temat koci

Cafe dla wszystkich
agik

temat koci

Post autor: agik » 15 sie 2004, o 15:50

Ja dzisiaj z tematem zwierzecym. Moja ukochana kotka miala we czwartek steryzlizacje. No i dzisiaj kota jest z powrotem w klinice pod krolowka bo od operacji nie jest lepiej tylko gorzej. Kota nic nie jadla, nie pila, spala tylko i nie ruszala sie z miejsca. A ja umieralam z niepokoju. Dzwonilam do veta i ponoc jest lepiej, napila sie wody i wstala. Ale ja jestem strasznie rozwalona emocjonalnie i poryczalam sie rano. Zwracam sie do posiadaczek kotow, kotrych na tym forum, stawiam, jest zapewne troche. Pewnie tez przechodzilyscie sterylizacje, pamietacie jak szybko wasze kotki sie po tym zabiegu pozbieraly? Slysze opowiesci o kotkach, kotre ledwo przywiezione do domu juz skakaly po polkach, a moje dziewczyny wszystkie strasznie zle przechodzily ta operacje. A ja razem z nimi. Nie moge patrzec na cierpienei zwierzecia, zwlaszcza jesli wiem, ze jest ono wynikiem mojej zdroworozsadkowej decyzji o operacji. Pusia ma 2 lata i tak dlugo zwlekalam z decyzja o operacji... A teraz jeszcze czeka mnie sterylizacja jej siostrzyczki...
Lwica-jaskółka

Post autor: Lwica-jaskółka » 15 sie 2004, o 20:58

:( cóż może faktycznie zbyt długo czekałaś...
Moja Vena (miała 1 rok) świetnie ten zabieg zniosła, po 3 dniach już zachowywała się normalnie choć jeszcze nie fikała, pamietam,że weterynrz pochwalił ją i mnie :P za figurę, wskazując jednocześnie,że dzięki temu, iż jest zgrabna (nieprzetłuszczona) szybciej się bedzie wszystko goić. Tak też się stało :)
Po tygodniu wróciła do pełni sił i zaczęło się od nowa psocenie i zwracanie na siebie uwagi wszystkich domowników :lol:

Pozdrawiam , głowa do góry będzie dobrze :)
Małgorzata

Re: temat koci

Post autor: Małgorzata » 15 sie 2004, o 21:23

Ja sterylizowałam dwie kotki około miesiąca temu, w odstępie tygodnia.
Po znieczuleniu były nieprzytomne baardzo, ale obydwie po jednym lub dwóch dniach doszły całkiem do siebie, a po kilku dniach totalnie nie było widać po nich żadnego zabiegu. Starsza Kocia ma chyba z 5 lat (nawet nie wiem dokładnie ile ma), a Nunusia (najmłodsza) teraz chyba będzie miała ze trzy latka, ale jest dość mała. No i jak jechałam z nimi do tego lekarza to miałam wyrzuty sumienia straszliwe, że robię krzywdę zwierzaczkom (ale musiałam, bo muszę je oddać - nie wiem, jak to przeżyję sama..??), no ale teraz wszystko jest ok. Każde zwierzątko chyba inaczej to znosi..
Nuras

Post autor: Nuras » 16 sie 2004, o 19:44

No i jak tam kicia?
Nasze nie były sterylizowane - dostają proverę... Ponoć niezdrowo :(
Ale starsza kota ma już 8 lat i ma się całkiem dobrze i zdrowo :)

Nuras
agik

Post autor: agik » 17 sie 2004, o 23:15

No wiec kota - Pusia - jest z powrotem w domu i ma sie calkiem dobrze. Vet nei chcial jej jeszcze puscic do domu, bo nie jadla dalej, ale ja sie uparlam - zal mi bylo koty w stresie w klatce w obcym miejscu. No i chcialam zeby byla juz w domu. I mialam racje, bo kota ledwie przestapila prog mieszkania, rzucila sie do miski. Ale zjadla bardzo rozsadnie - troszczke. I cala szczeslwia obeszla wszystkie katy. Teraz ma juz normalny apetyt i normalny humor i widac ze wszystko bedzie juz dobrze.. Kota w ogole jest spiaca krolewna, malo temperamentna, misiu o ktrotkim rozumku - imie Puchatek wybrane dla 3-tygodniowego malucha okazalo sie strzalem w 10-tke. No ale jest moim ukochaniem. A mam jeszcze 4 sztuki... Mialysmy, bo dwa sa w zasadzie mojej dziewczyny, znaczymojej bylej. Tydzien temu jedna sztuka mi fiknela z balkonu. Zorientowalam sie dopiero o 12 w nocy i do drugiej nad ranem chodzilam po krzakach pod blokiem z latarka wolajac ku uciesze lokalnych imprezowiczow "Prosiaczku, prosiaczku.." No bo to siostrzyczka Pusi-Puchatka, rzeczywiscie Malenstwo, kota ma 2 lata, a posture 3-miesiecznego kociaka. No i znalazlam wreszcie zaziurane i zestrachne malenstwo w trawie... Teraz powinnam zdecydowac sie na steryzalizcje Prosiaczka. No ale, kurcze, po tych przebojach z Puska to naprawde trudna dla mnie decyzja. Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczek kotow :)
margo

Post autor: margo » 18 sie 2004, o 12:50

Ja też mam pytanko...dzisiaj rano uciekły mi dwie pchły z mojej hodowli...są tresowane...czy wrócą?
Bardzo się do nich przyzwyczaiłam.....

Sorrki...mam doła :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Post autor: ruby » 18 sie 2004, o 20:32

margo pisze:Ja też mam pytanko...dzisiaj rano uciekły mi dwie pchły z mojej hodowli...są tresowane...czy wrócą?
Bardzo się do nich przyzwyczaiłam.....

Sorrki...mam doła :!: :!: :!: :!:
Margo :) musisz wystawić coś na wabia, a z pewnością wrócą ;)
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 22 paź 2004, o 16:41

np. co? noge? psa? darmowe bilety do multikina? jaki film moglby byc przyneta dla pchel?
ja tez mam dola... :(
moja kocica tez nietęgo zniosła sterylizacje...trzy dni, histeryczka jedna, udawala smiertelnie ranna sarenke, a potem byla smiertelnie obrazona przez tydzien...i juz jest dobrze :D
pozdro dla pusi :lol:
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 22 paź 2004, o 21:26

Pusia dwa miesiace po rzeczonej sterylizacji jest utytym, bezczelnym smokiem, kotry z racji swojej wzrastajacej masy poczyna sobie coraz smielej w relacjach z Czesiem-slusznych rozmiarow, acz lekliwym kocurkiem, totez futro lata bez przerwy po domu. Ma sie swietnie i humor jej dopisuje, aczkolwiek z czasow ostrej rujki przed steryzlizacja zostal jej brzydki zwyczaj robienia pewnej rzeczy nie w kuwecie. Ostatnio otwieram ja w pracy torebke, siegam po dlugopis i... moja reka wycofuje sie z przerazeniem.....
Tak, tak czego czlowiek nie zniesie od ukochanego kota (kotki). Kocham tego kota nad zycie, tak jak i jej krucha i znerwicowana siosotrzyczke, o kotra mam wlasnie paskudny spor z moja byla. :cry: :? :?
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 23 paź 2004, o 16:52

Po lekturze o kotach i zwariowanych (bez obrazy) na ich punkcie Paniach, nasunęło mi sie pewne pytanie: czy jest mozliwość polubienia przez Was kogoś, kto nie lubi kotów...?
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 23 paź 2004, o 17:06

pewnie, a co ty myslisz, kasjo, ze my faszystki jakies?
nie spotykamy sie w nocy-o polnocy w opuszczonych domach, nie tanczymy nago przy swietle plomieni, i nie czcimy kociej mumijki
z metelu przez rytualny nierząd...niesyety :lol:
koty sa mile w dotyku, cieplutkie, mądre i często zlosliwe/oj, mialam podobne akcje jak ta z torebką agika :wink: ale to nie znaczy jeszcze ze kot i milosc do kota jest podstawowym probierzem ludzkosci...
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 23 paź 2004, o 17:09

notabene, moja frytka postanowila ostatnio zostac kwiatowym elfem, i unoszac sie nad ląkami w swietle brzasku spijac nektar z polnych kwiatow...tymczasowo jednak wprawia cie na sedesie :roll: :roll:
wasze tez tak?
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 23 paź 2004, o 17:13

No, to dobrze jest - odetchnęłam. Ale faszystki? - w życiu do głowy by mi to nie przyszło :wink: Bo ja koty i wszelkie sfinksy lubię, ale w ludzkiej, jak najbardziej kobiecej postaci.
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 23 paź 2004, o 17:30

faszystka, fanatyczka, folikulostymulina...to to nie to samo????
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 23 paź 2004, o 17:54

Heya_ ,spokojnie. Widze, że trochę Cię zdenerwowałam..... Coś mocno sie przejęłaś tą fa(szyst,natycz,)ką, tudzież folikulostymuliną.
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 23 paź 2004, o 19:44

Heya, czy to o frytkce dotyczylo wypijania wody z dziwnych miejsc? Puska nie zhanbi sie w zyciu piciem wody z miski, bardzo lubi zlizywac kaluze pozostawione wanie i umywalce, tudziez szamoczac sie z prysznicem nauczyla sie wypuszczac z niego pozostala tam zawsze jakas struzke. Ale najchetniej czatuje, zebym odkrecila wode w umywalce i spija biezaca. Zwylke w trosce o jej nawodnienie jak tylko wracam z pracy, otwieram jej kran i wolam ja do picia :lol: Reszta towarzystwa pije normalnie z miski.
Kasjo, a czemu, jesli wolno zapytac, nie lubisz kotow? Jakies zle doswiadczenia?
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 23 paź 2004, o 19:57

Witam agik (przyznam nieśmiało :oops: ,że czekałam na twój post. I własciwie byłam pewna, że cos napiszesz o tych swoich miłościach). Ano, bojem trochę kotów.......... nie wiem, może to głupie, ale boję się, ze mnie podrapią... No i chyba im nie ufam. No i nie rozumiem.
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 23 paź 2004, o 20:21

to mi az przypomina niesmiala milosc... :roll:
a i owszem, dokladnie to mialam na mysli. pusia i frytka by sobie pogadaly :wink: woda bierząca, najlepiej w wannie, bo mozna "jak dziki zwierz u wodopoju" albo z kranu albo usiasc, a potem sobie tylna nozke oblizac. na twoim miejscu agik zalozylabym klodke na ubikacje, wykrycie tego zrodla zyciodajnego plynu to tylko kwestia czasu :lol:
Awatar użytkownika
kasjo1
super forma
super forma
Posty: 1640
Rejestracja: 16 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasjo1 » 23 paź 2004, o 20:28

Nieśmiałą miłość do kotów czy do agik? Tak właściwie to troche niesmiała jestem... A ty, heya, nie bądz zazdrosna. :wink:
Awatar użytkownika
margo
super forma
super forma
Posty: 1602
Rejestracja: 7 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z Wenus

Post autor: margo » 23 paź 2004, o 20:43

A to są nasze koty...
Balbinka

Obrazek

Obrazek

Frytek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 paź 2004, o 15:16 przez margo, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://img120.echo.cx/img120/1115/linia348bk.gif[/img] http://teczowyswiatkob.forka.us/portal.php?
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 23 paź 2004, o 21:23

Margo, cos z tymi obrazkami nie wyszlo, u mnie sie nie otwiera. Moze tylko u mnie. A szkoda, bo bym chetnie obejrzala twoje futra :lol: :lol:

Moja milosc do kotow jest nie odpowiedzialna, nieopanowana i zupelnie szalona, jakbym znalazla kolejne futro przemoczone, placzace gdzies w trawie, zaraz byloby moje. A w tej chwili walcze z bardzo silna pokusa wyprawy do krakowskiego azylu, cieszacego sie baaaardzo zla slawa z uwagi na ilosc panoszacych sie tam chorob. Jest to mowiac wprost umieralnia dla kotow i psow. Pusia i Prosiaczek zostaly wziete stamtad, tak jak i kotka mojego ojca. Jedyne, co mnie powstrzymuje, to rozsadna swiadomosc ze moge narazic moje koty na zarazenie sie czyms od nowego lokatora, wiec nie chce ich narazac dla wlasnego kaprysu. Ale powiem, ze zaczynam rozumiec kobiety opowiadajace o potrzebie posiadania kolejnego dziecka:lol: :lol: No i takie nowe futerko w domu moze poprawiloby moj stan emocjonalny.

A propos mojego stanu emocjonalnego, oswiadczam, ze wszelkie wyrazy sympatii od forumowiczek sa lekiem na cale zlo i sa bardzo dla mnie wazne, a wszelkie personalne scysje, kotrych tu doswiadczylam przezywam strasznie, bom istota nadwrazliwa.
Dlatego pozdrawiam wszystkie forumowiczki, kotra w taki czy inny sposob udzielily mi wsparcia, tudziez okazaly sympatie, albo chociaz wypowiadaly sie w zaproponowanych przeze mnie watkach.

PS
Heya_, ja po prostu spuszczam klape (wracam sie nawet czasem, zeby to sprawdzic). Wanne jeszcze wytrzymam, ale w/w to zrodlo wody pitnej budzi juz moj estetyczny prostest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdrowienie dla frytki. Jakie ma kolorki? (znaczy futerko)
Kasjo, zaloze sie, ze jakby raz przytulila takie rozmruczane cieplutkie kocie futro, twoje obawy rozwialyby sie natychmiat! Kotow nie mozna nie kochac!
Awatar użytkownika
azira
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: azira » 23 paź 2004, o 21:53

koty...dla mnie to istoty dziwne. no bo z jednej strony takie pieszczochy, a z drugiej kompletni indywidualisci. ja jednak sie przyzwyczailam do psa (mam moja sunie znaleziona na ulicy w wigilie od 14 lat prawie :))

do tego dochodzi alergia...w domu moich dziadkow kichalam jeszcze przez ladny kawalek czasu po odejsciu ich kota Miska. okropienstwo :(

rozumiem kocie mamy, ale tez mam wrazenie, ze wiekszosc forumowiczek jest kocia, a nie psia... :P
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 23 paź 2004, o 22:32

Alergia mowisz.... No coz, jestem uczulona na jeden jedyny alergen na tej planecie, a jest nim... futro kocie. Szukamy z kazdym kolejnym lekarzem tego dziwnego alergenu i przyczyny moich dolegliwosci, szukamy i nie mozemy dociec, bo przeciez przychodzac co miesiac po kolejna porcje lekarstw nie zeznam w swojej szczerosci, ze sypiam z tym alergenem nos w noc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To tyle na temat mojej milosci do kotow. Jest naprawde glupia.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2004, o 22:39 przez agik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

problemy z kotami

Post autor: ruby » 23 paź 2004, o 22:36

Widzę, że panie mają duże doświadczenia z kotami. Więc się poradzę. Co zrobić z kotem, który terroryzuje współmieszkańców?. Terroryzm polega na :
- wymuszaniu takiego jedzonka, którego mu nie wolno i w niewskazanych ilościach.
-wymuszaniu spania na głowach domowników w łóżku
-wymuszaniu otwierania miejsc zamkniętych
To tyle w skrócie. Napisałam, że to terroryzm, bo skutkiem przeciwstawiania się kotowym zachciankom jest wyskubywanie sobie futra z różnych części ciała z jednoczesnym warczeniem. Sprawa jest skomplikowana, bo albo ulegamy i kot "wchodzi nam na głowę" , albo jesteśmy konsekwentni i patrzymy jak diabełek zamienia się powoli w wyskubaną papużkę i jednocześnie sami dostajemy nerwicy. Jest wiadomo, że to wszystko ma podłoże psychiczne, a dr Joanna Iracka jest za daleko, żeby udzielać konsultacji :(
I jeszcze jedno pytanie : czy kot ma poczucie czasu ? Znawca (ponoć) kotów próbował mi tłumaczyć , że nie ma. Ale jakoś mnie to nie przekonuje.
Awatar użytkownika
azira
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2004, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: azira » 23 paź 2004, o 23:15

agik pisze:Alergia mowisz.... No coz, jestem uczulona na jeden jedyny alergen na tej planecie, a jest nim... futro kocie. Szukamy z kazdym kolejnym lekarzem tego dziwnego alergenu i przyczyny moich dolegliwosci, szukamy i nie mozemy dociec, bo przeciez przychodzac co miesiac po kolejna porcje lekarstw nie zeznam w swojej szczerosci, ze sypiam z tym alergenem nos w noc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To tyle na temat mojej milosci do kotow. Jest naprawde glupia.
:lol:

ja mam szczescie miec sytuacje odwrotna...testy alergiczne wskazuja,ze jestem uczulona doslownie na wszystko na co sie da poza...sierscia psa :lol: no po prostu przekonalam organizm,ze lepiej zeby byl uczulony na np. jajka albo czekolade niz na moje ukochanie :)
agik
super forma
super forma
Posty: 2688
Rejestracja: 28 cze 2004, o 00:00

Post autor: agik » 23 paź 2004, o 23:54

Ruby, no faktycznie trudna sytuacja.... Koty sa charakterne i ja tez niejednego juz w zyciu w zwiazku z tym doswiadczylam, co nie czyni mnie wiele madrzejsza w tym przypadku. Nie slyszalam, powiem szczerze, ze znerwicowane koty moga jak papugi, wyskubywac futro... Chociaz moj Czesiasty - baaardzo nadwrazliwy chlopiec po przejsciach - czasami jak sie drapie, rozkrawia sobie skron, robi sie na tym strupek, ten strupek go swedzi, wiec drapie dalej i tak to trwa, a ja w wyobrazni widze, jak problem poszerza sie do rozmiarow wielkiego lysego placka na jego glowei nie gojacego sie tygodniami. Na szczescie, jak dotad, zadrapanie ostatecznie zawsze sie goilo. Wracajac do twojego przypadku, mysle, ze koty zle znosza stawiane im ograniczenia, z drugiej strony oczywiscie trudno nie zakreslac granic.
Jedyne, co mi przychodzi do glowy, jako sensowna porada, to zadanie tego pytania na liscie dyskusyjnej zwierzaki (news.tpi.pl) (mam nadzieje ze nie lamie etykiety wspominajac na forum o innym internetowym miejscu wymiany mysli). Ludzie usczestniczacy w tej liscie wiedza o kotach wszystko i nieraz w zyciu korzystalam z ich madrych i sensownych porad; powiem wiecej, moja mala Pusia zawdziecza wlasciwie zycie radom i wsparciu, jakie tam otrzymalam. Zaluje, ze w tej chwili, z przyczyn technicznych, nie moge w tej liscie uczestniczyc.
Poglaskaj ode mnie nerwusa!
Awatar użytkownika
ruby
super forma
super forma
Posty: 1947
Rejestracja: 18 cze 2004, o 02:08

Post autor: ruby » 24 paź 2004, o 09:28

agik pisze:... Koty sa charakterne i ja tez niejednego juz w zyciu w zwiazku z tym doswiadczylam, co nie czyni mnie wiele madrzejsza w tym przypadku.
No właśnie. I chyba w związku z tą charakternością mój wybór, odkąd zamieszkałam na swoich śmieciach padł na psy. Nie powiem, że psy były bez charakteru, ale przy wielu wysiłkach i starannym ułożeniu przynajmniej były przewidywalne. I zmuszały do spacerów nawet wtedy kiedy miałam dołki i chowałam się głęboko pod kołdrę :) No, ale nie będę tu siać zamieszania wśród miłośniczek kotów i udowadniać, że pies lepszy ;).
Póki co, jest jeszcze u mamuni demoniczny, czarny i zupełnie nieobliczalny kot, którego też kocham.

agik pisze:Chociaz moj Czesiasty - baaardzo nadwrazliwy chlopiec po przejsciach - czasami jak sie drapie, rozkrawia sobie skron, robi sie na tym strupek, ten strupek go swedzi, wiec drapie dalej i tak to trwa, a ja w wyobrazni widze, jak problem poszerza sie do rozmiarow wielkiego lysego placka na jego glowei nie gojacego sie tygodniami. Na szczescie, jak dotad, zadrapanie ostatecznie zawsze sie goilo.
Te zadrapania też są pospolite. Na szczęście są i znikają.
Może to też jakaś forma autoagresji ?. Teraz też sobie myślę, że kocie latanie z 3 piętra, o których już kiedyś pisałam też mogło być próbą samobójczą ;)

agik pisze:Jedyne, co mi przychodzi do glowy, jako sensowna porada, to zadanie tego pytania na liscie dyskusyjnej zwierzaki (news.tpi.pl) .... nieraz w zyciu korzystalam z ich madrych i sensownych porad.
A więc masz doświadczenie. Dzięki za podpowiedź ! Zainteresuje się tym miejscem.
Awatar użytkownika
heya_
super forma
super forma
Posty: 1157
Rejestracja: 2 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: south-east

Post autor: heya_ » 24 paź 2004, o 11:25

moj serdeczny przyjaciel piotr mial kocice ktora po prostu uwielbiala spadac z wysokosci...piątego pietra. :shock: wysterczylo otworzyc okno, a juz po chwili slychac bylo swist, lomot, a za kolejne pol godziny drapanie w drzwi. co w calej, przysiegam ze autentycznej histori, bylo najdziwniejsze, ze nawet odniesione lekkie obrazenia nie byly w stanie powstrymac motylicy od kaskaderskich skokow. nigdy taz nie zaobserwowano samej trajektori lotu burej pregowanej bomby spadajacej w podblokowe krzaki...domniemanie mowi o skakaniu z balkonu na balkon, nie zostalo jednak potwierdzone. zamykana w pokoju, albo i lazience, motylica skakala po meblach i wspinala sie na drzwi...byla letko nadpobudliwa. :lol: :lol:
jesli ktos mial podobnie skrzywionego kota, to łączę sie z nim w bólu nieutulonym... :roll:
moja frytka jest biala w czarne pręgi, jak z reklamy whiskas/tak sie to pisze?/ otwieranie klapy sedesu opanowala do perfekcji :?
dzieki za ludzki zew, agik...ja lubie mile wstawki nawet na tak bezosobowym polu jak niniejsze forum :D
Awatar użytkownika
segka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 539
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: segka » 24 paź 2004, o 11:55

Trzymałam się od kociaków dość daleko -zawsze iemal mając psa (dziś dwa...), aż tu przed 3 tyg. kocię wołało w niebogłosy pod oknem cały dzień..., no i w końcu znalazło u mnie schronienie. :)
Awatar użytkownika
chrzanik
super forma
super forma
Posty: 1385
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 00:00

Re: problemy z kotami

Post autor: chrzanik » 24 paź 2004, o 12:11

ruby pisze:Widzę, że panie mają duże doświadczenia z kotami. Więc się poradzę. Co zrobić z kotem, który terroryzuje współmieszkańców?. Terroryzm polega na :
- wymuszaniu takiego jedzonka, którego mu nie wolno i w niewskazanych ilościach.
-wymuszaniu spania na głowach domowników w łóżku
-wymuszaniu otwierania miejsc zamkniętych............. przeciwstawiania się kotowym zachciankom jest wyskubywanie sobie futra z różnych części ciała z jednoczesnym warczeniem.....
Moja rada .... poddaj się!!!! Z kotem jeszcze nikt nie wygrał, być może dlatego właśnie, że nie mają poczucia czasu i nie dadzą się "przetrzymać" :D
Jeśli pójdziesz w zaparte :D .... kup kotu za wczasu zimową kurteczkę bo taki łysy i wyskubany może silniej odczuwać uczucie chłodu .... a zima przecież za pasem :D
ODPOWIEDZ