Marzenia :)

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Marzenia :)

Post autor: zosia24 » 9 sie 2014, o 01:19

Choć raczej nie miałam w ogóle marzeń, tak teraz mam marzenie, żeby z pewną osobą polecieć na malediwy, oh :serducho: :D
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Marzenia :)

Post autor: odbicie » 9 sie 2014, o 11:36

Zakochałaś się Zosiu? :wink:
Dlaczego ciągnie Cię na Malediwy? Słońce, plaża, woda... chyba rozumiem 8)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Marzenia :)

Post autor: zosia24 » 9 sie 2014, o 12:02

odbicie pisze:Zakochałaś się Zosiu? :wink:
Wiele lat temu ;-)
Dlaczego ciągnie Cię na Malediwy? Słońce, plaża, woda... chyba rozumiem 8)
I ten klimat ciszy i spokoju :-D

A Ty masz jakieś marzenie?;-)
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Marzenia :)

Post autor: odbicie » 9 sie 2014, o 12:21

zosia24 pisze: Wiele lat temu ;-)
To porwij ją na Malediwy :D
I ten klimat ciszy i spokoju :-D
a to leniuchować chciałabyś :wink:
A Ty masz jakieś marzenie?;-)
mam 8)
różne rzeczy mi się marzą :P
a jeśli chodzi o miejsce na wyjazd, hm, myślę że mam charakter osoby, która woli się ruszać,pozaglądać w różne kąty, jak leniuchować na rozgrzanych piaskach. :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=eV3co3ElW_M
to_jest_nick
super forma
super forma
Posty: 1315
Rejestracja: 5 mar 2013, o 14:01

Re: Marzenia :)

Post autor: to_jest_nick » 9 sie 2014, o 12:22

Zosiu tu chcesz pojechać, to jest pewien bardzo fajny hotel na Malediwach, ładnie co? :-)

Obrazek
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Marzenia :)

Post autor: drsiwek » 9 sie 2014, o 13:14

a mnie się marzy takie coś : Obrazek

A na Malediwach panuje islam, więc raczej nie pałają miłością do homo.
:piwo:
cropca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 247
Rejestracja: 29 maja 2012, o 21:37

Re: Marzenia :)

Post autor: cropca » 9 sie 2014, o 13:48

drsiwek pisze:A na Malediwach panuje islam, więc raczej nie pałają miłością do homo.
Przychylność tubylców wzrasta wprost proporcjonalnie z zawartością dolarów w portfelu.
Awatar użytkownika
drsiwek
super forma
super forma
Posty: 6082
Rejestracja: 5 lut 2012, o 20:13
Lokalizacja: punkt W

Re: Marzenia :)

Post autor: drsiwek » 9 sie 2014, o 14:09

Przychylność tubylców wzrasta wprost proporcjonalnie z zawartością dolarów w portfelu.
ja mimo wszystko nie ryzykowałabym i nie paradowałabym za rączkę z kobietą po plaży cykor ze mnie :podbite oczko:
:piwo:
Awatar użytkownika
buzi_zabci
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 536
Rejestracja: 7 lis 2013, o 19:40

Re: Marzenia :)

Post autor: buzi_zabci » 9 sie 2014, o 14:41

Chorwacja blizej.
Kontrola jest najwyższą formą zaufania.
aktualizacja1z5
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 388
Rejestracja: 16 mar 2014, o 10:17

Re: Marzenia :)

Post autor: aktualizacja1z5 » 9 sie 2014, o 15:29

Przesiedzieć całą dobę (lub kilka dób) w apartamencie Jules Undersea Lodge lub Poseidon Undersea Resorts. Skończy się zapewne na Utter Inn albo reklamówce na łbie zanurzonym w Wiśle, ale ch... warto było marzyć, warto było śnić, choćby odpowiedni bilet nie do moich trafił rąk.
Awatar użytkownika
drama_t
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 367
Rejestracja: 25 mar 2014, o 10:47

Re: Marzenia :)

Post autor: drama_t » 9 sie 2014, o 17:26

Banalnie marzę o szczęściu permanentym, które dla mnie jest stabilizacją, bezpieczeństwem i możliwością dzielenia tego szczęścia na dwie. Podróże zaplanowane, ale z marginesem przygód.
Nie dajcie sobie, drodzy państwo, srać w duszę.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Marzenia :)

Post autor: zosia24 » 9 sie 2014, o 18:26

odbicie pisze:
zosia24 pisze: Wiele lat temu ;-)
To porwij ją na Malediwy :D
jak będzie możliwość, to na pewno to zrobię :)


a to leniuchować chciałabyś :wink:
nie tylko... pospacerować też, pooglądać ;)
A Ty masz jakieś marzenie?;-)
a jeśli chodzi o miejsce na wyjazd, hm, myślę że mam charakter osoby, która woli się ruszać,pozaglądać w różne kąty, jak leniuchować na rozgrzanych piaskach. :wink:
to też powinnaś się wybrać ;)
hehehe, ten filmik powinien być filmikiem przewodnim tego wątku :cool: ... a jak ktoś nie będzie miał marzenia, to wyciągniemy miecze :lol:
to_jest_nick pisze:Zosiu tu chcesz pojechać, to jest pewien bardzo fajny hotel na Malediwach, ładnie co?
piękny widok :serduszka:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
sk8G1
Posty: 3
Rejestracja: 2 sie 2014, o 16:32

Re: Marzenia :)

Post autor: sk8G1 » 9 sie 2014, o 18:51

Zakochac sie ze ze wzajemnoscia , z ta kobieta ozenic sie i miec dziecko chlopca:)
Zamieszkac w stanach i otworzyc siec firm :)
Awatar użytkownika
Ice_Cooling
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 3 sie 2013, o 16:51
Lokalizacja: Soton

Re: Marzenia :)

Post autor: Ice_Cooling » 9 sie 2014, o 19:05

Ożenić się z Najpiękniejszą i Najwspanialszą kobietą chodzącą po tej ziemi, zabrać Ją ze sobą na wycieczkę do Egiptu i każdego dnia budzić się przy jej boku...Ale jak na razie to tylko marzenia...
The hurt of emptiness,the hurt of wanting,the hurt of missing,the hurt is killing me.Turn my head off forever,ever blind...
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Marzenia :)

Post autor: ama » 10 sie 2014, o 02:19

Są marzenia do marzenia i takie, które mogą się spełnić. Moje takie do marzenia to spotkać Doris Day, bo autograf ze zdjęciem specjalnie dla mnie już mam. Porozmawiać z nią, ot pomarzyć piękna rzecz :serce: Spotkać i porozmawiać, mieć autograf ze zdjęciem Meryl Streep, byłam już blisko, jak Meryl była w Berlinie, ale mama ciężko zachorowała i nie mogłam pojechać :cry: By moja mama wyzdrowiała i żyła długo w dobrym zdrowiu, sprawności. Chciała bym tez wydać płytę z piosenkami do moich tekstów, o to marzenie jest do spełnienia, gdy znajdzie się sponsor :wink:
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
mkj
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:43

Re: Marzenia :)

Post autor: mkj » 10 sie 2014, o 18:19

a ja marze o tym, zeby kobieta, ktora kocham od x-lat przestala myslec, ze spora roznica wieku to cos strasznego
Awatar użytkownika
Beatryczaeaens
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 246
Rejestracja: 31 lip 2014, o 22:41

Re: Marzenia :)

Post autor: Beatryczaeaens » 10 sie 2014, o 22:45

Wasze marzenia są takie bezpretensjonalne i radosne.. Życzę, żeby się pospełniały co do jednego :slonko:
Ja marzę o czasozmieniaczu :D
passionate mind on the way
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Marzenia :)

Post autor: ama » 11 sie 2014, o 17:47

"Przes­tałem marzyć, jak człowiek nie marzy, umiera." Ryszard Riedel Wielu marzeń Wam życzę takich do spełnienia i takich po prostu do marzenia :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Marzenia :)

Post autor: fleurdumal » 12 sie 2014, o 22:13

Na spisanie moich marzeń potrzebowałabym kilku godzin, ale te, które przychodzą mi na myśl jako pierwsze, to aby zostało tak, jak jest: ten sam niesamowity Człowiek, obok którego zasypiam i budzę się kolejny już rok (gwoli ścisłości Człowiek to kobieta, ale najważniejsze, że TAKI człowiek) ta sama praca może ze stopniowo wprowadzanymi "apgrejdami", ci sami przyjaciele, te same psy, tulące się do mnie, ptak imieniem Niemożliwy, który na swoje imię codziennie od nowa pracuje, ta sama plaża. I jeszcze pierwszy dzień, kiedy pijąc kawę przy otwartym oknie poczuję ostre powietrze o wyjątkowym zapachu i będzie to oznaczało, że zaczyna się jesień. O tym dniu marze każdego lata. Oraz o pierwszym śniegu.

Chce podróżować, odkrywać, patrzeć, podziwiać, słuchać, poznawać nowych ludzi i tworzyć. Ale to tylko bonusy do "niech zostanie, jak jest".
http://centaurus.org.pl/
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Marzenia :)

Post autor: Gaik » 13 sie 2014, o 14:31

Miewam fantazje. Takie w celu uregulowania emocji. W trakcie biegu motywuje mnie wyobrażenie, że jestem Masajskim wojownikiem i właśnie lecę z dzidą na antylopę.Dobre jest też coś w stylu: wygrywam maraton a one mdleją z zachwytu a te co mnie kiedyś zraniły czy odrzuciły to oczywiście z rozpaczy :lol:
Za to przed snem, robienie wrażenia mogłoby mnie zanadto pobudzić i dlatego znacznie lepsze jest życie w górach prowadząc gospodarstwo agroturystyczne.W ostatnim czasie wielka pieśniarka Dorota Masłowska też zauważyła, że samodzielne wypiekanie chleba potrafi człowieka uszczęśliwić.Mnie ewentualnie jeszcze polityka.Lubię występować jako rzecznik prasowy w sytuacjach na ostrej krawędzi.Wyznając, jak przedstawiciel mojego rządu molestował dzieci, zachowuję pełne opanowanie. Odbywam spotkania na szczycie. Obmyślam strategie na wypadek wojny ( cywilne albo państwowe, zależy od humoru bo bywam też premierem albo ministrem pracy ).

Są jeszcze pragnienia czyli to co w zasadzie mogłoby się spełnić w taki sposób, że moje wcześniejsze czy aktualne działania gdzieś tam mogą,przy odrobinie szczęścia, tam prowadzić a przynajmniej nie wykluczają. Kiedyś chciałam zbudować coś trwałego, skutecznego, dużego.A może olbrzymiego, kompleksowego, potrzebnego, gdzie będę tworzyć, rozwijać, umacniać i dawać pomoc. Chciałabym zmieniać świat w obszarach którymi mało kto się interesuje bo z kolei głównie takie interesują mnie.Nigdy nie chciałam się dostosować do świata bo wydaje mi się to nudne i głupie ( to co dziś jest tworzone, wznoszone, modne już tak na prawdę przeminęło, jest przestarzałe ). Jakbym już tu miała coś robić to zmieniać.

I mam jeszcze nadzieję. Jej spełnienie by mi wystarczyło. Do końca życia być w stanie niekoniecznie więcej ale nie mniej niż zrobić swoje 5 treningów w tygodniu. 2/3 życia się udało choć czasem się niemal czołgałam i tak powinno pozostać.Taka proza.
Z tym związane jest pragnienie zachowania fizycznego i psychicznego zdrowia do samego końca, czyli dosyć szybkiej, nagłej śmierci. Mogłabym żyć albo długo albo i krótko. To pierwsze o ile byłoby mi dane przechytrzyć coś co ja nazywam umownie swoją karmą.Mieć tzw. święty spokój.
Miło by było żyć dalej w parze bo to rozwija.Z jedną osobą bo zmian już miałam zbyt wiele jak na potrzebę doświadczania w moim programie.
brut
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2014, o 16:29

Re: Marzenia :)

Post autor: brut » 13 sie 2014, o 21:45

Gaik pisze:Chciałabym zmieniać świat w obszarach którymi mało kto się interesuje bo z kolei głównie takie interesują mnie.
Jakie to obszary ?
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Marzenia :)

Post autor: gimmeeverything » 14 sie 2014, o 23:24

mnie się marzy przegadanie całej nocy z moim bratem - tak jak to bywało za dawnych, dobrych czasów; niby błahe i (wciąż) możliwe do zrealizowania, a jednak chyba pozostanie w sferze niespełnionych.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
twoje_mojecudo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 185
Rejestracja: 12 sie 2014, o 14:18
Lokalizacja: right beside U

Re: Marzenia :)

Post autor: twoje_mojecudo » 15 sie 2014, o 02:15

Hmmm.... właśnie sobie uzmysłowiłam , że wszystkie moje marzenia mają związek z Nią, więc sprowadzam je do jednego marzenia o niezawodnym patencie dzięki któremu nigdy się mną nie znudzi :)
...zaczaruj moje serce, zostaw mnie bez tchu raz jeszcze...
Awatar użytkownika
twoje_mojecudo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 185
Rejestracja: 12 sie 2014, o 14:18
Lokalizacja: right beside U

Re: Marzenia :)

Post autor: twoje_mojecudo » 15 sie 2014, o 13:47

mkj pisze: a ja marze o tym, zeby kobieta, ktora kocham od x-lat przestala myslec, ze spora roznica wieku to cos strasznego
Życzę Ci tego :slonko:
Jestem z kobietą , która jest sporo starsza i nie zamieniłabym Jej na żadną inną ale nie wydaje mi się, żeby to akurat wiek miał z tym coś wspólnego. Albo jest się nawzajem dla siebie , albo każda różnica będzie przeszkodą .
...zaczaruj moje serce, zostaw mnie bez tchu raz jeszcze...
Awatar użytkownika
Dziefczontko
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2014, o 00:18

Re: Marzenia :)

Post autor: Dziefczontko » 15 sie 2014, o 20:06

Ja chyba na razie marzę o tym, by znaleźć grupę dziewczyn, z którymi czułabym się wolna i nieskrępowana. Nie mam szczęścia do dziewczyn - ani jako przyjaciółek, ani tym bardziej koleżanek :roll:
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Marzenia :)

Post autor: Gaik » 18 sie 2014, o 00:03

brut pisze:
Gaik pisze:Chciałabym zmieniać świat w obszarach którymi mało kto się interesuje bo z kolei głównie takie interesują mnie.
Jakie to obszary ?
Wydawało się, że je widzę ale niestety straciłam z oczu. Aktualnie wydaje mi się, że wszelkie działania do jakich jestem zdolna(predyspozycje, kwalifikacje, wartości itd., i cokolwiek z wielu ), nie są społecznie potrzebne. I dlatego jestem tu gdzie dziś jestem czyli modnie to pewnie:" depresja", a po mojemu stare,niewygodne kapcie egzystencjalnego zawieszenia.
Temat Marzenia to ćwiczenie dobre jak każde inne. Takie na weryfikację siebie samej i inspirację po to by znowu się zweryfikować i zainspirować.
Wiem gdzie ale już nie wiem co choć to było dla mnie dość długo dosyć oczywiste :)
Awatar użytkownika
Vigola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 6 maja 2013, o 23:25

Re: Marzenia :)

Post autor: Vigola » 18 sie 2014, o 02:40

Zamieszkać w Szwecji, wielbić białe noce i zostać marynarz... rką... i daleko od upałów...
Takam egoistka.
"Ja, jag vill leva, jag vill dö i Norden."!
Tak. Kocham wielokropki...
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Marzenia :)

Post autor: Mare » 18 sie 2014, o 14:08

Być latarnikiem morskim (w czasach, kiedy jeszcze latarnie morskie wymagały obsługi człowieka) - szum morza, sztormy, dużo wody, wycie wiatru i brak innych ludzi. Raj.
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marzenia :)

Post autor: Japonka » 18 sie 2014, o 16:35

a ja... nie mam marzeń :-P
mam tylko plany do realizacji: ... w bliższej i ... w dalszej przyszłości
Pozdrawiam Piękne Panie
cattiva
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 134
Rejestracja: 8 sty 2009, o 01:00

Re: Marzenia :)

Post autor: cattiva » 20 sie 2014, o 00:09

Domek nad wodą i szczęśliwe lata z ukochaną osobą :)
ODPOWIEDZ