Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 6 lut 2007, o 16:51

koukla pisze: BTW czy sa jeszcze miejsca gdzie tluszcz moze liczyc na to, ze zostanie pozostawiony w spokoju? :wink: :lol:
Osobiście obawiam się, że są.

Bo na liposukcje w życiu...


a przynajmniej nie przed 40-tką.



Pink - możesz sprawdzić czy nie uczula. Nałóż trochę specyfiku np. w zgięcie łokciowe na jakieś 10 min. Jak do następnego dnia nie będzie żadnych senscaji, to uczulona nie jestes.
Na dobrą sprawę, to wszystko się powinno tak sprawdzać, a już zwłaszcza mazidła do twarzy.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
Ciri
super forma
super forma
Posty: 5823
Rejestracja: 13 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Cracovie

Post autor: Ciri » 6 lut 2007, o 17:55

Osowiała pisze:żel na hemoroidy!
Pink pisze:A to nie uczula?
Uczula. Hemoroidy. Sprawdź, jak bardzo jesteś wytrzymała :lol: Jeśli uczula, to jedna sprawdzi się powiedzenie, że przed wojną, to "ludzie były wytrzymałe, nie to co dziś" ;)

A co do pomysłu Babette - dobry, tyle że nałożyłabym trochę poniżej zgięcia... jeśli uczuli Cię, to ręki nie zegniesz.
you’ve got to take this moment
then let it slip away
let go of complicated feelings

[img]http://www.dokina.pl/grafika/opis/1140/4.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Gamila
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 103
Rejestracja: 20 sty 2007, o 00:00

Post autor: Gamila » 6 lut 2007, o 20:26

Osowiała pisze:żel na hemoroidy! powaga! sprobuj! to stary sposob przedwojennych aktorek:)
powodzenia

cmok
:oops: Takie duże wory są od problemów z jelitem grubym (okrężnicą), a małe od problemów z nerkami: http://www.hps-online.com/nbagman.htm Bez lekarza pewnie nic nie da się z tym zrobić... :(
Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz.
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 6 lut 2007, o 21:26

Gamila pisze: :oops: Takie duże wory są od problemów z jelitem grubym (okrężnicą), a małe od problemów z nerkami: http://www.hps-online.com/nbagman.htm Bez lekarza pewnie nic nie da się z tym zrobić... :(
Obawiam się, że na wory pod oczami skierowania na kolonoskopię się nie otrzyma.


Jak można przeczytać na tej stronie, wszystkiemu winny jest śluz - zatyka nawet tętnice.
Co za bzdury.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
la senora
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 458
Rejestracja: 22 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: łódź

Post autor: la senora » 7 lut 2007, o 00:03

nie wiem czy to co napisze to cię pocieszy ale moja twarz wygląda podobnie mam sińce pod oczami z daleka wygląda jak worek a z bliska jak walnięte oko,zależy od samopoczucia czasem ten kolor potrafi się zmienić,robiłam badania bo wszyscy mówili że to od nerek ale okazało się że nie,taka jest moja uroda i nic na to nie poradzę,pogodziłam się z tym, czasem idę do solarium żeby zmienić kolor skóry i wtedy może być spróbuj :wink:
Awatar użytkownika
Gamila
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 103
Rejestracja: 20 sty 2007, o 00:00

Post autor: Gamila » 7 lut 2007, o 08:35

babette pisze:
Gamila pisze: :oops: Takie duże wory są od problemów z jelitem grubym (okrężnicą), a małe od problemów z nerkami: http://www.hps-online.com/nbagman.htm Bez lekarza pewnie nic nie da się z tym zrobić... :(
Obawiam się, że na wory pod oczami skierowania na kolonoskopię się nie otrzyma.


Jak można przeczytać na tej stronie, wszystkiemu winny jest śluz - zatyka nawet tętnice.
Co za bzdury.
Chodzi Ci o akapit zaczynający się od zdania;"And it all starts here with the accumulation of this crap and mucus inside you."?

Ja to odbieram jako mający zrobić wrażenie skrót myślowy pomijający pośrednie ogniwa łańcucha przyczynowo - skutkowego. Zauważ, że wyżej, na wstępie, jest tam napisane: "but plaque in the arteries too". W kontekście tętnic mowa jest tam o płytkach (plaque), a nie o śluzie (mucus).
Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz.
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 8 lut 2007, o 15:23

Gamila pisze:Chodzi Ci o akapit zaczynający się od zdania;"And it all starts here with the accumulation of this crap and mucus inside you."?

Ja to odbieram jako mający zrobić wrażenie skrót myślowy pomijający pośrednie ogniwa łańcucha przyczynowo - skutkowego. Zauważ, że wyżej, na wstępie, jest tam napisane: "but plaque in the arteries too". W kontekście tętnic mowa jest tam o płytkach (plaque), a nie o śluzie (mucus).
Rzeczywiście - ogniwa pomija i robi wrażenie...


Chodzi mi o ten akapit:
And it all starts here with the accumulation of this crap and mucus inside you. Some people think this mucus just blocks up their digestive tract. Well, they're wrong. It's blocking up their arteries, joints and cellular activity too!
Z kontekstu wynika, że chodzi właśnie o śluz, który blokuje tętnice (co z żyłami?), stawy (też ciekawostka przyrodnicza) i czynność komórek.


Ja to odbieram tak jak jest napisane, cudzych skrótów myślowych rozszyfrowywać nie zamierzam.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
Gamila
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 103
Rejestracja: 20 sty 2007, o 00:00

Post autor: Gamila » 8 lut 2007, o 17:23

babette pisze:
Gamila pisze:Chodzi Ci o akapit zaczynający się od zdania;"And it all starts here with the accumulation of this crap and mucus inside you."?

Ja to odbieram jako mający zrobić wrażenie skrót myślowy pomijający pośrednie ogniwa łańcucha przyczynowo - skutkowego. Zauważ, że wyżej, na wstępie, jest tam napisane: "but plaque in the arteries too". W kontekście tętnic mowa jest tam o płytkach (plaque), a nie o śluzie (mucus).
Rzeczywiście - ogniwa pomija i robi wrażenie...


Chodzi mi o ten akapit:
And it all starts here with the accumulation of this crap and mucus inside you. Some people think this mucus just blocks up their digestive tract. Well, they're wrong. It's blocking up their arteries, joints and cellular activity too!
Z kontekstu wynika, że chodzi właśnie o śluz, który blokuje tętnice (co z żyłami?), stawy (też ciekawostka przyrodnicza) i czynność komórek.


Ja to odbieram tak jak jest napisane, cudzych skrótów myślowych rozszyfrowywać nie zamierzam.
:ok: Można i tak. Oczywiście.
Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz.
izap
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 02:00

Post autor: izap » 30 kwie 2009, o 11:31

a moze tak chłodzące okulary żelowe:) bardzo pomocne w tej kwestii!!!
Awatar użytkownika
hrabianka
super forma
super forma
Posty: 2623
Rejestracja: 25 lip 2006, o 00:00

Post autor: hrabianka » 30 kwie 2009, o 15:14

izap pisze:a moze tak chłodzące okulary żelowe:) bardzo pomocne w tej kwestii!!!
Już mam takie i bez tej reklamy i g.wno dają. :roll:
Awatar użytkownika
Molly-Wroclaw
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: spomiędzy pazurów

Post autor: Molly-Wroclaw » 30 kwie 2009, o 15:49

okulary pomagają na podpuchnięte oczy, ale uwaga wtedy na zatoki, bo można przeziębić

cienie? pani kosmetyczka powiedziała: "taka już pani uroda". jedyne, co można robić, to maskować.
Muzyka jest dla mnie sposobem na wyrażenie tego elementu w człowieku, którego nie zdefiniowała do końca żadna nauka ani religia.
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Post autor: Szaw » 30 kwie 2009, o 18:50

Maskuje od jakiegoś czasu i pozwól, że zacytuje:
hrabianka pisze:g.wno daje
ah taka drobna parafraza ;)
Awatar użytkownika
Molly-Wroclaw
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: spomiędzy pazurów

Post autor: Molly-Wroclaw » 30 kwie 2009, o 19:51

zainwestuj w lepszy rozświetlacz i korektor ;) ja wydałam kupę kasy na kosmetyki maskujące, zanim znalazłam ten, który mi pasuje :/
Muzyka jest dla mnie sposobem na wyrażenie tego elementu w człowieku, którego nie zdefiniowała do końca żadna nauka ani religia.
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Post autor: Szaw » 30 kwie 2009, o 23:44

Wydaje mi się że mam dobry korektor... Zresztą sama nie wiem, nigdy nie byłam dobra w te "dziewczęce sprawy".

Efekt korektora jakiś jest, nie mówię, że nie ma no ale hmm daje wiele do życzenia. Ot mam po prostu dość bladą cerę, zresztą "fioletowe pod oczami" to mam po mamie( bez aluzji :D ). Czasami jest ok, a czasami to bez 100 warstw korektora nie wychodź.

Choć najgorsze jest to że wszystkie zmarszczki( o dziwo jakieś mam) pod oczami widać :( jak użyje korektora, ale jak już mówiłam pewnie coś źle robię ;/
Adna
super forma
super forma
Posty: 2284
Rejestracja: 15 wrz 2004, o 00:00

Post autor: Adna » 1 maja 2009, o 01:26

a..ja jak bym sobie zakorektorowała cienie to by mnie ludzie nie poznali..;)
http://kobiety-kobietom.com/opowiadania_erotyczne/art.php?art=5989
Awatar użytkownika
Molly-Wroclaw
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 02:00
Lokalizacja: spomiędzy pazurów

Post autor: Molly-Wroclaw » 1 maja 2009, o 09:22

no, wiesz, w stu procentach nigdy nie pokryjesz tego, skoro masz jasną cerę ;) kontrast jest za duży, pozostaje się przyzwyczaić do sińców i tyle ;)
Muzyka jest dla mnie sposobem na wyrażenie tego elementu w człowieku, którego nie zdefiniowała do końca żadna nauka ani religia.
Awatar użytkownika
LadyTeufelin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 2 maja 2009, o 02:00

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: LadyTeufelin » 2 maja 2009, o 15:29

Pinkberry pisze:Nie ma takiego tematu, sprawdzałam :twisted:

Mam chroniczne worki pod oczami, te, które mnie znają, to wiedzą. Nie są od niewyspania - śpię dużo, nie są pod monitora czy telewizora - nie schodzą, kiedy nie używam, nie wiem skąd się wzięły, ale chyba im tam dobrze. Usiłowałam pozbyć się ich herbatą, chłodzącymi maseczkami i trzema różnymi kremami pod oczy - nic. Czy któraś z was zna skuteczny sposób?

Temat jest otwarty na wszystkie problemy natury wyglądowej rzecz jasna :)

Ale masz worki w sensie "poduchy" czy podkowki ciemne?
Bo jesli "poduchy" to mozesz miec problemy z nerkami, a jesli tzw "cienie" to znaczy ze za duzo palisz, zle sie odzywiasz itp :)
aga945
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 26 mar 2006, o 00:00
Lokalizacja: lublin

Post autor: aga945 » 3 maja 2009, o 10:07

Na worki pod oczami dobry jest żel arnikowy :-)

Poprawia ukrwienie, worki znikają.

Szkoda, że tak późno zobaczyłam temat :-) Warto też od czasu do czasu robić okłady z rumianka na oczy. Trzeba o nie dbać :-)
www.handmade.bo.pl Idź w stronę przygody - tylko handmade!
Awatar użytkownika
Elbereth
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 311
Rejestracja: 19 gru 2008, o 01:00

Post autor: Elbereth » 7 maja 2009, o 08:59

A próbowałyście rozmasować podpuchnięte miejsca pod oczami? :) 10 minut uklepywania kremu pod oczy pomaga, przynajmniej u mnie, a mam potworne wory i cienie ^^ Można się wybrać do kosmetyczki aby raz to zrobiła profesjonalnie i pokazała jak. No i podkład rozświetlający, jak się dobrze dobierze, to czyni cuda ;)
A lira asinye, lira ter yéni.
A lira ter lalame, a lira ter nier.
Awatar użytkownika
k_n
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 331
Rejestracja: 14 cze 2009, o 02:00

Post autor: k_n » 21 cze 2009, o 01:36

aga945 pisze:Na worki pod oczami dobry jest żel arnikowy :-)

Poprawia ukrwienie, worki znikają.

Szkoda, że tak późno zobaczyłam temat :-) Warto też od czasu do czasu robić okłady z rumianka na oczy. Trzeba o nie dbać :-)
żel arnikowy to u mnie podstawa, nie likwiduje worków i sińców, ale troszkę zmniejsza i pomaga na pieczenie i swędzenie oczu (się zdarza, alergiczką jestem. a właśnie, worki pod oczami mogą być skutkiem uczulenia na alergeny wziewne.) i duuużoooo korektora pod oczy :mrgreen:
a z rumiankiem to ostrożnie, bo może rozjaśnić rzęsy. mi dobrze robią okłady z esencji herbacianej (z czarnej herbaty) schłodzone w zamrażalniku.
Another
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 224
Rejestracja: 30 cze 2009, o 02:00

Post autor: Another » 22 sie 2009, o 12:58

przez całkowity przypadek przeczytałam urywek z wywiadu z Kingą Rusin, która twierdzi, że pomagają jej zwykłe łyżeczki trzymane w lodówce przez noc przykładane pod oczy z rana, któraś z pań może próbowała tym sposobem? :)
Roza2
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2009, o 00:00

Post autor: Roza2 » 26 sie 2009, o 12:38

Oczywiście można używać najdroższych kremów, robić kompresy i przykładać różne cuda ale jeśli od środka coś nie gra to wszystko na nic.
Trzeba połączyć siły czyli zdrowo jeść, trochę tlenu zażyć od czasu do czasu (a najlepiej codziennie) i łykać jakieś naturalne wspomagacze. :)
germanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2010, o 22:30

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: germanka » 30 maja 2010, o 19:20

A czy może zastanawiałyscie sie kiedys może nad tym czy np.nie poddac sie zabiegowi fotoodmładzania.A to dlatego ,ze wiem po sobie czesto kremy pod oczy juz nie działaja.
Slajd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 14 paź 2008, o 02:00

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: Slajd » 3 cze 2010, o 22:33

A to trzeba wyciąć nadmiar jakiejś skóry lub tłuszczyku czy można wypełnić, żeby wygładzić?
germanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2010, o 22:30

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: germanka » 4 cze 2010, o 14:53

Jak to wyciąc troszke tłuszczyku ?
Skąd ...matko ,to juz wyglada bardziej na poważna operacje?
Slajd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 14 paź 2008, o 02:00

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: Slajd » 7 cze 2010, o 22:07

To chyba kwasem hialuronowym można wypełnić i wymodelować: http://www.medycyna-estetyczna.biz/inde ... zmarszczek
germanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2010, o 22:30

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: germanka » 16 cze 2010, o 14:29

No dokładnie,sa przecież prostsze sposoby na to aby zlikwidowac takie worki pod oczami.Zastanawia mnie tylko czy taki kwas nie jest szkodliwy?
Oraz to czy efekt utrzymuje sie przez dłużysz czas ?
Slajd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 14 paź 2008, o 02:00

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: Slajd » 18 lip 2010, o 18:34

A co ma być szkodliwego w składniku, który jest naturalnie produkowany przez organizm powiedz mi?
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: gretchen » 19 lip 2010, o 20:54

Slajd pisze:A co ma być szkodliwego w składniku, który jest naturalnie produkowany przez organizm powiedz mi?
Przecinki są sztucznie produkowane. I szkodliwe.
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
kasztaneczek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 27 lis 2009, o 01:00

Re: Worki pod oczami i inne kosmetyczne dylematy

Post autor: kasztaneczek » 3 sie 2010, o 09:49

Podobno na te niefajne worki, sińce i zmarszczki pod oczami bardzo dobrze działa krem na bazie placenty marki Merino. Widziałam coś takiego na aanatural.pl, cenowo nie było aż tak bardzo drogie i wydaje mi się, że spokojnie można by wypróbować. Marka dobra, znana na zachodzie, wiec może akurat zadziała.
ODPOWIEDZ