Ukrainki ?

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Ukrainki ?

Post autor: ola39 » 6 mar 2019, o 19:12

Część

Dzisiaj w ten piękny słoneczny dzień byłam na mieście i w trakcie jedzenia posiłku w jakiejś galerii obserwowałam ludzi.
I zwróciłam uwagę że jest sporo osób z Ukrainy i w tym sporo dziewczyn !
W samym Wrocławiu ponoć co dziesiąty mieszaniec jest z Ukrainy. Myślę że podobnie jest w całej Polsce.

I teraz zasadnicze pytanie : Czy są w tej grupie jakie leski ?
Czy np Polska ma złą opinie i LGBT z Ukrainy woli jechać dalej , do innych krajów ?

Podejrzewam też że mogą mieć własne narodowe internetowe fora ( konkurencyjne do kk) i tu nie zaglądają :(
Była by to wielka szkoda gdyby Ukrainki nie chciały się asymilować i siedziały cicho we własnych kółkach zainteresowań :(

a może istnieją tylko w grupie wiekowej "studentki" i dla troszkę starszych dziewczyn (+-40) są po prostu niewidoczne ?
a może po prostu ja mam pecha że nie spotkałam jeszcze żadnej ?

Pozdrawiam
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Ukrainki ?

Post autor: ImaSumak » 9 mar 2019, o 19:06

Twój post Olu wywołał mój uśmiech. Wyczerpał Ci się już zasób polskich lesbijek? :)

1. W Polsce obecnie może być nawet 2 mln Ukraińców. Trudno ich nie zauważyć czy ignorować. Fajnie, że też ich dostrzegłaś.
2. Pytanie o lesbijki wśród Ukraińców rozumiem że jest retoryczne. No chyba, że sobie żartujesz lub to kokieteria (boże, jaka jestem głupiutka!). :)
3. Ukraińcy do innych krajów UE potrzebują wizy. Dlatego siedzą w Polsce. Inaczej dawno by ich tu już nie było.
4. Ukrainki zaglądają na to forum. Czasem nawet coś piszą. O sytuacji osób homo na Ukrainie możesz poczytać tu:
https://ligadlatolerancji.wordpress.com ... -ukrainie/
Ciekawe są też linki pod tekstem.
5. Lambda zorganizowała grupę wsparcia dla osób homoseksualnych z Ukrainy. Pod pozorem pomocy możesz więc spróbować tam wyrwać jakieś "towary".

Wiele lat temu miałam dziewczynę Ukrainkę (nim stało się to modne). Oj piękna ci ona była, a w łóżku szaleństwo...
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Ukrainki ?

Post autor: ola39 » 9 mar 2019, o 21:39

Thx !
Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Ukrainki ?

Post autor: ImaSumak » 10 mar 2019, o 01:41

ola39 pisze:
9 mar 2019, o 21:39
Thx !
Ola
Powodzenia! :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
eLeven
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2019, o 14:54

Re: Ukrainki ?

Post autor: eLeven » 11 mar 2019, o 15:18

Mialam na studiach Ukrainkę, która ewidentnie na mnie leciała, ale pecyh chcial ze juz wtedy bylam w stalym zwiazku. Niemniej jak widać - są i można :P
DotykChwili
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 21 maja 2018, o 16:22

Re: Ukrainki ?

Post autor: DotykChwili » 24 mar 2019, o 19:56

ola39 pisze:
6 mar 2019, o 19:12
Część

Dzisiaj w ten piękny słoneczny dzień byłam na mieście i w trakcie jedzenia posiłku w jakiejś galerii obserwowałam ludzi.
I zwróciłam uwagę że jest sporo osób z Ukrainy i w tym sporo dziewczyn !
W samym Wrocławiu ponoć co dziesiąty mieszaniec jest z Ukrainy. Myślę że podobnie jest w całej Polsce.

I teraz zasadnicze pytanie : Czy są w tej grupie jakie leski ?
Czy np Polska ma złą opinie i LGBT z Ukrainy woli jechać dalej , do innych krajów ?

Podejrzewam też że mogą mieć własne narodowe internetowe fora ( konkurencyjne do kk) i tu nie zaglądają :(
Była by to wielka szkoda gdyby Ukrainki nie chciały się asymilować i siedziały cicho we własnych kółkach zainteresowań :(

a może istnieją tylko w grupie wiekowej "studentki" i dla troszkę starszych dziewczyn (+-40) są po prostu niewidoczne ?
a może po prostu ja mam pecha że nie spotkałam jeszcze żadnej ?

Pozdrawiam
Ola
Mam w pracy dwie.Jestesmy na jednej zmianie.Niestety nie moge bezposrednio do nich zagac odnosnie portalu,ale kto wie moze dojda mnie jakies sluchy😊
Poniewiera się nocami po miescie.Zwiedza ukochane miejsca,zbiera myśli w kolekcje..
ODPOWIEDZ