Dobry żart tynfa wart ;)

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
gruszka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 426
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: łódzkie :)

Post autor: gruszka » 9 paź 2007, o 00:40

Po dłuższej jeździe pasażer, chcąc taksówkarzowi coś wytłumaczyć, leciutko stuknął go w ramię. A tu taksiarz zaczyna wrzeszczeć, panikować, kręcić kierownicą w prawo, w lewo i w końcu uderzyli w pobliskie drzewo. Pasażer się wygramolił z wraku obok niego staje roztrzęsiony taryfiarz. Pasażer:
- Panie, coś Pan taki strachliwy?
Taksówkarz:
- Człowieku, ja pierwszy dzień na taksówce. Wcześniej 20 lat robiłem za kierowcę w zakładzie pogrzebowym!
"..Trzeba uprzytomnić sobie, że
nawet kiedy wszystko straci sens
znajdziesz przestrzeń gdzie
wielka wiara tłumi lęk.."
Awatar użytkownika
Pcheła
super forma
super forma
Posty: 1599
Rejestracja: 25 sie 2003, o 00:00
Lokalizacja: Galway

Post autor: Pcheła » 9 paź 2007, o 11:50

Fragment rozmowy z prof. Adamem Klimczykiem, ministerialnym przedstawicielem rządu do spraw technologii żywienia (zarejestrowano podczas targów żywności "Europa lubi zjeść" `07 w Hanowerze).

Mirosława Podgórska: Panie Profesorze czy ludzie wierzący winni wystrzegać się pewnych rodzajów pożywienia?

Profesor Adam Klimczyk: Nie od dziś wiadomo, iż ciało jest Świątynią Ducha, dlatego winno się spożywać żywność, które po procesach fermentacyjnych, jakie zachodzą w żołądku, jelitach i innych organach, nie prowadzi do pobudzenia seksualnego, z czego najgorsze są gotowane ziemniaki.

MP: Ziemniaki? Proszę o komentarz do tej kontrowersyjnej wypowiedzi.

AK: Ziemniak został sprowadzony do Polski jako antidotum na obecność szatana w organizmie człowieka, ale dość szybko okazało się, że smaczne bulwy wzmagają podniecenie seksualne, są wręcz czymś w rodzaju afrodyzjaku, doprowadzają bowiem do powiększenia znajdujących się w prąciu ciał jamistych, a tym samym do zjawiska wzwodu.

MP: Czy tego rodzaju opinie są zgodne z oficjalną nauką Kościoła?

AK: Kościół w pierwszych wiekach swego istnienia zdecydowanie potępił ziemniaki, a zwłaszcza ich postać gotowaną, tak bardzo popularną w naszym kraju.

MP: Jak w takim razie w kraju zamieszkałym wyłącznie przez ludzi wierzących może dochodzić do tak dużej konsumpcji gotowanego ziemniaka?

AK: Na wzmożone spożycie ziemniaka w jego gotowanej postaci mają zapewne wpływ przesądy i zabobony obecne wciąż w środowiskach wiejskich, wedle wierzeń ludów słowiańskich ziemniak był synem matki ziemi, symbolizował jej witalność i umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji.

MP: Jednakowoż religia katolicka zaanektowała wiele pogańskich obrzędów przyjmując je jako swoje, weźmy na przykład spożywanie jaj w okresie Wielkiej Nocy.

AK: Prawdziwie wierzący człowiek winien unikać gotowanego ziemniaka i jego zgubnego wpływu, niestety takie są potwierdzone przez niezależnych ekspertów fakty.

MP: Czy to znaczy, że jako ludzie wierzący winniśmy całkowicie wyeliminować gotowanego ziemniaka z codziennej diety?

AK: Nie, gotowany ziemniak może być spożywany, ale wyłącznie w sytuacji, kiedy proces gotowania był przeprowadzony w wodzie święconej, lub w wodzie, w której stężenie wody święconej przekracza 30%. Ziemniak przygotowany w ten sposób traci swoje lubieżne właściwości i nie prowokuje do grzechu.

MP: Przepełniając ciało czystością.

AK: Dzięki której staje się naczyniem dla Ducha.

MP: Amen.
[img]http://img183.imageshack.us/img183/1600/1yesitisnoitisntmq2.gif[/img]
Awatar użytkownika
pilkarka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 797
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Oslo

Post autor: pilkarka » 9 paź 2007, o 20:33

Ok, no to ja mam dialog z piatku:
Alex (ja :D ), Konrad(przyjaciel mojego brata) i Dawid (moj brat) siedza w kajucie, Alex z Dawidem siedza tuz kolo siebie, a Konrad naprzeciwko:
Dawid:-Alexxxx, nie siedz tak blisko! (Alex, lubi wkurzac swojego brata, tak wiec twardo siedzi, tam gdzie siedziala, wkoncu Dawid probuje sila ja odsunac, ale ona sie nie daje)
Alex:-Aaaa, klepnal mnie w tylek!
Konrad: -Dawid, przeciez to Twoja siostra!-krzyczy K. smiejac sie.
Dawid:-Ale ja chce ja posunac!

:lol: :lol:
Jak moj brat to powiedzial, to poplakalismy sie z Konradem ze smiechu :D Dawid nie zrozumial z czego sie smielismy :lol: tak to juz bywa, jak mieszka sie za granica dluzsza "chwile" :lol:
dream-theater
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 10 paź 2007, o 00:00

Post autor: dream-theater » 10 paź 2007, o 15:31

jedzie pijany facet autobusem miejskim w warszawie i zrobilo musie źle i w pewnym momencie zwymiotował na kobiete obok
oburzona mówi do niego:
- wygląda pan jak świnia!
- a pani myśli że lepiej wygląda?
Lucretia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2007, o 00:00

Post autor: Lucretia » 10 paź 2007, o 15:42

Nastoletni wnuczek zwraca się do babci podirytowanym głosem:
- Babciu, nie widziałaś może moich tabletek? Takie małe pigułeczki z napisem LSD?
- Pier**lić Twoje tabletki! - Widziałeś smoka w kuchni?

:twisted:
AlkaPrim
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 14 paź 2007, o 00:00

Post autor: AlkaPrim » 17 paź 2007, o 00:55

Facio poszedł do knajpy na wódę. Zamówił pól litra i słoik śledzi w oleju. Wypił setkę, zżarł śledzia. Druga seta i znów śledź. Trzecia setka i kolejny śledzik. To samo z czwartą. Przy piątej nawet nie zauważył, że jeden śledzik wpadł mu za koszulę. Wyszedł z knajpy, idzie.. aż tu nagle zachciało mu się lac. Stanął, rozpina rozporek, patrzy na to co wyjął i jęczy: O k..a śmierdział zawsze, oślizgły tez był zawsze... ale skąd te mętne oczka !!!!
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Dobry żart tynfa wart ;)

Post autor: ama » 28 maja 2018, o 18:49

Przychodzi pacjent do psychiatry i mówi:
- Panie doktorze mam ostatnio dziwne sny, śni mi się że piję kawę a na końcu zjadam filiżankę i zostawiam tylko uszko.
A lekarz odpowiada:
- Hmm, to rzeczywiście dziwne, przecież uszko jest najlepsze.
:cool:
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
sloneczko79
super forma
super forma
Posty: 1589
Rejestracja: 12 sie 2014, o 22:03
Lokalizacja: pomorskie

Re: Dobry żart tynfa wart ;)

Post autor: sloneczko79 » 18 sie 2018, o 23:13

PROSZĘ,PRZECZYTAJCIE TO NA GŁOS DOKŁADNIE TAK,JAK JEST NAPISANE :cool:

(Swoją drogą,ciekawe,za którym razem uda się Wam przeczytać to w całości...)


Składniki:

1 kostka masła,
2 szklanka cukru,
1 łyżeczka soli
4 jajka
1 szklanka suszonych owoców,
1 szklanka orzechów
sok cytrynowy
proszek do pieczenia
3-4 szklanki dobrej whisky

Sposób przygotowania:

Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba, by być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Operację powtórz. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie zprawdź czy łiski jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeźli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź łiski żepy pootem gośie nie mufili sze jest trójonca.
Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta.
I iś spaś.
Najpierw byłam niezdecydowana,a teraz to już nie wiem....
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Dobry żart tynfa wart ;)

Post autor: Lexus-1980 » 19 sie 2018, o 15:24

sloneczko79 pisze:
18 sie 2018, o 23:13
PROSZĘ,PRZECZYTAJCIE TO NA GŁOS DOKŁADNIE TAK,JAK JEST NAPISANE :cool:

(Swoją drogą,ciekawe,za którym razem uda się Wam przeczytać to w całości...)


Składniki:

1 kostka masła,
2 szklanka cukru,
1 łyżeczka soli
4 jajka
1 szklanka suszonych owoców,
1 szklanka orzechów
sok cytrynowy
proszek do pieczenia
3-4 szklanki dobrej whisky

Sposób przygotowania:

Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba, by być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Operację powtórz. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie zprawdź czy łiski jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeźli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź łiski żepy pootem gośie nie mufili sze jest trójonca.
Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta.
I iś spaś.
:lol: :lol: :lol:
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
atram_md
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 26 lip 2011, o 12:36

Re: Dobry żart tynfa wart ;)

Post autor: atram_md » 22 sie 2018, o 01:19

sloneczko79 pisze:
18 sie 2018, o 23:13
PROSZĘ,PRZECZYTAJCIE TO NA GŁOS DOKŁADNIE TAK,JAK JEST NAPISANE :cool:

(Swoją drogą,ciekawe,za którym razem uda się Wam przeczytać to w całości...)


Składniki:

1 kostka masła,
2 szklanka cukru,
1 łyżeczka soli
4 jajka
1 szklanka suszonych owoców,
1 szklanka orzechów
sok cytrynowy
proszek do pieczenia
3-4 szklanki dobrej whisky

Sposób przygotowania:

Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba, by być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Operację powtórz. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie zprawdź czy łiski jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jeźli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź łiski żepy pootem gośie nie mufili sze jest trójonca.
Wszuś do miszki szyśką sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszuśisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudź monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij źwiszki. Sprawś jakoś fiski sostanej ot pieszenia siasta.
I iś spaś.
Popłakałam się :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja już bym padła przy drugim podejsciu kosztowania jakosci fiski :cool:
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Dobry żart tynfa wart ;)

Post autor: ama » 10 lut 2019, o 10:50

Obrazek
Obrazek
:D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
ODPOWIEDZ