znaki zodiaku

Cafe dla wszystkich
Asariah
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 10:10

Re: znaki zodiaku

Post autor: Asariah » 18 kwie 2012, o 12:40

Koziorożec, według eneagramu 5 w 4 czyli tzw. Obrazoburca. Wszystko się łączy i pasuje do siebie łącznie z imieniem. zaś liczba mojego imienia to 1.
Bestia, nawet największa ma resztki litości. Ja nie mam, więc nią nie jestem.
ablabla
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 14:43

Re: znaki zodiaku

Post autor: ablabla » 29 kwie 2012, o 14:46

fajne horoskopy i informacje o znakach zodiaku znajdzieci na stroniehttp://bralloso.com/kosmos/index.php
Awatar użytkownika
Koyot_eu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2012, o 19:39

Re: znaki zodiaku

Post autor: Koyot_eu » 30 kwie 2012, o 11:42

Ja jestem Ryby i bardzo się z tego ciesze,ponieważ cechuje mnie nie tylko wrażliwość,ale także niesamowita intuicja która nigdy mnie nie zawiodła.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: znaki zodiaku

Post autor: gimmeeverything » 30 kwie 2012, o 11:57

wodnik / kogut - i z obydwóch tych znaków mam w sobie (niestety :roll: /na szczęście :D ) wiele cech :P
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
tieudown
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:39

Re: znaki zodiaku

Post autor: tieudown » 30 kwie 2012, o 14:01

Rak, kogut oraz numerologiczna 11 :mrgreen:
Chciałabym wyrazić moją opinię... Ale nie chce mi się jej bronić przez następne trzy godziny.
Awatar użytkownika
ruziaduzia
super forma
super forma
Posty: 1216
Rejestracja: 7 maja 2012, o 17:59

Re:

Post autor: ruziaduzia » 10 maja 2012, o 12:55

cinnamon pisze:a ja jestem sobie Bliżniak :D i musze przyznac ze duza czesc cech przypisywana temu znakowi posiadam 8)
Kopiuj/wklej ja też :)
Nie decyduj w złości, nie obiecuj w szczęściu...
agawa329
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2012, o 20:44

Re: znaki zodiaku

Post autor: agawa329 » 10 maja 2012, o 21:03

Hey, ja jestem Ryba, rzeczywiście niektóre cechy zgadzają się z moim charakterem jeśli chodzi o ten znak, także czasami dobrze jest poczytać, horoskopy i różne inne ciekawostki można znależć tu http://bralloso.com
Awatar użytkownika
TwiggyRose
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2012, o 16:45

Re: znaki zodiaku

Post autor: TwiggyRose » 14 maja 2012, o 17:24

Koziorożec. A według chińskiego rozbrykany metalowy konik^^
Awatar użytkownika
Lina_P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 22 paź 2009, o 02:00

Re: znaki zodiaku

Post autor: Lina_P » 8 cze 2012, o 18:41

Znak zodiaku - Byk.
Horoskop chiński - Wąż.
Numerologia - 7.

:)
Dana_Fairbanks
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 1 lis 2011, o 18:50

Re: znaki zodiaku

Post autor: Dana_Fairbanks » 8 cze 2012, o 19:44

Zodiakalny skorpion z ascendentem koziorożca 8)
Awatar użytkownika
Elfin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 10:56

Re: znaki zodiaku

Post autor: Elfin » 1 paź 2012, o 17:56

Strzelec ascendent w Pannie, Księżyc w Bliźniętach . W horoskopie chińskim Smok :)
Awatar użytkownika
Jellybelly
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 13 cze 2012, o 20:12

Re: znaki zodiaku

Post autor: Jellybelly » 1 paź 2012, o 18:53

Lew sie kłania :)
Wszak kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana...
anitkasze45
Posty: 3
Rejestracja: 6 paź 2012, o 00:27

Re: znaki zodiaku

Post autor: anitkasze45 » 6 paź 2012, o 01:15

Ja jestem chyba Rak
Polecam mój serwis - tłumacz niemiecki.
Nunaaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 24 lip 2012, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: znaki zodiaku

Post autor: Nunaaa » 6 paź 2012, o 13:54

Strzelec :D
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: znaki zodiaku

Post autor: Mare » 27 mar 2014, o 11:02

HeavensOnFire pisze:Zodiakalny Koziorożec...Ale zupełnie w to nie wierzę, nie łapię jak wszystkim ludziom z pod jednego znaku można napisać jeden horoskop na ten sam dzień i ma być on prawdziwy :shock: Nie realne jak dla mnie...
Bierze się bowiem pod uwagę tylko jeden aspekt, czyli datę urodzenia. Ważna jest jednakże jeszcze godzina oraz miejsce urodzenia danej osoby. W efekcie otrzymujemy "zwykły" znak zodiaku, ascendent oraz inne elementy, czyli planety w znakach, domach, wzajemne oddziaływania elementów. Z ciekawości wyliczyłam sobie mój horoskop urodzeniowy i faktycznie opis w dużej mierze pasuje do mojej osoby.
M.in. na tej stronie można obliczyć swój indywidualny horoskop: http://www.eraastrologii.pl/Oblicz-swoj-Ascendent

Mój znak zodiaku to Byk, ascendent również w Byku. :)
Awatar użytkownika
amazoonka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 694
Rejestracja: 6 sie 2012, o 10:39

Re: znaki zodiaku

Post autor: amazoonka » 27 mar 2014, o 19:42

Mare pisze:
Bierze się bowiem pod uwagę tylko jeden aspekt, czyli datę urodzenia. Ważna jest jednakże jeszcze godzina oraz miejsce urodzenia danej osoby. W efekcie otrzymujemy "zwykły" znak zodiaku, ascendent oraz inne elementy, czyli planety w znakach, domach, wzajemne oddziaływania elementów. Z ciekawości wyliczyłam sobie mój horoskop urodzeniowy i faktycznie opis w dużej mierze pasuje do mojej osoby.
M.in. na tej stronie można obliczyć swój indywidualny horoskop: http://www.eraastrologii.pl/Oblicz-swoj-Ascendent

Mój znak zodiaku to Byk, ascendent również w Byku. :)
O proszę.... no i się dowiedziałam, że Lwica jestem :lol: ależ połączenie Ryby i Lew...
Every word means the same as it's own silence
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: znaki zodiaku

Post autor: tygrysica3 » 28 mar 2014, o 10:43

...Byk / Koń :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
venita
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 133
Rejestracja: 29 lis 2013, o 17:18
Lokalizacja: warszawa

Re: znaki zodiaku

Post autor: venita » 20 maja 2014, o 00:09

Byko- kogut :shock: więc łagodnej jazdy wierzchem ne ma co wymagać :twisted: :D
Twardowski wiadomo jak skończył :wink:
W zemście i miłości kobieta jest większym barbarzyńcą niż męzczyzna..
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: znaki zodiaku

Post autor: Gaik » 20 maja 2014, o 16:35

Tak jak ktoś już chyba wspomniał znak w którym jest słońce to można rzec, średnio 1/30 całego horoskopu.
Prawdziwy, tradycyjny polega na interpretowaniu symboli najczęściej 10 obiektów symbolicznie nazywanych planetami ( w przybliżeniu i maksymalnym skrócie:słońce - wola, świadomość , księżyc - potrzeby emocjonalne, fizyczne, matczyne, podświadomość, merkury - komunikacja, wenus - upodobania, gust, wizerunek, mars - styl działania, temperament, saturn - ograniczenia życiowe, społeczne, obszary pracy nad sobą a za tym i cnót typu wytrwałość, jowisz - sytuacje sprzyjające powodzeniu,synteza, pełnia szanse tzw. korzystania z życia czyli np. poznawania innych kultur ale w negatywie daje coś z katolickich 7 grzechów głównych, pluton - transformacja, śmierć w sensie zamknięcia etapu, władza bezwzględna, uran - burzenie starego porządku, wyzwolenie w celu samostanowienia, neptun - nadzieja, coś na kształt duszy ).
Do tego dochodzi rozmieszczenie w 12 obszarach wielkości 30 stopni na kole nazywanym kosmogramem ( popularne znaki zodiaku które też nie mają wiele wspólnego z astronomicznym obrazem wszechświata ) i i w zależności od szkoły, ale najczęściej 12 nierównych obszarach nazywanych domami ( i tu znowu : 1 czyli tzw. ascendent to manifestowanie siebie, ja, sposób autoprezentacji, 2 - doświadczenie życiowe, wartości świata materialnego, 3 - komunikacja, rodzeństwo, znajomi, 4 - poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, przeszłość rodzinna i podświadomość, .5 - kreacja w każdym zakresie czyli także potomstwo, 6 - praca w jakiejkolwiek formie czyli każda czynność powtarzalna, życie codzienne jako rutynowe nawyki, 7 - partnerstwo, zdolność do kompromisu, 8 - dziedzictwo, obszary przymusu, niższe ja, 9 - edukacja wyższa, podróże, profesjonalizm,wartości moralne, 10 - kariera jako powolny, systematyczny proces, organizacja i zarządzanie sprawami, 11 - pasje, stowarzyszenia, wartości abstrakcyjne, etyka,komunikacja bez barier jak internetowa 12 - sprawy ukrywane nawet przed samym sobą, nieświadomość, wszystkie sprawy bazujące na potrzebie odlotu jak choroby psychiczne, uzależnienia, ezoteryka ).
A wszystko to połączone tzw. aspektami( odległości łączące planety, nazwane zależnie od stopni z tolerancją najczęściej +/- do 5 stopni tzw. orb ) do których zalicza się najczęściej kwadraturę, opozycję, trygon, sekstyl, koniunkcję a czasem jeszcze kilka drobniejszych. Owe aspekty tworzą ze sobą czasem figury planetarne jak wielki trygon, t-kwadrat czy palec boży.

Interpretowanie takiej całości to jest dopiero zabawa, wyzwanie i nieco więcej można powiedzieć.Można nawet rzutować na tą mitologię pewne swoje problemy które inaczej trudno zrozumieć. Takie narzędzie pracy nad sobą nad którym spędziłam już kilka dobrych lat.Takie wciągające :D
W internecie są programy gdzie darmo można naszkicować taki kosmogram używając daty, miejsca i godziny urodzenia.Osobiście polecam stronę http://www.astro.com.
Astrologia ma kilka działów czyli tutaj opisując siebie uprawia się urodzeniową, analizując psychikę za to humanistyczną. Ale niektórzy zajmują się na tym tle prognostyczną ( przyszłość ), wydarzeniową ( raczej całe państwa, grube sprawy jak wojny ), porównawczą ( dwoje lub więcej ludzi i analiza związków ). Książki są dosyć szczegółowe i całe tomy poświęca się czasem jednej planecie.Jest stowarzyszenie, konferencje , warsztaty, szkolenia, wykłady. Taka wielka machina :lol:

Jeżeli chodzi o wszelkiej innej maści symbolikę czyli np. chińską czy jakąś celtycką w postaci rośli, zwierząt to w ogóle do mnie nie trafia bo stanowi właśnie za wielkie uproszczenie.Może takie konie lub szczury coś mówią ale raczej o roczniku, czyli czasie w jakim będzie ta grupa żyła lecz nie o jednostce.
Numerologia jest już nieco mniej skomplikowana ale też nie jest to system tak prosty że tylko suma daty urodzenia i już jest komplet wiedzy o osobie. Dochodzi analiza imion, nazwiska. Robi się też takie prognozy z cykli życia.

Zrobiłam ten wykład bo mam misje :lol: Wybaczcie.
Wcale mnie nie dziwi, że ktoś się w tym nie odnajduje jeśli nie uwzględnia wszystkiego bo sama z opisu znaku byka mogłabym do siebie dopasować może wyczucie piękna, intuicyjne dostrzeganie materialnie najbardziej wartościowych przedmiotów ( czyli nie tyle widzenie marketingowej pozycji marki w galerii handlowej co jakość wykonania której wypadkową najczęściej jest cena ), dość wysoka pozycja miłości w życiu, upodobanie natury. Bez kontekstu to w sumie niewiele mówi.

Jak wspomniałam mam słońce ( 11 dom), wenus ( 11 dom ), merkurego ( dom 10 czyli 4 z osi obok ascendentu, descendentu, imum coeli - medium coeli ) w byku, księżyc w wodniku ( 7 dom tj. tzw. descendent ), marsa w skorpionie ( 5 dom ) a przy tzw. społecznych lub międzypokoleniowych planetach liczą się już raczej wyłącznie domy a nie znaki bo przesuwają się znacznie wolniej czyli saturn, pluton w IV określanym imum coeli, jowisz i neptun w VI, uran w V.
Ascendent natalnie czyli od urodzenia miałam w raku ale po relokacji czyli zmianie miejsca zamieszkania bardziej na północ, z racji ostatnich stopni znaku, teoretycznie zmienia się raczej w lwa.
Najważniejsza figura to t- krzyż : pluton w opozycji do merkurego i oba w kwadraturze do księżyca. Inne istotne aspekty to chyba koniunkcja marsa z saturnem, trygon merkurego i neptuna oraz opozycja wenus i marsa.
Numerologiczna droga życia czyli liczba z daty urodzenia to 29 tj 11 i więcej grzechów chyba nie pamiętam ale jak ktoś ma bardzo wielką potrzebę bardziej szczegółowego samopoznania w tym zakresie to może się do mnie zgłosić na takie konsultacje bo to uwielbiam :mrgreen:
ona5431
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 382
Rejestracja: 18 cze 2012, o 01:22

Re: znaki zodiaku

Post autor: ona5431 » 28 maja 2014, o 00:36

Gaik pisze:Tak jak ktoś już chyba wspomniał znak w którym jest słońce to można rzec, średnio 1/30 całego horoskopu.
Prawdziwy, tradycyjny polega na interpretowaniu symboli najczęściej 10 obiektów symbolicznie nazywanych planetami ( w przybliżeniu i maksymalnym skrócie:słońce - wola, świadomość , księżyc - potrzeby emocjonalne, fizyczne, matczyne, podświadomość, merkury - komunikacja, wenus - upodobania, gust, wizerunek, mars - styl działania, temperament, saturn - ograniczenia życiowe, społeczne, obszary pracy nad sobą a za tym i cnót typu wytrwałość, jowisz - sytuacje sprzyjające powodzeniu,synteza, pełnia szanse tzw. korzystania z życia czyli np. poznawania innych kultur ale w negatywie daje coś z katolickich 7 grzechów głównych, pluton - transformacja, śmierć w sensie zamknięcia etapu, władza bezwzględna, uran - burzenie starego porządku, wyzwolenie w celu samostanowienia, neptun - nadzieja, coś na kształt duszy ).
Do tego dochodzi rozmieszczenie w 12 obszarach wielkości 30 stopni na kole nazywanym kosmogramem ( popularne znaki zodiaku które też nie mają wiele wspólnego z astronomicznym obrazem wszechświata ) i i w zależności od szkoły, ale najczęściej 12 nierównych obszarach nazywanych domami ( i tu znowu : 1 czyli tzw. ascendent to manifestowanie siebie, ja, sposób autoprezentacji, 2 - doświadczenie życiowe, wartości świata materialnego, 3 - komunikacja, rodzeństwo, znajomi, 4 - poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, przeszłość rodzinna i podświadomość, .5 - kreacja w każdym zakresie czyli także potomstwo, 6 - praca w jakiejkolwiek formie czyli każda czynność powtarzalna, życie codzienne jako rutynowe nawyki, 7 - partnerstwo, zdolność do kompromisu, 8 - dziedzictwo, obszary przymusu, niższe ja, 9 - edukacja wyższa, podróże, profesjonalizm,wartości moralne, 10 - kariera jako powolny, systematyczny proces, organizacja i zarządzanie sprawami, 11 - pasje, stowarzyszenia, wartości abstrakcyjne, etyka,komunikacja bez barier jak internetowa 12 - sprawy ukrywane nawet przed samym sobą, nieświadomość, wszystkie sprawy bazujące na potrzebie odlotu jak choroby psychiczne, uzależnienia, ezoteryka ).
A wszystko to połączone tzw. aspektami( odległości łączące planety, nazwane zależnie od stopni z tolerancją najczęściej +/- do 5 stopni tzw. orb ) do których zalicza się najczęściej kwadraturę, opozycję, trygon, sekstyl, koniunkcję a czasem jeszcze kilka drobniejszych. Owe aspekty tworzą ze sobą czasem figury planetarne jak wielki trygon, t-kwadrat czy palec boży.

Interpretowanie takiej całości to jest dopiero zabawa, wyzwanie i nieco więcej można powiedzieć.Można nawet rzutować na tą mitologię pewne swoje problemy które inaczej trudno zrozumieć. Takie narzędzie pracy nad sobą nad którym spędziłam już kilka dobrych lat.Takie wciągające :D
W internecie są programy gdzie darmo można naszkicować taki kosmogram używając daty, miejsca i godziny urodzenia.Osobiście polecam stronę http://www.astro.com.
Astrologia ma kilka działów czyli tutaj opisując siebie uprawia się urodzeniową, analizując psychikę za to humanistyczną. Ale niektórzy zajmują się na tym tle prognostyczną ( przyszłość ), wydarzeniową ( raczej całe państwa, grube sprawy jak wojny ), porównawczą ( dwoje lub więcej ludzi i analiza związków ). Książki są dosyć szczegółowe i całe tomy poświęca się czasem jednej planecie.Jest stowarzyszenie, konferencje , warsztaty, szkolenia, wykłady. Taka wielka machina :lol:

Jeżeli chodzi o wszelkiej innej maści symbolikę czyli np. chińską czy jakąś celtycką w postaci rośli, zwierząt to w ogóle do mnie nie trafia bo stanowi właśnie za wielkie uproszczenie.Może takie konie lub szczury coś mówią ale raczej o roczniku, czyli czasie w jakim będzie ta grupa żyła lecz nie o jednostce.
Numerologia jest już nieco mniej skomplikowana ale też nie jest to system tak prosty że tylko suma daty urodzenia i już jest komplet wiedzy o osobie. Dochodzi analiza imion, nazwiska. Robi się też takie prognozy z cykli życia.

Zrobiłam ten wykład bo mam misje :lol: Wybaczcie.
Wcale mnie nie dziwi, że ktoś się w tym nie odnajduje jeśli nie uwzględnia wszystkiego bo sama z opisu znaku byka mogłabym do siebie dopasować może wyczucie piękna, intuicyjne dostrzeganie materialnie najbardziej wartościowych przedmiotów ( czyli nie tyle widzenie marketingowej pozycji marki w galerii handlowej co jakość wykonania której wypadkową najczęściej jest cena ), dość wysoka pozycja miłości w życiu, upodobanie natury. Bez kontekstu to w sumie niewiele mówi.

Jak wspomniałam mam słońce ( 11 dom), wenus ( 11 dom ), merkurego ( dom 10 czyli 4 z osi obok ascendentu, descendentu, imum coeli - medium coeli ) w byku, księżyc w wodniku ( 7 dom tj. tzw. descendent ), marsa w skorpionie ( 5 dom ) a przy tzw. społecznych lub międzypokoleniowych planetach liczą się już raczej wyłącznie domy a nie znaki bo przesuwają się znacznie wolniej czyli saturn, pluton w IV określanym imum coeli, jowisz i neptun w VI, uran w V.
Ascendent natalnie czyli od urodzenia miałam w raku ale po relokacji czyli zmianie miejsca zamieszkania bardziej na północ, z racji ostatnich stopni znaku, teoretycznie zmienia się raczej w lwa.
Najważniejsza figura to t- krzyż : pluton w opozycji do merkurego i oba w kwadraturze do księżyca. Inne istotne aspekty to chyba koniunkcja marsa z saturnem, trygon merkurego i neptuna oraz opozycja wenus i marsa.
Numerologiczna droga życia czyli liczba z daty urodzenia to 29 tj 11 i więcej grzechów chyba nie pamiętam ale jak ktoś ma bardzo wielką potrzebę bardziej szczegółowego samopoznania w tym zakresie to może się do mnie zgłosić na takie konsultacje bo to uwielbiam :mrgreen:
No brawo! Nareszcie ktoś z astromisją! Ze wspólnych cech mamy Słonko w 11. :) A na astro wedyjskiej się znasz?
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: znaki zodiaku

Post autor: tygrysica3 » 30 maja 2014, o 09:50

gimmeeverything pisze:wodnik / kogut - i z obydwóch tych znaków mam w sobie (niestety :roll: /na szczęście :D ) wiele cech :P
... :podbite oczko: https://www.youtube.com/watch?v=Ttll0kUOfCk :hahaha: :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Len
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 373
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:27
Lokalizacja: między Czarnym a Czerwonym

Re: znaki zodiaku

Post autor: Len » 21 cze 2014, o 22:27

strzelec ascendent w koziorożcu :D
...i Pies
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: znaki zodiaku

Post autor: gimmeeverything » 22 cze 2014, o 13:35

:hahaha: :hahaha: :hahaha: - cała prawda o mnie (...prawie) :cool:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
zuzia24
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2014, o 20:53

Re: znaki zodiaku

Post autor: zuzia24 » 22 cze 2014, o 21:05

Zastanawiam się tak naprawdę, czy te wróżby opisywane w gazetach - horoskopy to prawda, mnie się jeszcze nie sprawdziły. Myślę jednak, że to kwestia wiary, jeśli ktoś w takie sprawy mocno wierzy to mu się sprawdza.
Koshka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 133
Rejestracja: 29 lis 2013, o 19:09

Re: znaki zodiaku

Post autor: Koshka » 1 lip 2014, o 01:57

Bliźnięta. Stety - niestety, wszystko, co do joty. :D Jestem jednak zadowolona :)
zlepek słów ze mnie, zlepek nut, niekoniecznie sensownych
Awatar użytkownika
Lady_Skyblue
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 98
Rejestracja: 30 sty 2014, o 21:35
Lokalizacja: Kraków

Re: znaki zodiaku

Post autor: Lady_Skyblue » 1 lip 2014, o 11:14

Bliźnięta są zajebiste :D wiem, bo sama jestem spod tego znaku :D
~Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
Nela98
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2014, o 19:35

Re: znaki zodiaku

Post autor: Nela98 » 1 lip 2014, o 15:04

A ja jestem spod znaku Barana i wszystko się zgadza. :o
Mara713
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 23 cze 2014, o 02:03

Re: znaki zodiaku

Post autor: Mara713 » 1 lip 2014, o 16:51

ona5431 - dzięki głównie za linka, super stronka... chyba najlepsza jeśli chodzi o zodiaki i znaczenie i w ogóle...

słońce w lwie i księżyc w pannie - będąc lwem ciągle spotykałam się z tekstami, że lwy tylko rządzić chcą i w ogóle... jednak dopiero to czytając muszę przyznać że o mnie się to całkowicie zgadza... później tyle tekstu, który o dziwo jest niemal całkowicie zgodny z prawdą... ogólnie czytając te inne horoskopy i profile, dziwnie bardzo wiele rzeczy się zgadza (a raczej prawie wszystko)

dzięki bardzo za linka i Twój tekst
Awatar użytkownika
twoje_mojecudo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 185
Rejestracja: 12 sie 2014, o 14:18
Lokalizacja: right beside U

Re: znaki zodiaku

Post autor: twoje_mojecudo » 16 wrz 2014, o 13:32

Zodiakalny Rak i wszystko pasuje co do joty .
...zaczaruj moje serce, zostaw mnie bez tchu raz jeszcze...
Shay
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:26

Re: znaki zodiaku

Post autor: Shay » 16 wrz 2014, o 13:36

Ryby :) Nie jestem typem wrażliwca, ale niektóre cechy do mnie pasują - wyobraźnię twórczą (dużo piszę) i jakoś tam pokrętnie rozumianą uczuciowość mam rozwinięte aż zanadto ;p
ODPOWIEDZ