Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: salami » 28 sie 2014, o 23:35

Niech żyje Zarząd !
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: adama » 28 sie 2014, o 23:42

salami pisze:Niech żyje Zarząd !
żyje, żyje ..... chrapie ;)
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 28 sie 2014, o 23:59

gimmeeverything pisze:
KobiecaPrzyjazn pisze: (A co Ty, moderacja? :roll: :wink: ) :cool: :wink:
:cool: - sprawdzałam tylko, czy się nadaję :lol: :wink:
Nie nadajesz. Nie oszukujmy się :wink:A czy ktoś z grona powyżej się w ogóle nadaje? :roll:
(Zresztą mam takie przeczucie, że już chyba nowe moderatorki wybrane :wink: ).
salami pisze:
gimmeeverything pisze: żeby nie ośmieszać środowiska elementami
absurdu.
Nie ma mężczyzn ? A dlaczego tu nie ma okien ? A dlaczego tu nie ma klamek ?
:clap: :lol:
Bo znajdujemy się...gdzie....? :D
aktualizacja1z5 pisze:
adama pisze:W polityce ważna jest skuteczność.
nie jeżdżę z kim trzeba na integracyje to i skuteczna nie jestem i być nie mogę w żadnym względzie. Ale porównanie do polityki słuszne. In plus for You.
Jest takie powiedzenie: "Co na sercu to na języku". No i w tym właśnie momencie teoria spiskowa na temat sterowania umysłami przez manipulującą Aktualizację pada. Szkoda że nie wszyscy to dostrzegają...
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: agapoem » 28 sie 2014, o 23:59

aktualizacja1z5 pisze: Pewność rodzi się tam, gdzie miałaś porównanie, miałaś szansę poznać siebie w różnych relacjach. Różnie bywa z tą "pewnością od początku"- zwłaszcza biorąc pod uwagę burzliwość z jaką wchodzi z seksualną dojrzałość
a więc wszystkie lesbijki, które nie spały z facetem nie mogą mieć pewności, że są les?
Wszystkie kobiety hetero, które nie spały z kobietą nie mogą mieć pewności czy czasem nie są np. bi?
Tekst, który przytoczyłaś czytam od tych, które kiedyś tam z facetem spały. Baaaa, niektóre nawet to zalecają,żeby sprawdzić swoją lesbijskość :podbite oczko:
Śmieszy mnie coś takiego zasłyszanego od innej lesbijki... i dziwi. Ja mam pewność choć nie spałam nigdy z facetem, baaa, nawet nigdy z żadnym nie chodziłam. Czy się całowałam? Raz jak miałam 14lat. Straszne nie? i cóż ze mnie za lesbijka?? :shock: :roll: :hahaha:
cogito, ergo sum
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: to_jest_nick » 29 sie 2014, o 00:01

salami pisze:
adama pisze: czytamy i komentujemy.
Dziękuję Wam towarzyszko, w imieniu Aktualizacji.
Och salami hehe :-)

Hehe, towarzyszki, działaczki, na niwie i z ramienia ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=bj3VXmYB4p0#t=52m42s


"Ja również jestem działaczką, jestem wiceprezeską, do spraw propagandy dzielnicowego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i zastępcą członka okręgowego..."
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 29 sie 2014, o 00:02

agapoem pisze:Ja mam pewność choć nie spałam nigdy z facetem, baaa, nawet nigdy z żadnym nie chodziłam. Czy się całowałam? Raz jak miałam 14lat. Straszne nie? i cóż ze mnie za lesbijka?? :shock: :roll: :hahaha:
No jak to cóż za lesbijka?
Złota :cool: :lol:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: agapoem » 29 sie 2014, o 00:05

KobiecaPrzyjazn pisze: Złota :cool: :lol:
coś tu się nie zgadza, bo nie lubię złota :P
cogito, ergo sum
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: adama » 29 sie 2014, o 00:06

agapoem pisze:
aktualizacja1z5 pisze: Pewność rodzi się tam, gdzie miałaś porównanie, miałaś szansę poznać siebie w różnych relacjach. Różnie bywa z tą "pewnością od początku"- zwłaszcza biorąc pod uwagę burzliwość z jaką wchodzi z seksualną dojrzałość
a więc wszystkie lesbijki, które nie spały z facetem nie mogą mieć pewności, że są les?
Wszystkie kobiety hetero, które nie spały z kobietą nie mogą mieć pewności czy czasem nie są np. bi?
Tekst, który przytoczyłaś czytam od tych, które kiedyś tam z facetem spały. Baaaa, niektóre nawet to zalecają,żeby sprawdzić swoją lesbijskość :podbite oczko:
Śmieszy mnie coś takiego zasłyszanego od innej lesbijki... i dziwi. Ja mam pewność choć nie spałam nigdy z facetem, baaa, nawet nigdy z żadnym nie chodziłam. Czy się całowałam? Raz jak miałam 14lat. Straszne nie? i cóż ze mnie za lesbijka?? :shock: :roll: :hahaha:
Agapoem, nie chodzi o wartościowanie, chodzi o to, żeby nie dzielić a łączyć.

Małe, skłócone środowisko wygląda groteskowo.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: agapoem » 29 sie 2014, o 00:10

adama pisze: Agapoem, nie chodzi o wartościowanie, chodzi o to, żeby nie dzielić a łączyć.
No, dokładnie i warto, żeby każda foremka o tym pamiętała :cool:
i nie uważam, żeby osobny dział, dla jakiejś grupy, miał charakter dzielący. Poza tym zawsze można męczyć moderację, żeby dział zamknęła skoro komuś tam przeszkadza :czerwononosyrenifer:
cogito, ergo sum
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 29 sie 2014, o 00:41

agapoem pisze:a więc wszystkie lesbijki, które nie spały z facetem nie mogą mieć pewności, że są les?
a czy Twoim zdaniem wszystkie kobiety, które nie spały z kobietą mogą mieć pewność, że są hetero? część tak - te, które nie spały z kobietami bo ich kobieca fizyczność nie interesuje, nie podnieca. Ale część nie - bo chociaż mają takie skłonności to nie znalazły kobiety, która by je w nich rozkołysała. Jeszcze inne nie są świadome tego, że takie skłonności mają. A jeszcze inne w ogóle nie chcą myśleć o swojej seksualności bo kościół, bo mąż, bo strach, bo nie wypada (z reklamówki) o tym myśleć.
agapoem pisze:Śmieszy mnie coś takiego zasłyszanego od innej lesbijki... i dziwi. Ja mam pewność choć nie spałam nigdy z facetem, baaa,
a ja mam pewność choć z nim spałam. No i co?

Aga - to nie jest problem, że goldstary podkreślają swoje "dziewictwo" w kontaktach z panami. Problem jest taki na jakie wnioski z tego sobie pozwalają. Że na 6, że "facetem nieskalane", że takie lepsiejsze bo pewne orientacji bez potrzeby sprawdzania jej doświadczalnie. Ty i ja jesteśmy lesbijkami. Różni nas to, że Ty widziałaś penisy w TV, necie, na łobrazku - a ja w realu. I powiedz mi czy owa różnica skutkuje tak znacznymi odmiennościami w naszym lesbijstwie, że na forum trza odrębnego działu? O czym chcesz tam pisać? o swojej niechęci do mężczyzn? o tym, że da się przejść przez życie bez "penisa" w ręce? czy z faktu Twojego goldstarstwa wynikają jakoweś cuda tematyczne? To podam przykład:
jesteśmy na forum dla fanów motocykli. Większosć ludzi jeździ autami, a my lubimy motorki i na forum dopuszczamy też tych, którzy lubią i motorki i samochody. Powstaje dział dla "tych z samochodami w tle", którzy sobie gadają o różnicach między jazdą autkiem a motocyklem albo biedzą nad tym, że mają auto ale wolą motorek. Zrozumiałe? no zrozumiałe. A potem dział "dla tych fanów motocykli, którzy nigdy nie jechali samochodem". I cóż tam będzie? Odczucia z braku jazdy?
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Wicia21 » 29 sie 2014, o 00:51

adama pisze:W polityce ważna jest skuteczność.
Polityka, polityką. Jednak rządy, muszą być liberalne i demokratyczne...
aktualizacja1z5 pisze: nie jeżdżę z kim trzeba na integracyje to i skuteczna nie jestem i być nie mogę w żadnym względzie. Ale porównanie do polityki słuszne. In plus for You.
Właśnie... A kto ci broni integracji? To chyba normalna sprawa w środowisku... Jeśli jest chęć porozumienia, to czemu nie? Nawet to negujesz?
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: agapoem » 29 sie 2014, o 01:08

aktualizacja1z5 pisze: Że na 6, że "facetem nieskalane", że takie lepsiejsze bo pewne orientacji bez potrzeby sprawdzania jej doświadczalnie.
ale czy to ja wymyśliłam jakąś 6tkę albo czy uważam, że są jakieś lepsiejsze? Każda lesbijka doszła do pewnych kwestii na swój sposób. Jedna chciała spróbować, a inna nie? Ja tutaj żadnego problemu nie widzę 8)
aktualizacja1z5 pisze: Różni nas to, że Ty widziałaś penisy w TV, necie, na łobrazku - a ja w realu. I powiedz mi czy owa różnica skutkuje tak znacznymi odmiennościami w naszym lesbijstwie, że na forum trza odrębnego działu? O czym chcesz tam pisać? o swojej niechęci do mężczyzn? o tym, że da się przejść przez życie bez "penisa" w ręce? czy z faktu Twojego goldstarstwa wynikają jakoweś cuda tematyczne?
Oj, pamiętam jaka była akcja na forum z utworzeniem takiego działu. Zastanawiam się właśnie czy byłam wtedy za, czy też tylko wykłócałam się z patrzam 8) Czy chodziło wtedy o dział dla, ogólnie lesbijek, czy dla tych, które nie spały z facetem?? Kurde, nie pamiętam :oops: Moderacja była przeciwna, kłótnia się skończyła i temat ucichł. Dziś patrzę, że jest nowy dział i ani mnie on grzeje, ani ziębi. Nie wiem o czym foremki będą tam pisać. Po przejrzeniu tego działu nie znalazłam tam tematu, na który miałabym potrzebę czy ochotę się wypowiedzieć :P
Ja to żałuję, że widziałam nawet w tv :hahaha:
Nie, nie wynikają żadne cuda tematyczne :mrgreen:
cogito, ergo sum
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 29 sie 2014, o 01:17

Aga - no to tu się zgadzamy. Też nie wiem dlaczego powstał ten dział i dlaczego teraz (chociaż...) Mniejsza z tym, nie należę do grupy która wie co się dzieje i na czyje prośby, informowanie wszystkich użytkowniczek o wprowadzanych zmianach od pewnego czasu nie ma tu zastosowania.
Wicia21 pisze:Właśnie... A kto ci broni integracji? To chyba normalna sprawa w środowisku... Jeśli jest chęć porozumienia, to czemu nie? Nawet to negujesz?
Się integruję z tymi, których lubię. A lubię tych, których cenię za humor, mądrość, ludzkie podejście, czytanie zanim wystawi się ocenę (a nie w kolejności odwrotnej i na zasadzie, że jak jej koleżance uwagę zwróciłam to jestem beee i manipulatorka).

A neguję wiele rzeczy. Np. to że adminka mająca na swoim profilu takie coś: "Lubię brak kobiecej konsekwencji, lubię kobiecą gadatliwość, lubię typowy brak kobiecej logiki. Lubię, gdy kobiety najpierw powiedzą, a potem pomyślą" wyrzuca z forum osobę, która zauważa u kobiet to samo, ale owe odczucia utożsamia ze swoim problemem, nie zamieniając ich w szarmanckie podrywasy. Bo z dwojga złego jak mam być słodką nielogiczną idiotką, w której - poza brakiem logiki i konsekwencji oraz gadatliwością - cenne są krągłości, cycunie i bioderkusie, to wolę być babką której Bonz napisze "mam problem z uzmysłowieniem sobie, ze kobiety są mądre, interesujące i ciekawe". Jaka jest różnica między tym co pisała Bonz a co ma w opisie Japonka? Jaka jest różnica między tymi dwoma tekstami:
podobasz mi się bo jesteś taka rozkosznie głupia
nie podobasz mi sie, bo jesteś taka głupia
sygnał jest jeden - jestem głupia. I żadne opakowanie nie zmieni tego, że obie piszą o negatywnych cechach naszej płci (no chyba, że któraś jest dumna z bycia nielogiczną, niekonsekwentną i mówiącą szybciej niż myślącą.
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: agapoem » 29 sie 2014, o 01:28

aktualizacja1z5 pisze:Mniejsza z tym, nie należę do grupy która wie co się dzieje i na czyje prośby
to i tak wiesz już więcej niż ja :cool:
Dziwne, że powstał nagle teraz. Podejrzewam, że z czasem albo sam się zamknie, z braku tematyki, albo go zamkną. Nie wróżę mu dłuższej egzystencji 8) będzie sobie po prostu ,,wisiał"
cogito, ergo sum
agapoem
super forma
super forma
Posty: 2126
Rejestracja: 13 lip 2010, o 22:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: agapoem » 29 sie 2014, o 01:34

Nie mogłam już edytować tego posta :evil:
Usuń pierwsze zdanie(bo źle odczytałam co napisałaś :? ), a reszta zostaje jak jest 8)
cogito, ergo sum
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Wicia21 » 29 sie 2014, o 01:41

aktualizacja1z5 pisze: Jaka jest różnica między tym co pisała Bonz a co ma w opisie Japonka? Jaka jest różnica między tymi dwoma tekstami:
podobasz mi się bo jesteś taka rozkosznie głupia
nie podobasz mi sie, bo jesteś taka głupia
sygnał jest jeden - jestem głupia. I żadne opakowanie nie zmieni tego, że obie piszą o negatywnych cechach naszej płci (no chyba, że któraś jest dumna z bycia nielogiczną, niekonsekwentną i mówiącą szybciej niż myślącą.
Widzę że znowu słowotok ci się włączył z obrażaniem...

A no jest taka różnica, że tych kobiet per ''słodkich idiotek'' jest przeważająca ilość w populacji żeńskiej. I to nie są idiotki, tylko istoty ludzkie, który ma określone cechy, w przeciwieństwie do mózgu typowego faceta. Natomiast mizoginizm, jest w mniejszości, i różnie prezentowany, to że kobiety w przeważającej części, nie interesują się tematami sportu polityki, ltc. ltc. nie jest przyczynkiem do tak, ostrych osądów, które mogą wiele kobiet urazić...
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 29 sie 2014, o 01:50

Wicia21 pisze:A no jest taka różnica, że tych kobiet per ''słodkich idiotek'' jest przeważająca ilość w populacji żeńskiej.
:shock: czyli Bonz ma rację
Wicia21 pisze: I to nie są idiotki, tylko istoty ludzkie, który ma określone cechy, w przeciwieństwie do mózgu typowego faceta
co? znaczy mózg typowego faceta nie ma określonych cech czy nie jest istotą ludzką?
Wicia21 pisze: Natomiast mizoginizm, jest w mniejszości,
te - to tak jak homoseksualizm. Znaczy trza nam wiecznego bana dać na planecie Ziemia?
Wicia21 pisze:to że kobiety w przeważającej części, nie interesują się tematami sportu polityki, ltc. ltc. nie jest przyczynkiem do tak, ostrych osądów, które mogą wiele kobiet urazić...
czyli jak Ci powiem, że jesteś rozkoszna bo nielogiczna to jest ok, a jak powiem że jesteś nielogiczna to nie jest ok? Czyli kobietom ich wady można prezentować o ile jest to podryw, szarmancka gadka albo próba zrobienia zalet z ich wad. Ale jak się odniesie do pewnych cech jako do wad - to jest to not good.
Skoro tak to rzeczywiście jesteśmy idiotkami.
Wicia21
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2008, o 01:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Wicia21 » 29 sie 2014, o 02:52

aktualizacja1z5 pisze: te - to tak jak homoseksualizm. Znaczy trza nam wiecznego bana dać na planecie Ziemia?
Nie zupełnie. Jednak mizoginizm, w sród ogółu populacji kobiet, jest podobnie nie normatywny. Więc kobiety mizoginki, albo dostosowują własną merytorykę, jeśli chodzi o ocenę, innych kobiet, albo są, nie akceptowane przez ogół... Taki jest mechanizm demokracji... I nie porównuj tu kwestii, praw mniejszości homoseksualnej, z mizoginizmem. Bo to dwie całkowicie różne kwestie. Dlatego zgadzam się z decyzją o banie, bo prawo demokracji w śród kobiet, tak mi nakazuje. Jednak osobiście w duchu, jej nie pochwalam.

Ps. Kolejnej moderatorki, ze stołka, nie wysadzisz, więc daruj sobie te zaczepy. I szukania dziury w całym. I hamuj z obrażaniem.Toczka.
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 29 sie 2014, o 03:14

W śród no cnej ci szy
głos się roz chodzi...
czyli dyktando z kolędą
Wicia21 pisze:Nie zupełnie. Jednak mizoginizm, w sród ogółu populacji kobiet, jest podobnie nie normatywny. Więc kobiety mizoginki, albo dostosowują własną merytorykę, jeśli chodzi o ocenę, innych kobiet, albo są, nie akceptowane przez ogół... Taki jest mechanizm demokracji...
czyli geje i lesbijki w demokracji mają się dostosować do większości albo nie będą akceptowani?
Wicia21 pisze:Dlatego zgadzam się z decyzją o banie, bo prawo demokracji w śród kobiet, tak mi nakazuje. Jednak osobiście w duchu, jej nie pochwalam.
demokracji czy decyzji?
Wicia21 pisze:Kolejnej moderatorki, ze stołka, nie wysadzisz, więc daruj sobie te zaczepy. I szukania dziury w całym. I hamuj z obrażaniem.Toczka.
wysadzanie mnie nie interesuje. Teczka ani taczka tyż.Takam już "nie normatywna"
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: adama » 29 sie 2014, o 07:36

[quote="aktualizacja1z5"]
A neguję wiele rzeczy. Np. to że adminka mająca na swoim profilu takie coś:

"Lubię brak kobiecej konsekwencji, lubię kobiecą gadatliwość, lubię typowy brak kobiecej logiki. Lubię, gdy kobiety najpierw powiedzą, a potem pomyślą" wyrzuca z forum osobę, która zauważa u kobiet to samo, ale owe odczucia utożsamia ze swoim problemem, nie zamieniając ich w szarmanckie podrywasy.

Stereotypy odnośnie kobiet "brak kobiecej konsekwencji" (?) typowy brak kobiecej logiki" (?)
- tutaj to tylko na użytek flirtu (jesteście takie głupiutkie, ale jak śliczniutkie to może być)

Gdzie wy spotykacie takie głupie kobiety ? Ja widzę konsekwentne, logiczne, rozsądne. Takie głupiutkie idiotki kiedyś nie poradziłyby sobie z wychowaniem dzieci i ich geny by nie przetrwały.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: odbicie » 29 sie 2014, o 09:53

Czy mogłabym prosić moderatorkę o dodanie WIADOMEJ ikonki na to forum?

Obrazek
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: tygrysica3 » 29 sie 2014, o 10:19

odbicie pisze:Czy mogłabym prosić moderatorkę o dodanie WIADOMEJ ikonki na to forum?

Obrazek
:ok:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: Altena_Q » 29 sie 2014, o 11:46

adama pisze:
Gdzie wy spotykacie takie głupie kobiety ? Ja widzę konsekwentne, logiczne, rozsądne. Takie głupiutkie idiotki kiedyś nie poradziłyby sobie z wychowaniem dzieci i ich geny by nie przetrwały.
Przetrwały - do tego wszystkie zebrały się na tym forum ;)

A w kwestii nowego działu, pisałam już kiedyś o tym tutaj:

http://homiki.pl/index.php/2013/04/polo ... e-gwiazdy/

Jeżeli o mnie chodzi, to nie zamierzam już dłużej bywać na forum, ze strony pań z postów powyżej można doświadczyć więcej homofobii aniżeli w tak zwanym realu.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 29 sie 2014, o 12:34

Altena_Q pisze:Jeżeli o mnie chodzi, to nie zamierzam już dłużej bywać na forum, ze strony pań z postów powyżej można doświadczyć więcej homofobii aniżeli w tak zwanym realu.
Alteno - bycie gold starem nie oznacza jeszcze bycia lesbijką z 6 Kinseya. Tak jak doświadczenia seksualne z mężczyzną nie oznaczają jeszcze, że lesbijka która je posiadała na 6 się nie znajduje. Wzbudzanie wśród innych lesbijek całkiem zrozumiałego dla mnie zdziwienia zawdzięczasz uproszczeniu - założeniu, że każda gold star to lesbijka z szóstki, a contrario - lesbijki, które miały w swoim życiu intymny kontakt z mężczyzną (np. w okresie dojrzewania) lesbijkami z szóstki czuć się nie mogą, choćby od lat 40 miały swoją lesbijką rodzinę i wyklarowaną świadomość swojej seksualności. Na tym polega popełniany przez Was błąd - na wywlekaniu z błędnego logicznie wniosku domniemania, że każda gold to uosobienie najczystszego lesbijstwa. Do tego dochodzą widoczne w wątku TDL hasła o "skalaniu" się mężczyzną, utożsamianie tej części ludzkości z czymś złym, poniżającym kobietę, niedopuszczalnym w świecie prawdziwej les. Część z pań poinformowała nawet, że nie toleruje mężczyzn w żadnej z ról (np. jako przyjaciół).

Spójrz co sama napisałaś o gold star:

To społeczność najmocniej homoseksualna z homoseksualnych tak? to najbardziej lesbijskie lesbijki? reszta jest mniej lesbijska bo "skalała" i pobrudziła sie facetem?

Zadaję sobie pytanie, dlaczego w środowisku LGBT kobieta, która jest akceptującą siebie lesbijką , „szóstką” w skali Kinseya,
i znowu to samo - gold star to ta z szóstki, reszta to pewnie biseksy albo farbowane lesbijki

spotyka się z przejawami nienawiści ze strony osób, które teoretycznie powinny wykazać się większą wrażliwością i gotowością do akceptacji? mam zaakceptować to, że z powodu niegdysiejszego kontaktu z mężczyzną jestem dla Ciebie lesbijką nie z szóstki? Mam zaakceptować to, że nie rozumiesz pojęcia "lesbijka"? No bo kto to jest lesbijka? to kobieta homoseksualna. Ty mi proponujesz podział na bardziej lesbijkę i mniej.

Zostały same w nowoczesnym świecie „płynności seksualnej”, gdzie na topie jest bycie otwartym na wszelkiego rodzaju fizyczne przygody, poli, bi, tri, co tylko jeszcze. ostatni świat braku płynności seksualnej był taki: masz dziurkę to musisz spać z chłopem, masz siusiaczka - to z dziewczynką. Tak Ci tęskno do świata jedynie słusznych kombinacji seksualnych? Człowiek doświadczający i poszukujący odpowiedzi na pytanie "kim jest" to człowiek ułomny ("oddający się płynności seksualnej")? Sorry Altena - ale chyba nie rozumiesz tego, co wynika z Twojej retoryki. A wynika z niej to, że kreujesz podział na lepsze i gorsze lesbijki. Po czym płaczesz, ze doznajesz homofobii ze strony lesbijek - tych mniej lesbijskich.

Jak słusznie zauważałas termin, którym sie zachłystujesz został zaprezentowany polskim les za pośrednictwem Lword. Pamiętasz w jakim padł tam kontekście? Czy przypominasz sobie, żeby bohaterki serialowego kulciaka pozwoliły sobie na wniosek "wow, jesteś taka najbardziej szóstkowa" albo "nie oddałaś się płynności seksualnej"?

Jak zabierasz się za wytykanie innym doświadczenia, z braku którego robisz sobie podściółkę do "jestem lepsza" - licz się z tym, że będziesz z błędu wyprowadzana. Każda z obecnych na forum lesbijek dochodziła do określenia swojej orientacji swoją własną drogą. Nie ma lepszych, nie ma gorszych, są trudniejsze lub łatwiejsze. Przy okazji - nie wiem ile wiosen posiadasz, ale proponuje Ci zastanowić sie na tym, czy implementowanie na polski grunt terminologicznych standardów z USA ma sens. Bo pod względem miejsca seksualności w debacie publicznej i dostępu do informacji byliśmy trochę z tyłu. Ja w wieku lat 15 nie miałam gdzie poczytać o homoseksualizmie- nie miałam neta, w książkach dedykowanych dla rówieśników nie było o tym słowa, w innych - homo funkcjonowało jeszcze jako choroba, mimo że dla WHO juz nią nie było, w zakazanych publikacjach dowiadywałam sie o lesbijstwie jako zjawisku polegającym jedynie na seksualności - ale nie emocjonalności. Więc zanim zaczniesz ględzić że współczesne gold stary są takie super bo wiedziały od razu kim są weź pod uwagę, że starsze lesbijki nie miały jak sie tego dowiedzieć. A potem sobie dopowiedz której z nas było łatwiej, która z nas okazała się bardziej odporna na "płynność seksualną" - ta która przełamała w sobie przekonanie, że jej preferencje są chorobą czy współczesna 17tka mająca dostęp do wszystkimi informacji, morza les pornosów i zapewniania, że to ok, że kupę kobiet tak żyje.


Czekam aż wpadniesz na pomysł wdrożenia innego cacka z Lworda - mężczyzny lesbijki. Nie mylić z transem. Mężczyzna, który jest mężczyzną i nim chce być ale uważa sie za lesbijkę i przynosi na randki wibratory/protezy. Jako fanka serialu chyba sie orientujesz.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: adama » 29 sie 2014, o 12:55

Altena_Q pisze:
adama pisze:
Gdzie wy spotykacie takie głupie kobiety ? Ja widzę konsekwentne, logiczne, rozsądne. Takie głupiutkie idiotki kiedyś nie poradziłyby sobie z wychowaniem dzieci i ich geny by nie przetrwały.
Przetrwały - do tego wszystkie zebrały się na tym forum ;)
Nie idźcie tą drogą Alteno...
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: coala » 29 sie 2014, o 12:58

Altena_Q pisze:
adama pisze:
Gdzie wy spotykacie takie głupie kobiety ? Ja widzę konsekwentne, logiczne, rozsądne. Takie głupiutkie idiotki kiedyś nie poradziłyby sobie z wychowaniem dzieci i ich geny by nie przetrwały.
Przetrwały - do tego wszystkie zebrały się na tym forum ;)
oj, tak, a niejaka Adama im kibicuje wytwale
A w kwestii nowego działu, pisałam już kiedyś o tym tutaj:

http://homiki.pl/index.php/2013/04/polo ... e-gwiazdy/

Jeżeli o mnie chodzi, to nie zamierzam już dłużej bywać na forum, ze strony pań z postów powyżej można doświadczyć więcej homofobii aniżeli w tak zwanym realu.
zgadza się z tą homofobią, też tak widzę i dlatego przytoczyłam cytat:"
ulrika pisze:reszta to wasze przesycone irracjonalną nienawiścią i agresją, chamskie i krzywdzące urojenia ( porównywalne do skrajnej homofobii )którymi totalnie się obnażacie i deklasujecie
jest to istotny problem. co rusz ktoś, coś pada ofiarą tego szaleństwa: jednostki ekscentryczne, oryginalne (patrz: New Tedy, ulrika), które nazywały po imieniu zjawisko, goldstarki (bojkot wątku Tdl), katoliczki (głównie ja, cały pokaz zelżywości, bluzgów, dyskredytacji w zablokowanym wątku pyskówka). dodać trzeba ciągłe próby jątrzenia w tematyce: lesbijki contra bi (patrz: napaści aktualizacji vel patrzam w "dlaczego lesbijki boją się biseksualistek", rozdmuchiwanie wydumanego problemu, wmawianie, manipulacja wypowiedziami).
jak każda fobia jest to irracjonalne i do leczenia.

aktualizacja ma taką percepcję forum KK:
aktualizacja1z5 pisze:jesteśmy na forum dla fanów motocykli. Większosć ludzi jeździ autami, a my lubimy motorki i na forum dopuszczamy też tych, którzy lubią i motorki i samochody. Powstaje dział dla "tych z samochodami w tle", którzy sobie gadają o różnicach między jazdą autkiem a motocyklem albo biedzą nad tym, że mają auto ale wolą motorek. Zrozumiałe? no zrozumiałe. A potem dział "dla tych fanów motocykli, którzy nigdy nie jechali samochodem". I cóż tam będzie? Odczucia z braku jazdy?
fobiczną, jak znalazł :lol: czyli tak: to forum jest dla fanów motocykli (domyślamy się, że chodzi jej o lesbijki), lesbijki dopuszczają działy dla kobiet, które coś tam mają wspólnego z mężczyznami (dział z facetem w tle), ale już stwarzać dział dla nich samych jest niedopuszczalny.
fałsz i zagranie pod swoją homofobię, bo nie jest to forum dla fanów motocykli, ale - motocykli i aut :lol: jakoś aktusia pominęła, że forum KK dla lesbijek i biseksualistek ( w szczególności, sorki) jest. ale że biseksualistki nie są przedmiotem irracjonalnego lęku aktusi i jej kompanki od walki ideologicznej, salami, to jasne, że będzie napastować te pierwsze. a skoro to jest takie forum, to chyba jasne, że skoro są działy dla bi, to i lesbijki sensu stricto mogą mieć swoje :P

Alteno, jesteś bardzo wrażliwą osobą. i bądź taka, ale nie bądź drażliwa, ok? aktualizacja i jej świta bawi się w wykluczanie i dyskryminację. powtarzając za jedną foremką, która miała z nimi na pieńku: nie przejmuj się nimi i bądź sobą. to jest Twoje miejsce :!:
"O bezrozumne zabiegi człowiecze,
Jakaż tkwi w waszych sylogizmach wada,
Że się wam skrzydło tak poziomo wlecze!"
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: adama » 29 sie 2014, o 13:09

Jeżeli już mamy dyskutować, to trzeba doprecyzować pojęcia;
co wy rozumiecie pod pojęciem "homofobia" ?
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 29 sie 2014, o 13:14

coala pisze:aktualizacja ma taką percepcję forum KK: fobiczną, jak znalazł :lol: czyli tak: to forum jest dla fanów motocykli (domyślamy się, że chodzi jej o lesbijki), lesbijki dopuszczają działy dla kobiet, które coś tam mają wspólnego z mężczyznami (dział z facetem w tle), ale już stwarzać dział dla nich samych jest niedopuszczalny.
Stwarzać dział dla kogo? Usiłujesz mi powiedzieć, że dział dla gold star to dział dla tutejszych lesbijek? No ale nie każda lesbijka to gold star. Jest to dział dla tych, które nie spały z facetem. Ja od lat z facetem nie sypiam. I nie wiem co mogłabym powiedzieć na ten temat - czym się podzielić? ach- dzisiaj znów nie skalałam sie mężczyzną. Jakie to przyjemne uczucie.
coala pisze:fałsz i zagranie pod swoją homofobię,
to nie ja mówie innym, że nie są 100% les bo się w bramie całowały z Józkiem w 3 klasie.

Fajnie, że nasze makrootoczenie daje Wam warunki do tego, żeby połapać się w pewnym momencie (stosunkowo wcześnie) kim jesteście. Macie dostęp do informacji, żyjecie w swiecie, w którym lesbijkom jest łatwiej niż było kiedy ja miałam 15-16 lat. Ale to nie powód, żeby twierdzić że gold star to uosobienie czystego les. Krzywdzicie tym inne lesbijki, pracujecie nad krechą podziału. Po co? Nie potraficie analizować swojego goldstarstwa jako przejawu "dzisiaj jest lepiej, dzisiaj mamy możliwość właściwego interpretowania swoich preferencji" tylko musicie z tego robić "najbardziej homoseksualny homoseksualizm"?
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: aktualizacja1z5 » 29 sie 2014, o 13:29

adama pisze:Jeżeli już mamy dyskutować, to trzeba doprecyzować pojęcia;
co wy rozumiecie pod pojęciem "homofobia" ?
zacytuję Ci Adamo z art. Alteny, bo chyba masz tu odpowiedź na Twoje pytanie:

Kto z czytelników ma więcej niż 30 lat, może pamiętać te ciągotki do unifikacji i w konsekwencji – do wyłączania ze społeczności: „kto nie z nami ten przeciwko nam” „kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak one”. Tego typu postawy w oczywisty sposób uderzają w indywidualność.

słyszę że jestem homofobką już po raz enty. Uraczyła mnie tym Zosia (zaraz po transfobce) oraz uracza co chwilę Coala. Homofobka - lesbijka o wątpliwym lesbijstwie (ta, która skalała sie facetem) mająca inne od ..... (Coali, Zosi, Alteny itd) zdanie na dany temat. Proponuję zmianę w słownikowych definicjach.
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało? c.d.2

Post autor: adama » 29 sie 2014, o 13:39

To słowo (homofobia) ma już swoją definicję, zupełnie inną.

Równie dobrze można by nazwać Ciebie - Aktualizacjo "pomidor" ;) w dyskusji.

Może trochę przeceniam kobiety ....
ODPOWIEDZ