o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Cafe dla wszystkich
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 18 lis 2015, o 13:24

z uwagi na to że przeżywam nieustanne rozczarowania kobietami (jestem kobietą - zapewniam), bo nie mam z nimi o czym rozmawiać, a to o czym one chcą rozmawiać mnie skrajnie nudzi, chciałam zapytać: o czym najczęściej rozmawiacie ze swoimi partnerkami w domu? tylko proszę bez koloryzowania. jakie są najczęstsze tematy, czego dotyczą? tylko jesli na co dzien rozmawiacie najczęściej o tym co na obiad, a raz na ruski rok o np. filozofii, to proszę powiedzcie prawdę, nie upiększając rzeczywistości.
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Gaik » 18 lis 2015, o 14:59

Ja ostatnio mam taka wolę wcale z nią nie rozmawiać, albo się kłócić o to, że nie widzi świata tak jak ja. Jako, że w moim związku wolność jest najwyższą wartością a zaraz za nią kroczy chyba dystans do siebie to mogę sobie gadać lub nie gadać a nawet krzyczeć lub obrażać, kiedy mi się podoba. Ale wzajemnie to już nie :D

Poza powyższym, mamy wspólne zainteresowania. Nasze rozmowy można sprowadzić do: oceny bieżących spraw społecznych i politycznych, mojej i jej sytuacji zawodowej, działań partii w której jestem a wcześniej innego hobby, którym żyłam, prób odpowiedzi na pytanie o to dlaczego mają miejsce pewne wydarzenia, działania ludzkie. Ale nie tylko z perspektywy tej paranauki XX wieku za jaką uważam psychologię a trochę bardziej socjologicznie, doszukując się jakichś abstrakcyjnych zależności oraz zależności w symbolach ezoterycznych lub kulturowych. Czasem rozważamy co jest etyczne a co nie.
Obie poznałyśmy zasady paranauki sprzed XX wieku zatem poruszamy się np. w systemie astrologicznym, w tym języku i zgadujemy, czy dane zachowanie to będzie odbicie z zakresu symbolu np. kwadratury plutona w skorpionie w I domu do saturna w IV domu w wodniku, albo, że dana sytuacja odzwierciedla to co w symbolicznym cyklu życia tarota odzwierciedla faza np. karty Cesarz lub runa Ansuz. Zgadujemy jakie ktoś ma układy w kosmogramie a potem sprawdzamy, jak jest naprawdę.
Bodźce do tych rozważań to nie tylko bieżące życiowe, medialne historie, ale i jakieś fakty historyczne, filmy podróżnicze, przyrodnicze. W sumie można się zastanawiać nawet nad tym, czy rozmnażanie ślimaka mówi coś uniwersalnego o człowieku a nie tylko o mięczakach :lol:
Generalnie dobrze się rozumiemy, ale nie we wszystkim pokrywamy. Ona lubi rozważać tez sprawy techniczne np. jak coś jest wykonane a ja nie za bardzo. Najchętniej bym wszystkie czynności materialne wykonywała czarodziejską różdżką a potem się dziwię, że nie wyszło tak skutecznie jak w wyobraźni.
Rozmowy o jedzeniu, obowiązkach i planowanie czasu to zdecydowana mniejszość komunikatów. Przez te 2 lata jakie ze sobą jesteśmy, nie mamy też za wiele rozmów o emocjach, czy jakichś spraw związkowych do wyjaśnienia, ale oczywiście coś tam się czasem zdarza i wówczas idzie to dość lekko. Nieco gorzej idą wspólne marzenia.

W swoim życiu poznawałam wiele osób, które z jakichś przyczyn były dla mnie komunikacyjnie trudne i często chodziło jak u ciebie-o zainteresowania. Moja obecna dziewczyna jest pierwszą osobą od dzieciństwa, od kilkunastu lat, z którą mogę pogadać tak jak lubię.
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 18 lis 2015, o 15:13

Gaik Ty byś mnie na pewno nie zanudziła :D
Gaik pisze:W swoim życiu poznawałam wiele osób, które z jakichś przyczyn były dla mnie komunikacyjnie trudne i często chodziło jak u ciebie-o zainteresowania.
"komunikacyjnie trudne", super określenie :wink: u mnie nie tylko chodzi o zainteresowania. ale np. o ciągły sarkazm, ironię, których w nadmiarze nie cierpię. uważam to za próbę ukrycia tego, że nie ma się nic do powiedzenia. ja chcę pogadać na poważnie, a laski: sarkazm, ironia, idiotyczne żarty. i jeszcze uważają że są błyskotliwe i zabawne. albo brak wyczucia w rozmowie, gdy np. przychodzę wściekła z pracy, a kobieta próbuje na siłę ze mnie wyciągnąć co się stało, podczas gdy ja mam ochotę milczeć i ostudzić emocje (mówię jej to oczywiście), a ona chce wtedy drążyć temat bo "wygadanie się mi ulży". mnóstwo różnych spraw się na to składa, że gada mi się lepiej z facetami, niż z kobietami. i ciekawi mnie czy to tylko ja tak mam, czy niektóre z was też.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: ImaSumak » 18 lis 2015, o 18:50

omen-nomen pisze:z uwagi na to że przeżywam nieustanne rozczarowania kobietami (jestem kobietą - zapewniam), bo nie mam z nimi o czym rozmawiać, a to o czym one chcą rozmawiać mnie skrajnie nudzi, chciałam zapytać: o czym najczęściej rozmawiacie ze swoimi partnerkami w domu? tylko proszę bez koloryzowania. jakie są najczęstsze tematy, czego dotyczą? tylko jesli na co dzien rozmawiacie najczęściej o tym co na obiad, a raz na ruski rok o np. filozofii, to proszę powiedzcie prawdę, nie upiększając rzeczywistości.
Co na obiad i czy kupiła program telewizyjny. A jak nie, to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 18 lis 2015, o 19:51

omen-nomen pisze: o czym najczęściej rozmawiacie ze swoimi partnerkami w domu?
...o moich potrzebach seksualnych :cool:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: salami » 18 lis 2015, o 20:38

ImaSumak pisze:czy kupiła program telewizyjny
A na cholerę ? Kupony promocyjne drukują na ostatniej stronie ?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: ImaSumak » 18 lis 2015, o 20:47

salami pisze:
ImaSumak pisze:czy kupiła program telewizyjny
A na cholerę ? Kupony promocyjne drukują na ostatniej stronie ?
Och Salami... To prasa, której lekturze lubię się oddawać. Opisy pod obrazkami są krótkie i treściwe, no i tyle scenariuszy na życie. Dzięki temu jest o czym rozmawiać, a związek żyje.
A którychś gazetach są kupony promocyjne?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: salami » 18 lis 2015, o 21:09

ImaSumak pisze: A w którychś gazetach są kupony promocyjne?
U nasz, w Polsce chyba nie ma, ale w amerykańskich filmach widziałam, że są. O, taki Kevin jak był sam w domu to miał.
A teraz ma chłopak poważniejsze nałogi. I kto napisał mu taki smutny scenariusz na życie, no kto ?
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 18 lis 2015, o 21:12

Ima i Salami - dziękuję za obecność na moim wątku, już zrozumiałam jakiego typu rozmowy prowadzicie z kobietami , możecie się przerzucić na inne wątki i nie zaśmiecać mojego.
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 18 lis 2015, o 21:13

tygrysica3 pisze:
omen-nomen pisze: o czym najczęściej rozmawiacie ze swoimi partnerkami w domu?
...o moich potrzebach seksualnych :cool:
:ok:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Alpha » 18 lis 2015, o 21:28

Od rana do południa o tym, jak zajebisty seks miałyśmy w nocy a od południa do wieczora o tym, jaki zajebisty seks będziemy miały w nocy. :cool: W wolnych na wdech chwilach, omawiamy kolejne fazy szczęścia i euforii w jakiej żyjemy. :cool: A żeby nam nie bylo nudno, wszystko to robimy, pijąc sobie z dziubków :P
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: ImaSumak » 18 lis 2015, o 21:31

Omen, najpierw napisałaś że:
omen-nomen pisze:proszę powiedzcie prawdę, nie upiększając rzeczywistości.
Potem odpowiedziałaś Gaik:
omen-nomen pisze:Gaik Ty byś mnie na pewno nie zanudziła :D
Natomiast w odpowiedzi na zainteresowanie Salami moją wypowiedzią (może urzekłam ją tak jak Ciebie Gaik), kazałaś nam uciekać.
To zazdrość?
Uwierz, rozmowa na temat podpisów pod kolorowymi obrazkami i o kuponach rabatowych, a tym bardziej gdzie można je znaleźć nie musi być nudna. To zależy kto rozmawia, a nie o czym. :D

I być może też rozmawiamy o seksie.
Lubię kiedy kobieta...
Carolajna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 14 paź 2015, o 19:41
Lokalizacja: okolice Olsztyna

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Carolajna » 18 lis 2015, o 21:47

Ja z moją świeżo zapoznaną gadamy o tematach par homoseksualnych, o osobach homo, które mają problemy w pracy, w szkole, w życiu. Dochodzimy do wniosków, że niszczy się im psychę, kierując ich orientację na drugi plan. Aczkolwiek dziwią nas osoby trans :) Chcemy pojechać gdzieś do większego miasta np. do Warszawy do klubu, gdy bd impreza dla kobiet :) Poróznił nas wiek :P
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: adama » 18 lis 2015, o 21:58

omen-nomen pisze:z uwagi na to że przeżywam nieustanne rozczarowania kobietami (jestem kobietą - zapewniam), bo nie mam z nimi o czym rozmawiać, a to o czym one chcą rozmawiać mnie skrajnie nudzi, chciałam zapytać: o czym najczęściej rozmawiacie ze swoimi partnerkami w domu? tylko proszę bez koloryzowania. jakie są najczęstsze tematy, czego dotyczą? tylko jesli na co dzien rozmawiacie najczęściej o tym co na obiad, a raz na ruski rok o np. filozofii, to proszę powiedzcie prawdę, nie upiększając rzeczywistości.
No cóż, pewnie jest rozdźwięk pomiędzy atrakcyjnością cielesną a intelektualną (chyba nie zależy to od płci)

Nie u każdego mózg jest głównym organem wydzielania wewnętrznego :lol:

Chyba, że zaliczymy oczy do mózgu ;)
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 18 lis 2015, o 22:12

Alpha pisze:Od rana do południa o tym, jak zajebisty seks miałyśmy w nocy a od południa do wieczora o tym, jaki zajebisty seks będziemy miały w nocy. :cool:
...a od rana do wieczora to już nie seksujecie się, ile wlezie? - czyli rozumiem, że w dzień część teoretyczna a w nocy praktyczna? :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Alpha » 18 lis 2015, o 22:15

Jakbyś przy tym była :cool: :lol: :sex:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 18 lis 2015, o 22:25

... :lol: - jakbym była, to przerwy byłyby na papierosa, a nie na 12-to godzinne rozmowy :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: Alfa_Omega » 18 lis 2015, o 22:29

hahahaha ale paliłabyś na balkonie :D
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 18 lis 2015, o 22:50

Alfa_Omega pisze:hahahaha ale paliłabyś na balkonie :D
...czyżby Alpha, zsyłała Cię na balkon "w wolnych na wdech chwilach"?..no popatrz jaki Złośliwiec - zero wyrozumiałości i pół doby bez seksu...i tylko gadać, gadać i gadać :cool: :lol: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: gimmeeverything » 18 lis 2015, o 22:51

intelektualno-ambitne dialogi krążą zazwyczaj wokół dupy Maryny, natomiast czynności typu jedzenie, sprzątanie, zakupy, seks preferujemy zdecydowanie w postaci niewerbalnej :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: babette_h » 18 lis 2015, o 22:54

salami pisze:
ImaSumak pisze: A w którychś gazetach są kupony promocyjne?
U nasz, w Polsce chyba nie ma, ale w amerykańskich filmach widziałam, że są. O, taki Kevin jak był sam w domu to miał.
A teraz ma chłopak poważniejsze nałogi. I kto napisał mu taki smutny scenariusz na życie, no kto ?
Ale u nas te znizkowe tez mozna znalezc. Tyle ze pewnie bardziej w "czasopismach dla kobiet", a nie uniseksowych programach tv.
My duzo mowimy o tym jaki byl dzien.
Jaki byl seks mowic, to trochę strata czasu 8)
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
omen-nomen
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 maja 2013, o 20:01

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: omen-nomen » 18 lis 2015, o 23:02

gimmeeverything pisze:intelektualno-ambitne dialogi krążą zazwyczaj wokół dupy Maryny, natomiast czynności typu jedzenie, sprzątanie, zakupy, seks preferujemy zdecydowanie w postaci niewerbalnej :D
ładnie napisane, krótko i na temat :D bo o czym i jak baby klepią to ja już widzę w tym wątku. o niczym, bez ładu i składu, nie na temat, nakręcając jedna drugą i ciągnąć każda w swoim kierunku. co ciekawe, kobieta o innym spojrzeniu na świat i same rozmowy, nazywana jest "chłopcem", "facetem", "babofacetem". od siebie powiem że seks z kobietami lubię, ale gadać z nimi nie lubię :roll: chyba że ktoś pokroju Gaik by mi pasował :wink:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 18 lis 2015, o 23:06

gimmeeverything pisze: wokół dupy Maryny
... :> Gimcio, tylko nie Maryny :nonono: - źle mi się to kojarzy :cool: :wink:
babette_h pisze: Jaki byl seks mowic, to trochę strata czasu 8)
...a czy rozmowa o potrzebach seksualnych, to też strata czasu? :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: ImaSumak » 18 lis 2015, o 23:12

omen-nomen pisze:
gimmeeverything pisze:od siebie powiem że seks z kobietami lubię, ale gadać z nimi nie lubię :roll: chyba że ktoś pokroju Gaik by mi pasował :wink:
Czyli co, podczas seksu gadałybyście o Kancie? Bo ja nigdy. Zdecydowanie wolę Platona.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: ImaSumak » 18 lis 2015, o 23:13

Oczywiście źle wkleiłam, to cytat z Omen, nie Gim.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: babette_h » 18 lis 2015, o 23:14

tygrysica3 pisze:
gimmeeverything pisze: wokół dupy Maryny
... :> Gimcio, tylko nie Maryny :nonono: - źle mi się to kojarzy :cool: :wink:
babette_h pisze: Jaki byl seks mowic, to trochę strata czasu 8)
...a czy rozmowa o potrzebach seksualnych, to też strata czasu? :wink:
Potrzeby są zaspokajane, na co potrzeba nieco czasu.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 18 lis 2015, o 23:23

babette_h pisze: Potrzeby są zaspokajane, na co potrzeba nieco czasu.
...poczułam się w tym momencie tak, jakbym niechcąco weszła z butami w Twoje życie intymne - a moje pytanie nie tak było ukierunkowane :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: gimmeeverything » 18 lis 2015, o 23:25

tygrysica3 pisze: ... :> Gimcio, tylko nie Maryny :nonono: - źle mi się to kojarzy :cool: :wink:
no to dziękuj losowi, że nie jesteś moją dziewczyną - bo ewidentnie nie miałybyśmy o czym gadać :lol:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: tygrysica3 » 18 lis 2015, o 23:35

gimmeeverything pisze: no to dziękuj losowi, że nie jesteś moją dziewczyną - bo ewidentnie nie miałybyśmy o czym gadać :lol:
... :lol: - gdybym była Twoją dziewczyną, to rozmawiałabym o Gim-dupce...nie w głowie by mi była jakaś rozwiązła Maryna :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: o czym rozmawiacie najczęściej z partnerkami?

Post autor: ImaSumak » 18 lis 2015, o 23:58

adama pisze:No cóż, pewnie jest rozdźwięk pomiędzy atrakcyjnością cielesną a intelektualną (chyba nie zależy to od płci)

Nie u każdego mózg jest głównym organem wydzielania wewnętrznego :lol:

Chyba, że zaliczymy oczy do mózgu ;)
Oczy są ponoć zwierciadłem duszy. W zależności zaś od okresów literackich i twórczych, dziejowych myśli męskich, kobieta sama w sobie, a co za tym idzie (w dużym uproszczeniu) jej dusza, była mniej lub bardziej rozpasana seksualnie. Nigdy natomiast nie słyszałam, by była gadatliwa.
Dlatego wychodzę z założenia, że gazeta z programem telewizyjnym wystarczy. No chyba że chodzi o seks. To wtedy trzeba się przygotować do debaty.

A prasa kobieca, to co to za kobieca, skoro jej redaktorami naczelnymi są faceci. Nie słyszałam, żeby redaktorem naczelnym Payboya była gdzieś na świecie kobieta.
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ