Reakcja na widok pocałunku

Cafe dla wszystkich
klarnecistka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 13 mar 2008, o 01:00

Post autor: klarnecistka » 19 maja 2008, o 23:12

Dla mnie nie sa obrzydliwi calujący się niezaleznie od płci.
Zastanawia mnie Twoja - Incredible, niechęć do całujących sie mężczyzn. I to,że piszesz o tym tak jakby to wszystkich brzydziło. Otóż tak nie jest. Na przykład mnie i kilku innych foremek jak widać to aż tak nie odrzuca.
Awatar użytkownika
idealna
super forma
super forma
Posty: 3896
Rejestracja: 14 kwie 2006, o 00:00

Post autor: idealna » 20 maja 2008, o 08:55

grus87 pisze: najgorsze jest patrzenie na liżące się przez kilkanaście minut
Można
Wsadzić nas w książkę/gazetę
Obserwować wróble, pokruszyć im bułę
Napisać zaległego esemesa
Wyszukać najstarszą parę w swoim otoczeniu, albo najsympatyczniejszą
Zdjąć buty i pomalować sobie paznokcie u nóg
Zamknąć oczy, posłuchać muzyki
Rozwiązać krzyżówkę

Jest tyle opcji na fajne spędzenie tych kilkunastu minut.
Uśmiechnij się :D
Nasze umysły są jak spadochrony - pracują tylko wtedy, kiedy są otwarte
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Post autor: Lampi » 20 maja 2008, o 10:48

Ja generalnie widzac calujaca sie pare homoseksualna w miejscu publicznym i do tego w naszym kraju mysle o tym,ze sa odwazni..
Bo nie wiadomo czy za chwile nie uslyszysz obelg w swoja strone albo co gorsza nie dostaniesz w twarz!
Obrazek
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 20 maja 2008, o 10:52

oj pamiętam jak miałam z 7 lat i wlazłam do domku(byliśmy na wakacjach) mojego chrzestnego i jego faceta(nakryłam ich na sekszeniu się) i pobiegłam zdziwiona do taty i sie zapytałam o co chodzi, i wtedy przeżyłam koszmar zostałam uświadomiona na wszelkie sposoby co to seks, kto uprawia seks po co sie uprawia seks ałaa, na koniec tatuś powiedział że efektem ubocznym są dzieci :roll: potem przy kolacji babcia biologicznie się za to zabrała i wtedy przyrzekłam sobie że nikogo nawet nie pocałuje bo to jest okropne 8)

co do całuśnych par hmm nie że obrzydzenie ile znudzenie w ich towarzystwie mnie ogarnia, zwłaszcza jak słyszę tekst"gdzie bym ja taką drugą znalazła" na co ja wyciągam telefon i mówię "dać ci numer?" na co jej partnerka się na mnie śmiertelnie obraża :roll: , jedyne co mnie obrzydza(poza smrodem) to brak poczucia humoru, i jak tu się nie zdystansować? :roll:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 20 maja 2008, o 16:19

klarnecistka pisze:Dla mnie nie sa obrzydliwi calujący się niezaleznie od płci.
Zastanawia mnie Twoja - Incredible, niechęć do całujących sie mężczyzn. I to,że piszesz o tym tak jakby to wszystkich brzydziło. Otóż tak nie jest. Na przykład mnie i kilku innych foremek jak widać to aż tak nie odrzuca.
Odruch wymiotny nie jest niczym nagannym, to część prawidłowo funcjonującego mechanizmu obronnego organizmu. Następuje bez zastanowienia, odruchowo. Zastanowić, to trzeba się potem, nad usunięciem jego skutków :oops:
klarnecistka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 13 mar 2008, o 01:00

Post autor: klarnecistka » 20 maja 2008, o 17:16

Nie pytam Cię o szczegóły obrzydzenia, tylko piszę, że wypowadasz się w imienu wszystkich. W tej wpowiedzi np.:
incredible pisze: Jakaś róznica jest. Skoro całujące się kobiety nie wywołują odrazy, a mężczyźni - tak.
mogłabyś w tym zdaniu napisać: "wg mnie wywołują odrazę". Tyle. Moze czepiam się słów. Ale sądzę, że nie mozna generalizować swoich odczuć i wmawiac ich pozostałym.
klarnecistka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 13 mar 2008, o 01:00

Post autor: klarnecistka » 20 maja 2008, o 17:17

piesn_smierci pisze: potem przy kolacji babcia biologicznie się za to zabrała i wtedy przyrzekłam sobie że nikogo nawet nie pocałuje bo to jest okropne
Czyli co przepraszam Twoja babcia zrobiła? :wink:
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 20 maja 2008, o 17:25

klarnecistka pisze:Nie pytam Cię o szczegóły obrzydzenia, tylko piszę, że wypowadasz się w imienu wszystkich. W tej wpowiedzi np.:
incredible pisze: Jakaś róznica jest. Skoro całujące się kobiety nie wywołują odrazy, a mężczyźni - tak.
mogłabyś w tym zdaniu napisać: "wg mnie wywołują odrazę". Tyle. Moze czepiam się słów. Ale sądzę, że nie mozna generalizować swoich odczuć i wmawiac ich pozostałym.
Pewnie rzeczywiście się czepiasz. Zauważ, że na samym początku tego wątku postawione jest pytanie: "A jak wy reagujecie?" :roll:
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 20 maja 2008, o 23:24

klarnecistka pisze:
piesn_smierci pisze: potem przy kolacji babcia biologicznie się za to zabrała i wtedy przyrzekłam sobie że nikogo nawet nie pocałuje bo to jest okropne
Czyli co przepraszam Twoja babcia zrobiła? :wink:
zaczęła od opisania chorób wenerycznych skoNczyła na upośledzonych dzieciach środek wole zapomnieć
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 22 maja 2008, o 14:27

piesn_smierci pisze:
klarnecistka pisze:
piesn_smierci pisze: potem przy kolacji babcia biologicznie się za to zabrała i wtedy przyrzekłam sobie że nikogo nawet nie pocałuje bo to jest okropne
Czyli co przepraszam Twoja babcia zrobiła? :wink:
zaczęła od opisania chorób wenerycznych skoNczyła na upośledzonych dzieciach środek wole zapomnieć
Zatem żaden rzekomy gen, a jedynie traumatyczne doświadczenie w dzieciństwie?
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Post autor: piesn_smierci » 22 maja 2008, o 14:41

incredible pisze:
piesn_smierci pisze:
klarnecistka pisze: Czyli co przepraszam Twoja babcia zrobiła? :wink:
zaczęła od opisania chorób wenerycznych skoNczyła na upośledzonych dzieciach środek wole zapomnieć
Zatem żaden rzekomy gen, a jedynie traumatyczne doświadczenie w dzieciństwie?
być może,że ja na to nie wpadłam :cool:
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 22 maja 2008, o 15:40

piesn_smierci pisze: być może,że ja na to nie wpadłam :cool:
Zdarza się :) Ponoć najciemniej jest pod latarnią...
Awatar użytkownika
Laya
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Post autor: Laya » 25 maja 2008, o 00:12

ueh. wiecie co, ja myślę, że ten "naturalny odruch wymiotny" jest zupełnie nie - naturalny. Zanim się dowiedziałam co ze mnie za ptaszek :lol: brzydził mnie widok całujących się dziewczyn.. facetów też. Teraz widok całujących się dziewczyn sprawia mi przyjemność ( jeśli to nie są obscenicznie liżące się laski w miejscach a la autobus ), a geje nadal mnie brzydzą.. mimo że mój najlepszy przyjaciel jest gejem itede. Myślę więc, że jeśli kiedyś zostanę gejem, to i to przestanie mnie mierzić :lol:
Awatar użytkownika
Angua
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 530
Rejestracja: 10 kwie 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reakcja na widok pocałunku

Post autor: Angua » 27 maja 2008, o 01:02

incredible pisze:Z przyjemnością patrzę na całujące się kobiety, a na widok całujących się facetów zbiera mi się na wymioty :evil: A jak wy reagujecie?
A mnie brzydzą całujące się pary hetero. Taki widok budzi we mnie lwicę, King-Konga, Fizię Pończoszankę i inne takie, mam ochotę wyrwać dziewoję z obłapiających ją szponów, wrzucić na mego rumaka i odjechać w kierunku zachodzącego słońca. :lol:

Do gejów nic nie mam, nie moja działka, niech się sami ratują z niewłaściwych łap.
Wszystko działa, jeśli tylko człowiek pozwoli, by się zdarzyło
(T.Pratchett)
Awatar użytkownika
Bzigo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 16 mar 2004, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Bzigo » 28 maja 2008, o 10:42

Wszystko dozwolone, byle bez przesady, więc hetero parom na przystankach, w autobusach, na ulicy, itd, wpychającym sobie języki do gardeł i trzymającym ręce w majtkach partnera mówię stanowczo: NIE!
Każda chwila z Tobą jest bezcenną łaską; każda chwila bez Ciebie - bezpowrotnie utraconą wiecznością
maily
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2008, o 02:00

Post autor: maily » 31 maja 2008, o 00:18

zgadzam się z Bzigo - a geje są słodcy i w ogóle mi nie przeszkadzają. szczególnie, gdy widać, że to taka prawdziwa miłość - aż miło popatrzeć : ).
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 31 maja 2008, o 22:29

maily pisze:zgadzam się z Bzigo - a geje są słodcy
I co? Pocałowałabyś się z jednym z nich?
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 31 maja 2008, o 23:03

incredible pisze:
maily pisze:zgadzam się z Bzigo - a geje są słodcy
I co? Pocałowałabyś się z jednym z nich?
Czy jeśli napiszę że małe kocięta tudzież szczenięta są takie słodkie zapytasz czy mam ochotę pocałować się z kotem lub psem? (To samo roztkliwienie nie żebym gejów przyrównywała do zwierząt)
Awatar użytkownika
robackowa
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 291
Rejestracja: 31 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: robackowa » 1 cze 2008, o 00:19

2 całujące się kobiety - spoko
2 całujących się mężczyzn - nie jest źle, aczkolwiek nie jeśli robą to zbyt namiętnie.
kobieta i mężczyzna - bezuczuciowe podejście
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 1 cze 2008, o 22:01

osiol pisze:
incredible pisze:
maily pisze:zgadzam się z Bzigo - a geje są słodcy
I co? Pocałowałabyś się z jednym z nich?
Czy jeśli napiszę że małe kocięta tudzież szczenięta są takie słodkie zapytasz czy mam ochotę pocałować się z kotem lub psem? (To samo roztkliwienie nie żebym gejów przyrównywała do zwierząt)
Kocięta lub szczenięta, a także inne maleństwa, roztkliwiają nas swoją bezbronnością. Ale "geje" ???
bpd71
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 1 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: z piekla rodem

Post autor: bpd71 » 1 cze 2008, o 22:08

kobiety sa o wiele piekniejsze.. :lol:
a wracajac do tematu, nie lubie przeginania, ostentacyjnosci.. calowanie i obsciskiwanie sie na ulicy w ogole uwazam za niezabardzo, kogokolwiek by to dotyczylo.. :roll:
Awatar użytkownika
Etha
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wa-wa/CK

Post autor: Etha » 1 cze 2008, o 22:09

incredible pisze:
osiol pisze:
incredible pisze: I co? Pocałowałabyś się z jednym z nich?
Czy jeśli napiszę że małe kocięta tudzież szczenięta są takie słodkie zapytasz czy mam ochotę pocałować się z kotem lub psem? (To samo roztkliwienie nie żebym gejów przyrównywała do zwierząt)
Kocięta lub szczenięta, a także inne maleństwa, roztkliwiają nas swoją bezbronnością. Ale "geje" ???
Jednych roztkliwiają kocięta/szczenięta, a innych - para gejów okazujących sobie uczucia.
To trochę jak spór o wyższości ogórkowej nad pomidorową. Amatorzy ogórkowej nie są sobie w stanie wyobrazić zachwytu fanów "pomidorówki" nad czerwonym płynem z ryżem/kluskami. Ot, cała filozofia.
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 1 cze 2008, o 22:12

bpd71 pisze:kobiety sa o wiele piekniejsze.. :lol:
No właśnie :D
bpd71
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 1 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: z piekla rodem

Post autor: bpd71 » 1 cze 2008, o 22:16

bo kobiety sa po prostu przepiekne i zjawiskowe.. :serduszka:
bez kobiet nie potrafie sobie wyobrazic swiata.. natomiast bez facetow spoko.. :cool: wciaz sie zastanawiam, kto ich wymyslil i po co.. :twisted:
Awatar użytkownika
porcelain
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: porcelain » 1 cze 2008, o 22:22

incredible pisze:
osiol pisze:
incredible pisze: I co? Pocałowałabyś się z jednym z nich?
Czy jeśli napiszę że małe kocięta tudzież szczenięta są takie słodkie zapytasz czy mam ochotę pocałować się z kotem lub psem? (To samo roztkliwienie nie żebym gejów przyrównywała do zwierząt)
Kocięta lub szczenięta, a także inne maleństwa, roztkliwiają nas swoją bezbronnością. Ale "geje" ???
mnie roztkliwia miłość, nie tylko bezbronność :)
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 1 cze 2008, o 22:29

porcelain pisze:
incredible pisze:
osiol pisze: Czy jeśli napiszę że małe kocięta tudzież szczenięta są takie słodkie zapytasz czy mam ochotę pocałować się z kotem lub psem? (To samo roztkliwienie nie żebym gejów przyrównywała do zwierząt)
Kocięta lub szczenięta, a także inne maleństwa, roztkliwiają nas swoją bezbronnością. Ale "geje" ???
mnie roztkliwia miłość, nie tylko bezbronność :)
Hmm... miłość pedofila też? :scratch:
bpd71
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 1 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: z piekla rodem

Post autor: bpd71 » 1 cze 2008, o 22:32

to chyba nie jest w ogole milosc, tylko zapokojenie swoich chorych potrzeb..?
Awatar użytkownika
Etha
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2007, o 00:00
Lokalizacja: Wa-wa/CK

Post autor: Etha » 1 cze 2008, o 22:51

incredible pisze:
porcelain pisze:
incredible pisze: Kocięta lub szczenięta, a także inne maleństwa, roztkliwiają nas swoją bezbronnością. Ale "geje" ???
mnie roztkliwia miłość, nie tylko bezbronność :)
Hmm... miłość pedofila też? :scratch:
Hm, chyba za daleko ktoś tu się zagalopował(a)... :roll:
Przepraszam bardzo, ale zbytnio się tu chyba zbliżamy do retoryki panów pokroju Wojtusia W. ... Wiem, Incredible, że nie o to Ci zapewne chodziło, ale jest to, powiedzmy, nie na miejscu.
Awatar użytkownika
incredible
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2008, o 02:00

Post autor: incredible » 1 cze 2008, o 23:06

bpd71 pisze:to chyba nie jest w ogole milosc, tylko zapokojenie swoich chorych potrzeb..?
Też tak sądzę. Ale np, holenderska partia pedofilów twierdzi, że jest inaczej http://wyborcza.pl/1,86698,3406509.html
Awatar użytkownika
porcelain
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 157
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: porcelain » 1 cze 2008, o 23:15

jezu, aż się przestraszyłam. nie porównujcie gejów do pedofil, zoofili i innych takich, prosze, troche przyzwoitości, żeby lesbijka powtarzała faszystwoskie stereotypowe stwierdzenia? ;) ale uściśle, rozbraja mnie miłość homo, hetero, miłość między przyjaciółmi, rodzicami a dziećmi, rodzeństwem itp (nie chodzi o kazirodztwo, uprzedzam głupie wypowiedzi :P)
ODPOWIEDZ