Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Cafe dla wszystkich
Mercuri
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2020, o 17:51

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Mercuri » 30 sie 2022, o 07:38

Osoba o której myślałam, że jest mi bliska doszła do wniosku, że nasza relacja jest nieważna i jakby zerwała kontakt. "Jakby", bo niby napisała, że mogę pisać jakbym miała problem...
Poczułam się jak zbity pies. I jeszcze ta łaska... "jakby coś było nie tak".
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: ola39 » 31 sie 2022, o 14:54

Mercuri pisze:
30 sie 2022, o 07:38
Osoba o której myślałam, że jest mi bliska doszła do wniosku, że nasza relacja jest nieważna i jakby zerwała kontakt. "Jakby", bo niby napisała, że mogę pisać jakbym miała problem...
Poczułam się jak zbity pies. I jeszcze ta łaska... "jakby coś było nie tak".
Witaj w klubie :(
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 2 wrz 2022, o 16:19

:evil: :evil: :evil:


i znowu szlaban na kubek mocnej kawy i szluga o świcie w buzującym dźwiękami, zapachami i soczystą zielenią ogrodzie -


byle do wiosny! :slonko:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: ImaSumak » 2 wrz 2022, o 17:44

gimmeeverything pisze:
2 wrz 2022, o 16:19
:evil: :evil: :evil:


i znowu szlaban na kubek mocnej kawy i szluga o świcie w buzującym dźwiękami, zapachami i soczystą zielenią ogrodzie -


byle do wiosny! :slonko:
28 sierpnia był ostatnim w tym roku dniem w Anglii, w którym słońce zaszło trochę po 20 -stej (nie wiem jak to wyglądało w Polsce). Teraz już z kopyta dzień będzie coraz krótszy. Bardzo tego nie lubię, a dodatkowo nadchodząca zmiana czasu, relikt czasów zaprzeszłych uważam za barbarzyństwo. :roll:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 2 wrz 2022, o 23:28

ImaSumak pisze:
2 wrz 2022, o 17:44
28 sierpnia był ostatnim w tym roku dniem w Anglii, w którym słońce zaszło trochę po 20 -stej (nie wiem jak to wyglądało w Polsce). Teraz już z kopyta dzień będzie coraz krótszy. Bardzo tego nie lubię, a dodatkowo nadchodząca zmiana czasu, relikt czasów zaprzeszłych uważam za barbarzyństwo. :roll:
również. nie od dziś wiadomo, że zmiana czasu generuje mnóstwo strat przy zerowych korzyściach. i co? ano nico - na tej wiedzy i czczych dyskusjach się kończy :evil: każdy pierwszy dzień po zmianie czasu na zimowy winien być dniem żałoby międzynarodowej.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Aerial » 3 wrz 2022, o 00:26

A ja dalej jestem wykończona, a w dodatku na nic nie mam ochoty. Zawsze o tej porze roku - jakiś kurs, sport, pomysły. Teraz po prostu czuję się jakby coś mnie przejechało i zero zajawek. Zwykle pomaga mi wyspanie się, a tu śpię i śpię i nic. Ale kryzys mam też trochę egzystencjalny, brak kierunku dalszych działań.
Awatar użytkownika
FrejaDraco
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 2 gru 2018, o 00:45

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: FrejaDraco » 4 wrz 2022, o 01:11

IMDb (własność Amazona) w piątek wieczorem skasowało wszystkie recenzje amazonowego Pierścionka Władzy z oceną poniżej 6 gwiazdek. Wielkie Zło zawitało do Śródziemia.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 7 wrz 2022, o 18:34

Lord Byron. nieprzeciętny. zjawiskowo piękny. 15 wspólnych lat.

ostatni kot w naszym domu. ostatni kot w moim życiu.



[*]
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Aerial » 7 wrz 2022, o 22:44

Mniej górnolotnie: wybrałam się na rehabilitację kręgosłupa, a teraz mam nieziemskie zakwasy
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: she76 » 7 wrz 2022, o 23:18

gimmeeverything pisze:
7 wrz 2022, o 18:34
Lord Byron. nieprzeciętny. zjawiskowo piękny. 15 wspólnych lat.

ostatni kot w naszym domu. ostatni kot w moim życiu.



[*]
Bardzo mi przykro i smutno :cry:
Sympatyczna1974
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 304
Rejestracja: 8 lut 2022, o 08:03

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Sympatyczna1974 » 8 wrz 2022, o 15:31

Pozdrawiam wszystkich na odwyku od uzależnienia emocjonalnego od … istoty, człowieka, kobiety…
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 8 wrz 2022, o 22:03

she76 pisze:
7 wrz 2022, o 23:18
gimmeeverything pisze:
7 wrz 2022, o 18:34
Lord Byron. nieprzeciętny. zjawiskowo piękny. 15 wspólnych lat.

ostatni kot w naszym domu. ostatni kot w moim życiu.



[*]
Bardzo mi przykro i smutno :cry:


:roza:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: ImaSumak » 10 wrz 2022, o 14:56

gimmeeverything pisze:
7 wrz 2022, o 18:34
Lord Byron. nieprzeciętny. zjawiskowo piękny. 15 wspólnych lat.

ostatni kot w naszym domu. ostatni kot w moim życiu.



[*]
Utrata kogoś bliskiego jest bardzo trudna. Slowa nie potrafią wyrazić, jak mi zawsze przykro i smutno. Jestem pewna, że Wasz kot żył wspaniałym i szczęśliwym życiem i zostanie przez Was zapamiętany na zawsze. Mimo żałoby możecie więc czuć również dumę z tego, jaki los mu zgotowałyście.
Trzymajcie się ciepło! :glaszcze:

Dzisiaj wychodzimy na drinki z naszymi przyjaciółmi. Jednego wypijemy za Byrona.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 11 wrz 2022, o 20:33

ImaSumak pisze:
10 wrz 2022, o 14:56
Utrata kogoś bliskiego jest bardzo trudna. Slowa nie potrafią wyrazić, jak mi zawsze przykro i smutno. Jestem pewna, że Wasz kot żył wspaniałym i szczęśliwym życiem i zostanie przez Was zapamiętany na zawsze. Mimo żałoby możecie więc czuć również dumę z tego, jaki los mu zgotowałyście.
Trzymajcie się ciepło! :glaszcze:

Dzisiaj wychodzimy na drinki z naszymi przyjaciółmi. Jednego wypijemy za Byrona.
dziękuję(my) :toast:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
truestorytrue
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 195
Rejestracja: 28 maja 2022, o 17:41

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: truestorytrue » 3 paź 2022, o 09:42

Szlag. A może ambiwalencja. Zdarza się.
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Aerial » 29 gru 2022, o 01:06

Mam dość wydarzeń o motywie feministycznym
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: gimmeeverything » 5 lut 2023, o 16:14

:snieg: = :evil: :evil: :evil:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Aerial » 19 kwie 2023, o 16:42

Chcę się zobaczyć z moją ukochaną(?) ale mam tak mało siły na wszystko, że nie mam siły nawet odbywać dłuższych rozmów, a co dopiero gdzieś wyjść z kimś.
Magdalena82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 14 gru 2022, o 22:13
Lokalizacja: KRK

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Magdalena82 » 7 maja 2023, o 22:13

Mam ochotę poczestowac ćwierćinteligenta, który rozrzucil w KRK mięsne kulki z jakaś trutka w środku, właśnie tym syfem...wcisnąć zbitkowi genetycznemu w gardło dranstwo, które zjadł mój pies...
Masz dziadzie farta , że mój skarb przeżył...A ta krzywda wróci do Ciebie. Życzę Ci chamie pierda z kleksem :twisted:

Przepraszam, to po prostu gniew, niemoc i frustracja. Mój pies przeżył po ponad miesiącu walki. Kilka dni temu zatrul się pies znajomych i marnie to wygląda.
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: neutrall » 8 maja 2023, o 00:22

Magdalena82 pisze:
7 maja 2023, o 22:13
Mam ochotę poczestowac ćwierćinteligenta, który rozrzucil w KRK mięsne kulki z jakaś trutka w środku, właśnie tym syfem...wcisnąć zbitkowi genetycznemu w gardło dranstwo, które zjadł mój pies...
Masz dziadzie farta , że mój skarb przeżył...A ta krzywda wróci do Ciebie. Życzę Ci chamie pierda z kleksem :twisted:

Przepraszam, to po prostu gniew, niemoc i frustracja. Mój pies przeżył po ponad miesiącu walki. Kilka dni temu zatrul się pies znajomych i marnie to wygląda.
Psy łapią jakieś zatrucia albo niestrawności, przez różne rzeczy. Wystarczą odpadki z żarcia które są wyrzucane przez ludzi w parkach lub na ulicach... Odchody od psów zakażonych jakąś bakterią też robią swoje, bo pies wsadza nos gdzie popadnie. Dlatego od dłuższego czasu, wyprowadzam psa w kagańcu na smyczy i problem z niestrawnościami i zatruciami zniknął. Tak samo psy powinny być wyprowadzane na obszernym terenie, park itd, bo na ulicach czy pod blokowych skwerach jest całe mnóstwo ekstrementów dużej ilości psów wtedy pies łapie infekcje i choroby jak gąbka.
''Wolność to stan umysłu''
Magdalena82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 14 gru 2022, o 22:13
Lokalizacja: KRK

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Magdalena82 » 8 maja 2023, o 08:51

Tak to prawda. Jednak w tym przypadku mamy już zgłoszone na policję kilka zatruć psów w tym samym rejonie i udokumentowane kulki mięsne z jakimś dziadostwem w środku.
2 psy z 6 o których wiem że uległy zatruciu, nie udało się uratować. Psy z objawami krwawe wymioty i stolec.
U mojego skończyło się wymiotami, bo zdążyłam mu z pyszczka wyrwac znalezisko i zanieść z psem do weta na badania.
Stan zapalny trzustki, żołądka i jelit jako dzałanie środka chemicznego o składzie podobnym do domedtosu.
Więc w tych konkretnych przypadkach to nie zgnile resztki jedzenia, a celowe działanie człowieka.
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: neutrall » 8 maja 2023, o 22:00

Magdalena82 pisze:
8 maja 2023, o 08:51
Tak to prawda. Jednak w tym przypadku mamy już zgłoszone na policję kilka zatruć psów w tym samym rejonie i udokumentowane kulki mięsne z jakimś dziadostwem w środku.
2 psy z 6 o których wiem że uległy zatruciu, nie udało się uratować. Psy z objawami krwawe wymioty i stolec.
U mojego skończyło się wymiotami, bo zdążyłam mu z pyszczka wyrwac znalezisko i zanieść z psem do weta na badania.
Stan zapalny trzustki, żołądka i jelit jako dzałanie środka chemicznego o składzie podobnym do domedtosu.
Więc w tych konkretnych przypadkach to nie zgnile resztki jedzenia, a celowe działanie człowieka.
Wcale nie kwestionuje, prawdziwości zdarzeń, bo psychopatów niestety nie brakuje.
''Wolność to stan umysłu''
Magdalena82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 14 gru 2022, o 22:13
Lokalizacja: KRK

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Magdalena82 » 9 maja 2023, o 07:59

Spoko majonez.. nie pomyślałam nawet, że kwestionujesz. Potraktowałam Twój wpis jako informację, nie negację. Poza tym, to co napisałaś, to dla mnie fakty. Tym bardziej, że mój pieseł jako adopcjanin ma swoja przeszłość i musiał sam o jedzonko się starać, walczyć z innymi psami. Skutkiem tego zjada absolutnie wszystko, co znajdzie. Faktem jest też, że kaganiec bardzo pomaga. Gorzej z wentylacją w lecie, ale wciąż pomaga.
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: ImaSumak » 15 maja 2023, o 21:42

Straszne to jest skrw...nstwo! :evil:
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co trzeba mieć w glowie by robić takie rzeczy... To musi być jakiś rodzaj psychopatii.
Wspaniale, że Twój piesek przeżył.
Gdy jeszcze mieszkałam w Polsce był podobny przypadek w Gdyni, gdzie ktoś w kulki mięsne wkładał szkło i gwoździe.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: neutrall » 31 maja 2023, o 23:49

Magdalena82 pisze:
9 maja 2023, o 07:59
Faktem jest też, że kaganiec bardzo pomaga. Gorzej z wentylacją w lecie, ale wciąż pomaga.
Pozdrawiam serdecznie :)
Ogólnie zasada jest taka w dobrze dobranym kagańcu, żeby pies mógł swobodnie otwierać pysk i wyciągać język, dlatego powinien być nieco większy, lekki wysunięty w pewnej odległości od nosa i od swobodnie wyciągniętego języka. I nie powinien być gęsty, wystarczą szeroko zaplecione druty z przodu, żeby pies miał trudność aby sięgnąć coś językiem lub nosem, a po bokach tylko druty na wzdłuż z szerokimi odstępami.

Są też specjalne kagańce dostosowane typowo do tego żeby pies niczego nie jadł. Jak dla mnie konstrukcja takich kagańców jest wątpliwa. Bo to są jakieś elastyczne lub plastikowe, gęsto zaplecione opaski które wprost zamykają pysk i jak dla mnie raczej są nie wskazane, bo pies przez to zianie i wysuwanie języka w przód nie dosyć że swobodnie oddycha, to jeszcze obniża temperature ciała, więc rzeczywiście takie opaski w ciepłe i gorące dni mogą raczej zrobić wiele złego niż dobrego.
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: osiol » 1 cze 2023, o 11:28

Jak wydostałyśmy Harrego z mordowni, to on próbował zeżreć wszystko co wyglądało na jadalne, wet nam wtedy polecał jakiś kaganiec z podwójnym dnem, żeby czarnuch nie mógł niczego dosięgnąć. Ale wtedy stwierdziłyśmy że większym problemem jest jego agresja, więc potrzebujemy móc go nagradzać nieustannie, więc wygodniejszy był zwykły. Ale jak psiak nie musi być nagradzany co parę chwil, to może warto podpytać o taki kaganiec z dodatkowym dystansem?
Magdalena82
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 14 gru 2022, o 22:13
Lokalizacja: KRK

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Magdalena82 » 1 cze 2023, o 16:25

Dziękuję Wam. Chyba faktycznie taki kaganiec z podwójnym dnem mógłby pomóc. Obczaje
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Clorocs » 2 cze 2023, o 16:34

Jestem miła, grzeczna, dobrze wychowana, taktowna, kilka razy pomyślę, zanim coś powiem, brak we mnie agresji, daleka jestem od klotnii, raczej jestem jedna z tych, które wola rozmawiać. I z niewiadomych powodów w moim życiu pojawiają się osoby mocno przekraczające, wrecz przemocowe, mające za nic granice innych. Więc dziś nastąpił moment kulimnacyjny. Pomijając nieprawdziwe informacje na mój temat, jakimi uraczono osoby trzecie, jedna z pań w ,,dobie menopauzy,, postanowiła podzielić się moimi najbardziej intymnymi momentami życia. :shock: O ile cala sytuacją jest absurdalna, o tyle tłumaczenia takiego postępowania są niedorzeczne i zupełnie nie do przyjęcia. :x I tak, mam o to żal i mam o to pretensje. I raczej nie wyobrażam sobie, abyśmy w jakikolwiek sposób osiągnęły porozumienie. Nie usłyszałam nawet ,,przepraszam,,
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 583
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Clorocs » 2 cze 2023, o 16:41

Pominę już upokarzanie, poniżanie i żartowanie sobie z kobiety, która do niedawna cierpiała na ciężka depresję. Kwestia klasy, bądź jej braku.
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Tu wyrzucamy złe emocje w kulturalny sposób v 2.0

Post autor: Aerial » 19 wrz 2023, o 14:47

Kolejna drama. Chyba się zmęczyłam tymi relacjami. Umawianiem się oczywiście. Muszę przestać szukać związku na siłę. To znaczy tym razem nie szukałam, ale byłam zbyt mało wybredna, chyba z poczucia, że nikt mnie nie polubi. To, że ktośka się we mnie zadurzyła i mi się podoba i ją lubię, nie znaczy, że warto w to brnąć. W ogóle ktokolwiek stwierdził, że "trzeba nawiązywać relacje i mieć przyjaciół i partnera/kę" powinien dostać kubeł zimnej wody na głowę. Nie trzeba, ma być dobrze, a nie po prostu być. Jedyne co trzeba robić, to nie zamknąć się w piwnicy na 4 spusty.
ODPOWIEDZ