Na kogo głosujecie?

Cafe dla wszystkich
hehehe
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2013, o 10:41

Na kogo głosujecie?

Post autor: hehehe » 21 maja 2014, o 11:33

Witam, chciałabym poznać Waszą opinię na temat Waszych preferencji politycznych. Bierzecie aktywny udział w życiu społecznym poprzez regularne chodzenie na wybory? Na jakie partie oddajecie swój głos, bo rozumiem, że nie prawicowe?:)
incredible95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 3 maja 2013, o 13:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Na kogo głosujecie?

Post autor: incredible95 » 21 maja 2014, o 14:45

z racji, iż będą to moje pierwsze wybory, oddać swój głos powinnam, a przede wszystkim chcę. obczaiłam programy wyborcze wszystkich partii, oglądałam spoty wyborcze (ruch narodowy mnie zagiął, jak nawet po oglądnięciu ich spotu można na nich zagłosować? tego nie rozumiem...), obczaiłam też stronkę http://nakogo.info/
zagłosuję bodajże na Twój Ruch albo SLD. żadna inna partia wg mnie nie wchodzi w rachubę. a jak z Wami?
nietakaostatnia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 90
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 16:59

Re: Na kogo głosujecie?

Post autor: nietakaostatnia » 21 maja 2014, o 16:33

no to ładnie, jak widzę dałaś się uwieść lewicowej ściemie która w zasadzie nie różni się od tzw. prawicowych oszołomów, a tak naprawdę liczy się program gospodarczy nie zaś obietnice, partie które wymieniłaś nie zapowiadają ukrócenia biurokracji, wręcz przeciwnie, niech no tylko obejma jakieś urzędy a natychmiast powołają nowe, dla kolegów i koleżanek, a wszechobecny slogan o naszej europejskości jest tak pusty że po jego wysłuchanie nawet nie mam ochoty na seks, a to niezwykłe w moim przypadku, tak czy inaczej zachęcam do dalszego poszukiwania-pozdawiam
jemZDROWO
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 191
Rejestracja: 9 lut 2014, o 12:25

Re: Na kogo głosujecie?

Post autor: jemZDROWO » 21 maja 2014, o 22:50

Sprawdziłam programy gospodarcze i to co się tyczy z polityką demograficzną, żadna osoba nie spełnia oczekiwań. Żadna kobieta, a po nich właśnie spodziewałam się czegoś więcej...

Dlatego właśnie nie wybieram się na wybory.
ODPOWIEDZ