Magia ogłoszeń

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka

Magia ogłoszeń

Post autor: MSigma » 11 sty 2018, o 20:41

Witajcie, nie udzielam się ostatnio zbyt wiele bo brakuje mi czasu, ale znalazłam chwilkę, żeby coś napisać :)

Widzę, że niektórzy realizują postanowienia noworoczne (temat przewodni to ostatnio rozstania) i żeby nie było, bardzo Wam współczuję jednak myślę, że wszystkim dobrze zrobi jakiś bardziej pozytywny wątek

Otóż chciałabym się odnieść to działu ogłoszeń, na którym niejednokrotnie z różnych powodów wieszałyście psy.
Wierzę, że w szukaniu miłości nie spełnia on swojego egzaminu, na szczęście nie tylko temu on służy i już w znajdowaniu znajomych całkiem dobrze sobie radzi ;) ;P
Podsumowując ubiegły rok pod tym względem był naprawdę wspaniały (albo ostatnie dwa już nie pamiętam kiedy dokładnie kogo poznałyśmy ;P)
W każdym razie, mniej więcej w takim okresie nasze grono znajomych wzbogaciło się o kilka naprawdę fajnych par, z którymi utrzymujemy stały kontakt i pomimo, że niektóre z tych znajomości dopiero się rozwijają, (nie widujemy się zbyt często, wiadomo wszyscy zabiegani) to bardzo często odnosimy wrażenie, jakbyśmy znały się od lat i to jest naprawdę super <3

Ostatnio nie odpisałam na dwa ogłoszenia i chociaż było mi bardzo przykro ponieważ to mogły być kolejne wspaniałe osoby to chyba aktualnie nie jesteśmy w stanie utrzymywać większej liczby znajomości na zadowalającym poziomie, natomiast zachęcam Was do pisania takich ogłoszeń, odpowiadania na nie i poznawania się, bo warto!

Fajnie jest jak w takim ogłoszeniu podana jest lokalizacja, wiek, jakieś dwa zdania o Was (o zainteresowaniach i czy wolicie się umówić na kawę, piwo, kręgle, łyżwy czy cokolwiek tak aby osoby to czytające mogły znaleźć jakiś wspólny punkt odniesienia, który zachęci je do odpowiedzi) i chociaż inicjały, na takie ogłoszenia chce się odp (przynajmniej moim zdaniem)

Raz odpowiedziałam na ogłoszenie, w którym nie było kompletnie nic, a jak zapytałam w mailu o interesujące mnie informacje dostałam dosyć nieuprzejmą odpowiedz, traktującą mniej więcej o tym, że zamierzam oceniać ogłoszeniodawczynie bez poznania ich :zdziwiona: , nie wdawałam się w dalsze dyskusje (ciekawe czy udało im się z kimś spotkać) w każdym razie jeśli ktoś strasznie nie chce wymienić tych trzech/czterech wiadomości to zaczyna to wyglądać podejrzanie i zniechęca, no ale summa summarum polecam, pozdrawiam i życzę aby nowy rok przyniósł Wam wiele wspaniałych znajomości :)
kotka1987

Re: Magia ogłoszeń

Post autor: kotka1987 » 8 lut 2018, o 09:32

Kiedyś, wieki temu, dałam ogłoszenie o poszukiwaniu koleżanki i był spory odzew, ale może z 20% osób wzbudziło zaufanie...
Mimo wszystko chyba warto. Ostrożność i tak nie zaszkodzi, bo zdarza się facet podszywający się pod kobietę, zdarzają się świry i różne inne dziwne przypadki. Na ogłoszenia przypominające stare ogłoszenie o pracę z gratki, z dwoma czy trzema słowami w treści nie odpowiadam.
Poza tym też lubię jak ogłoszeniodawczyni napisze coś o sobie, to motywuje do odpowiedzi :)
ODPOWIEDZ