zawstydzenie po odchudzaniu

Cafe dla wszystkich
ODPOWIEDZ
Weryfany
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2013, o 11:04

zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: Weryfany » 27 sie 2014, o 10:19

Cześć wam !
Mianowicie, schudłam około 40 kg (z czego jestem cholernie dumna) ale zostało mi troszkę skóry.... i szczerze wstydzę się rozebrać przy Kobiecie. Z powody, że to nie wygląda...
Powiedzcie mi jak wy byście podeszly do takiej partnerki co tak dużo schudła ? Czy to jest jedynie moje widzi mi się ?
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: Gaik » 27 sie 2014, o 12:50

Weryfany pisze: Powiedzcie mi jak wy byście podeszly do takiej partnerki co tak dużo schudła ? Czy to jest jedynie moje widzi mi się ?
Też bym była z niej dumna. To jest na prawdę niezły wyczyn. Porównywalny ze sportowymi bo w obu przypadkach pracuje się z ciałem.
Poza imponowaniem to ja mam tak, że jeśli już wybieram człowieka to biorę go ze wszystkim.Nawet w takim przypadku gdy nie chodzi o wielką miłość ale przelotną znajomość.Ale u mnie instynkt nie ma ze zmysłem wzroku zbyt wiele wspólnego.

Rozumiem, że dla Ciebie, z estetycznej strony, zamieniłaś jakby przysłowiową siekierkę na kijek...Na Twoim miejscu skupiłabym się raczej na dostrzeganiu plusów w wielu obszarach życia i ogólnej poprawie jego jakości.Jeżeli Ty robisz coś co jest ogólnie korzystne i dokonujesz tego sporym nakładem pracy, to ktoś kto ma jakieś wątpliwości powinien się usunąć z Twojego życia bo przeszkadza. Patrz na siebie z pozycji wygranej.Taka rada.
madzia26
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2014, o 14:01

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: madzia26 » 27 sie 2014, o 14:13

Gratuluję Ci silnej, bardzo silnej woli. Kwestia postrzegania drugiej osoby jest bardzo indywidualna, a osobę obdarzoną uczuciem widzi się przez różowe okulary, więc powinno być dobrze :)
Weryfany
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2013, o 11:04

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: Weryfany » 27 sie 2014, o 17:23

Dziękuję za gratulacje :) kiedy spotykam się z Kobietami, to w głowie i tak mam fakt ze patrzą np. Na mój brzuch, a tam no niestety troszkę do zrzucenia mi zostalo, ale małymi kroczkami do celu !!!! :)
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: natsi » 27 sie 2014, o 18:06

Ja niestety też będę mieć ten problem - muszę schudnąć coś koło 40 kg. Z przyczyn zdrowotnych. Jak na razie udało mi się zrzucić 9 kg w 2 miesiące, więc po malutku i zdrowo.
Skóry wtedy mi zostanie sporo - na udach, brzuchu i ramionach, co mnie bardzo martwi...
varicella
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 10 lut 2012, o 15:59

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: varicella » 27 sie 2014, o 20:16

Przyłączam się do gratulacji! Mega szacun. :-) Co do nieestetycznie rozciągniętej skóry - to już zadręczanie się!! Taki wyczyn przyćmi wszystko!!! :-)
(PS. Trzymam kciuki za to, byś utrzymała wagę. Może z czasem, przy odrobinie wysiłku skóra trochę się poprawi...)
Weryfany
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2013, o 11:04

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: Weryfany » 27 sie 2014, o 22:09

Dziękuję i jeszcze raz dziękuję !
Natsi dziś byłam na saunie - koleżanka mi doradzila, że warto chodzić ponieważ poprawia to jędrność skóry :) wiec zaczęłam z dniem dzisiejszym.
Duża waga nie jest przyjazna dla nikogo, i nikt mi nie wmówi, że się nie da ! Wszystko jest stanem umysłu :)
Awatar użytkownika
xnxx
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 13 lut 2014, o 17:55

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: xnxx » 4 wrz 2014, o 20:04

Szczelisz sobie operacje i bedzie git :D
Obrazek
mkj
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:43

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: mkj » 5 wrz 2014, o 01:21

natsi pisze:Ja niestety też będę mieć ten problem - muszę schudnąć coś koło 40 kg. Z przyczyn zdrowotnych. Jak na razie udało mi się zrzucić 9 kg w 2 miesiące, więc po malutku i zdrowo.
Skóry wtedy mi zostanie sporo - na udach, brzuchu i ramionach, co mnie bardzo martwi...


jak sie chudnie powoli i cwiczy cwiczy i jeszcze raz cwiczy to nie ma mowy ze jakies zwisy skorne zostana.
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: natsi » 5 wrz 2014, o 10:06

Chudnę 4, 5 kilo na miesiąc - ale to nie ma nic do rzeczy. Skóra ma to do siebie, że cudownie się nie zmniejszy do rozmiaru 38 przykładowo. Chociażby przez dużą ilość rozstępów.
Awatar użytkownika
Akumu
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2012, o 19:43
Lokalizacja: Kraków

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: Akumu » 5 wrz 2014, o 15:31

mkj pisze:
natsi pisze:Ja niestety też będę mieć ten problem - muszę schudnąć coś koło 40 kg. Z przyczyn zdrowotnych. Jak na razie udało mi się zrzucić 9 kg w 2 miesiące, więc po malutku i zdrowo.
Skóry wtedy mi zostanie sporo - na udach, brzuchu i ramionach, co mnie bardzo martwi...


jak sie chudnie powoli i cwiczy cwiczy i jeszcze raz cwiczy to nie ma mowy ze jakies zwisy skorne zostana.
wiesz, może nie od razy zwisy, ale skóra nie jest idealnie jędrna, rozstępy pozostają i rozumiem, że może to kogoś wpędzać w kompleksy. ja schudłam względnie mało, bo 12 kg, no i zaczynając odchudzanie nie ważyłam wcale bardzo dużo. traciłam maksymalnie 2 kg miesięcznie, bo starałam się osiągnąć cel ćwiczeniami, a nie dietą, ale i tak okazało się, że skóra się magicznie nie kurczy, nie ważne jak wolno się chudnie.

ale żeby nie było aż tak pesymistycznie - masaże, zdrowe jedzenie, dużo wody, zielonej herbaty i pół godzinki ruchu dziennie faktycznie czynią cuda, warto sobie wyrobić odpowiednie nawyki w pielęgnacji skóry i ciała nawet wtedy, gdy ma się szczupłą sylwetkę.


a jeżeli chodzi o kompleksy spowodowane mało jędrną skórą, to moim zdaniem nie warto się tym zadręczać. i jeżeli moja partnerka borykałaby się z takim problemem, to postawiłabym raczej na motywowanie jej - bo codzienne zabiegi pielęgnacyjne są upierdliwe.
kurczę, za zrzucenie 40 kg należy się taki szacun, że w zasadzie nie potrafię myśleć o tym jakkolwiek negatywnie.
mkj
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:43

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: mkj » 6 wrz 2014, o 01:52

Akumu pisze:
mkj pisze:
natsi pisze:Ja niestety też będę mieć ten problem - muszę schudnąć coś koło 40 kg. Z przyczyn zdrowotnych. Jak na razie udało mi się zrzucić 9 kg w 2 miesiące, więc po malutku i zdrowo.
Skóry wtedy mi zostanie sporo - na udach, brzuchu i ramionach, co mnie bardzo martwi...


jak sie chudnie powoli i cwiczy cwiczy i jeszcze raz cwiczy to nie ma mowy ze jakies zwisy skorne zostana.
wiesz, może nie od razy zwisy, ale skóra nie jest idealnie jędrna, rozstępy pozostają i rozumiem, że może to kogoś wpędzać w kompleksy. ja schudłam względnie mało, bo 12 kg, no i zaczynając odchudzanie nie ważyłam wcale bardzo dużo. traciłam maksymalnie 2 kg miesięcznie, bo starałam się osiągnąć cel ćwiczeniami, a nie dietą, ale i tak okazało się, że skóra się magicznie nie kurczy, nie ważne jak wolno się chudnie.

ale żeby nie było aż tak pesymistycznie - masaże, zdrowe jedzenie, dużo wody, zielonej herbaty i pół godzinki ruchu dziennie faktycznie czynią cuda, warto sobie wyrobić odpowiednie nawyki w pielęgnacji skóry i ciała nawet wtedy, gdy ma się szczupłą sylwetkę.


a jeżeli chodzi o kompleksy spowodowane mało jędrną skórą, to moim zdaniem nie warto się tym zadręczać. i jeżeli moja partnerka borykałaby się z takim problemem, to postawiłabym raczej na motywowanie jej - bo codzienne zabiegi pielęgnacyjne są upierdliwe.
kurczę, za zrzucenie 40 kg należy się taki szacun, że w zasadzie nie potrafię myśleć o tym jakkolwiek negatywnie.


nie mam zamiaru sie klocic. ja schudlam ok 18kg w 12 miesiecy i rowniez mam rozstepy, jednak nie mialam problemow ze skora, ale w czasie tych 12 miesiecy mialam po 7-8 godzin ruchu (moja praca wymagala chodzenia). Moze jest to wiec tylko moje odosobnione doswiadczenie.
ChBC
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2012, o 22:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: ChBC » 7 wrz 2014, o 17:15

ja się tylko dołączę do OGROMNYCH GRATULACJI - innych mądrości dopisywać nie będę :)
"Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę....ale to i tak nic nie zmieni"
saraD
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2014, o 09:51

Re: zawstydzenie po odchudzaniu

Post autor: saraD » 14 gru 2014, o 11:08

Ja też muszę schudnąć dość dużo i schudłam już 3 kilo ale chyba tylko dla tego, że na stancji nie ma mnie co kusić bo w domu :roll: :D a i gratuluję takiego samozaparcia ja jak bym miała kobietę, która umie się tak zaprzeć i brnąć do celu bo bym była z niej strasznie dumna :)
ODPOWIEDZ