Prędkość dźwięku

Cafe dla wszystkich
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Prędkość dźwięku

Post autor: Sad_Rabbit » 26 sty 2022, o 01:50

Dlaczego lesbijki chca sie oswiadczac juz po trzeciej randce, i to tak juz po tym gdy sie powie, zeby troche zwolnily? :wink:
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
DzikaSurykatka
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2020, o 10:23

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: DzikaSurykatka » 26 sty 2022, o 06:49

Nigdy się nie spotkałam z takim zachowaniem xD może chcą czuć sie stabilnie i że ich "ofiarą" już nie ucieknie :cool:
omasz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2014, o 12:02

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: omasz » 26 sty 2022, o 16:20

Haha, coś w tym jest :lol: emocje i te sprawy :lol:
jucha_22
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 1 lip 2006, o 00:00

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: jucha_22 » 26 sty 2022, o 20:04

Sad_Rabbit pisze:
26 sty 2022, o 01:50
Dlaczego lesbijki chca sie oswiadczac juz po trzeciej randce, i to tak juz po tym gdy sie powie, zeby troche zwolnily? :wink:
Ja to widze troszkę inaczej tzn już po pierwszej randce chcą deklaracji czy będziemy w związku czy tylko znajomość lol
Dla mnie to jest masakra …
Z tego co obserwuje nikt nie chce znajomosci tylko od razu związek. Jak nie będzie związku to kontakt się urywa …
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: zagubiona_92 » 26 sty 2022, o 20:39

jucha_22 pisze:
26 sty 2022, o 20:04
Sad_Rabbit pisze:
26 sty 2022, o 01:50
Dlaczego lesbijki chca sie oswiadczac juz po trzeciej randce, i to tak juz po tym gdy sie powie, zeby troche zwolnily? :wink:
Ja to widze troszkę inaczej tzn już po pierwszej randce chcą deklaracji czy będziemy w związku czy tylko znajomość lol
Dla mnie to jest masakra …
Z tego co obserwuje nikt nie chce znajomosci tylko od razu związek. Jak nie będzie związku to kontakt się urywa …
podejrzewam, że bierze się to z tego, że jednak lesbijek jest mniej niż kobiet hetero. I jak już taka jedna zacznie się spotykać z drugą, to od razu nastawia się na coś więcej niż zwykłą znajomość.
zwyczajna_kobie
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2020, o 20:53

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: zwyczajna_kobie » 26 sty 2022, o 22:40

Sad_Rabbit pisze:
26 sty 2022, o 01:50
Dlaczego lesbijki chca sie oswiadczac juz po trzeciej randce, i to tak juz po tym gdy sie powie, zeby troche zwolnily? :wink:
Być może chcą mieć tą odpowiedź, przypuszczalnie odmowną, już za sobą :podbite oczko:
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: osiol » 27 sty 2022, o 13:51

Moim skromnym zdaniem: z jednej strony to jakaś tęsknota za bliskością, za złapaniem pana boga za nogi - "bo w tej małej grupie homo kobiet znalazłam kogoś kto jest ok, więc trzeba się zaangażować jak najszybciej". Z drugiej strony (nie wiem na ile to znak czasów, na ile tyczy się głównie kobiet nie-hetero) infantylizacja uczuć: np. nazywanie żoną każdej laski, z którą się spotyka. Takie rzeczy jak "miłość", "zakochanie" to już wyświechtane banały, nie mające nic wspólnego z pierwotnym znaczeniem. Nikt już nie mówi: zafascynowałam się, zauroczyłam, ktoś mnie zaczarował - wszystkie natychmiast "zakochują się" bo "ona się na mnie spojrzała". Każdy nic nieznaczący flirt odbierany jest jako wstęp do romansu wszechczasów, a każde spotkanie na kawę jako randka i obietnica wspólnego życia.
oliveoil
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 228
Rejestracja: 14 sty 2022, o 18:29

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: oliveoil » 27 sty 2022, o 14:35

zagubiona_92 pisze:
26 sty 2022, o 20:39

podejrzewam, że bierze się to z tego, że jednak lesbijek jest mniej niż kobiet hetero. I jak już taka jedna zacznie się spotykać z drugą, to od razu nastawia się na coś więcej niż zwykłą znajomość.
Myślałam o tym i też mi się tak wydaje. Fajnych kobitet hertero, które są w moim typie nie jest dużo a fajne lesbijki to już nistety ze świeczką szukać. Dlatego sama jak taką znajdę, to nie puszczę :D Od razu ślub i dziecko :)
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: AnnaArendt » 28 sty 2022, o 11:47

Takie czasy.
Wszystko teraz szybciej.
Tindery, sympatie i inne apki na zawsze (jak sądzę) zmieniły postrzeganie rzeczywistości randkowej.
Mnóstwo procesów które kiedyś zachodzily od jednej do drugiej randki w rzeczywistości niewirtualnej, zostało skompresowanych do szybkiej wymiany wiadomości na komunikatorach, okraszone emotkami.

Dodatkowo lesby już wczesniej jakoś szybko wchodziły w związki "na zawsze".
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: Aerial » 28 sty 2022, o 17:20

Bo kobiety się tak socjalizuje

Ja dla odmiany zachowuję się jak zimna suka i nie rozumiem, co czuję, bo miałam kolegów :pilka:

Oba końce kija mają swoje dobre i złe strony

‐--------------

Ale kontynuując wypowiedzi innych : bo ciężko z kimś nawet wyjść na kawę i to, co powinno być zwyczajne, urasta do rangi wielkiego wydarzenia
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Prędkość dźwięku

Post autor: goreka » 5 lut 2022, o 21:58

Teraz sobie pomyślałam, że to dlatego że lesbijki są kobietami :D moje koleżanki często chodziły z facetami długo i one czekały i mówiły o tym że czekają aż on się oświadczy. A jak są dwie kobiety to nie ma na co czekać i można się oświadczyć przecież
ODPOWIEDZ