"ale to juz bylo...

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

"ale to juz bylo...

Post autor: doominika » 28 lis 2007, o 19:23

.. i nie wroci wiecej :("


Taki okres mam wspominek. W snach pojawiaja sie zapomniani znajomi z przed lat. Zaczelam szukac muzyki , ktorej sluchalam jako bardzo mloda osoba ( wlos mi sie na glowie jezy :cool: ) Bardzo bym chciala wiedziec co u niektorych slychac i zal troche nagle urwanych kontaktow.
Przede wszystkim wspominam siebie i mimo, ze narobilam w zyciu troche glupstw to z lezka w oku i usmiechem na ustach patrze w przeszlosc.


" ...... a najbardziej mi zal .." - No czego?
Viva la revolución
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 28 lis 2007, o 22:18

Doom, Ciebie też nasza klasa dopadła....

A mi to najbardziej żal wolności i braku ostrożności podczas jazdy konnej.
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pinkberry » 28 lis 2007, o 22:38

Czy ten temat ma jakieś ograniczenia wiekowe?

Kiedyś byłam fajniejsza. Bardziej nieznośna, ale fajniejsza.
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 28 lis 2007, o 22:54

Zadna nasza klasa mnie nie dopadla. Te sny mam juz od dosc dawna :cool: i tesknie za dawnymi przyjaciolmi i wspominam.

I najbardziej mi zal spontanicznosci i tego co z niej wynikalo. I tez kiedys bylam fajniesza.

I pewnie nie porwe sie juz na kilka rzeczy. Jakos dziwnie wiele przygod mam zwiazanych z podrozowaniem autostopem z pustymi kieszeniami ,wymyslonymi i realizowanymi juz natychmiast. Gdzie by mi sie chcialo isc o polnocy 5 km do glownej drogi aby zlapac jakis pojazd i pojechac ogladac Krakow noca :lol: Albo dzownic ludziom do mieszkan o 4 nad ranem i przez domofon pytac czy zastalam Żuliana :lol:
Teraz to na jedno mi nie pozwala wygodnictwo i lenistwo a na drugie sztywniactwo (?)
Viva la revolución
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 29 lis 2007, o 00:46

A mi się ostatnio przypomniała pierwsza miłość z podstawówki (taka platoniczna oczywiście)... Marek mu na imię, albo znów siedzi, albo wyszedł, albo niedługo go zamkną jednym słowem recydywa... A taki był miły i śliczny w podstawówce, nie zdał chyba w szóstej klasie i tyle :( To były jednak piękne czasy, kolejki w sklepach, ale dzieciństwo niesamowite i barwne :D Na listach przebojów królował zespół Modern Talking, tego się słuchało i oczywiście Listy Przebojów Marka Niedzwieckiego :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
stokrotka37
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 205
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 00:00

Post autor: stokrotka37 » 29 lis 2007, o 12:20

Ech przypomniał mi się mój pierwszy wyjazd do Paryża. Zobaczyłam to miasto w telewizji i marzyłam aby tam pojechać.. No cóż realia była jakie były brak kasy inny przelicznik i już myślałam że zostanie tylko marzeniem. Ale pojechałam tam dzięki jednej wspaniałej Francuzce poznanej w Polsce. Miałam kilka dolarów w kieszeni i tyle nadziei i radości w sobie. Popłakałam się ze szczęścia kiedy wreszcie na własne oczy ujrzałam Paryż. Cieszyło mnie wszystko i zachwycał każdy dzień...Piękne czasy tak niewiele było mi potrzebne do szczęścia. Teraz stać mnie na hotele i nie jeżdżę już autokarami tylko latam.. Ale nic mnie nie cieszy tak jak wtedy. Ostatnio jednak powoli odnajduję w sobie dawną radość i spontaniczność dzięki pewnej wspaniałej kobietce..
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 29 lis 2007, o 12:29

mi brakuje tego, że bez doświadczeń wierzy się w więcej spraw i to daje radość dążenia.. ale nie chciałabym do wielu tych 'iluzji' wracać.. chciałbym jednak, żeby to uczucie spontaniczności i chęci do osiągania nowych rzeczy wróciło..

ostatnio, zaczęłam oglądać ulubione filmy z dzieciństwa i zapuściłam włosy.. chcę sobie przypomnieć czasy z przed pierwszej komunii :cool: mam potrzebę retrospekcji do radości, która nie miała przyczyn :P może muszę się cofnąć wspomnieniami jeszcze dawniej???? ale nie do trumy he he he he.. nigdy więcej!! :lol:
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 29 lis 2007, o 12:41

przede mna sie mozliwosci otwieraja... z wiekiem - coraz ich wiecej :)
to mnie cieszy;
bardziej tez lubie siebie teraz, niz kiedys...

jesli zaluje, to moze czasu na studiach... troche przeciekl mi przez palce (mowie o kwestiach stricte "naukowych"); gdybym sie przylozyla, moglabym byc duzo lepsza; mam takie poczucie niespelnienia w tej kwestii... i szkoda zmarnowanych mozliwosci;
http://arsneo.pl
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 29 lis 2007, o 13:31

[quote="AssaAbloy"]
bardziej tez lubie siebie teraz, niz kiedys...
To zupełnie tak jak ja, dawno minął mi czas buntu :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Post autor: Emocja » 29 lis 2007, o 14:07

AssaAbloy pisze:przede mna sie mozliwosci otwieraja... z wiekiem - coraz ich wiecej :)
to mnie cieszy;
bardziej tez lubie siebie teraz, niz kiedys...

jesli zaluje, to moze czasu na studiach... troche przeciekl mi przez palce (mowie o kwestiach stricte "naukowych"); gdybym sie przylozyla, moglabym byc duzo lepsza; mam takie poczucie niespelnienia w tej kwestii... i szkoda zmarnowanych mozliwosci;
o to właśnie!Tyle że nie na studiach, ale wcześniej.
Poza tym, coraz bardziej się sobie podobam (fizycznie też), wiem też więcej o sobie itp. Niektórzy zazdroszczą dzieciom beztroski, ale ona jest bardzo pozorna. Ja tam nie chciałabym powrotu do dzieciństwa, szkoły, bo mam cholerną potrzebę wolności. A teraz dopiero ją mogę realizować!
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
iluzja_oh
super forma
super forma
Posty: 1509
Rejestracja: 27 maja 2005, o 00:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: iluzja_oh » 29 lis 2007, o 15:47

mogłam częściej oglądać Ulicę Sezamkową i Muzzy'ego...
choć mało rozumiem, a dzwony fałszywe, coś mówi mi, że
jeszcze wszystko będzie możliwe
Awatar użytkownika
rudra
super forma
super forma
Posty: 1570
Rejestracja: 9 sty 2005, o 00:00

Post autor: rudra » 30 lis 2007, o 14:14

ama pisze:"Pójdziemy powitać drogiego nam gościa, geniusz pochyli czoło przed mamoną."- Doktor Plama
Amo.. nie zmieniaj podpisu.. ten o pla-pla-plagiacie myśli był genialny! pliiis.. no jak możesz.. brakuje mi go :roll:
Działaj i realizuj świat drzemiący w tobie, co czynisz potężnie daj odczuć innym, a stworzysz wokół siebie jakby żar miłości. [RR]
HOT_SHOT
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 00:00

Post autor: HOT_SHOT » 30 lis 2007, o 16:51

a mi najbardziej jest żal....no czego --------->kolorowych jarmarków ratatatata :) :lol:
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: ama » 1 gru 2007, o 23:23

rudra pisze:Amo.. nie zmieniaj podpisu.. ten o pla-pla-plagiacie myśli był genialny! pliiis.. no jak możesz.. brakuje mi go :roll:
Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :D Miło mi, że cytat Ci się podoba :kwiatek: :D
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
maris
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 21 maja 2006, o 00:00
Lokalizacja: sama już nie wiem

Post autor: maris » 2 gru 2007, o 01:20

saturatora mi brak. wyrosłam na tych, które już na szczęście nie niosły ze sobą ryzyka gruźlicy, więc nie musiałam się za bardzo ograniczać w marudzeniach o "pićku" idąc z rodzicami na spacer do parku. eh eh. namiastkę saturatora można na szczęście uzyskać mieszając mocno gazowaną wodę mineralną z sokiem malinowym. ale to przecież nie to samo :(
ODPOWIEDZ