Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Cafe dla wszystkich
odezwij_sie1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2013, o 20:16

Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: odezwij_sie1 » 27 lut 2014, o 11:26

Witam,
Tak sobie myślę, że fajnie byłoby iść na trzy miesiące do więzienia. Wyspałabym się, poleżała, przeczytała książki których nie mam czasu przeczytać, pooglądałabym filmy, pograła na x- boxsie.. Mam jednak problem bo nie wiem jak się tam dostać :roll:
Przemoc odpada, kraść nie będę, jeździć po pijaku też nie. Może któraś ma konstruktywny, twórczy pomysł co powinnnam zrobić by się tam dostać :mrgreen:
Pozdrawiam i liczę na Wasze wsparcie.
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: Florka » 27 lut 2014, o 14:36

Może być problem ponieważ ludzi chorych psychicznie do więzienia nie biorą, raczej zamykają w specjalnych ośrodkach, chyba, że to też Ciebie interesuje :shock:
... ale to tylko moje zdanie.
odezwij_sie1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2013, o 20:16

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: odezwij_sie1 » 27 lut 2014, o 15:04

Wolałabym nie, ale w ostateczności niech będzie :evil: :cool:
Byle tylko nikt mnie tam nie odwiedzał i niczego odemnie nie chciał. No to jaki masz pomysł?
Może przygarną kropka :mrgreen:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: tygrysica3 » 27 lut 2014, o 15:14

odezwij_sie1 pisze:Witam,
Tak sobie myślę, że fajnie byłoby iść na trzy miesiące do więzienia. Wyspałabym się, poleżała, przeczytała książki których nie mam czasu przeczytać, pooglądałabym filmy, pograła na x- boxsie.. Mam jednak problem bo nie wiem jak się tam dostać :roll:
Przemoc odpada, kraść nie będę, jeździć po pijaku też nie. Może któraś ma konstruktywny, twórczy pomysł co powinnnam zrobić by się tam dostać :mrgreen:
Pozdrawiam i liczę na Wasze wsparcie.
... :scratch: ...z całym szacunkiem...rozumiem, że dzisiaj jest "tłusty czwartek" i że czasami ukrywa się fakt, że ma się "to coś", albo ukrywa się, że tego się nie ma...ale Twoja główka przypomina pączek bez "nadzienia" :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
odezwij_sie1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2013, o 20:16

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: odezwij_sie1 » 27 lut 2014, o 15:20

Pomysły miały być konstruktywne i twórcze. Jak narazie nie ma żadnego. :cool:
Kuroi_tenshi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2010, o 23:31

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: Kuroi_tenshi » 27 lut 2014, o 19:58

Zastanawia mnie czy ty myślisz o tym poważnie (w związku z czym prawdopodobnie masz poluzowane niektóre klepki jak sugerują wyżej) czy też ten temat to taki pomysł na skrytykowanie tego, że "więźniowie mają za dobrze"?
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: bonarre » 27 lut 2014, o 20:59

Moja Partnerka podpowiada tak: Ona obrobi bank a Ty się do tego przyznaj.
Możesz liczyć na to, że paczki przez cały okres odsiadki będzie Ci wysyłać. Masz to jak w banku:))))
Pozdrawiamy:)
odezwij_sie1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2013, o 20:16

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: odezwij_sie1 » 27 lut 2014, o 21:32

Hahaha. Obawiam się tylko, że potrwa to dłużej niż trzy miesiące. Miłego wieczoru-))
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: buzi_zabci » 27 lut 2014, o 22:33

Zajmij sie nauka a nie spedzaj czas na ogladaniu Orange is the new black.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
kororek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 23:32

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: kororek » 27 lut 2014, o 22:39

U made my day! :cool:


Za dużo pączków z adwokatem? :)
odezwij_sie1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2013, o 20:16

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: odezwij_sie1 » 27 lut 2014, o 22:50

Właściwie to miało być przestępstwo :D. a tu robię dobre uczynki i poprawiam inny dzień. :mrgreen:
kororek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 23:32

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: kororek » 27 lut 2014, o 23:12

no widzisz... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: Wicia21 » 27 lut 2014, o 23:14

odezwij_sie1 pisze:Witam,
Tak sobie myślę, że fajnie byłoby iść na trzy miesiące do więzienia. Wyspałabym się, poleżała, przeczytała książki których nie mam czasu przeczytać, pooglądałabym filmy, pograła na x- boxsie.. Mam jednak problem bo nie wiem jak się tam dostać :roll:
Przemoc odpada, kraść nie będę, jeździć po pijaku też nie. Może któraś ma konstruktywny, twórczy pomysł co powinnnam zrobić by się tam dostać :mrgreen:
Pozdrawiam i liczę na Wasze wsparcie.
Czytając koleżankę trzeba wziąć troszkę poprawkę, na lekką nutkę ironii i sarkastycznego humoru. Chociaż nie wiem sama, czy jeśli chodzi o tę kwestie śmiać się czy płakać.
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: Wicia21 » 27 lut 2014, o 23:17

odezwij_sie1 pisze: Wyspałabym się, poleżała, przeczytała książki których nie mam czasu przeczytać, pooglądałabym filmy, pograła na x- boxsie..
No cóż tu powiedzieć, żyć nie umierać.
odezwij_sie1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2013, o 20:16

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: odezwij_sie1 » 27 lut 2014, o 23:24

Zapomniałam dodać, że miałabym tam jeszcze akwarium z rybkami. Bo to podobno odstresowuje.
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: Wicia21 » 27 lut 2014, o 23:33

odezwij_sie1 pisze: Mam jednak problem bo nie wiem jak się tam dostać :roll:
Przemoc odpada, kraść nie będę, jeździć po pijaku też nie. Może któraś ma konstruktywny, twórczy pomysł co powinnnam zrobić by się tam dostać :mrgreen:
Pozdrawiam i liczę na Wasze wsparcie.
W nagrodę za uczciwość, trzeba zarobić samemu, zawsze pozostaje ta satysfakcja że jest się porządnym obywatelem :lol:
A tak na poważnie, moim zdaniem... więzień na swoje utrzymanie powinien zarobić sam. Ale to tylko czcze życzenia niestety, system jest taki jaki jest, i wszystko jest płacone z naszych podatków.
kororek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 23:32

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: kororek » 27 lut 2014, o 23:34

cóż, może poznasz inne sławy ;p
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: Wicia21 » 27 lut 2014, o 23:46

odezwij_sie1 pisze:Zapomniałam dodać, że miałabym tam jeszcze akwarium z rybkami. Bo to podobno odstresowuje.
Taaak albo rybki, albo siłownia, co kto lubi i za darmoszkę. Niestety wraz, z reformą prawa karnego, jak i ucywilizowania, całego systemu więziennictwa, nie wszystko poszło w dobrą stronę. Kategorycznie więźniowie powinni pracować na własne utrzymanie. Nie ważne jak, ale zwykły podatnik akurat, od tego powinien być zwolniony.
ulubione_waciki
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 17 maja 2013, o 01:15

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: ulubione_waciki » 27 lut 2014, o 23:47

Wyśmienity pomysł. Problem polega głównie na tym, że jak masz widełki np od 3 miesiecy do roku odsiadki, to ciężko se trafić, bo wyrok już nie od Ciebie zależy ;) może więc lepiej zbuduj szałas w lesie, idzie wiosna,będzie cieplej, załóż sobie 3 miesiące odpoczynku i spróbuj przetrwać. przy okazji kilka skillów złapiesz - nie zapomnij zabrać wędkę.
smugacienia
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2013, o 21:21

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: smugacienia » 28 lut 2014, o 00:42

Polecam lekturę kodeksu karnego, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
odezwij_sie1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2013, o 20:16

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: odezwij_sie1 » 28 lut 2014, o 00:50

Bym wolała jednak więzienie od szałasu... Robi mi się mała dziurka w ząbku, w szałasie mogę mieć z tym problem. A tak tak to zawiozą z dnia na dzień, zębolog :mrgreen: uczyni swoją powinność, przywiozą i dalej będę mogła leżeć i obserwować moje rybki :mrgreen:
marii18
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 128
Rejestracja: 31 gru 2013, o 03:54

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: marii18 » 28 lut 2014, o 01:50

ale po co ty chcesz się dostać do więzienia chyba że chcesz poznać tam jakieś laski
amorficzna
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 401
Rejestracja: 10 gru 2010, o 19:08
Lokalizacja: UK

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: amorficzna » 28 lut 2014, o 09:44

Hmm nie wiem, może ukradnij w sklepie batonika za 0.99zł, albo rozbij cegłą szybę wystawową... Tylko, żebyś się nie zdziwiła w tym więzieniu jeśli trafisz do celi kilkuosobowej z jakimiś chamidłami i ani nie pośpisz ani nie odpoczniesz :D
svjm
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 3 lis 2013, o 18:21

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: svjm » 28 lut 2014, o 10:03

1. Nie płać alimentów
2. Kup odpowiednią ilość marychy i obnoś się z nią pod komisariatem
3. Pokaż środkowy palec/skomentuj w necie (pod własnym nazwiskiem) Prezydenta RP
4. Sfinguj publiczne obmacanie psa
5. Podbiegnij do policjantów na służbie i klepnij ich w pupę

Powodzenia
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: fleurdumal » 28 lut 2014, o 10:09

marii18 pisze:ale po co ty chcesz się dostać do więzienia chyba że chcesz poznać tam jakieś laski
Buahahahahaha, primo, wreszcie coś zabawnego, secundo: potwierdza się moja teza, że pragnienie "poznania lasek" w tym środowisku wszystko usprawiedliwia. Siłownia, czas wolny na czytanie, uzupełnienie ubytków w zębach oraz luk w wiedzy w kiciu (jako, że na wolności - harując jak koń - najcześciej z którąś z tych rzeczy, czasem wszystkimi na raz miałam problem) też miałam kiedyś taki pomysł. I sama tak sobie żartowałam w momentach kryzysu, żeby się pośmiać, zamiast stękać.
Tu dziewczyna podnosi wszystkie te same argumenty, nad którymi zastanawiałam się ja, całkiem - teoretycznie - logiczne i rozsądne, choć pewnie dla żartu i dostaje od Was rady zajęcia się nauką, oraz kilka mało kulturalnych sugestii, ze ma świra, lub pustą banię.
Ale o ile oglądanie filmów, czy czytanie nie są warte bycia gościem zakładu penitencjarnego ("ale po co?" napisała jasno i wyraźnie, tylko czasem ciężko przeczytać ze zrozumieniem... ) to już "poznanie lasek" warte jest gnicia za kratami?

Dżizas. I don't wanna live on this planet any more.

Amorficzna, batonik nie przejdzie, jeśli mnie pamięć nie myli, do 250 zł kradzież jest jedynie wykroczeniem. Powyżej tej kwoty - przestępstwem. Ale w Polsce z miejscem w kiciu jest słabo i można się przejechać, mając na karku sprawę sądową, wyrok - w zawiasach, oraz na zawsze napierniczone w papierach, a posiedzieć - nie posiedzisz. Ciężka sprawa! :D
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: tygrysica3 » 28 lut 2014, o 10:48

fleurdumal pisze:
Amorficzna, batonik nie przejdzie, jeśli mnie pamięć nie myli, do 250 zł kradzież jest jedynie wykroczeniem. Powyżej tej kwoty - przestępstwem. Ale w Polsce z miejscem w kiciu jest słabo i można się przejechać, mając na karku sprawę sądową, wyrok - w zawiasach, oraz na zawsze napierniczone w papierach, a posiedzieć - nie posiedzisz. Ciężka sprawa! :D
... ależ batonik też przejdzie... http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... enia/vy0l5 :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
gomora22
Posty: 8
Rejestracja: 8 maja 2013, o 12:45

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: gomora22 » 28 lut 2014, o 11:22

Wybij szybe sąsiadce :D

Chyba Ci sie spodoba w tym więzieniu, podobno dziewczyny nawzajem sie gwałca :D
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: bonz » 28 lut 2014, o 12:03

A w tych więzieniach, to wiadomo, że same homoseksualistki, bo większość homoseksualistek to agresywne, ordynarne, latające z maczetami stworzenia. I takie więzienia są przez nie oblegane. Bo heteryczka załatwi sobie wolność, wiadomo w jaki sposób. A biedna, uparta, zła, wściekła, arogancka, plująca i brudna homoseksualistka już nie.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: Florka » 28 lut 2014, o 12:21

odezwij_sie1 pisze:Bym wolała jednak więzienie od szałasu... Robi mi się mała dziurka w ząbku, w szałasie mogę mieć z tym problem. A tak tak to zawiozą z dnia na dzień, zębolog :mrgreen: uczyni swoją powinność, przywiozą i dalej będę mogła leżeć i obserwować moje rybki :mrgreen:
Gorzej jak zaboli co innego...Mam znajomego, który jest ratownikiem medycznym i on zawsze podając więźniom leki robi to szybko i ....boleśnie..
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Jak mogę dostać się do więzienia na trzy miesiące?

Post autor: fleurdumal » 28 lut 2014, o 15:16

tygrysica3 pisze:
fleurdumal pisze:
Amorficzna, batonik nie przejdzie, jeśli mnie pamięć nie myli, do 250 zł kradzież jest jedynie wykroczeniem. Powyżej tej kwoty - przestępstwem. Ale w Polsce z miejscem w kiciu jest słabo i można się przejechać, mając na karku sprawę sądową, wyrok - w zawiasach, oraz na zawsze napierniczone w papierach, a posiedzieć - nie posiedzisz. Ciężka sprawa! :D
... ależ batonik też przejdzie... http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... enia/vy0l5 :wink:
O żesz w mordę, powaliło mnie to. Jakiś musi być tu kruczek z tymi batonikami: oczywiście piw, czy batoników też kraść nie wolno i mimo, że to wykroczenie, pewnie jest jakoś karalne. Jeśli właściciel sklepu się uprze. No i dalej tak, jak tam piszą, gostek nie zapłaci grzywny i mu tę grzywnę przeliczają na kić. Tak, czy owak, jest to jednak absolutnie żałosne i ośmiesza polskie prawo. A to, że człowiek nie wie nawet, iż toczy się przeciw niemu postępowanie a otrzymuje po prostu wyrok w kopercie to jakieś pomieszanie Kafki z systemem totalitarnym, gdzie się ludzi ładuje do kicia bez sądu "bo tak".

Jeśli jednak chodzi o wspomniane tam zabicie indyka publicznie, czy niehumanitarny ubój i ogólnie znęcanie się nad zwierzętami to bym soliła wszystkie przewidziane w polskim prawie kary bez żadnej litości. I tak żadne to kary dla takich zwyrodnialców...

Co się tyczy autorki naszego tematu - batonik to wciąż trochę mało, bo ona chce na trzy miesiące, a tam kary kilku - kilkunastodniowe. Trzeba by się napracować. :wink:
http://centaurus.org.pl/
ODPOWIEDZ