Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Cafe dla wszystkich
Lydius
Posty: 8
Rejestracja: 5 maja 2022, o 21:34

Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: Lydius » 6 maja 2022, o 11:22

Drogie!

Być może niejedną śmiechem szarpnie po przeczytaniu tytułu tego wątku, ale nie wiem, więc pytam.

Mieszkam w małym mieście, łatwości kontaktów nigdy nie miałam, jestem koncentratem introwertyka, do tego od 3 lat pracuję w domu - czuję, że dziczeję!

Pustelnicą nie jestem, mam 2 psiapsiółki od ploteczek, z którymi utrzymuję kontakt od czasów liceum, czasami spotykam się z kilkoma osobami z poprzednich prac.Sęk w tym, że poglądowo nie zawsze nam po drodze i czasami mózg mi gnije i odpadają uszy, jak słyszę tyrrady o obnoszeniu się LGBT-ów, o tym jaka to aborcja jest zła, że po co mi te koty, że ten feminizm to ściema, a na depresję to od lat leczę się niepotrzebnie bo nie wyglądam, żebym ją miała.

Czuję, że muszę odnaleźć swoje plemię bo oszaleję. Nie związkowo, ot tak, żeby ktoś miał podobnie, a nawet jak nie, to żeby rozumiał. Osobniczki z którymi nadaje się na jednakowych falach, bardzo mi tego brak.

Bardziej obyte koleżanki podpowiedzcie - jak się szuka sióstr?

Jedyna tęczowa przyjaciółka podpowiedziała mi użycie w tym celu Tindera, ale mam opory.
Czerwona83
Posty: 5
Rejestracja: 2 maja 2022, o 12:20
Lokalizacja: Polska

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: Czerwona83 » 13 maja 2022, o 09:18

Podbijam, też się chętnie dowiem:)
Nic nie musisz, wszystko możesz
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: pilin » 13 maja 2022, o 09:19

Każdy chce poznać, nikt nie wychodzi z inicjatywą. XXI wiek.
Lydius
Posty: 8
Rejestracja: 5 maja 2022, o 21:34

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: Lydius » 13 maja 2022, o 11:26

Wyszlabym, jakbym wiedziała jak :D
pilin
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 28 lut 2022, o 20:55

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: pilin » 13 maja 2022, o 18:03

Ogólnie, to chyba w istocie każdy szuka 'pod siebie', mocno. Tinder co do zasady, to sex. Zdziwiony chyba nikt nie jest. Heteroseksualny w 90%, może 95%.
Jak jesteś z małego miasta, to stety lub nie, zostaje Ci internet, forum, queer i ewentualne znoszenie tyrad...
Duże miasta mają cykliczne 'imprezy' lesbijskie.
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: Aerial » 14 maja 2022, o 21:24

Dzisiaj Twiny...
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: Aerial » 14 maja 2022, o 21:30

Lydius pisze:
13 maja 2022, o 11:26
Wyszlabym, jakbym wiedziała jak :D
Ja próbuję, ale sama nie wiem do końca, jak. Chodzę na różne zajęcia, kursy. Bywa różnie. Czasem gdzieś pójdę i się z kimś zakoleguję, a czasem ile by nie próbować, to rozmowa się nie klei... Co do lgbt, to są różne rzeczy tematyczne w większych miastach. Wydarzenia branżowe.
zagubiona_92
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 6 sty 2020, o 22:40

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: zagubiona_92 » 17 maja 2022, o 00:58

Aerial pisze:
14 maja 2022, o 21:30
Lydius pisze:
13 maja 2022, o 11:26
Wyszlabym, jakbym wiedziała jak :D
Ja próbuję, ale sama nie wiem do końca, jak. Chodzę na różne zajęcia, kursy. Bywa różnie. Czasem gdzieś pójdę i się z kimś zakoleguję, a czasem ile by nie próbować, to rozmowa się nie klei... Co do lgbt, to są różne rzeczy tematyczne w większych miastach. Wydarzenia branżowe.
Czy ja wiem, czy w każdym większym mieście... W Łodzi dosyć krucho w tych kwestiach
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: osiol » 18 maja 2022, o 11:27

LGBT Film festiwal w Łodzi, KPH Łódź można zostać wolontariuszem :) Stowarzyszenie Fabryka Równości - oni organizowali jakieś wydarzenia, są organizacją kulturalno-edukacyjną, jest jakiś magazyn Tęczowa Łódż - w nim na pewno znajdą się jakieś informacje o działaniach na terenie Łodzi. Stowarzyszenie Tęczowi Społecznicy - można zostać wolontariuszem i spotkać ciekawych ludzi :)
Nieakrylowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2021, o 23:32

Re: Gdzie się obecnie poznaje ludzi?

Post autor: Nieakrylowa » 19 maja 2022, o 18:57

Mam pomysł, każdy ma jakieś wymagania kryteria oczekiwania może fajnie byłoby porostu wybrać się razem w celu spodoba się komuś ze wzajemnością i w realu odbycia dalszego etapu eliminacji w celu znalezienia odpowiedniej partnerki czy czego kto szuka w takim celu wiek, wygląd, lokalizacja bez znaczenia tylko pomysł gdzie możemy razem się wybrać oczywiście jeśli najpierw ogólnie się chociaż trochę polubimy, może będzie więcej chętnych kobiet niż jedna które też uważają, że przez internet to nie jest najlepszy pomysł na szukanie, a w realu nie ma z kim się gdzieś wybrać w tym celu i jak ja chce z kimś żeby było raźniej ? mój mail jakbycietuodnalezc@interia.pl ja mam 30 parę lat
ODPOWIEDZ