Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Cafe dla wszystkich
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 12 mar 2017, o 23:22

Siema , mam pytanie do was . Ponieważ potrzebuje takiej wiedzy do jednej z moich pasji ( zachowam to w tajemnicy i to nie jest niszczenie ludzi , ale potrzebuje takich takich rad i ogólnie rozmowy na ten temat )
Jak myślicie , co najbardziej może zaboleć przeciwnika płci męskiej ? Kiedy są potyczki słowne i On np pierwsze co robi to uderza w moją kobiecość tekstami w stylu : jesteś płaska , możesz mi ** No dobra nie będę pisała tutaj takich tekstówq bo mogą co nie które Panie tutaj zniesmaczyć i w ogóle nie chcę pisać niekulturalnie . Ale pewnie domyślacie się o jakie wjazdy na kobiecość mi chodzi . To w jaki sposób waszym zdaniem , można tak uderzyć w mężczyznę żeby On się zatkał na ten temat , gdzie uderzać ? Tzn Wiem że najlepiej jest podeptać po męskiej dumie , ale w taki sposób żeby On już z Niej już nie znalazł żadnej energii , aby móc mnie zniszczyć , żeby go zatkać . Ogólnie Wiem że jak niektórym uderzyć się w męską dumę to albo się zaczyna szarpać jak mucha w pajęczynie i rzucać teksty na bardzo niskim poziomie , którym będzie przyklaskiwała męska publika która też będzie czuła się urażona tym faktem kiedy jemu pojadę . Albo będzie udawał że wcale z Nim nie wygrałam i robić sobie śmieszki z tego że to wcale nie było mocne i że nie mogło wcale takie być bo jestem kobietą .
Jak myślicie jak uderzyć w samo sedno i zniszczyć osobnika płci męskiej ?
Anna45TL
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 10 gru 2016, o 11:09

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: Anna45TL » 12 mar 2017, o 23:25

Facet takie teksty puszcza Ci:
a) kiedy jesteś z nim sam na sam
b) kiedy otacza was grono lub przynajmnie jeden osobnik płci męskiej
c) kiedy jest to mieszane towarzystwo?
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 13 mar 2017, o 01:06

Anna45TL pisze:Facet takie teksty puszcza Ci:
a) kiedy jesteś z nim sam na sam
b) kiedy otacza was grono lub przynajmnie jeden osobnik płci męskiej
c) kiedy jest to mieszane towarzystwo?

No mnie więcej , uznam że zrozumiałaś moje pytanie . Więc powiem tak , tak Wiem w jakich sytuacjach facet puszcza takie teksty i wiem że w takiej sytuacji w jakiej chce się znaleźć żeby puszczał takie teksty .
I teraz się Cb pytam . Jak uderzyć żeby go złamać ? Zatkać ? Po prostu żeby już nie miał szans odpowiedzieć ?
Anna45TL
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 10 gru 2016, o 11:09

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: Anna45TL » 13 mar 2017, o 01:23

W pracy miałam podobną sytuację,próbowałam różnych metod,żadne subtelne, grzeczne i uprzejme nie przynosiły efektu.Okazało się,że najskuteczniejszą metodą było powiedzieć gościom ,że ich żarty bawią jedynie ich, a dziewczyny z tych cienkich tekstów śmieją się by nie wyjść na gburowate zołzy, do dziewczyn powiedziałam by wreszcie przestały chować głowę w piasek i nie pozwalały się tak traktować.Buca nie zgnoisz,nawet się nie wysilaj.Do walki z takim osłem wykorzystaj swój intelekt.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: takeyoudowntown » 13 mar 2017, o 08:31

Więcej asertywności i stawiania granic od początku. Kobiety mające takie problemy, nie mają aż tyle siły, aby zawalczyć o swoją godność, dlatego mężczyźni myślą, że im wszystko wolno. Są też oczywiście tacy, którym nie trzeba nic mówić, bo szanują kobiety, ale cała reszta ma problem ze sobą i z relacjami.
Nie wolno im pozwolić od samego początku, trzeba być silną, a nie działać dopiero wtedy, kiedy on rzucił już 5 takich tekstów, czuje się panem sytuacji i nic nie zrobisz, bo jeszcze ma poklask głupich kolegów i słabych koleżanek.

Nie jestem też za tym, aby bronić się jego bronią, czyli też wyzwiskami i ripostami na poziomie dzieci z piaskownicy, bo siła o której piszę to szczera emanacja prawdziwego charakteru i osobowości kobiety, a nie teksty przeczytane w internecie.
Działam tak od lat z mężczyznami i nigdy nie miałam takich kłopotów, no ale oni czują i widzą, że do mnie nie podskoczą, od początku znajomości.
Be someone who makes you happy
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 13 mar 2017, o 11:36

takeyoudowntown pisze:Więcej asertywności i stawiania granic od początku. Kobiety mające takie problemy, nie mają aż tyle siły, aby zawalczyć o swoją godność, dlatego mężczyźni myślą, że im wszystko wolno. Są też oczywiście tacy, którym nie trzeba nic mówić, bo szanują kobiety, ale cała reszta ma problem ze sobą i z relacjami.
Nie wolno im pozwolić od samego początku, trzeba być silną, a nie działać dopiero wtedy, kiedy on rzucił już 5 takich tekstów, czuje się panem sytuacji i nic nie zrobisz, bo jeszcze ma poklask głupich kolegów i słabych koleżanek.

Nie jestem też za tym, aby bronić się jego bronią, czyli też wyzwiskami i ripostami na poziomie dzieci z piaskownicy, bo siła o której piszę to szczera emanacja prawdziwego charakteru i osobowości kobiety, a nie teksty przeczytane w internecie.
Działam tak od lat z mężczyznami i nigdy nie miałam takich kłopotów, no ale oni czują i widzą, że do mnie nie podskoczą, od początku znajomości.
A co jeżeli ja mam taki charakter , uznamy że jestem jak uparte dziecko i chcę tak poniżyć typów żeby ich duma aż pękła i się roztrzaskała ?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: ImaSumak » 13 mar 2017, o 21:16

W Polsce dwa najbardziej poniżające wyzwiska u facetów niskich lotów i prawdziwych Polaków to nazwanie kogoś pedałem albo Żydem. Sądząc po Twoich tekstach w takim środowisku się obracasz. Możesz więc powiedzieć z całkowitym spokojem i opanowaniem, po jakimś obraźliwym tekście pod Twoim adresem, że skoro tak mówi i sądzi o kobietach oraz tak je traktuje, to znaczy że jest pedałem lub Żydem. W końcu prawdziwy Polak dba o o polskie kobiety, nie to co te pedały muzułmańskie. I zrób to w obecności Waszych kolegów, mówiąc spokojnie i wyraźnie by wszyscy słyszeli. Bez żadnej złości, bo żaden pedał ani Żyd nie może Cię obrazić ani sprowokować.

Kiedy zaś dorośniesz i zmądrzejesz, nie będziesz miała takich dylematów, bo nie będziesz się zadawała z takimi ludźmi. Wdawanie się w potyczki słowne z idiotami i chamami jest bez sensu. Nie należy równać do dołu. Należy być ponad. Faceci nieszanujący i nienawidzący kobiet to najczęściej impotenci z problemami psychicznymi. Czy warto takim poświęcać czas i uwagę?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Andro
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 13 maja 2009, o 02:00

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: Andro » 14 mar 2017, o 00:06

Jak facet ma wspomaganie z ciemnej strony, a Ty masz niską wibrację i kiepską świadomość spraw duchowo-energetycznych oraz samej siebie, to nic nie podziałasz, bo po nim każdy tekst spłynie jak po kaczce. Jeśli ma wspomaganie symbionta, to Ty oberwiesz najbardziej, bo rolą symbiontów (podczepień demonicznych) jest wkurzać, zahaczać otoczenie i zasysać negatywne emocje oburzenia, wkurzenia, obrazy, lęku itp. Ucz się podnosić swoje wibracje, oczyszczaj się duchowo i fizycznie, to wtedy nie będziesz musiała prowadzić takich poniżających gierek z tego typu mężczyznami, bo ich zwyczajnie NIE BĘDZIE w Twojej przestrzeni. Albo będzie ich mniej. Jak będziesz kopać się z koniem (wszechświatem), to wszechświat Ci odda i to kilka razy mocniej.
Ale domyślam się, że moja odpowiedź Cię nie usatysfacjonuje, bo nawołuje do rozwoju i pracy nad sobą (haha).
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: Ella_Bronia » 14 mar 2017, o 22:41

Powiedzj mu , ze ma malego.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 15 mar 2017, o 00:45

Ella_Bronia pisze:Powiedzj mu , ze ma malego.

Słabe , ale szanuje że Ty jako jedyna zrozumiałaś moją intencje .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 15 mar 2017, o 00:50

ImaSumak pisze:W Polsce dwa najbardziej poniżające wyzwiska u facetów niskich lotów i prawdziwych Polaków to nazwanie kogoś pedałem albo Żydem. Sądząc po Twoich tekstach w takim środowisku się obracasz. Możesz więc powiedzieć z całkowitym spokojem i opanowaniem, po jakimś obraźliwym tekście pod Twoim adresem, że skoro tak mówi i sądzi o kobietach oraz tak je traktuje, to znaczy że jest pedałem lub Żydem. W końcu prawdziwy Polak dba o o polskie kobiety, nie to co te pedały muzułmańskie. I zrób to w obecności Waszych kolegów, mówiąc spokojnie i wyraźnie by wszyscy słyszeli. Bez żadnej złości, bo żaden pedał ani Żyd nie może Cię obrazić ani sprowokować.

Kiedy zaś dorośniesz i zmądrzejesz, nie będziesz miała takich dylematów, bo nie będziesz się zadawała z takimi ludźmi. Wdawanie się w potyczki słowne z idiotami i chamami jest bez sensu. Nie należy równać do dołu. Należy być ponad. Faceci nieszanujący i nienawidzący kobiet to najczęściej impotenci z problemami psychicznymi. Czy warto takim poświęcać czas i uwagę?

Źle , bo zadałam pytanie jak pojechać po facecie a nie po mnie . Nie potrzebuję Twoich tłumaczeń na temat moralności , nie potrzebuję Twoich wielkich mądrości na temat jak mam się zachowywać , co mam myśleć i jak postępować .
Moje pytanie nadal brzmi : Jak pojechać po facecie tak żeby się zamknął .. A zresztą możesz sobie jeszcze raz przeczytać moje pytanie i jak nie zrozumiesz to proszę Cię nie pisz mi tutaj .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 15 mar 2017, o 00:52

Andro pisze:Jak facet ma wspomaganie z ciemnej strony, a Ty masz niską wibrację i kiepską świadomość spraw duchowo-energetycznych oraz samej siebie, to nic nie podziałasz, bo po nim każdy tekst spłynie jak po kaczce. Jeśli ma wspomaganie symbionta, to Ty oberwiesz najbardziej, bo rolą symbiontów (podczepień demonicznych) jest wkurzać, zahaczać otoczenie i zasysać negatywne emocje oburzenia, wkurzenia, obrazy, lęku itp. Ucz się podnosić swoje wibracje, oczyszczaj się duchowo i fizycznie, to wtedy nie będziesz musiała prowadzić takich poniżających gierek z tego typu mężczyznami, bo ich zwyczajnie NIE BĘDZIE w Twojej przestrzeni. Albo będzie ich mniej. Jak będziesz kopać się z koniem (wszechświatem), to wszechświat Ci odda i to kilka razy mocniej.
Ale domyślam się, że moja odpowiedź Cię nie usatysfacjonuje, bo nawołuje do rozwoju i pracy nad sobą (haha).


Też źle , bo ja właśnie chcę prowadzić takie gierki . A co do niskich wibracji , wiem że mam niską , świadomość trochę wyższą ale to nie ten temat .
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: ImaSumak » 15 mar 2017, o 00:58

eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze:W Polsce dwa najbardziej poniżające wyzwiska u facetów niskich lotów i prawdziwych Polaków to nazwanie kogoś pedałem albo Żydem. Sądząc po Twoich tekstach w takim środowisku się obracasz. Możesz więc powiedzieć z całkowitym spokojem i opanowaniem, po jakimś obraźliwym tekście pod Twoim adresem, że skoro tak mówi i sądzi o kobietach oraz tak je traktuje, to znaczy że jest pedałem lub Żydem. W końcu prawdziwy Polak dba o o polskie kobiety, nie to co te pedały muzułmańskie. I zrób to w obecności Waszych kolegów, mówiąc spokojnie i wyraźnie by wszyscy słyszeli. Bez żadnej złości, bo żaden pedał ani Żyd nie może Cię obrazić ani sprowokować.

Kiedy zaś dorośniesz i zmądrzejesz, nie będziesz miała takich dylematów, bo nie będziesz się zadawała z takimi ludźmi. Wdawanie się w potyczki słowne z idiotami i chamami jest bez sensu. Nie należy równać do dołu. Należy być ponad. Faceci nieszanujący i nienawidzący kobiet to najczęściej impotenci z problemami psychicznymi. Czy warto takim poświęcać czas i uwagę?

Źle , bo zadałam pytanie jak pojechać po facecie a nie po mnie . Nie potrzebuję Twoich tłumaczeń na temat moralności , nie potrzebuję Twoich wielkich mądrości na temat jak mam się zachowywać , co mam myśleć i jak postępować .
Moje pytanie nadal brzmi : Jak pojechać po facecie tak żeby się zamknął .. A zresztą możesz sobie jeszcze raz przeczytać moje pytanie i jak nie zrozumiesz to proszę Cię nie pisz mi tutaj .
Przeczytaj więc ze zrozumieniem co napisałam. Odpowiedź dostałaś, tylko zbytnio osobiście Cię dotknęła. :)
Lubię kiedy kobieta...
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 15 mar 2017, o 15:56

ImaSumak pisze:
eminem98xd pisze:
ImaSumak pisze:W Polsce dwa najbardziej poniżające wyzwiska u facetów niskich lotów i prawdziwych Polaków to nazwanie kogoś pedałem albo Żydem. Sądząc po Twoich tekstach w takim środowisku się obracasz. Możesz więc powiedzieć z całkowitym spokojem i opanowaniem, po jakimś obraźliwym tekście pod Twoim adresem, że skoro tak mówi i sądzi o kobietach oraz tak je traktuje, to znaczy że jest pedałem lub Żydem. W końcu prawdziwy Polak dba o o polskie kobiety, nie to co te pedały muzułmańskie. I zrób to w obecności Waszych kolegów, mówiąc spokojnie i wyraźnie by wszyscy słyszeli. Bez żadnej złości, bo żaden pedał ani Żyd nie może Cię obrazić ani sprowokować.

Kiedy zaś dorośniesz i zmądrzejesz, nie będziesz miała takich dylematów, bo nie będziesz się zadawała z takimi ludźmi. Wdawanie się w potyczki słowne z idiotami i chamami jest bez sensu. Nie należy równać do dołu. Należy być ponad. Faceci nieszanujący i nienawidzący kobiet to najczęściej impotenci z problemami psychicznymi. Czy warto takim poświęcać czas i uwagę?

Źle , bo zadałam pytanie jak pojechać po facecie a nie po mnie . Nie potrzebuję Twoich tłumaczeń na temat moralności , nie potrzebuję Twoich wielkich mądrości na temat jak mam się zachowywać , co mam myśleć i jak postępować .
Moje pytanie nadal brzmi : Jak pojechać po facecie tak żeby się zamknął .. A zresztą możesz sobie jeszcze raz przeczytać moje pytanie i jak nie zrozumiesz to proszę Cię nie pisz mi tutaj .
Przeczytaj więc ze zrozumieniem co napisałam. Odpowiedź dostałaś, tylko zbytnio osobiście Cię dotknęła. :)[/q

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Twoja odpowiedź to nie odpowiedź na moje pytanie , a raczej jest to atak . Zaprzeczenie mojego pytania , które zadałam .
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: Altena_Q » 15 mar 2017, o 22:15

Niektórych facetów kręci to, jak obieta po nich jedzie. Jesli to taki typ, to nic nie wskórasz. Im bardziej będziesz się denerwować i wymyslać obelgi, tym bardziej będzie się cieszył.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: Lexus-1980 » 15 mar 2017, o 23:12

Ignorować ten gatunek :ksiazka:
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: Alpha » 16 mar 2017, o 00:38

Czy chodzi ci o teksty typu: " jesteś lachociągiem miękkim chu****m robionym"? :sing:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: dobranocka14 » 16 mar 2017, o 10:07

Lexus-1980 pisze:Ignorować ten gatunek :ksiazka:
Sądząc po wpisach eminem - nie chce bo trzeba być twardziochem nie mięciochem.
Musi podnieść rękawicę i strzelać do durnowatych chłopaczków durnowatymi tekstami tylko amunicji brakuje. Podpowiedzi albo za słabe albo nie rozumie co się do niej pisze.

Ale - co komu imponuje ...
franklinM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 15 lut 2017, o 14:33

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: franklinM » 16 mar 2017, o 13:12

Powiedz mu wprost. "Szanuj mnie bo penisa łatwo zastąpić" :D . A tak na serio to postaraj sie być pewna siebie, nie jąkaj tylko mów pewnie spokojnie i jak koleżanka wyżej napisała użyj intelektu. Faceci to tak naprawde słaba płeć i gdy kobieta jest silna i ma swoje zdanie to inaczej na nią spojrzy.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: ImaSumak » 17 mar 2017, o 23:25

eminem98xd pisze:A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Również między wierszami oraz wspak. Stąd rozumiem o co Ci chodzi, kiedy piszesz np. o Armii Andersena albo moście nad kanałem La Manche.
eminem98xd pisze:Twoja odpowiedź to nie odpowiedź na moje pytanie , a raczej jest to atak . Zaprzeczenie mojego pytania , które zadałam .
Atak na kogo?
Czym jest zaprzeczenie?
Nazwanie Twojego kolegi (który Cię przezywa i poniża, tylko dlatego że jesteś kobietą) pedałem lub Żydem uważasz za przegięcie? Jak widać trudno jest być kobietą w środowisku prawdziwych Polaków. To tamten zakompleksiony szczyl robi Ci krzywdę. Nie ja. No ale tutaj wracamy do umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Zbyt dużo w Tobie złości. Za mało logicznego myślenia.
Lubię kiedy kobieta...
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 19 mar 2017, o 06:35

ImaSumak pisze:
eminem98xd pisze:A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Również między wierszami oraz wspak. Stąd rozumiem o co Ci chodzi, kiedy piszesz np. o Armii Andersena albo moście nad kanałem La Manche.
eminem98xd pisze:Twoja odpowiedź to nie odpowiedź na moje pytanie , a raczej jest to atak . Zaprzeczenie mojego pytania , które zadałam .
Atak na kogo?
Czym jest zaprzeczenie?
Nazwanie Twojego kolegi (który Cię przezywa i poniża, tylko dlatego że jesteś kobietą) pedałem lub Żydem uważasz za przegięcie? Jak widać trudno jest być kobietą w środowisku prawdziwych Polaków. To tamten zakompleksiony szczyl robi Ci krzywdę. Nie ja. No ale tutaj wracamy do umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Zbyt dużo w Tobie złości. Za mało logicznego myślenia.

Kobieto :shock: Proszę Cię przestań .
Umiejętność czytania pomiędzy wierszami oraz na wspak ( teraz mój tekst wymaga tego by czytać do przodu a nie na wspak ) wymaga również wyczucia , bo teraz napisałam w prostych słowach o co mi chodzi .
Atakujesz mnie za moje poglądy , za odmienne zdanie i za parę pomyłek ( to jest te twoje czytanie i chyba w dodatku myślenie na wspak , to było chyba nawet z 2 lata temu albo 1 rok jak się nie mylę a dzisiaj mamy 2017 )
I nwm po co obrażasz Polaków ? Po co w ogóle prowokujesz ? Sama jesteś realnie agresywna i mściwa i tego pod pseudo kulturalnymi ripostami nie ukryjesz .
Zapytałam się po prosu jak zwyzywać faceta , w jaki punkt uderzać żeby po prostu bolało i żeby go to zniszczyło .
Nie pisałam nigdzie że jakiś gościu mnie poniża , bo takich ludzi do swojego życia nie wpuszczam .
Tylko się spytałam co może go boleć i nie muszę się nikomu tłumaczyć dlaczego i po co ? Prawda ?
Nie , nie mogę na kobiecym forum bez żadnego tłumaczenia się założyć wątku , ponieważ baby zaraz dodadzą do tego jakąś spiskową teorię :?
Już Wiem czemu faceci jadą tak czasami po kobietach , bo kobiety same po sobie jadą xD
Patrz , w pełni feministyczna kobieto , zapytałam się o tak prostą rzecz o to jak zniszczyć prawdopodobnie Twojego wroga , a Ty zamiast mi podpowiedzieć to atakujesz mnie :/
O co się założysz , że jakbym taki wątek umieściła na męskim forum tylko że treścią : ''Jak zranić , zwyzywać , zniszczyć kobietę ,, To zaraz by mi wyskoczyło tyle propozycji że miała bym z czego wybierać .
A na kobiecym forum ? To muszę się jeszcze tłumaczyć i walczyć z użytkowniczkami .
Ze złością i agresją , owszem mam problem , ale nie z logicznym myśleniem .
Co jest nie logicznego w tym co napisałam ? Gdzie jest ta nie logiczna część mojego pytania ( bez dorabiania spiskowych teorii ) Może się dostosuje do takiego poziomu jaki reprezentują nie które użytkowniczki i może w końcu się z kimś tutaj dogadam .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 19 mar 2017, o 06:48

franklinM pisze:Powiedz mu wprost. "Szanuj mnie bo penisa łatwo zastąpić" :D . A tak na serio to postaraj sie być pewna siebie, nie jąkaj tylko mów pewnie spokojnie i jak koleżanka wyżej napisała użyj intelektu. Faceci to tak naprawde słaba płeć i gdy kobieta jest silna i ma swoje zdanie to inaczej na nią spojrzy.

No pewność siebie to postawa i znanie swojej wartości , aby to co On mówi wziąć na dystans .
Tylko mnie zastanawia fakt , co go może bardziej zaboleć ? Celowanie w stronę jego wyglądu , intelektu , zachowania , czy może w stronę seksualności ( jak to Oni często robią nazywając d** , deską itp itd )
Wiesz , wyczaiłam w sumie że jak się uderzy facetowi uderzy w dumę , to w tedy staje się taki małym chłopaczkiem , który albo jeszcze bardziej atakuje ( ale te ataki są nie logiczne , w tedy jakby desperacko chciał się złapać deski ratunkowej )
Albo spuszcza głowę w dół , zamyka się w sobie i później otwiera się przy piwku z kolegami koloryzując historię że to On pojechał . Właśnie to mnie zastanawia , co może bardzo takiego zwykłego typka zaboleć .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: eminem98xd » 19 mar 2017, o 06:48

Alpha pisze:Czy chodzi ci o teksty typu: " jesteś lachociągiem miękkim chu****m robionym"? :sing:
Coś w tym stylu , tylko to jak dla mnie trochę słabe :wink:
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: jasandra » 19 mar 2017, o 23:28

W ogóle powiedzcie mi jedno: czemu ten tekst jest w dziale "feminizm"? Czego ja nie rozumiem w tym słowie? Czy chodzi o nienawiść do facetów :/? To spore nazywa mizandria, nie feminizm.
franklinM
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 15 lut 2017, o 14:33

Re: Zniszczyć faceta ( zranić , zatkać )

Post autor: franklinM » 20 mar 2017, o 10:17

eminem98xd pisze:
franklinM pisze:Powiedz mu wprost. "Szanuj mnie bo penisa łatwo zastąpić" :D . A tak na serio to postaraj sie być pewna siebie, nie jąkaj tylko mów pewnie spokojnie i jak koleżanka wyżej napisała użyj intelektu. Faceci to tak naprawde słaba płeć i gdy kobieta jest silna i ma swoje zdanie to inaczej na nią spojrzy.

No pewność siebie to postawa i znanie swojej wartości , aby to co On mówi wziąć na dystans .
Tylko mnie zastanawia fakt , co go może bardziej zaboleć ? Celowanie w stronę jego wyglądu , intelektu , zachowania , czy może w stronę seksualności ( jak to Oni często robią nazywając d** , deską itp itd )
Wiesz , wyczaiłam w sumie że jak się uderzy facetowi uderzy w dumę , to w tedy staje się taki małym chłopaczkiem , który albo jeszcze bardziej atakuje ( ale te ataki są nie logiczne , w tedy jakby desperacko chciał się złapać deski ratunkowej )
Albo spuszcza głowę w dół , zamyka się w sobie i później otwiera się przy piwku z kolegami koloryzując historię że to On pojechał . Właśnie to mnie zastanawia , co może bardzo takiego zwykłego typka zaboleć .
Nie wiem jaki on jest, jesli z tych pewniakow co duma go bardziej ugodzi to moze zwalczysz go ignorancja, np chamska zlewka i poprostu wez telefon i udawaj ze piszesz do kogos albo dzwonisz. Wtedy albo oleje i bedzie oszolomiony albo zacznie cie atakowac a wtedy dowal mu "nie widzisz ze jestem zajeta" albo nic nie mow i poprostu odejdz. Albo opcja jest taka zeby podrzucic plotke ze ma malego, albo prostate, bo ktos widzial go przebierajacego sie i puscic ja wsrod kolezananek przez kogos "zaufanego".
ODPOWIEDZ