Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
takeitoff
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 13:21

Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Post autor: takeitoff » 8 sty 2021, o 23:15

Cześć dziewczyny!
Słuchajcie mam rozterkę. Od pewnego czasu mam jakąś taką potrzebę przelania czegoś na papier. Tak dużą, ze mnie to męczy. I nie chodzi tu o pamiętnik czy coś w tym stylu, chodzi o historię niebiograficzną. Coś w stylu książki, ale nie taką do wydania, na to to się nie porywam, na scenariusz też bo nikt go nie weźmie :mrgreen: ale do szuflady też to nie jest to. Tutaj dziewczyny też wrzucają super opowiadania, ale to też nie jest to. Nie wiem też na ile wystarczy mi zapału, ale powiedzcie mi, co myślicie o takiej hmmm...książce w formie bloga trochę, bo póki co tylko taka opcja mi przychodzi do głowy. Gdyby pojawiały się rozdziały co pewien czas. Czytałybyście? Mogłybyście sie wciągnąć? Taki trochę serial w formie pisemnej. Czy raczej taka forma jest średnio ciekawa. Oczywiście to wszystko w naszym temacie :P aczkolwiek nie wiem o czym dokładnie, ale muszę wiedzieć czy jest sens myśleć dalej czy sobie odpuścić. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź. Krytykę też przyjmuję na klatę, nie musicie być miłe, szczerość na 100%!
Trzymajcie się ciepło! <3
ZagubionaBi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2020, o 23:31

Re: Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Post autor: ZagubionaBi » 9 sty 2021, o 16:47

Czytać będą te osoby, którym będzie odpowiadał temat, a że go nie przybliżyłaś to ciężko stwierdzić - ja przykładowo nie znoszę dramatów i romansów - okropieństwo dla mnie i choćby nie wiem w jakiej formie mi to podawać to wypluję :cool:

Drugorzędną sprawą jest sama forma o ile gatunek, treść i sam styl pisania będzie OK. Nawet jeśli będzie to "odcinek" co jakiś czas, ale czegoś dobrego, to większość pewnie z chęcią zaczeka na dalszy ciąg. Także próbuj... Powodzenia :ok:
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Post autor: biedronca » 10 sty 2021, o 00:22

Ale czemu chcesz pisać? Grafomania, czy masz coś do przekazania?
Awatar użytkownika
takeitoff
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 13:21

Re: Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Post autor: takeitoff » 10 sty 2021, o 20:09

Grafomania raczej nie, mam przynajmniej taką nadzieję :wink: ale to też by się okazało w praniu. Raczej chęć przelania jakiejś historii, z którą może nawet ktoś chociaż po części by sie utożsamiał. To na razie luźny pomysł, jednak jestem ciekawa opinii. Jak nie na teraz to może na przyszłość mi sie przydadzą :)
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Post autor: biedronca » 11 sty 2021, o 00:13

Trudno powiedzieć przed przeczytaniem. Napisz coś i wtedy się przekonasz, czy ktoś będzie chciał czytać.
Wikiwika12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 13:54

Re: Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Post autor: Wikiwika12 » 5 lut 2021, o 12:36

Hejka! Jak dla mnie jest to super pomysł :) na pewno znajdą się osoby, które z chęcią będą czytały i które niecierpliwie będą czekać na kolejne wpisy ;)
Evlina
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 11 cze 2021, o 12:42

Re: Pisać czy nie pisać? Serial kartkowany!

Post autor: Evlina » 14 cze 2021, o 21:40

Dlaczego nie? Pisz ja chętnie poczytam :)
ODPOWIEDZ