"Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Cafe dla wszystkich
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

"Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: wojtek » 18 maja 2019, o 23:48

https://www.ofeminin.pl/milosc/zwiazek/ ... du/m2pwzr8

co myślicie? bo ja myślę że większość ludzi na świecie mieli bez końca miłość nr 2. a tylko nielicznym uda się w porę rozpoznać i nie zepsuć miłości nr 3 :)
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: abecaduo » 19 maja 2019, o 11:32

Czytałam, zasmuciło mnie trochę, bo pomyślałam, że u mnie to już po ptokach, po czym stwierdziłam, że rzetelność internetowych artykułów równa się zero i może jeszcze jest nadzieja xD
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: wojtek » 19 maja 2019, o 11:44

abecaduo pisze:
19 maja 2019, o 11:32
Czytałam, zasmuciło mnie trochę, bo pomyślałam, że u mnie to już po ptokach, po czym stwierdziłam, że rzetelność internetowych artykułów równa się zero i może jeszcze jest nadzieja xD
tego typu artykuły internetowe nie tyle są nierzetelne co odnoszą się do pewnych reguł, opartych na statystykach. ale to nie znaczy że dotyczą wszystkich ludzi na świecie. mogą dotyczyć np. 70% ludzi i to oznacza już pewną regułę, i o tych regułach, tudzież trendach (jak zwał tak zwał) są takie artykuły. ale nawet na końcu artykułu jest adnotacja że bywa różnie i niektórym ludziom nie przydarzy się taki ciąg milosnych zdarzeń, bo albo znajdą od razu swoją miłość, albo całe życie będą szukać i nie znajdą. jednak jako pewna sekwencha miłosnych zdarzeń, moim zdaniem artykuł dość trafiony. młodzieńczą wielka infantylną naiwną miłość przeżyło chyba większość ludzi. potem przychodzą milości "skomplikowane", które często kończą się ślubem i posiadaniem dzieci, ale mimo tego wciąż są skomplikowane, nieszczęśliwe, trudne i nie dające satysfakcji. trzeci rodzaj miłości często zdarza się (o ile w ogole) w dojrzałym wieku już, gdy człowiek myśli że już nic go nie spotka w tej materii miłosnej. przychodzi znienacka i nagle wszystkie puzzle się układają, chociaż to przecież "nie taki człowiek" mial być do tego kochania.. :roll: jest więcej artykułów w sieci na temat tych 3 rodzajów miłości w życiu i inne bardziej to rozbudowują. sporo w tym prawdy.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: biedronca » 19 maja 2019, o 16:57

Ale tu nie ma żadnych badań, żadnych statystyk. Pani autorka wyzsała sobie z palca niczym niepopartą teoryjkę i kliknięcia są, kaska leci. Za dwa miesiące ktoś napisze podobny artykuł o dwóch miłościach, albo czterech, albo szesnastu.

A tak na marginesie - w tytule jest o zakochiwaniu, a w treści o miłości. To dla autorki nie ma żadnej różnicy między tymi pojęciami?
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: Akwa35 » 16 cze 2019, o 17:18

Zostało zatem ostatnie wolne miejsce w moim biednym serduszku.
Awatar użytkownika
morze20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 2 lut 2019, o 09:46
Lokalizacja: 3miasto

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: morze20 » 17 cze 2019, o 18:20

wiec w moim tez :wink:
Awatar użytkownika
morze20
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 2 lut 2019, o 09:46
Lokalizacja: 3miasto

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: morze20 » 17 cze 2019, o 18:25

chociaz nie, bo ciagle zajete ostatnia miłością :wink: poczekam, aż samo przejdzie, albo nie :P
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: dotykchwilii » 20 cze 2019, o 20:16

Cale życie sie za mną ciągnie nr "3" teraz kocham bez wzajemność kobietę nr 3 w moim zyciu.Czuje ,ze na tym się juz zakończy i przejdę resztę zycia sama
Quaemi
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2019, o 23:44

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: Quaemi » 20 cze 2019, o 22:02

Mam nadzieję, że to jednak tak nie działa... :P A Ty nie jesteś skazana na samotność!
Bo w tym układzie to nie wiem czy mam jakieś wolne miejsce- jeśli młodzieńcze zakochania się liczą.
Właśnie posypał mi się związek, który miał być do grobowej deski, zatem mam nadzieję że jednak jeszcze uda mi się zakochać... Kiedyś...
jolanta76
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2018, o 22:52

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: jolanta76 » 27 cze 2019, o 23:27

Przeżywam miłość nr 3. Jest dokładnie tak jak tam opisują. Spadło nagle, jak grom z jasnego nieba! Jestem w długoletnim związku z facetem.. w dojrzałym wieku, a ona jest kobietą! Nie wiem, czy ona o tym wie.. Mnie zwyczajnie to przeraziło :D
dotykchwilii
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, o 20:02

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: dotykchwilii » 28 cze 2019, o 02:57

jolanta76 pisze:
27 cze 2019, o 23:27
Przeżywam miłość nr 3. Jest dokładnie tak jak tam opisują. Spadło nagle, jak grom z jasnego nieba! Jestem w długoletnim związku z facetem.. w dojrzałym wieku, a ona jest kobietą! Nie wiem, czy ona o tym wie.. Mnie zwyczajnie to przeraziło :D
Coś co jest przerażające bywa piękne.Bo piękno znajduje się po drugiej stronie strachu:-)
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: wojtek » 28 cze 2019, o 09:35

jak bardzo kobieta musi mieć wyprany mózg przez rodzinę, kościół, społeczeństwo, rząd, żeby bać się drugiej kobiety? i to w świecie w którym pewnie na oko z 95% zła i przestępstw jest popełnianych przez mężczyzn :roll: nieźle sobie mężczyźni wychowali kobiety, jeśli te na myśl o drugiej kobiecie czują strach... masakra jakaś, po prostu masakra! cóż, piękno nie jest dla każdego najwidoczniej. i nie każdy musi mieć piękne i szczęśliwe życie w końcu.
jolanta76
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2018, o 22:52

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: jolanta76 » 3 lip 2019, o 18:50

dotykchwilii pisze:
28 cze 2019, o 02:57
jolanta76 pisze:
27 cze 2019, o 23:27
Przeżywam miłość nr 3. Jest dokładnie tak jak tam opisują. Spadło nagle, jak grom z jasnego nieba! Jestem w długoletnim związku z facetem.. w dojrzałym wieku, a ona jest kobietą! Nie wiem, czy ona o tym wie.. Mnie zwyczajnie to przeraziło :D
Coś co jest przerażające bywa piękne.Bo piękno znajduje się po drugiej stronie strachu:-)
Pięknie napisane :) W moim przypadku, to bardzo skomplikowane, no i podstawowa kwestia - "cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz" ;) a czy ona chce? Nie wiem...
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: pilin » 25 kwie 2022, o 08:56

Jeden "specjalista" powiedział mi kiedyś, że raz w życiu, a niektórzy wcale :) :lol: :lol: :lol:
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: "Zakochujemy się tylko w 3 osobach w swoim życiu..."

Post autor: zagubiona_92 » 29 kwie 2022, o 00:04

Jeśli 3 razy w życiu to dla mnie już nie ma nadziei. Mam za sobą jeden związek plus dwa razy zakochałam się bez wzajemności.
ODPOWIEDZ