Kobiecy faceci

Cafe dla wszystkich
Takajedna1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 20:32

Kobiecy faceci

Post autor: Takajedna1 » 13 cze 2021, o 16:29

Hej, wiem, że temat może wydawać się taki trochę nieodpowiedni na te forum, no bo w końcu to jest strona dla lesbijek, więc po co tu temat o jakichkolwiek facetach? No ale spotkałam się z wieloma lesbijkami które mówią rzeczy typu "jestem lesbijką, kocham dziewczyny ale kobiecym facetom nie da się oprzeć, oni biją wszystko inne na głowę". I tak, tak, rozumiem, że orientacja jest płynna, może komuś po prostu podobać się kobiecość, itp. Ale osobiście nie spotkałam się nigdy z hetero facetem mówiącym podobne rzeczy, bądź z gejem który twierdzi że "chłopczyce są lepsze od facetów". Może najwyżej powiedzieć, że jakaś chłopczyca fajnie wygląda, albo jest tak samo przystojna jak niektórzy faceci, ale żeby atrakcyjniejsza?
A wy co na ten temat sądzicie? Co ogółem czujecie do kobiecych osób, które nie identyfikują się jako kobiety? I sorki jeżeli to jest trochę nieodpowiednie, no ale po prostu chcę znać wasze opinie
Evlina
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 11 cze 2021, o 12:42

Re: Kobiecy faceci

Post autor: Evlina » 13 cze 2021, o 17:57

ale co to znaczy kobiecy faceci? że z wyglądu? czy co? :?
Takajedna1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 20:32

Re: Kobiecy faceci

Post autor: Takajedna1 » 13 cze 2021, o 19:52

Evlina pisze:
13 cze 2021, o 17:57
ale co to znaczy kobiecy faceci? że z wyglądu? czy co? :?
A no tak, chodzi o wygląd. O styl ubierania, ewentualnie jakieś długie włosy
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Kobiecy faceci

Post autor: ImaSumak » 13 cze 2021, o 20:52

Takajedna1 pisze:
13 cze 2021, o 19:52
Evlina pisze:
13 cze 2021, o 17:57
ale co to znaczy kobiecy faceci? że z wyglądu? czy co? :?
A no tak, chodzi o wygląd. O styl ubierania, ewentualnie jakieś długie włosy
Aaaa Metalowcy- nie lubię ze wzgledu na muzykę, bo wyglad mi nie przeszkadza, a rozmazany makijaż bywa interesujący.
Lubię kiedy kobieta...
Takajedna1
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 20:32

Re: Kobiecy faceci

Post autor: Takajedna1 » 13 cze 2021, o 21:11

ImaSumak pisze:
13 cze 2021, o 20:52
Takajedna1 pisze:
13 cze 2021, o 19:52
Evlina pisze:
13 cze 2021, o 17:57
ale co to znaczy kobiecy faceci? że z wyglądu? czy co? :?
A no tak, chodzi o wygląd. O styl ubierania, ewentualnie jakieś długie włosy
Aaaa Metalowcy- nie lubię ze wzgledu na muzykę, bo wyglad mi nie przeszkadza, a rozmazany makijaż bywa interesujący.
Ehh, bardziej chodzi o facetów, którzy po prostu ubierają się na kobieco. Próbowałam znaleźć przykład w google, ale wyskakiwały mi jedynie cosplaye bądź obrazki postaci z anime. Ale może jak powiem "femboy"
Tulu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, o 21:29
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kobiecy faceci

Post autor: Tulu » 23 cze 2021, o 22:56

To ja podbiję ten temat, bo jest ciekawy. Zauważyłam, że jeżeli mężczyzna pokazuje stereotypowo kobiece cechy takie jak delikatność, inteligencja emocjonalna, wyczucie, bycie uroczym itp. to bardzo zwraca moją uwagę. Jednak takie zainteresowanie z mojej strony zatrzymuje się na poziomie takiego nieco romantycznego powierzchownego zauroczenia. Czasami trwa jakiś czas, ale to nigdy nie jest "to" (if you know what I mean). A stylówki typu Harry Styles w sukience też przyciągają moją uwagę, ale w aseksualny sposób, po prostu myślę, że niektórym facetom sukienki naprawdę pasują i powinni nosić. Szczególnie jak mają delikatną sylwetkę i długie, zgrabne nogi.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Kobiecy faceci

Post autor: eminem98xd » 11 lip 2021, o 20:10

Chce mi się żygać... tyle razy te tematy były wałkowane 10 lat temu.. Mnie tacy faceci irytuja są dla mnie upierdliwi szczerze mówiąc. Może dlatego że z mojej perspektywy wygląda to tak jakby matka nimi kierowała do końca życia. Bo pobierają po nich swoje syfiaste zachowania.
Evlina
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 139
Rejestracja: 11 cze 2021, o 12:42

Re: Kobiecy faceci

Post autor: Evlina » 12 lip 2021, o 02:20

emi czasem piszesz mądrze a czasem pierdolisz jak potłuczona. Dlaczego chce Ci się rzygać kiedy facet okazuje uczucia i delikatność tak jak Tulu powyżej opisała? Przecież to chyba na plus.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Kobiecy faceci

Post autor: Elinor » 15 lip 2021, o 17:50

Hmmm mi się podobają głównie androgyniczni mężczyźni (z mężczyzn) i wolę się określać jako bi. "Nalepki" to sposób na zakomunikowanie czegoś. Pytanie brzmi - co tamte dziewczyny chciały zakomunikować? W 90% lubią dziewczyny, a w 10% kobiecych mężczyzn? Ok, fair enough. Określając się jako les komunikuję brak otwartości na randkę z mężczyzną, dlatego wolę określać się jako bi.
ODPOWIEDZ