Co na drugiej randce ?

Cafe dla wszystkich
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: justsomebody10 » 26 lut 2017, o 09:35

ImaSumak pisze: Just, z doświadczenia wiem, że nie ma co zawracać sobie głowy orientacją. Zastanów się nad tym co chcesz osiągnąć: jeśli masz zamiar z kimś iść do łóżka, to wtedy nie szukamy dziury w całym i nie analizujemy szału.
Ale nie rzucamy się też na każdego, zwłaszcza jeśli to heteryczka. Szczególnie jeśli dla mnie w ogóle nieciekawa heteryczka. Nie chciałabym też sobie spalić jednego z nielicznych miejsc w moim mieście, do którego chodzę z przyjemnością i które zapewnia mi odrobinę oderwania od rzeczywistości :wink: A tak na poważnie, to obecnie to dla mnie czysta teoria. Nie widzę się już w ogóle w tej sferze życia, o czym pisałam w innym wątku. Inna sprawa, że nie zawsze da się zapomnieć, jeśli z każdej strony jest się bombardowanym atmosferą związków, randek, romansów, itp.

Pamiętaj: na bezrybiu i rak ryba. :)
Po pierwsze, rak też musi chcieć :wink: Po drugie, takie myślenie doprowadziło mnie w młodości do bezsensownych fizycznych kontaktów z płcią przeciwną, chociaż owi osobnicy wcale mnie nie interesowali (pomijam krótką fascynację z 1 klasy liceum, ale to było zupełnie coś innego).
Powiedz jej, że w bibliotece Bodlejańskiej bibliotekarki muszą mieć papiery na wózki widłowe i zapytaj czy u Was w bibliotece też tak jest. :)
W naszej bibliotece mistrzostwem świata byłoby wepchnięcie wózka widłowego między 2 regały :wink: Niskie zaawansowanie technologiczne i brak miejsca sprawiają, że w użyciu są zwykłe drabinki. Kiedy chcesz sięgnąć po literaturę "z wyższej półki" (niekoniecznie pod względem treści), rozkładasz drabinę i się wspinasz :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: ImaSumak » 26 lut 2017, o 17:57

justsomebody10 pisze:
ImaSumak pisze: Just, z doświadczenia wiem, że nie ma co zawracać sobie głowy orientacją. Zastanów się nad tym co chcesz osiągnąć: jeśli masz zamiar z kimś iść do łóżka, to wtedy nie szukamy dziury w całym i nie analizujemy szału.
Ale nie rzucamy się też na każdego, zwłaszcza jeśli to heteryczka. Szczególnie jeśli dla mnie w ogóle nieciekawa heteryczka. Nie chciałabym też sobie spalić jednego z nielicznych miejsc w moim mieście, do którego chodzę z przyjemnością i które zapewnia mi odrobinę oderwania od rzeczywistości :wink: A tak na poważnie, to obecnie to dla mnie czysta teoria. Nie widzę się już w ogóle w tej sferze życia, o czym pisałam w innym wątku. Inna sprawa, że nie zawsze da się zapomnieć, jeśli z każdej strony jest się bombardowanym atmosferą związków, randek, romansów, itp.

Pamiętaj: na bezrybiu i rak ryba. :)
Po pierwsze, rak też musi chcieć :wink: Po drugie, takie myślenie doprowadziło mnie w młodości do bezsensownych fizycznych kontaktów z płcią przeciwną, chociaż owi osobnicy wcale mnie nie interesowali (pomijam krótką fascynację z 1 klasy liceum, ale to było zupełnie coś innego).
Powiedz jej, że w bibliotece Bodlejańskiej bibliotekarki muszą mieć papiery na wózki widłowe i zapytaj czy u Was w bibliotece też tak jest. :)
W naszej bibliotece mistrzostwem świata byłoby wepchnięcie wózka widłowego między 2 regały :wink: Niskie zaawansowanie technologiczne i brak miejsca sprawiają, że w użyciu są zwykłe drabinki. Kiedy chcesz sięgnąć po literaturę "z wyższej półki" (niekoniecznie pod względem treści), rozkładasz drabinę i się wspinasz :wink:
Brzmi seksownie, zwłaszcza z poziomu dołu. Kobiety zawsze należy puszczać przodem, zwłaszcza gdy się lubi tyłeczki. :)
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: dobranocka14 » 26 lut 2017, o 22:05

ImaSumak pisze:
justsomebody10 pisze: W naszej bibliotece mistrzostwem świata byłoby wepchnięcie wózka widłowego między 2 regały :wink: Niskie zaawansowanie technologiczne i brak miejsca sprawiają, że w użyciu są zwykłe drabinki. Kiedy chcesz sięgnąć po literaturę "z wyższej półki" (niekoniecznie pod względem treści), rozkładasz drabinę i się wspinasz :wink:
Brzmi seksownie, zwłaszcza z poziomu dołu. Kobiety zawsze należy puszczać przodem, zwłaszcza gdy się lubi tyłeczki. :)
Just, może powinnaś pomyśleć o zatrudnieniu się w owej bibliotece?
Skoro ustawiają się kolejki po co bardziej poczytną powieść ... :)
I za parę chwil przeczytamy, żeby się nie poddawać tylko walczyć o siebie ;)
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: ola39 » 26 lut 2017, o 22:18

Teraz się zrobiło trochę nie w temacie :
Na drugiej randce można tez dostać kosza...

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: justsomebody10 » 27 lut 2017, o 11:16

ola39 pisze:Teraz się zrobiło trochę nie w temacie :
Być może formuła tematu się wyczerpała :wink: Bo cóż można robić na drugiej randce? Zapewne to samo, co na każdej innej :wink: a wątek sam się jakoś pojawił, ale to chyba normalne na tym forum :P
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: justsomebody10 » 27 lut 2017, o 11:23

ImaSumak pisze: Brzmi seksownie, zwłaszcza z poziomu dołu. Kobiety zawsze należy puszczać przodem, zwłaszcza gdy się lubi tyłeczki. :)
Spodziewałam się tej reakcji :D Mnie się już nic nie chce, nawet obserwować.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: justsomebody10 » 27 lut 2017, o 11:26

dobranocka14 pisze: Just, może powinnaś pomyśleć o zatrudnieniu się w owej bibliotece?
Skoro ustawiają się kolejki po co bardziej poczytną powieść ... :)
I za parę chwil przeczytamy, żeby się nie poddawać tylko walczyć o siebie ;)
Niestety, zatrudnienie nie jest realne :wink: Lubię poczytać optymistyczne teksty, zwłaszcza jak trafiają jak kulą w płot. Ja na podorędziu też mam kilka rad dla innych :wink:
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: jasandra » 27 lut 2017, o 11:38

Ja tam nie wiem, nie chodzę na randki, jak to się robi? I czy to nie jest tak, że spotkanie definiuje się jako randkę gdy pojawią się na nim elementy romantyczne - a tak to mogę pójść, dobrze się bawić i ani przez chwilę nie być zainteresowana romantycznie drugą osobą?
Chyba, że idę z partnerem/partnerką, to wtedy przynajmniej wiem, że randka. Wbrew temu, ci pisze Ola.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: dobranocka14 » 27 lut 2017, o 12:57

justsomebody10 pisze:
dobranocka14 pisze: Just, może powinnaś pomyśleć o zatrudnieniu się w owej bibliotece?
Skoro ustawiają się kolejki po co bardziej poczytną powieść ... :)
I za parę chwil przeczytamy, żeby się nie poddawać tylko walczyć o siebie ;)
Niestety, zatrudnienie nie jest realne :wink:
Wolontariat? ;)
lubię poczytać optymistyczne teksty, zwłaszcza jak trafiają jak kulą w płot. Ja na podorędziu też mam kilka rad dla innych :wink:
Ha, bo innym to się fajnie radzi.
Ja tak bardziej żartem :)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: Altena_Q » 27 lut 2017, o 13:21

Moja mama od kiedy się dowiedziała o mojej orientacji, nazywała randką każde moje spotkane z jakąś koleżanką. Można i tak.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Davina
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2017, o 12:29

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: Davina » 28 lut 2017, o 12:37

Na drugiej randce warto jest zrobić coś, co zbuduje fajną chemię między Wami. Na przykład polecam wyjście na karting. Na pewno będzie to coś fajnego jeżeli będziecie mogli ze sobą zdrowo pokonkurować. Są też gokarty dwuosobowe i to również jest dobra opcja. Nie wiem skąd jesteście, ale bardzo fajny tor do takiej jazdy jest na stadionie narodowym. Prowadzi go firma "Kartingowy Narodowy" i jest tam super :) Fajne miejsce na randkę. Trzymam kciuki :wink:
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: ola39 » 7 mar 2017, o 19:30

Davina pisze:Na drugiej randce warto jest zrobić coś, co zbuduje fajną chemię między Wami. Na przykład polecam wyjście na karting. Na pewno będzie to coś fajnego jeżeli będziecie mogli ze sobą zdrowo pokonkurować. Są też gokarty dwuosobowe i to również jest dobra opcja. Nie wiem skąd jesteście, ale bardzo fajny tor do takiej jazdy jest na stadionie narodowym. Prowadzi go firma "Kartingowy Narodowy" i jest tam super :) Fajne miejsce na randkę. Trzymam kciuki :wink:
Swietny pomysł !
Możesz podac wiecej szczegółów ?

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Anna45TL
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 10 gru 2016, o 11:09

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: Anna45TL » 7 mar 2017, o 19:53

obcy40 pisze::oops: Powtórzyć tylko z fantazją i bez kolacji :P
Dlaczego bez kolqcji? :O
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: ola39 » 7 mar 2017, o 20:05

Anna45TL pisze:
obcy40 pisze::oops: Powtórzyć tylko z fantazją i bez kolacji :P
Dlaczego bez kolqcji? :O
Bez kolacji bo na torze kartingowym kolacja mogla by po prostu wypaść.
Ot i tajemnica.

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Starszaczek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 288
Rejestracja: 8 sty 2017, o 18:10

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: Starszaczek » 11 mar 2017, o 18:28

ImaSumak pisze:Proponuję zapoznać się z definicją randki.
W związku z nieznajomością słowa, część facetów po ślubie, na mieście pokazuje się już tylko z kolegami i z kochankami. Żona zajmuje zaszczytne miejsce w domu zajmując się dziećmi oraz służeniem mężowi, za co od czasu do czasu zostaje przeleciana.

Zawsze chodziłam ze swoją dziewczyną na randki i to bez różnicy czy byłyśmy ze sobą rok czy 16 lat razem. Oczywiście temat ten będę kontynuować nadal, bo nie ma to jak wybrać się na fajną randkę z kimś, kogo się kocha.
Natomiast znalezienie kogoś do przelecenia to nie problem. Wystarczy wyjść z domu.
O mater deter nie o to chodziba chodzi??? Trzeba zeby byla ta chemia!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
geek_girl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 8 lut 2017, o 10:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Co na drugiej randce ?

Post autor: geek_girl » 22 maja 2017, o 22:14

ImaSumak pisze:Kobiety zawsze należy puszczać przodem, zwłaszcza gdy się lubi tyłeczki. :)
O tak, tak! Podpisuję się pod tym obiema rękami :cool:
ODPOWIEDZ