Kolezanka z pracy - nie do rozszyfrowania

Cafe dla wszystkich
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Kolezanka z pracy - nie do rozszyfrowania

Post autor: goreka » 5 gru 2021, o 21:28

Onazona pisze:
12 lis 2021, o 19:42
Jak patrzy na mnie, jak zerka na mnie, jak nas wzrok spotyka się, to jak wyglda. Lubię z nią rozmawiać, ale tylko w pracy to robimy. Ma coś pociągającego jak na mnie patrzy, hipnotyzującego....
Kiedyś dziewczyna w pracy też się wpatrywała we mnie, miałam wrażenie, że skupia wzrok na moich ustach. A potem okazało się,że potrzebuje okularów. Wyglądała w nich przepięknie, ale niestety efekt pociągającego spojrzenia minął
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Kolezanka z pracy - nie do rozszyfrowania

Post autor: davergne » 5 gru 2021, o 21:34

goreka pisze:
5 gru 2021, o 21:28
Onazona pisze:
12 lis 2021, o 19:42
Jak patrzy na mnie, jak zerka na mnie, jak nas wzrok spotyka się, to jak wyglda. Lubię z nią rozmawiać, ale tylko w pracy to robimy. Ma coś pociągającego jak na mnie patrzy, hipnotyzującego....
Kiedyś dziewczyna w pracy też się wpatrywała we mnie, miałam wrażenie, że skupia wzrok na moich ustach. A potem okazało się,że potrzebuje okularów. Wyglądała w nich przepięknie, ale niestety efekt pociągającego spojrzenia minął
🤣🤣🤣
Filmy les na www.violka.pl
mgdlna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 6 wrz 2020, o 13:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolezanka z pracy - nie do rozszyfrowania

Post autor: mgdlna » 10 gru 2021, o 23:49

euzebia pisze:
5 gru 2021, o 15:35
mgdlna pisze:
5 gru 2021, o 15:26
euzebia pisze:
5 gru 2021, o 15:00


Polecam te "uczucia" które masz włożyć do pudełeczka i to pudełeczko wrzucić do Wisły. Mała porada: posiadaczki męża i dzieci nie są tu mile widziane przez wiekszość użytkowniczek tego forum.
No i co? Każdy ma kogoś, kogo nie lubi. Ja np. nie lubię osób z nickami na "e". No i co teraz? No nic, c'nie?
To jest porada dla autorki a nie zaczepka do ciebie. Widze że ona tu nowa więc nie wdrożona w nie pisane zwyczaje tego forum.
No ja wiem, że nie do mnie, ale nie lubię gdy ktoś mówi, kto gdzie jest niemile widziany. Ja np nie lubię ludzi z nickami na literę "e". No i co? Nic.
ODPOWIEDZ