Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
MrsPierce
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 16 cze 2014, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: MrsPierce » 15 gru 2020, o 22:25

Obrazek
~~
Jesteśmy perfekcyjnie stworzeni do bycia nieperfekcyjnymi.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dobranocka14 » 11 sty 2021, o 15:17

Chciałam niniejszym wyrazić swoje niezadowolenie oraz rozczarowanie. W plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2020 NIE wygrała moja ulubienica Edyta G. Zajęła co prawda zaszczytne 3. miejsce na podium, więc na otarcie łez starczy ale liczyłam jednak na więcej.
Dla informacji podam, że palmę pierwszeństwa dzierży Kaja G. znana działaczka pro-life, która to również czuje się autorytetem w kwestii, ogólnie rzecz ujmując, orientacji seksualnych. Biorąc pod uwagę, że realnie psuje krwi dużo więcej niż nasz wokalny skarb narodowy, to w sumie - przełknę porażkę mojej faworyty.
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ama » 24 sty 2021, o 20:05

she76 pisze:
14 gru 2020, o 23:35
Burrnesha( dziewice Kanunu, "zaprzysiężone dziewice")- albańska 600-letnia tradycja. W rodzinach, w których rodzą się same córki, jedna żyje jakby była chłopcem, potem mężczyzną. W ten sposób wybierają wolność, ratują się przed małżeństwem z przymusu, składając ślub życia w czystości...
Książka: Elvira Dones "Zaprzysiężona dziewica"
Film: "Sworn virgin"
A tu reportaż : "Kiedy kobiety stają się mężczyznami"
https://www.arte.tv/pl/videos/080518-00 ... zczyznami/
Widziałam, ło matko i córko jak żyć w dziewictwie do śmierci, no ale widać można i są tego plusy... :shock: :twisted: https://www.youtube.com/watch?v=Bd3fjBdke3Y
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: nataliagk » 2 maja 2021, o 15:41

Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 31 maja 2021, o 19:38

w trzech ostatnich dobach zahaczyłam o większość lokalnych knajp, które się za mną stęskniły; oprócz (bardziej lub mniej przypadkowych) spotkań ze znajomymi - w każdej z nich namierzyłam sporo stałych bywalców, których kojarzę głównie z widzenia.
zaskoczyło mnie, że wszyscy żyją.


piękny czas :czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 26 cze 2021, o 22:48

W wiosce gdzie mieszkam mamy takie sklepy, gdzie na kasach zatrudniane są osoby nie w pelni sprawne intelektualnie. I fajnie, mnie się to bardzo podoba. Zresztą nigdy nie widziałam, by jakikolwiek klient wykazal się brakiem zrozumienia, nerwami czy w ogóle jakimikolwiek złymi emocjami. To też bardzo mi się podoba. Przejazdem po kwiatki wpadłam szybko do jednego, bo pomyślałam, że kupię sobie piwo na mecz. Akurat gdy podeszlam do kas, otworzyła się nowa, więc się ucieszyłam, bo nie musiałam czekać. Wyłożyłam piwo, a pan mnie pyta o dowód. Machnęłam reką i mówię, że nie mam. Zupelnie zbagatelizowałam to pytanie. Wyciągnęłam kartę do płacenia, patrzę, a pan chowa piwo pod ladą i koniec dyskusji. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio ktoś mnie wprawił w takie osłupienie. Uratowala mnie maska na twarzy, bo jak na filmach szczeka mi opadła w sposób niekontrolowany. Byłam w takim szoku, że powiedziałam panu ile faktycznie mam lat, czego nigdy nie robię. Zero reakcji, pan działal zero jedynkowo. Patrzę na kolejkę, a tam popłoch- wszyscy z piwami, bo zaraz mecz Walia- Dania, każdy po czterdziestce i zgodnie szukają dowodów tożsamości po kieszeniach. Zapytałam pana, czy mógłby poprosić tu kogoś innego z obsługi, kto by mi się przyjrzał i ocenił, czy jestem pełnoletnia. Przyszla dwójka kolegów pana, przyjrzeli mi się uważnie i wiedziałam, że przegrałam. Kolejka też wiedziała, bo tylko kulturalnie jeknęła i wywróciła oczami. Zapytalam grzecznie, czy jest możliwość, by poprosić kierownika zmiany albo kas. I dopiero wtedy się udało, a reszta odetchnęła z ulgą. Wszyscy się poprzepraszaliśmy pięćdziesiąt razy i wyszłam z zakupionym piwem. :)
Lubię kiedy kobieta...
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 26 cze 2021, o 23:40

ImaSumak pisze:
26 cze 2021, o 22:48
W wiosce gdzie mieszkam mamy takie sklepy, gdzie na kasach zatrudniane są osoby nie w pelni sprawne intelektualnie. I fajnie, mnie się to bardzo podoba. Zresztą nigdy nie widziałam, by jakikolwiek klient wykazal się brakiem zrozumienia, nerwami czy w ogóle jakimikolwiek złymi emocjami. To też bardzo mi się podoba. Przejazdem po kwiatki wpadłam szybko do jednego, bo pomyślałam, że kupię sobie piwo na mecz. Akurat gdy podeszlam do kas, otworzyła się nowa, więc się ucieszyłam, bo nie musiałam czekać. Wyłożyłam piwo, a pan mnie pyta o dowód. Machnęłam reką i mówię, że nie mam. Zupelnie zbagatelizowałam to pytanie. Wyciągnęłam kartę do płacenia, patrzę, a pan chowa piwo pod ladą i koniec dyskusji. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio ktoś mnie wprawił w takie osłupienie. Uratowala mnie maska na twarzy, bo jak na filmach szczeka mi opadła w sposób niekontrolowany. Byłam w takim szoku, że powiedziałam panu ile faktycznie mam lat, czego nigdy nie robię. Zero reakcji, pan działal zero jedynkowo. Patrzę na kolejkę, a tam popłoch- wszyscy z piwami, bo zaraz mecz Walia- Dania, każdy po czterdziestce i zgodnie szukają dowodów tożsamości po kieszeniach. Zapytałam pana, czy mógłby poprosić tu kogoś innego z obsługi, kto by mi się przyjrzał i ocenił, czy jestem pełnoletnia. Przyszla dwójka kolegów pana, przyjrzeli mi się uważnie i wiedziałam, że przegrałam. Kolejka też wiedziała, bo tylko kulturalnie jeknęła i wywróciła oczami. Zapytalam grzecznie, czy jest możliwość, by poprosić kierownika zmiany albo kas. I dopiero wtedy się udało, a reszta odetchnęła z ulgą. Wszyscy się poprzepraszaliśmy pięćdziesiąt razy i wyszłam z zakupionym piwem. :)
Miałam podobną historię przy kasie 3 dni temu, z tym, że kupowałam likiery smakowe do kawy i pani przy kasie była jak najbardziej pełnosprawna :).Pyta mnie:
P:Jest dowód osobisty?
Ja: Jest.
P:Proszę pokazać.
J:Po co?
P:A ile pani ma lat?
J:46
Mina pani- bezcenna :)
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ola39 » 27 cze 2021, o 23:32

she76 pisze:
26 cze 2021, o 23:40
[
Miałam podobną historię przy kasie 3 dni temu, z tym, że kupowałam likiery smakowe do kawy i pani przy kasie była jak najbardziej pełnosprawna :).Pyta mnie:
P:Jest dowód osobisty?
Ja: Jest.
P:Proszę pokazać.
J:Po co?
P:A ile pani ma lat?
J:46
Mina pani- bezcenna :)
Hmmm, moze wy kupujecie nie piwo czy likiery, lecz jakieś eliksiry młodości?
Gdzieś kiedyś przeczytałam ze wytrawne wino ma antyoksydanty i działa "antyaging", lecz jak widać to był fake news , bo mnie o dowod nikt już nie pyta :(

Stara, smutna
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 28 cze 2021, o 18:10

ola39 pisze:
27 cze 2021, o 23:32
she76 pisze:
26 cze 2021, o 23:40
[
Miałam podobną historię przy kasie 3 dni temu, z tym, że kupowałam likiery smakowe do kawy i pani przy kasie była jak najbardziej pełnosprawna :).Pyta mnie:
P:Jest dowód osobisty?
Ja: Jest.
P:Proszę pokazać.
J:Po co?
P:A ile pani ma lat?
J:46
Mina pani- bezcenna :)
Hmmm, moze wy kupujecie nie piwo czy likiery, lecz jakieś eliksiry młodości?
Gdzieś kiedyś przeczytałam ze wytrawne wino ma antyoksydanty i działa "antyaging", lecz jak widać to był fake news , bo mnie o dowod nikt już nie pyta :(

Stara, smutna
Ola
To chyba po prostu genetyka, nie mam nałogów (poza słodyczami), jak byłam młodsza hartowałam się( zimne prysznice, żeby nie powiedzieć lodowate, unikałam słońca, bo było mi za gorąco ( za to teraz nadrabiam zaległości ), nie wiem czy to miało wpływ, może... Nie noszę makijażu. To, że nie wyglądam na swój wiek, wiem, bo często to słyszę, ale bez przesady mam już drobne zmarszczki. Dlatego stanęłam jak wryta przy tej kasie, bo ostatnio pytano mnie o dowód w sklepie jakieś 10 lat temu, gdy kupowałam spirytus do pracy( do gabinetu, do palnika i do pojemników na pęsety :) )

Może wcale nie jesteś stara, tylko po prostu smutna, a smutek często powoduje, że czujemy się starsi niż jesteśmy.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 28 cze 2021, o 18:13

P.S. Jeszcze piłam dużo zielonej i białej herbaty( też ma antyoksydanty). I więcej grzechów nie pamiętam... :)
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: jucha_22 » 28 cze 2021, o 21:16

she76 pisze:
26 cze 2021, o 23:40
ImaSumak pisze:
26 cze 2021, o 22:48
W wiosce gdzie mieszkam mamy takie sklepy, gdzie na kasach zatrudniane są osoby nie w pelni sprawne intelektualnie. I fajnie, mnie się to bardzo podoba. Zresztą nigdy nie widziałam, by jakikolwiek klient wykazal się brakiem zrozumienia, nerwami czy w ogóle jakimikolwiek złymi emocjami. To też bardzo mi się podoba. Przejazdem po kwiatki wpadłam szybko do jednego, bo pomyślałam, że kupię sobie piwo na mecz. Akurat gdy podeszlam do kas, otworzyła się nowa, więc się ucieszyłam, bo nie musiałam czekać. Wyłożyłam piwo, a pan mnie pyta o dowód. Machnęłam reką i mówię, że nie mam. Zupelnie zbagatelizowałam to pytanie. Wyciągnęłam kartę do płacenia, patrzę, a pan chowa piwo pod ladą i koniec dyskusji. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio ktoś mnie wprawił w takie osłupienie. Uratowala mnie maska na twarzy, bo jak na filmach szczeka mi opadła w sposób niekontrolowany. Byłam w takim szoku, że powiedziałam panu ile faktycznie mam lat, czego nigdy nie robię. Zero reakcji, pan działal zero jedynkowo. Patrzę na kolejkę, a tam popłoch- wszyscy z piwami, bo zaraz mecz Walia- Dania, każdy po czterdziestce i zgodnie szukają dowodów tożsamości po kieszeniach. Zapytałam pana, czy mógłby poprosić tu kogoś innego z obsługi, kto by mi się przyjrzał i ocenił, czy jestem pełnoletnia. Przyszla dwójka kolegów pana, przyjrzeli mi się uważnie i wiedziałam, że przegrałam. Kolejka też wiedziała, bo tylko kulturalnie jeknęła i wywróciła oczami. Zapytalam grzecznie, czy jest możliwość, by poprosić kierownika zmiany albo kas. I dopiero wtedy się udało, a reszta odetchnęła z ulgą. Wszyscy się poprzepraszaliśmy pięćdziesiąt razy i wyszłam z zakupionym piwem. :)
Miałam podobną historię przy kasie 3 dni temu, z tym, że kupowałam likiery smakowe do kawy i pani przy kasie była jak najbardziej pełnosprawna :).Pyta mnie:
P:Jest dowód osobisty?
Ja: Jest.
P:Proszę pokazać.
J:Po co?
P:A ile pani ma lat?
J:46
Mina pani- bezcenna :)
Ja mam podobnie jeśli chodzi o potwierdzenie mojego wieku ;) ostatnio kupowałam bezalkoholowego cidera i tez poproszona mnie o dokument tożsamości. Pani się tłumaczyła tym ze maseczka i ze musi a ja jej na to ze nawet jakby nie było maseczki to ja jej gwarantuje ze by zapytała. Ściągnęłam maseczke na chwile, spojrzała na mnie i powiedziała No tak zapytałabym lol
Ja nawet w totka nie mogę zagrać bez okazania dokumentu tożsamości ;)

Dodam tylko ze mam 37 lat ;)
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ola39 » 28 cze 2021, o 22:09

jucha_22 pisze:
28 cze 2021, o 21:16
[...]
Dodam tylko ze mam 37 lat ;)
37 to się nie liczy, tylko po 40 stce pytanie o dowod jest kompletem...
Pogadamy za 3 lata :)

Ola
Lecz tak czy siak "so far, so good " :)
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ola39 » 28 cze 2021, o 22:15

she76 pisze:
28 cze 2021, o 18:10
[...]
Może wcale nie jesteś stara, tylko po prostu smutna, a smutek często powoduje, że czujemy się starsi niż jesteśmy.
Nie czuje się stara , a smutna się zrobilam że mnie NIE poproszono o dowód. Choc jeszcze 2-3 lata temu w Kalifornii to bez pokazania mojego ID nic nie mogłam kupić.. (w sensie nic z procentami).

Tak czy siak mi nawet zielona herbata nie pomoże. Choc może to i dobrze. To uświadamia nam że życie jest skończone i mamy ścisłe zdefiniowany czas bycia na tej ziemi. Inaczej: nie marnuj życia!!!

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: jucha_22 » 28 cze 2021, o 23:02

ola39 pisze:
28 cze 2021, o 22:09
jucha_22 pisze:
28 cze 2021, o 21:16
[...]
Dodam tylko ze mam 37 lat ;)
37 to się nie liczy, tylko po 40 stce pytanie o dowod jest kompletem...
Pogadamy za 3 lata :)

Ola
Lecz tak czy siak "so far, so good " :)
Liczy się liczy jak ma się 37 na karku a żeby kupić totka w UK trzeba mieć skończone 18 lat.
Plus dwa razy w pracy mi się zdarzyło ze otwierając drzwi pytali się mnie czy rodzice w Domu, ostatnio w Kwietniu tego roku ;)
Jakieś 1.5-2 lata temu w biurze przy odbieraniu zamówienia nie chcieli mi wydać alko, musiałam iść po dokument tożsamości.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 29 cze 2021, o 18:27

jucha_22 pisze:
28 cze 2021, o 23:02
ola39 pisze:
28 cze 2021, o 22:09
jucha_22 pisze:
28 cze 2021, o 21:16
[...]
Dodam tylko ze mam 37 lat ;)
37 to się nie liczy, tylko po 40 stce pytanie o dowod jest kompletem...
Pogadamy za 3 lata :)

Ola
Lecz tak czy siak "so far, so good " :)
Liczy się liczy jak ma się 37 na karku a żeby kupić totka w UK trzeba mieć skończone 18 lat.
Plus dwa razy w pracy mi się zdarzyło ze otwierając drzwi pytali się mnie czy rodzice w Domu, ostatnio w Kwietniu tego roku ;)
Jakieś 1.5-2 lata temu w biurze przy odbieraniu zamówienia nie chcieli mi wydać alko, musiałam iść po dokument tożsamości.
Ja wyglądam na pełnoletnią i całe szczęście nie muszę na co dzień okazywać dowodu :) . Pani przy kasie musiała być zmęczona, albo ja za bardzo nasunęłam maseczkę na twarz :)
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: jucha_22 » 29 cze 2021, o 20:20

she76 pisze:
29 cze 2021, o 18:27
jucha_22 pisze:
28 cze 2021, o 23:02
ola39 pisze:
28 cze 2021, o 22:09


37 to się nie liczy, tylko po 40 stce pytanie o dowod jest kompletem...
Pogadamy za 3 lata :)

Ola
Lecz tak czy siak "so far, so good " :)
Liczy się liczy jak ma się 37 na karku a żeby kupić totka w UK trzeba mieć skończone 18 lat.
Plus dwa razy w pracy mi się zdarzyło ze otwierając drzwi pytali się mnie czy rodzice w Domu, ostatnio w Kwietniu tego roku ;)
Jakieś 1.5-2 lata temu w biurze przy odbieraniu zamówienia nie chcieli mi wydać alko, musiałam iść po dokument tożsamości.
Ja wyglądam na pełnoletnią i całe szczęście nie muszę na co dzień okazywać dowodu :) . Pani przy kasie musiała być zmęczona, albo ja za bardzo nasunęłam maseczkę na twarz :)
To masz szczescie ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 1 lip 2021, o 23:07

naćpani, pijani tudzież pozostający pod żadnym wpływem zgodnie szacują mój wygląd w okolicach 30-tki,
natomiast żaden sprzedawca nigdy nie zakwestionował mojej pełnoletności - nawet gdy jeszcze jej nie posiadałam.

powyższy (znacznie ułatwiający spo/życie) fakt uzasadniłam sobie następująco:
wizualnie od zawsze jestem permanentną 30-tką
moja pewność siebie jest wyjątkowo przekonywująca
nieograniczony dostęp do palenia i picia stanowi istotny element mojego przeznaczenia.

:D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 2 lip 2021, o 19:29

Gwarantuje, że w sklepie, o którym napisałam, bez ID żadna z Was alko by nie kupiła. I nie ma w tym żadnej ideologii, ani dorabiania faktów.
Niektóre umysly są po prostu czyste i piękne. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 12 lip 2021, o 21:09

w sobotnią noc na klubowym parkiecie jakaś mocno zjarana laska wielokrotnie zapewnia mnie o swoim uwielbieniu - z każdym takim wyznaniem jej podniecenie przybiera na sile, aż w końcu eksploduje tekstem: 'bosze, jesteś taka seksowna! jak Agnieszka Chylińska!"

- yyyyy... :scratch: :roll: :?
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: malina_grey » 13 lip 2021, o 20:51

gimmeeverything pisze:
12 lip 2021, o 21:09
w sobotnią noc na klubowym parkiecie jakaś mocno zjarana laska wielokrotnie zapewnia mnie o swoim uwielbieniu - z każdym takim wyznaniem jej podniecenie przybiera na sile, aż w końcu eksploduje tekstem: 'bosze, jesteś taka seksowna! jak Agnieszka Chylińska!"

- yyyyy... :scratch: :roll: :?
Rozumiem Gimm, że masz nieco ( lub nieco bardziej) inne wyobrażenie bycia seksowną 🤣🤣
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: gimmeeverything » 14 lip 2021, o 00:17

malina_grey pisze:
13 lip 2021, o 20:51
Rozumiem Gimm, że masz nieco ( lub nieco bardziej) inne wyobrażenie bycia seksowną 🤣🤣
powiem tak: w mojej rockowej stylówie czuję się znakomicie, i spokojnie ogarniam, gdy dla kogoś to jest sexy-
rzecz w tym, że mam zupełnie inne wyobrażenie bycia autentyczną.

nie, nie kupuję argumentu, że można się aż tak pogubić, jak ten sztucznie wykreowany marketingowy twór, do którego mnie porównano.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Elinor » 21 lip 2021, o 12:43

Żart:
-Co jest gorsze, niewiedza czy ignorancja?
-Kto?Co?Nie wiem. Daj mi spokój.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Elinor » 21 lip 2021, o 12:47

Nooo lecą ludzie na skóry i fury. I na glany i koszulki zespołów.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 21 lip 2021, o 17:27

Elinor pisze:
21 lip 2021, o 12:47
Nooo lecą ludzie na skóry i fury. I na glany i koszulki zespołów.
Wszystkich zespołów? To może jednak warto zainwestować w koszulkę z Zenkiem? :wink: :)
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 23 lip 2021, o 20:09

Od 7 minuty, chyba mitoman :
https://www.youtube.com/watch?v=DS5_nvtrRPI
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: ImaSumak » 6 sie 2021, o 11:39

Półtorej dnia dzwoniłam do starostwa pewnego powiatu w Polsce, by uzyskać informacje i pchnąć pewne sprawy do przodu.
Bez efektu. To bardzo frustrujące, gdy jest się oddaloną kilka tysięcy kilometrów, ma ogranicznik czasowy na zalatwienie sprawy, a po drugiej stronie, najzwyczajniej w świecie nikt nie odbiera, pod żadnym numerem z podanych na stronie, plus centrala.
Skonfundowana wzięłam się na sposób i oszacowawszy mozliwą pulę numerów do tego urzędu, na podstawie tych widocznych na stronie, rozpoczęłam telefonowanie pokolei pod każdy przeze mnie wybrany. Dlugo nic, aż tu nagle ktoś odebrał!

I tak okazało się, że jedyną osobą w calym starostwie, która właściwie reaguje na dźwięk telefonu slużbowego w godzinach pracy, jest starosta powiatu.

Wprawdzie straciłam półtorej dnia na dodzwonienie się, ale za to jak już się dodzwoniłam odpowiednio, to sprawa została zalatwiona od ręki.
:D

Co do pracowników, to się chyba umowili, bo zgodnie potem twierdzili, że nikt w całym urzedzie nie slyszał/nie odbierał dzwoniących telefonów, bo deszcz padał...
Lubię kiedy kobieta...
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 20 sie 2021, o 18:18

Mam ostatnio szczęście do żądeł. Dziś użądliła mnie osa, tym razem prawdziwa :wink: , ale też przeżyłam :)
Evlina
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 11 cze 2021, o 12:42

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Evlina » 20 sie 2021, o 18:25

she76 pisze:
20 sie 2021, o 18:18
Mam ostatnio szczęście do żądeł. Dziś użądliła mnie osa, tym razem prawdziwa :wink: , ale też przeżyłam :)
Tak sobie przyleciała i Cię użądliła? Coś musiałaś jej zrobić :roll: Chyba, że to Twoja porzucona ex z waszych poprzednich wcieleń po reinkarnacji w osę :mrgreen:
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: she76 » 20 sie 2021, o 20:07

Evlina pisze:
20 sie 2021, o 18:25
she76 pisze:
20 sie 2021, o 18:18
Mam ostatnio szczęście do żądeł. Dziś użądliła mnie osa, tym razem prawdziwa :wink: , ale też przeżyłam :)
Tak sobie przyleciała i Cię użądliła? Coś musiałaś jej zrobić :roll: Chyba, że to Twoja porzucona ex z waszych poprzednich wcieleń po reinkarnacji w osę :mrgreen:
Kwiaty trzymałam, naręcze, ciężkie były, chciałam je sobie lepiej ułożyć w rękach, przycisnęłam i...niespodzianka :shock: :)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: dalidaa » 26 sie 2021, o 16:47

Zdziwiła moja własna reakcja podświadomości... Rozśmieszyła jej zuchwałość (podświadomości w sensie).

Dobrze, że covid wrzucił nas na HO, częstszy pobyt w biurze na tym etapie mógłby grozić śmiercią lub kalectwem 🤣
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
ODPOWIEDZ