Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Cafe dla wszystkich
miss_nikita
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 74
Rejestracja: 25 lis 2020, o 00:24

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: miss_nikita » 3 wrz 2021, o 22:51

Mnie zdziwiło dzisiaj, że PiS wybrał geja na rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych. :o
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 14 wrz 2021, o 11:03

Przeglądałam filmiki z przejść szlakami w Tatrach Wysokich, w nocy, w ciszy (może to ma znaczenie).Przypomniałam sobie o "osławionym" żlebie Drege'a. Czytałam o nim, ale nie mogłam sobie do końca wyobrazić jak wygląda ten spadek w przepaść. No i znalazłam filmik. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale oglądałam z przerwami( ze strachu), zwłaszcza te zbliżenia. Gdy kamera pokazała samo dno przepaści, aż mnie sparaliżowało. I jeszcze to zbliżenie na twarz skalną 0:41...Wyłączyłam szybko. Dziś postanowiłam to zobaczyć jeszcze raz. Mała adrenalina była, ale w dzień zdecydowanie nie czułam takiego strachu. Noc i cisza chyba robią swoje, a raczej wyobraźnia, która pracuje, przypominając sobie historie o tych , którzy tam zginęli.
https://www.youtube.com/watch?v=kJw1fb1ouVI
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 14 wrz 2021, o 14:13

she76 pisze:
14 wrz 2021, o 11:03
Przeglądałam filmiki z przejść szlakami w Tatrach Wysokich, w nocy, w ciszy (może to ma znaczenie).Przypomniałam sobie o "osławionym" żlebie Drege'a. Czytałam o nim, ale nie mogłam sobie do końca wyobrazić jak wygląda ten spadek w przepaść. No i znalazłam filmik. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale oglądałam z przerwami( ze strachu), zwłaszcza te zbliżenia. Gdy kamera pokazała samo dno przepaści, aż mnie sparaliżowało. I jeszcze to zbliżenie na twarz skalną 0:41...Wyłączyłam szybko. Dziś postanowiłam to zobaczyć jeszcze raz. Mała adrenalina była, ale w dzień zdecydowanie nie czułam takiego strachu. Noc i cisza chyba robią swoje, a raczej wyobraźnia, która pracuje, przypominając sobie historie o tych , którzy tam zginęli.
https://www.youtube.com/watch?v=kJw1fb1ouVI
A co powiesz na takie coś?? : https://youtu.be/sFUcxnvAeMc?t=11
Filmy les na www.violka.pl
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 14 wrz 2021, o 18:05

davergne pisze:
14 wrz 2021, o 14:13
she76 pisze:
14 wrz 2021, o 11:03
Przeglądałam filmiki z przejść szlakami w Tatrach Wysokich, w nocy, w ciszy (może to ma znaczenie).Przypomniałam sobie o "osławionym" żlebie Drege'a. Czytałam o nim, ale nie mogłam sobie do końca wyobrazić jak wygląda ten spadek w przepaść. No i znalazłam filmik. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale oglądałam z przerwami( ze strachu), zwłaszcza te zbliżenia. Gdy kamera pokazała samo dno przepaści, aż mnie sparaliżowało. I jeszcze to zbliżenie na twarz skalną 0:41...Wyłączyłam szybko. Dziś postanowiłam to zobaczyć jeszcze raz. Mała adrenalina była, ale w dzień zdecydowanie nie czułam takiego strachu. Noc i cisza chyba robią swoje, a raczej wyobraźnia, która pracuje, przypominając sobie historie o tych , którzy tam zginęli.
https://www.youtube.com/watch?v=kJw1fb1ouVI
A co powiesz na takie coś?? : https://youtu.be/sFUcxnvAeMc?t=11
Tu igrają ze śmiercią celowo, wiedzą co ich może spotkać. A w górach ludzie zbaczali ze szlaku, myśląc, że zejdą łatwą i przyjemną trasą, która w pewnym momencie zdradliwie robi się stroma i przy spadku w dół na półkę skalną nie ma wyjścia-na górę za stromo by się wspiąć, a w dole otchłań przepaści...Bez lin i asekuracji zwykły turysta nie ma szans na wydostanie się stamtąd. Nawet były przypadki śmiertelne wśród taterników, którzy próbowali wspinać się w górę. Mnie przeraża sam fakt uwięzienia w tym miejscu bez wyjścia. Niektórzy nie mogąc się stamtąd wydostać, czekając wiele dni na pomoc nie wytrzymywali psychicznie i popełniali samobójstwo, rzucając się w przepaść. Ja bym chyba prędzej zeszła na zawał serca.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 14 wrz 2021, o 19:54

she76 pisze:
14 wrz 2021, o 18:05
Mnie przeraża sam fakt uwięzienia w tym miejscu bez wyjścia. Niektórzy nie mogąc się stamtąd wydostać, czekając wiele dni na pomoc nie wytrzymywali psychicznie i popełniali samobójstwo, rzucając się w przepaść. Ja bym chyba prędzej zeszła na zawał serca.
Masz linka do jakiegoś filmu na ten temat? Może źle to zabrzmi- ale lubie takie akcje. Widziałam podobny film do tego co piszesz, który ponoć jest na faktach: 127 godzin. Polecam https://www.imdb.com/title/tt1542344/

Mogę sobie wyobrazić przerażenie tych ludzi o których piszesz, ale gdybym miala wybierać, czy wolałabym znalesc się w ich sytuacji czy utonąć- to wybrałabym góry.

Mnie przeraża niebezpieczeństwo, które czycha na nas nad morzem. A są to prądy wsteczne LINK

Widzisz sobie plażę, gdzie jest wąski pas spokojnej wody, więc sobie tam wchodzisz zeby się popluskać i czujesz jak prądy niosą cię w strone otwartego morza :shock: :shock: Wiele osob juz zginęlo przez to a prady są tak silne, że nawet doswiadczeni pływacy przegrywają walkę z żywiołem :/
Morze zawsze budziło we mnie niepokój. Może w poprzednim wcieleniu utonęłam czy coś? :roll:

Obrazek
Filmy les na www.violka.pl
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 14 wrz 2021, o 20:50

davergne pisze:
14 wrz 2021, o 19:54
she76 pisze:
14 wrz 2021, o 18:05
Mnie przeraża sam fakt uwięzienia w tym miejscu bez wyjścia. Niektórzy nie mogąc się stamtąd wydostać, czekając wiele dni na pomoc nie wytrzymywali psychicznie i popełniali samobójstwo, rzucając się w przepaść. Ja bym chyba prędzej zeszła na zawał serca.
Masz linka do jakiegoś filmu na ten temat? Może źle to zabrzmi- ale lubie takie akcje. Widziałam podobny film do tego co piszesz, który ponoć jest na faktach: 127 godzin. Polecam https://www.imdb.com/title/tt1542344/

Mogę sobie wyobrazić przerażenie tych ludzi o których piszesz, ale gdybym miala wybierać, czy wolałabym znalesc się w ich sytuacji czy utonąć- to wybrałabym góry.

Mnie przeraża niebezpieczeństwo, które czycha na nas nad morzem. A są to prądy wsteczne LINK

Widzisz sobie plażę, gdzie jest wąski pas spokojnej wody, więc sobie tam wchodzisz zeby się popluskać i czujesz jak prądy niosą cię w strone otwartego morza :shock: :shock: Wiele osob juz zginęlo przez to a prady są tak silne, że nawet doswiadczeni pływacy przegrywają walkę z żywiołem :/
Morze zawsze budziło we mnie niepokój. Może w poprzednim wcieleniu utonęłam czy coś? :roll:

Obrazek
Filmu chyba nie ma( zresztą nie wiem, aż tak specjalnie nie szukałam), ale jest książka "Wołanie w górach" Michała Jagiełło, opisująca różne wypadki w górach. Ja już mam dosyć. Jeszcze dziś oglądałam filmiki o tych różnych zjawiskach, które coraz częściej występują na Ziemi( powstające osuwiska, kratery, pęknięcia ziemi), które pochłaniają w sekundach budynki, drogi. To zdecydowanie nie na moją psychikę. Chyba tak na prawdę po raz pierwszy tak panicznie się boję.
O prądach wstecznych też gdzieś czytałam. Podobno, gdy znajdziesz się w takim prądzie, trzeba mu się poddać, a gdy poczujesz, że traci na sile trzeba szybko płynąć równolegle do brzegu, czyli w bok od tego prądu. Wtedy jest szansa, że się oswobodzisz i nie wciągnie cię w głąb morza.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 14 wrz 2021, o 21:35

she76 pisze:
14 wrz 2021, o 20:50
Ja już mam dosyć. Jeszcze dziś oglądałam filmiki o tych różnych zjawiskach, które coraz częściej występują na Ziemi( powstające osuwiska, kratery, pęknięcia ziemi), które pochłaniają w sekundach budynki, drogi. To zdecydowanie nie na moją psychikę. Chyba tak na prawdę po raz pierwszy tak panicznie się boję.
Właśnie wyobraziłam sobie, że oglądanie z Tobą horrorów czy dreszczowców- to niezła frajada haha :wink:
she76 pisze:
14 wrz 2021, o 20:50
Podobno, gdy znajdziesz się w takim prądzie, trzeba mu się poddać, a gdy poczujesz, że traci na sile trzeba szybko płynąć równolegle do brzegu, czyli w bok od tego prądu. Wtedy jest szansa, że się oswobodzisz i nie wciągnie cię w głąb morza.
W teorii tak by to wyglądało. W praktyce jest zupełnie inaczej gdy instynkt przetrwania się włancza i nad nim nie panujesz. Już miałam dwie sytuacje gdy się topiłam i mogę potwierdzić, że logiczne myślenie wtedy nie działa. Przynajmniej nie u mnie.
Oczywiście swoje odruchy można sobie wytrenować..
Filmy les na www.violka.pl
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 14 wrz 2021, o 21:54

davergne pisze:
14 wrz 2021, o 21:35
Właśnie wyobraziłam sobie, że oglądanie z Tobą horrorów czy dreszczowców- to niezła frajada haha :wink:
Od dawna nie oglądałam horrorów( żeby się nie bać). Ale po tych "rewelacjach", które są realne, wydaje mi się, że teraz mogę oglądać wszystkie horrory i tylko będę na nich ziewać... :wink:
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 14 wrz 2021, o 22:40

she76 pisze:
14 wrz 2021, o 21:54

teraz mogę oglądać wszystkie horrory i tylko będę na nich ziewać... :wink:
Jakoś tego nie widzę haha :twisted:
Filmy les na www.violka.pl
mayawaska
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 178
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 01:35

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: mayawaska » 24 wrz 2021, o 21:12

https://www.youtube.com/watch?v=n8q0Kd3AkO0

tak wiele różnych emocji pojawiło się, gdy trafiłam na ten filmik. stopniowo - od uśmiechu, będącego kontynuacją reakcji na poprzednie dzieła youtubera, przez zachwyt, po rozdzierający smutek. poruszająca ewolucja.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 4 paź 2021, o 20:51

Podobno facebook , instagram i coś tam jeszcze nie działa. Sprawdziłam, faktycznie, jakaś globalna awaria sieci. Kolejny wirus???
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: jucha_22 » 4 paź 2021, o 21:11

she76 pisze:
4 paź 2021, o 20:51
Podobno facebook , instagram i coś tam jeszcze nie działa. Sprawdziłam, faktycznie, jakaś globalna awaria sieci. Kolejny wirus???
Whatsapp tez padł lol
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 5 paź 2021, o 10:53

jucha_22 pisze:
4 paź 2021, o 21:11
she76 pisze:
4 paź 2021, o 20:51
Podobno facebook , instagram i coś tam jeszcze nie działa. Sprawdziłam, faktycznie, jakaś globalna awaria sieci. Kolejny wirus???
Whatsapp tez padł lol
I przy okazji (s)padła wartość akcji FB
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 15 lis 2021, o 23:21

Program "Trudne Sprawy" w realu: https://streamable.com/vzl3qv
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 15 lis 2021, o 23:38

davergne pisze:
15 lis 2021, o 23:21
Program "Trudne Sprawy" w realu: https://streamable.com/vzl3qv
:rotfl:
Ciekawe co z żoną? Czy nie byla w stanie wsiąść do żadnego z samochodów i to ją uratowało? Czy była tym trzeźwym członkiem rodziny?
Ach te pytania, te dylematy. :roll: :lol:
Lubię kiedy kobieta...
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 15 lis 2021, o 23:47

Tylko dziecko i przyczepka były trzeźwe...
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ola39 » 16 lis 2021, o 17:12

davergne pisze:
15 lis 2021, o 23:21
Program "Trudne Sprawy" w realu: https://streamable.com/vzl3qv
Takie rzeczy tylko w Polsce :(
Szkoda dzieciaka .

No i aż strach pomyśleć jakby się rozwijała sytuacja gdyby na miejsce przybywali kolejni ( zapewne pijani) członkowie rodzin.
(Tip: to czy mają prawo jazdy jest bez znaczenia , w tym wypadku)

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 18 lis 2021, o 23:01

Padłam:
W środę, 17 listopada br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz przedstawiciele instytucji państwowych podpisali deklarację w sprawie koordynacji działań z zakresu edukacji medialnej w Polsce.
(...) Istniejące zagrożenia takie jak: dezinformacja, mowa nienawiści czy przejawy agresji w środowisku online, wymagają od instytucji państwa skoordynowanych działań w zakresie ochrony obywateli, w szczególności dzieci i młodzieży, a także w zakresie upowszechniania umiejętności świadomego korzystania z mediów. (...).


Znaczy się, Ci sami, którzy tworzą fake newsy, posługują się mową nienawiści, manipulują oraz hodują sobie społeczeństwo niezdolne do krytycznego myślenia będą walczyć sami że sobą ...:scratch:

Myślałam, że po informacji o tworzeniu Polskiego Instytutu Rodziny i Demografi, który ma zadbać o polską tradycyjną rodzinę, przez jakiś czas nic mnie nie zaskoczy. A tu taka niespodzianka.

A tak serio, to podziwiam panie, które będąc w związkach homoseksualnych decydują się wychowywać dzieci w pisowsko - bąkiewiczowskiej Polsce.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 1 gru 2021, o 21:49

jeden ze współpracowników mojej dziewczyny przykleił sobie ułamanego przedniego zęba popularną "Kropelką" -

:rotfl: :rotfl: :rotfl:





nieeee... ludzie nie mogą być aż tak głupi :?
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: goreka » 2 gru 2021, o 10:35

gimmeeverything pisze:
1 gru 2021, o 21:49
jeden ze współpracowników mojej dziewczyny przykleił sobie ułamanego przedniego zęba popularną "Kropelką" -

:rotfl: :rotfl: :rotfl:





nieeee... ludzie nie mogą być aż tak głupi :?
Rozwiazanie, które jest głupie, ale dziala, nie jest głupie :shock:
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: goreka » 2 gru 2021, o 10:42

Ja umowilam się kiedyś z dziewczyną stąd na piwko i spacer. Okazało sie, że ona niestety nie przykleiła sobie zęba kropelką. Po 15 minutach postawiłam jej drugie piwo i oddalilam się w niezorganizowanym pospiechu, zostawiając przy stoliku plecak z dokumentami.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 2 gru 2021, o 10:54

goreka pisze:
2 gru 2021, o 10:42
Ja umowilam się kiedyś z dziewczyną stąd na piwko i spacer. Okazało sie, że ona niestety nie przykleiła sobie zęba kropelką. Po 15 minutach postawiłam jej drugie piwo i oddalilam się w niezorganizowanym pospiechu, zostawiając przy stoliku plecak z dokumentami.
Też zwracam uwagę na pełne i w jednym kolorze uzębienie...
Filmy les na www.violka.pl
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 2 gru 2021, o 11:57

No i kręcicie bacika na siebie i zaraz będziecie miały za swoje. Bo tu się w mig okaże, że wygląd nie jest ważny, bo trzeba ujrzeć wnętrze, bo może ona jest chora, a on biedny, bo liczą się dobre intencje, a ostatecznie, to przecież na pewno chodziło o ząb trzonowy.
Nie mówiąc już o tym, że jeżeli to były osoby biseksualne, to należało się z nimi przespać, żeby nie czuły się dyskryminowane. Obojętnie w jakiej konfiguracji.
:lol:
goreka pisze:
2 gru 2021, o 10:42
Ja umowilam się kiedyś z dziewczyną stąd na piwko i spacer. Okazało sie, że ona niestety nie przykleiła sobie zęba kropelką. Po 15 minutach postawiłam jej drugie piwo i oddalilam się w niezorganizowanym pospiechu, zostawiając przy stoliku plecak z dokumentami.
I co się stało z dokumentami?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Akwa35 » 2 gru 2021, o 12:27

Ja dzisiaj spałam tak umiejętnie, że zbudziłam się zlana zimnym potem. Kołdra uformowała się podstępnie tuż obok mnie, że przypominała zawiniętego weń, śpiącego człowieka. Zerwałam się na równe nogi widząc "go" w półśnie nad ranem.
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: goreka » 2 gru 2021, o 12:37

ImaSumak pisze:
2 gru 2021, o 11:57
No i kręcicie bacika na siebie i zaraz będziecie miały za swoje. Bo tu się w mig okaże, że wygląd nie jest ważny, bo trzeba ujrzeć wnętrze, bo może ona jest chora, a on biedny, bo liczą się dobre intencje, a ostatecznie, to przecież na pewno chodziło o ząb trzonowy.
Nie mówiąc już o tym, że jeżeli to były osoby biseksualne, to należało się z nimi przespać, żeby nie czuły się dyskryminowane. Obojętnie w jakiej konfiguracji.
:lol:
goreka pisze:
2 gru 2021, o 10:42
Ja umowilam się kiedyś z dziewczyną stąd na piwko i spacer. Okazało sie, że ona niestety nie przykleiła sobie zęba kropelką. Po 15 minutach postawiłam jej drugie piwo i oddalilam się w niezorganizowanym pospiechu, zostawiając przy stoliku plecak z dokumentami.
I co się stało z dokumentami?
Ja widocznie mało wiem o tolerancji.
Ale muszę przyznać, że dziewczyna uczciwa. Spakowała mi i wysłała ten plecak ładnie. Paczkę dostałam po krótkim czasie na ...adres rodziców. Ja przeprosilam za nagły koniec randki tłumacząc, że spanikowalam.
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 2 gru 2021, o 13:31

goreka pisze:
2 gru 2021, o 12:37


Ja widocznie mało wiem o tolerancji.
Ale muszę przyznać, że dziewczyna uczciwa. Spakowała mi i wysłała ten plecak ładnie. Paczkę dostałam po krótkim czasie na ...adres rodziców. Ja przeprosilam za nagły koniec randki tłumacząc, że spanikowalam.
Az mi się szkoda tej dziewczyny zrobiło :|
Gdyby mi Któraś odwaliła taki numer i uciekła ze spotkania bez slowa.. to jej dokumenty oddałabym ale na necie komus za free, żeby ktoś sobie na nie pożyczkę wziął czy coś takiego.. :evil: raczej nie odeslalabym ich.
Biedna dziewczyna. Mam nadzieję, że już naprawiła zęba :/
Filmy les na www.violka.pl
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 2 gru 2021, o 13:59

goreka pisze:
2 gru 2021, o 10:42
Ja umowilam się kiedyś z dziewczyną stąd na piwko i spacer. Okazało sie, że ona niestety nie przykleiła sobie zęba kropelką. Po 15 minutach postawiłam jej drugie piwo i oddalilam się w niezorganizowanym pospiechu, zostawiając przy stoliku plecak z dokumentami.
Trzeba było, zamiast drugiego piwa, kupić tik-taki jako substytut implanta. :D
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: goreka » 2 gru 2021, o 14:14

dobranocka14 pisze:
2 gru 2021, o 13:59

Trzeba było, zamiast drugiego piwa, kupić tik-taki jako substytut implanta. :D
I kropelkę :D
Głupio wyszło. Sorki za szczeniacką ucieczkę z miejsca zdarzenia ;) (jeśli nadal tu jestes)
davergne
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 391
Rejestracja: 6 cze 2020, o 20:19

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: davergne » 2 gru 2021, o 14:48

Nie trzeba przepraszać zwłaszcza w taki żałosny sposób. Za taką chamówę karma wroci- zawsze wraca.
Filmy les na www.violka.pl
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: goreka » 2 gru 2021, o 15:53

Nie strasz, nie strasz ;)
Karma już była z rewizytą, podejrzewam, że nie jeden raz
ODPOWIEDZ