Lesbijki w "Bitwie o dom"

Cafe dla wszystkich
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: zium » 27 mar 2014, o 00:26

Widziałyście parę z Katowic?
Co sądzicie o ich występie w programie?
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: taka_panna » 27 mar 2014, o 03:46

specjalnie obejrzałam.
bardzo fajnie, trzymam kciuki:)
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Florka » 3 kwie 2014, o 13:17

Jak dla mnie jakieś takie sztuczne są, być może to wina kamer ale jednak, coś mi w nich nie pasuje
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Japonka » 3 kwie 2014, o 13:59

jedna odpowiedz - telewizja :D

dla oglądalności )czytaj przełożenie na wpływy z reklam) wiele można zrobić i ludzi różnych do programu zaprosić i trzymać ich potem w tym programie aby gawiedź oglądała
Pozdrawiam Piękne Panie
victoriaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2014, o 02:02

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: victoriaa » 5 kwie 2014, o 13:36

wg mnie są inne RODZINY, które zasługują na to mieszkanie.
Czytała Krystyna Czubówna.
Awatar użytkownika
jovvika
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 11:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: jovvika » 10 kwie 2014, o 11:25

Jasne że to są inne rodziny ale tak naprawdę to kto ma wziąć udział w programie decyduje producent.
No cóż ostatni projekt łazienka - był poprawny, tylko to światełko bożonarodzeniowe przy listwie podłogowej psuło efekt.
victoriaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2014, o 02:02

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: victoriaa » 16 kwie 2014, o 13:53

Decyduje producent, a wybierajac je wiedzial, ze wniesie to jakies 'poruszenie' wsrod ludzi i darmowa reklame:)
Czytała Krystyna Czubówna.
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: taka_panna » 16 kwie 2014, o 14:31

victoriaa pisze:Decyduje producent, a wybierajac je wiedzial, ze wniesie to jakies 'poruszenie' wsrod ludzi i darmowa reklame:)
chyba kazda z rodzin zostala wybrana mniej lub bardziej w taki sposob, to muszą być ludzie stwarzający zainteresowanie, albo budzący współczucie no wiadomo. Bardzo dobrze, że one się tam pojawiły, normalna para, fajnie. i trzymam kciuki za jak najlepsze projekty
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
sofijamalina
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2014, o 01:21

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: sofijamalina » 19 kwie 2014, o 01:30

victoriaa pisze:wg mnie są inne RODZINY, które zasługują na to mieszkanie.
Od kiedy jesteśmy z Kornelią w programie często zdarza Nam się słyszeć/ przeczytać że INNE RODZINY BARDZIEJ ZASŁUGUJĄ.
Już samo traktowanie Nas jak "nie rodziny" jest dość przykre.. a stwierdzenie że ktoś bardziej zasługuję bo..? no właśnie. Bo co? Bo ma mniej na koncie? Bo ma 2 albo 5 dzieci? Bo dach się rozwala? Przecież tak wiele z "Nas" wie że znalezienie dobrej pracy, a już wzięcie kredytu z PARTNERKĄ graniczy z cudem. Czy to niewystarczający powód? Niewystarczającym powodem jest to że i tak jest cholernie trudno żyć w Polsce takim parą, że jesteśmy często dyskryminowani, że mamy utrudnione funkcjonowanie? Że kiedy jedno z Nas trafia do szpitala drugie nie może nic zrobić?
Nikt z widzów nie ma pojęcia ale przez długi czas inni uczestnicy którzy byli w programie byli przekonani że jesteśmy siostrami. Nikt nie miał wątpliwości czy którakolwiek z par ZASŁUGUJE.
Gdyby nie fakt że forum jest dla lesbijek nie wypowiadałabym się. Ale gryzą po oczach takie komentarze ze strony Naszej "rodziny" :)
Awatar użytkownika
Onlydreams1
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 166
Rejestracja: 21 lut 2014, o 11:09

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Onlydreams1 » 19 kwie 2014, o 07:18

sofijamalina pisze:
victoriaa pisze:wg mnie są inne RODZINY, które zasługują na to mieszkanie.
Od kiedy jesteśmy z Kornelią w programie często zdarza Nam się słyszeć/ przeczytać że INNE RODZINY BARDZIEJ ZASŁUGUJĄ.
Już samo traktowanie Nas jak "nie rodziny" jest dość przykre.. a stwierdzenie że ktoś bardziej zasługuję bo..? no właśnie. Bo co? Bo ma mniej na koncie? Bo ma 2 albo 5 dzieci? Bo dach się rozwala? Przecież tak wiele z "Nas" wie że znalezienie dobrej pracy, a już wzięcie kredytu z PARTNERKĄ graniczy z cudem. Czy to niewystarczający powód? Niewystarczającym powodem jest to że i tak jest cholernie trudno żyć w Polsce takim parą, że jesteśmy często dyskryminowani, że mamy utrudnione funkcjonowanie? Że kiedy jedno z Nas trafia do szpitala drugie nie może nic zrobić?
Nikt z widzów nie ma pojęcia ale przez długi czas inni uczestnicy którzy byli w programie byli przekonani że jesteśmy siostrami. Nikt nie miał wątpliwości czy którakolwiek z par ZASŁUGUJE.
Gdyby nie fakt że forum jest dla lesbijek nie wypowiadałabym się. Ale gryzą po oczach takie komentarze ze strony Naszej "rodziny" :)

Komentarz?? bez komentarza :clap:
"Bądź z kimś, kto jest dla Ciebie intelektualnym wyzwaniem, kto kocha Cię mądrze, podnieca i wybacza Ci świadomie." :)
Raczej
Posty: 9
Rejestracja: 22 paź 2013, o 20:09

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Raczej » 21 kwie 2014, o 14:00

Jestem zdziwiona ze na forum dla lesbijek czytam wpisy, sugerujące, że inne, "prawdziwe rodziny" zasługują na mieszkanie bardziej.
Dziewczyny, nie dajcie sobie wmowic ze nie jestescie pelnowartosciową rodziną. Jesteście nią i macie takie samo prawo walczyć o to mieszkanie jak inni uczestnicy!
Ciekawa jestem ile z tych osób, które Was krytycznie oceniają( nie tu, ale też w innych miejscach) byłoby stać na pokazanie się przed całą Polską i zdobycie się na odwagę, wyjście przed szereg i powiedzenie" to ja, a to moja dziewczyna, kochamy się, jesteśmy szczęśliwe, chcemy razem normalnie żyć". Ja wiem- ja bym się nie odważyła i dlatego jeszcze bardziej doceniam to co robicie.
Być może z Waszej strony nie jest to zamierzone, ale Wasza obecność jako pary po prostu fajnych, sympatycznych, normalnych, rozsądnych dziewczyn w tym programie robi wiecej dobrego w sensie uświadamiania polskiego soołeczeństwa niż niejeden marsz równości czy inne tego typu heppeningi.
Wiadomo, ze producenci chcą mieć "osobowości" w programie, chcą aby każdy uczestnik wyróżniał się swoją historią. To oczywiste, ale na pewno nie ma w tym nic złego! Wasza obecność m.in. tam z tego powodu nie jest ani trochę mniej wartościowa.

W każdym razie kibicuję i trzymam kciuki, oby tak dalej:)
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: zium » 24 kwie 2014, o 00:10

też kibicuje i trzymam kciuki.
i tak na świeżo: to super balkon :D

a jak zareagowały inne rodziny gdy już się dowiedziały? (jeśli w ogóle możesz udzielić odpowiedzi na takie pytanie) ;-)
victoriaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2014, o 02:02

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: victoriaa » 28 kwie 2014, o 05:01

Nie sledzilam Waszej historii, wiec nie wiem o kredytach itp. Wlasciwie piszac ten komentarz znalam ten program z poprzedniej edycji, nie tej, wiec fakt - moj blad.
Obejrzalam ze dwa odcinki i stwierdzam, ze rodziny jaka mialam na myśli tam nie ma; D
Ogolnie niestety tak - twierdze, ze gdyby brala udzial biedna rodzina z 5 dzieci bylabym zdecydowanie za nimi.
Niemniej jednak - powodzenia dziolchy.
Czytała Krystyna Czubówna.
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: bonz » 28 kwie 2014, o 08:53

Nie rozumiem dlaczego kiedy ktoś jest w jakiejś grupie, to nie może nikogo i niczego dotyczącego tej grupy skrytykować.
Jesteśmy homoseksualistkami, więc wszystkie poklepujmy się po dupeczkach z uśmiechem, mówiąc "Aniu, pie&dol heteroli, bo przecież dobrze robisz i to my mamy rację".
Jeżeli nie zgadzam się z jakąś postawą, to żadna homo-otoczka i niby wielka solidarność i wsparcie nie powie mi, że mam dać jej aprobatę. To jest niedojrzałe i dziwne.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: taka_panna » 28 kwie 2014, o 11:37

bonz pisze:Nie rozumiem dlaczego kiedy ktoś jest w jakiejś grupie, to nie może nikogo i niczego dotyczącego tej grupy skrytykować.
Jesteśmy homoseksualistkami, więc wszystkie poklepujmy się po dupeczkach z uśmiechem, mówiąc "Aniu, pie&dol heteroli, bo przecież dobrze robisz i to my mamy rację".
Jeżeli nie zgadzam się z jakąś postawą, to żadna homo-otoczka i niby wielka solidarność i wsparcie nie powie mi, że mam dać jej aprobatę. To jest niedojrzałe i dziwne.
A z jaką tu się postawa nie zgadzasz?
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Awatar użytkownika
bonz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 9 lut 2013, o 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: bonz » 28 kwie 2014, o 14:29

taka_panna pisze:A z jaką tu się postawa nie zgadzasz?
Jestem zdziwiona ze na forum dla lesbijek czytam wpisy, sugerujące, że inne, "prawdziwe rodziny" zasługują na mieszkanie bardziej.

Akurat nie o ten temat chodzi, tylko ogólnie o kwestię obrony swoich w każdej sytuacji, bez minimalnego obiektywizmu. Stojąc z boku, wygląda to śmiesznie.
Lecz miłość i tak znów nas rozdzieli (IC,1980)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: osiol » 28 kwie 2014, o 15:00

Tu, wydaje się, nie chodzi o obronę homo ponad wszystko, tylko o zaprzeczenie, że lesbijki tworzą taką samą rodzinę jak hetero. I to właśnie na forum dla lesbijek, gdzie takie wykluczenie nie powinno mieć miejsca.
victoriaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2014, o 02:02

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: victoriaa » 3 maja 2014, o 19:38

mowiac rodzina mialam na mysli tylko i wylacznie dzieci, bo g*wno mnie to obchodzi czy sa hetero, czy nie.
sorki, ale juz mnie to zdenerwowalo.
Czytała Krystyna Czubówna.
zium
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:44
Lokalizacja: katowice

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: zium » 4 maja 2014, o 00:01

Chyba przez masę różnych tego typu programów wszyscy zapomnieli, że to nie są konkursy typu "komu bardziej współczujemy". Jeśli oglądamy X-factora to patrzymy na to jak ktoś śpiewa, jeśli oglądamy Mam Talent to oceniamy różne talenty, a jeśli Bitwę o Dom to zdolności dekoracji wnętrz itd, a nie jak smutną historię opowiadają uczestnicy. Czasem warto spojrzeć na to przez ten pryzmat. Wiem, że zabiegi twórców programu wypaczają takie spojrzenie, no ale ludzie...

A dziewczyny mają naprawdę niezły gust, przynajmniej w niektórych pomieszczeniach. Myślałam, że na tym oprze się dyskusja w tym temacie, ale widzę, że jest jak w każdym innym.
Awatar użytkownika
tessaract
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2014, o 19:52

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: tessaract » 18 maja 2014, o 15:42

Na mnie obie dziewczyny wywarły bardzo pozytywne wrażenie. Ich aranżacje są gustowne, oryginalne i praktyczne, bez zbędnych udziwnień a jednak potrafiły wkomponować indywidualny styl. Pomysł na fresk ...myślę, że wielu zainspiruje, tym bardziej że wzór "ludowy" jak najbardziej na czasie. Salon z jadalnią wyszedł extra. Poza tym obie Panie są takie szczere, otwarte i dowcipne...Lubię ich niewymuszone poczucie humoru, i dzięki Nim oglądam "Bitwę o Dom". Zawsze mnie czymś zaskoczą, rozbawią i poprawią nastrój. Życzę im wygranej, tworzą świetny duet, w którym jedna ma gust i wysoce rozwinięte abstrakcyjne myślenie przestrzenne a druga- Pani Kornelia no cóż... wymienić tylko pracowitość byłoby karygodnym niedopatrzeniem. Myślę, że jest po prostu bardzo wartościowym człowiekiem o ponadprzeciętnej lojalności, że tacy ludzie jeszcze istnieją :D
Mi­nuta spędzo­na w stre­sie trwa dłużej niż godzi­na w relaksie.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: coala » 19 maja 2014, o 16:28

ja Kornelię uważam za żródło humoru a i kamera ją doceniła, co było widać na początku ostatniego odcinka. zaczęło się od zakupów naszych dziewczyn i świetnych dialogów. jej wypowiedzi są zawsze rzeczowe i dowcipne. naprawdę fajnie ją słyszeć :)
obejrzałam wszystkie dotychczasowe odcinki i mam swoje typowania, co do finału. tendencja jest taka, że przejdzie Kazach (jego projekty są takie sobie a ciągle go nie eliminują, no może dlatego, że się jak dotąd nie wyróżnił jakimś szczególnym felerem), listonoszka z mężem, a co do trzeciej pary to zadecyduje kolejny odcinek. trzymam kciuki za dziewczyny, za ich pomysłowość i talent. oby ich stres nie pokonał ( co do tego to Kornelia czuwa :)) :ok:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: coala » 21 maja 2014, o 23:32

dziewczyny w finale :D wysyłajcie smsy: 1 na 7222 :sing:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Jirojin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 3 sty 2012, o 21:18
Lokalizacja: dziura zwana Olsztyn

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Jirojin » 28 maja 2014, o 19:53

na forach piszą, że nie są już razem
Obrazek
Jestę bigosę WOLNOŚĆ DLA BIGOSÓW
Awatar użytkownika
SilentHedges
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2014, o 21:31

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: SilentHedges » 28 maja 2014, o 21:19

na jakich forach?
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: coala » 28 maja 2014, o 22:07

Jirojin pisze:na forach piszą, że nie są już razem
dobre :wink:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: coala » 28 maja 2014, o 23:38

no to porażka :? doktorek wygrał - niestety, ale nie stać mnie na kilkadziesiąt smsów, a co tu mówić o tysiącach - forumowiczki dałyście plamę
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Florka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1381
Rejestracja: 3 mar 2010, o 08:25
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Florka » 29 maja 2014, o 07:57

ja głosowałam :)

co za różnica czy wygrały lesbijki czy gej?
... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: coala » 29 maja 2014, o 10:09

Florka pisze:ja głosowałam :)

co za różnica czy wygrały lesbijki czy gej?
:shock: masz jakieś informacje, że doktorek to gej? czy domysły?
różnica taka, że kibicowałam dziewczynom, ale gdybym choć przez moment pomyslała, że doktorek to gej, to pewnie i na niego puściłabym smsa :)
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
Awatar użytkownika
Jirojin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 3 sty 2012, o 21:18
Lokalizacja: dziura zwana Olsztyn

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Jirojin » 29 maja 2014, o 11:52

SilentHedges pisze:na jakich forach?
znalazłam takie info na interii i na fb BOM
Obrazek
Jestę bigosę WOLNOŚĆ DLA BIGOSÓW
Awatar użytkownika
Jirojin
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 138
Rejestracja: 3 sty 2012, o 21:18
Lokalizacja: dziura zwana Olsztyn

Re: Lesbijki w "Bitwie o dom"

Post autor: Jirojin » 29 maja 2014, o 12:09

no i jeszcze dodam, że ta Ola w programie ma 20lat, na queerze 26 czy jakoś tak, a z fb wynika, że 25

https://www.facebook.com/poufnanna?fref=ts
http://screenshooter.net/2878883/bucrkrj <- mój screen z fb BOD
i jeszcze znalazłam info, że ma konto na jakimś tam portalu dla modelek i na interii krąży to zdjęcie http://pokazywarka.pl/zhfq7z/#zdjecie10865995

nie ukrywam, że najbardziej intryguje mnie ta plota o tym, że niby Olka ma już faceta. Skąd to wypłynęło w ogóle.

i tak na koniec wydaje mi się, że z góry przesądzone było, że programu nie wygrają, bo w naszej małej zaściankowej Polsce byłoby to zbyt dużym szokiem dla niektórych. Aczkolwiek mieszkanie miały najlepsze :D
Obrazek
Jestę bigosę WOLNOŚĆ DLA BIGOSÓW
ODPOWIEDZ