?
No to ten dzień mamy już za sobą. Oby jutro było lepiej :roll:
ODPOWIEDZ