co lub czym Wami kieruje?

Cafe dla wszystkich
mirka90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 30 paź 2007, o 00:00

co lub czym Wami kieruje?

Post autor: mirka90 » 17 mar 2008, o 23:35

witam szanowne Panie ,chciałam zadać pytanie -co lub czym kierujecie sie wybierając nick na tym forum?bo jedne są śmieszne ,drugie obraźliwe a tych trzecich nie odważyłam by się komentować.Czy jest to swoista zależność charakteru ,usposobienia?bo rozumuję tak(jako przykład podam pseudonimy czysto przypadkowe,które często pojawiają sie,i nie jest to z mojej strony żadna złośliwość itp). np.japonka-kobieta pięknie ubrana kolorowo.dokładnie modelowana fryzura.tuptająca małe kroczki,stojąca zawsze z boku mężczyzny musi być natychmiast gotowa aby mu służyć. np.wilczyca-kobieta troskliwa,zaradna o wysokiej randze społecznej-polująca ale całkowicie uległa basiorowi.......np.ireth-logo groźnego zwierza żbika(?)świadczące o nadpobudliwości..........są też śmieszne jak osioł o logu osła z kubusia puchatka .szlachetne zwierzę poczciwe i lubiane ...są dziwne np. pieśń śmierci-nie wiem co napisać .......ale są i wielce zastanawiające np. franca- kiedyś słyszałam jak lump wyzywał swoją konkubinę ty franco!..o wątku medycznym nie wspominam.to tylko przykłady,i jest ich mnóstwo. a dlaczego nie tak zwyczajnie ?normalnie .czy to jest obawa przed identyfikacją ?czy tak "dla jaj" :lol:
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 18 mar 2008, o 00:38

http://kobiety-kobietom.com/forum/viewt ... light=niki zarchiwizowany temat, ale pomysł do reanimacji dobry, mną kierowała fascynacja do pewnej książki a raczej do bohaterki władającej mieczem o mej nikowej nazwie, a potem się dziwie czemu nikt nie wierzy że ja to pieśń, jeszcze EMO nie zostałam :P
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: co lub czym Wami kieruje?

Post autor: osiol » 18 mar 2008, o 01:43

mirka90 pisze:są też śmieszne jak osioł o logu osła z kubusia puchatka .szlachetne zwierzę poczciwe i lubiane
Zaraz od razu śmieszne :roll:
Duzabladynka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 116
Rejestracja: 11 lut 2008, o 00:00

Post autor: Duzabladynka » 18 mar 2008, o 01:53

Tak"dla jaj"
bo jak widze moj nick, to smieje sie za kazdym razem
mam jeszcze lepsze nicki,
ale to juz gdzie indziej
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Post autor: Lampi » 18 mar 2008, o 07:57

Lampi,,Tak sie nazywa hefalump,taki slodki bezbronny slonik z bajki Kubusia Puchatka :D A ze ja Kubusiowa fanka i ten slonik mnie oczarowal to jestem Lampi :D :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: co lub czym Wami kieruje?

Post autor: Pinkberry » 18 mar 2008, o 12:07

osiol pisze:
mirka90 pisze:są też śmieszne jak osioł o logu osła z kubusia puchatka .szlachetne zwierzę poczciwe i lubiane
Zaraz od razu śmieszne :roll:
:glaszcze: Nie przejmuj się, mogła ci napisać, że infantylny...
sailor490
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 145
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Re: co lub czym Wami kieruje?

Post autor: sailor490 » 19 mar 2008, o 11:56

mirka90 pisze:witam szanowne Panie ,chciałam zadać pytanie -co lub czym kierujecie sie wybierając nick na tym forum?bo jedne są śmieszne ,drugie obraźliwe a tych trzecich nie odważyłam by się komentować.Czy jest to swoista zależność charakteru ,usposobienia?bo rozumuję tak(jako przykład podam pseudonimy czysto przypadkowe,które często pojawiają sie,i nie jest to z mojej strony żadna złośliwość itp). np.japonka-kobieta pięknie ubrana kolorowo.dokładnie modelowana fryzura.tuptająca małe kroczki,stojąca zawsze z boku mężczyzny musi być natychmiast gotowa aby mu służyć. np.wilczyca-kobieta troskliwa,zaradna o wysokiej randze społecznej-polująca ale całkowicie uległa basiorowi.......np.ireth-logo groźnego zwierza żbika(?)świadczące o nadpobudliwości..........są też śmieszne jak osioł o logu osła z kubusia puchatka .szlachetne zwierzę poczciwe i lubiane ...są dziwne np. pieśń śmierci-nie wiem co napisać .......ale są i wielce zastanawiające np. franca- kiedyś słyszałam jak lump wyzywał swoją konkubinę ty franco!..o wątku medycznym nie wspominam.to tylko przykłady,i jest ich mnóstwo. a dlaczego nie tak zwyczajnie ?normalnie .czy to jest obawa przed identyfikacją ?czy tak "dla jaj" :lol:
A dlaczego nie używasz dużych liter na początku zdań?
Tekst byłby dużo łatwiejszy do czytania.
Poza tym co masz na myśli pisząc "normalnie"?
Czy nick "franca" jest trudniejszy do zidentyfikowania niż "mirka90"?
Mnie się wydaje odwrotnie - nicki z imieniem sa bezosobowe, natomiast te drugie są w sposób indywidualny związany z konkretną osobą i łatwiej ją zidentyfikować.
mirka90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 30 paź 2007, o 00:00

Post autor: mirka90 » 19 mar 2008, o 15:48

Czy nick "franca" jest trudniejszy do zidentyfikowania niż "mirka90"?
No nie wiem czy ktoś nazywając CIę np. "martwicą mózgu "nie obraził by CIę!?A normalnie ....hmm może jest mniej ciekawie ,i i nudno.tylko ktoś udający COś używa tajemniczych zawrotów np J-23 , 007,....JA GRAB 3 itp.ale z drugiej strony ktoś niechcący określił mnie SMUTAS, kurcze może i jestemm.....
Awatar użytkownika
martwica_mózgu
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 gru 2005, o 00:00

Post autor: martwica_mózgu » 19 mar 2008, o 18:04

mirka90 pisze:
Czy nick "franca" jest trudniejszy do zidentyfikowania niż "mirka90"?
No nie wiem czy ktoś nazywając CIę np. "martwicą mózgu "nie obraził by CIę!?A normalnie ....hmm może jest mniej ciekawie ,i i nudno.tylko ktoś udający COś używa tajemniczych zawrotów np J-23 , 007,....JA GRAB 3 itp.ale z drugiej strony ktoś niechcący określił mnie SMUTAS, kurcze może i jestemm.....
martwica_mózgu chyba dobrze się tu kojarzy :jezor: także o obrazie nie może być mowy :wink:
.: disclosure :.
Awatar użytkownika
Kamczatka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 6 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wild South

Post autor: Kamczatka » 19 mar 2008, o 21:20

Mam kilka ksywek w realu, ale Kamczatkę lubię najbardziej - z tego względu, że tak mówi na mnie moja dobra kumpela, która: a) wymawia to słowo tak ironicznie i zabawnie, że już na samo wspomnienie się uśmiecham, b) jako chyba jedyna wiedziała, że jestem homo, zanim jeszcze ja sama do tego doszłam :lol:

A dlaczego w ogóle Kamczatka? Na pierwszych zajęciach z pewnego przedmiotu siedziałam akurat w ostatniej ławce. Prowadzący te zajęcia chcąc spisać listę, spojrzał na mnie i powiedział "No to zaczynamy od Kamczatki", na co wspomniana wyżej kumpela dostała (z niewiadomych przyczyn :P) ataku śmiechu. I tak już przylgnął do mnie ten pseudonim. :wink:
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Post autor: Emocja » 19 mar 2008, o 22:00

Mną przy wyborze nicka kierowały emocje oczywiście! Poza tym, było to pierwsze słowo, które przyszło mi do głowy :roll: ...co jest dosyć znamienne.
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
klarnecistka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 13 mar 2008, o 01:00

Post autor: klarnecistka » 19 mar 2008, o 23:07

Emocja to ładne. I pasuje o ile udało mi sie wyczytać z różnych postów.
A ja gram. Dlatego taki nick.
Awatar użytkownika
dolce vita
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 811
Rejestracja: 25 lut 2007, o 00:00

Post autor: dolce vita » 19 mar 2008, o 23:23

klarnecistka pisze:Emocja to ładne. I pasuje o ile udało mi sie wyczytać z różnych postów.
A ja gram. Dlatego taki nick.
Ja też gram, na waginale ;).

Stąd moje dolce vita :cool:
Konferencji prasowej nie będzie.
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 21 mar 2008, o 00:16

jakbym teraz wybierała nika nazwałabym się Oleńka mam dosyć kiedy ide ulicą a ktoś za mną krzyczy "pieśń" albo "śmierć" najczęściej wtedy jeszcze chcą papierosa mi zabrac :? o wy wstrętne :(
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 21 mar 2008, o 07:22

mój z sympatii dla pana Baudelaire'a.
zwyczajnie - normalnie? tzn. jak firmowe adresy mailowe? a_kowalska@nuda.com?
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
koukla
super forma
super forma
Posty: 1199
Rejestracja: 15 cze 2005, o 00:00

Re: co lub czym Wami kieruje?

Post autor: koukla » 21 mar 2008, o 09:08

mirka90 pisze:.......np.ireth-logo groźnego zwierza żbika(?)świadczące o nadpobudliwości..........
To chyba kot jest.
кому-то легче жить с закрытыми глазами
это их выбор а мы свой делаем сами
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Re: co lub czym Wami kieruje?

Post autor: Ireth » 21 mar 2008, o 11:41

koukla pisze:
mirka90 pisze:.......np.ireth-logo groźnego zwierza żbika(?)świadczące o nadpobudliwości..........
To chyba kot jest.
No. A temat tak w ogole, zdaje sie, o nickach :cool:.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
enzymowka
super forma
super forma
Posty: 4960
Rejestracja: 30 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: z latarni morskiej

Post autor: enzymowka » 21 mar 2008, o 13:34

Kot nie byle jaki, to Wściekła Rysia :cool:
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 21 mar 2008, o 15:16

enzymowka pisze:Kot nie byle jaki, to Wściekła Rysia :cool:
Ryszarda, czy Gabriela? ;P
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: co lub czym Wami kieruje?

Post autor: osiol » 21 mar 2008, o 19:20

Pinkberry pisze:
osiol pisze:
mirka90 pisze:są też śmieszne jak osioł o logu osła z kubusia puchatka .szlachetne zwierzę poczciwe i lubiane
Zaraz od razu śmieszne :roll:
:glaszcze: Nie przejmuj się, mogła ci napisać, że infantylny...

Fakt. Mogła. Ale to Tobie zła kobieto z tym się kojarzy :evil:

A co do identyfikacji. Prędzej mnie ludzie identyfikują po ośle (nawet mama do mnie już tak mówi) niż po nazwisku :)
ODPOWIEDZ