Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Cafe dla wszystkich
Insantia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 140
Rejestracja: 7 sty 2009, o 01:00

Post autor: Insantia » 11 lis 2009, o 16:46

http://papilot.pl/article/6563/Moda-na-lesbijki.html dziwi mnie ludzka głupota :] a komentarze pod artykułem to już szczyt wszystkiego...aż się żal robi takich ludzi
Awatar użytkownika
bledny_rycerz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 941
Rejestracja: 9 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: z wczoraj

Post autor: bledny_rycerz » 11 lis 2009, o 19:49

Fragment obowiązkowej lektury ze staropolki:
Zaczem się Zeus nad nimi ulitował i nowy sposób wymyśliwszy, na przód im wstydliwe okolice poprzenosił. Bo dotychczas i to nawet mieli na wierzchu i płodzili nie ku sobie jak dzisiaj, ale do ziemi strzykali, jak piewiki polne. Poprzenosił im tedy na przód i tak zrobił, że dzisiaj płodzi jedno w drugiem, to, co męskie, w pierwiastku niewieścim, a to na to, żeby w uściskach nowe życie stwarzali, jeśli mężczyzna trafi na kobietę, a jeśli mąż na męża natrafi, aby przynajmniej żądzę gasili uściskiem, a wypocząwszy, wracali do roboty i dbali o inne sprawy żywota. Więc już od tak dawnych czasów tkwi Eros w naszej naturze i do dawnej chce nas sprowadzać postaci; chce z dwojga ludzi dawną jedność stwarzać i tak leczyć naturę człowieka. Więc każdy z nas jest jak kupon od biletu całego, bo każdy powstał, niby ryba płaszczka, wraz z kimś drugim z jakiejś dawnej, jednej istoty. Toteż zawsze każdy z nas swego kuponu szuka. Kogo od całego obojnaka odcięto, ten dzisiaj lubi kobiety i wielu cudzołożników pochodzi z tego rodu: a podobnie i kobiety, które za mężczyznami przepadają, a w łożu nie tylko męża przyjmują. Kobiety, odcięte od dawnej żeńskiej istoty, nie bardzo dbają o mężczyzn, a więcej się interesują kobietami i stąd się wywodzą trybdaki. Ale ci, których od męskiego odcięto pnia, gonią za męskim rodzajem i już jako mali chłopcy lubią te kupony męskie mężczyzn ściskać na posłaniu; to są najwybitniejsze jednostki pomiędzy chłopcami i młodymi ludźmi, to są najbardziej męskie natury. Niektórzy mówią o nich, że to bezwstydnicy, ale to przecież nieprawda. Bo to nie występuje u nich na tle bezczelności, tylko raczej na tle śmiałości, odwagi i pewnego męskiego zacięcia - kochają przecież to, co do nich samych podobne. Otóż tak w ogólności pederastja i czuła przyjaźń powstaje w nas na tle przywiązania do tego, co jest nam samym pokrewne. [Platon, Uczta.] - i tak przez całe 120 stron :jezor:
[i]Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.[/i]
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 11 lis 2009, o 21:02

Wywiad z panstwem Lapickimi.
Jestem pod wrazeniem i zycze im wielu wspolnych lat.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
dobranocka13
super forma
super forma
Posty: 3030
Rejestracja: 19 lut 2006, o 00:00

Post autor: dobranocka13 » 14 lis 2009, o 20:15

Na pytanie zadane w tytule wątku - niektóre wypowiedzi w dziale Debata w temacie "czy wy też uważacie, że to gwałt", z akcentem na zdziwiło/zszokowało.
Awatar użytkownika
Starscream
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 12 paź 2009, o 00:00

Post autor: Starscream » 16 lis 2009, o 23:15

[b][color=green]Ja obstawiam stare numery
Otwartą głowę i uśmiech szczery...[/b][/color]
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Post autor: M-planet » 17 lis 2009, o 10:04

Komentarze pod zdjęciami są znamienne, naprawdę. :faja:
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Post autor: gusto » 24 lis 2009, o 06:00

Kenny śpiewa Mam tak samo z blogiem :D
Awatar użytkownika
sanneya
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 20 lis 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z innej planety

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: sanneya » 24 lis 2009, o 17:59

Może nie dziś ale.. Jechałam do Ustronia , siedziałam sobie w przedziale tuż przy drzwiach , miałam taki cudowny humor .. Przy drzwiach stał jakiś gościu ( na oko 35-40 lat) Ciemne okulary , walizka , brunet - no standard , nie budzący nie ufności . Wyglądałam przez okno , po czym się odwróciłam a ten gościu .. z fujarą na wierzchu ..masturbował się . Widok obrzydliwy , do dziś mi nie dobrze - faceci są obleśni . Dziewczyny uważajcie na dworcu w Katowicach , bo nie raz tam go widziałam . Udaje podróżnego po czym robi to świństwo na oczach ludzi , najczęściej w przedziale przy drzwiach :/
Najniebezpieczniejszą formą miłości , jest miłość do duszy drugiego człowieka ..
she1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 148
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: she1987 » 26 lis 2009, o 18:57

No mnie rozwaliło kiedyś jak siedziałam na plantach z byłą i przyglądałyśmy się innym, taka mała dziewczynka wiek na ok 8lat była ubrana w czarną mini, różową bluzkę, buty na koturnie. Zbierała kwiatki w sumie zrywała tulipany. No ale gdy zauważyła, że spoglądamy na nią zaczęła je wbijać do ziemi. To nas kompletnie rozwaliło, gdy wychodziła z tego ogródka potknęła się o taki niski płotek i wywróciła na całą swoją długość. Wtedy już na cały głos wybuchnęłam śmiechem razem z byłą. Tak przez 15 min komentowałyśmy i śmiałyśmy się. Po jakiejś dłuższej chwili gdy udało nam się uspokoić przyszły dwie studentki. Buty na wysokim obcasie i spódnice, całkiem fajne z wyglądu. Jedna z nich robiła tym powbijanym tulipanom zdjęcia a druga POZOWAŁA co mnie znowu rozbawiło lecz to co zrobiła ta z aparatem wymiata. Jedna z nich stanęła na mostku. Druga przechodziła przez płotek żeby wejść do miejsca gdzie fontanna (takie koryto wysuszone) żeby zrobić tamtej fotkę, no a że koślawo chodziła w tych bucikach to zahaczyła obcasem o płotek i wpakowała się w ten dół. Mój śmiech na całe planty było słychać i szczęście dla tej z aparatem, że wody w tym korycie nie było:D:D:D:D
Śmieszni są ludzie gdy tak z boku się na nich popatrzysz.
"Bo Tyś jest moją gwiazdą, przy Tobie inne gasną"
Awatar użytkownika
Starscream
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 81
Rejestracja: 12 paź 2009, o 00:00

Post autor: Starscream » 9 gru 2009, o 12:52

http://ksiazki.wp.pl/id,86107,size,1,galeria.html
pff... Ciekawi mnie czy ten pajac który opracował ową listę "Tabu" w ogóle czytał tą książkę... -_-'
Nie rozumiem w jaki sposób ta książka może zrujnować dziecku psychikę.
[b][color=green]Ja obstawiam stare numery
Otwartą głowę i uśmiech szczery...[/b][/color]
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 9 gru 2009, o 19:39

Nie wiem, czy jakakolwiek czytal. Harry Potter rujnujacy psychike dziecka, matko i corko... Nie dziwi mnie, ze Roald Dahl sie nie spodobal, to tzreba jednak miec we lbie cos wiecej niz "Jak Wojtek zostal strazakiem", zeby zrozumiec.
Ja znam "Kupe" w wersji dunskiej, rewelacja, naprawde swietna, choc moze niekoniecznie do czytania dzieciom przy posilku ;) To samo o krecie, ktory chcial wiedziec, kto mu narobil na glowe, u nas w przedszkolu jest to ulubiona ksiazka dzieci.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Post autor: fleurdumal » 10 gru 2009, o 14:33

Najpierw zszokowało, potem rozśmieszyło...pojawił się dodatek do gazety - tłumacz z języka angielskiego do telefonu. Gwoli ścisłości, płyta, którą się wkłada w taką szufladkę w komputerze, podłącza kabel to komputera i telefonu, a dalej postępuje wedle instrukcji... i opowiada znajoma, że przychodzi pan, patrzy bezradnie na tę płytę i pyta - "no i jak ja to do telefonu włożę?"

To nie dowcip, autentyk :)
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
frogi
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 699
Rejestracja: 9 sty 2007, o 00:00

Post autor: frogi » 14 gru 2009, o 18:31

Dawno mnie nic tak nie ubawiło, jak logo Euro 2012. I chyba nie tylko mnie. :wink:
Konkret. Realizm. Doświadczenie. Życie! Samo życie! Stale zyskuje na wartości, ciągle idzie w cenę...
Awatar użytkownika
oraya
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3055
Rejestracja: 16 lis 2008, o 01:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: oraya » 14 gru 2009, o 18:37

fleurdumal pisze:Najpierw zszokowało, potem rozśmieszyło...pojawił się dodatek do gazety - tłumacz z języka angielskiego do telefonu. Gwoli ścisłości, płyta, którą się wkłada w taką szufladkę w komputerze, podłącza kabel to komputera i telefonu, a dalej postępuje wedle instrukcji... i opowiada znajoma, że przychodzi pan, patrzy bezradnie na tę płytę i pyta - "no i jak ja to do telefonu włożę?"

To nie dowcip, autentyk :)
dobre :lol:
"... ja nic nie sądzę, głowa mnie od tego boli. Źle robi na mózg"
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Post autor: misiam » 15 gru 2009, o 22:17

musialam to "odswiezyc".. :wink:
Ranyyyyy czlowiek cale zycie musi sié sam dowartosciowywac :wink: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Post autor: gusto » 15 gru 2009, o 23:28

Ale słodkie :D
Awatar użytkownika
misiam
super forma
super forma
Posty: 1103
Rejestracja: 24 maja 2009, o 02:00
Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki.

Post autor: misiam » 15 gru 2009, o 23:34

gusto pisze:Ale słodkie :D
prawda? :D
Awatar użytkownika
antiohi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: antiohi » 16 gru 2009, o 00:02

:D :P dobre
Awatar użytkownika
antiohi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: antiohi » 16 gru 2009, o 00:35

mnie rozśmiesza purple & brown choć może ktoś zarzucić że to walnięta animacja :D
http://www.youtube.com/watch?v=qKm2Gx00 ... re=related to tylko jedna z nich :P
Awatar użytkownika
-Aglaja-
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 849
Rejestracja: 6 paź 2006, o 00:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: -Aglaja- » 30 gru 2009, o 23:24

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95 ... getta.html


"Dmuchany wielokropek przypomni o tragedii getta" - Piękne zdanie!
To! Zadziwiona jestem niesamowicie. Formą, wykonaniem, przekazem, brakiem przekazu.
Najpewniej szybko się rozwali skoro balonopodobne i będą wisieć brudne szmaty.
Jak ktoś już na forum gazety zauważył - dobrze, że nie emotka ":("
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: hertora » 9 sty 2010, o 22:59

Leżę sobie na kanapie,obmyślając 12 godzinę jak zwalczyć przewlekłą prokrastynację i wziąć się w końcu do nauki(ruszenie dupska do książek jest za łatwym rozwiązaniem).Dzwoni X.
Ja: tak ?
X: hertora,hertora...jak dobrze,że odebrałaś...boję się.Boję się straszliwie tego nadchodzącego kolokwium.Cały czas myślę co będzie jak tylko my dwie nie zdamy z całego roku ? Czy to rozumiesz jaki to będzie wstyd,jaka poruta ? Jezus Maria,Jezus Maria...
Ja(lekko zaspana): No super,świetnie...ale niby czemu ja mam tego koła nie zdać ?
X(pełnym oburzenia głosem) : No chyba mnie samej nie zostawisz !!


Przeglądając sobie komentarze pod nagraniami Gaby Kulki i Konrada Kucza na youtube trafiłam na jedną perełkę :
Czy można gdzieś zobaczyć jej występ u Wojewódzkiego...gdy wpisuję Kulka i Wojewódzki wyskakują wojewódzkie mistrzostwa w pchnięciu kulą. Może ktoś help???
Awatar użytkownika
cihutka123
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 359
Rejestracja: 16 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: LOLsztyn

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: cihutka123 » 11 sty 2010, o 01:26

sobotni egzamin z programowania. siedzę przy kompie na końcu salki. wszyscy wystraszeni, bo potrafią tyle samo, a po wykładowcy nigdy nie wiadomo czego się spodziewać (koleś chyba coś bierze przed zajęciami, że jest dziwnie uhahany).
odwraca się i wskazuje w moją stronę. "że ja mam być pierwsza?!" - myślę z przerażeniem. ale niem, wywołał kolegę obok mnie do tablicy i cośtam mu zadał.
potem poszło po kolei, do następnej dziewczyny. ona już wstaje, ale facet mówi, by siadała i następny kolega.
nas piątka dziewczyn już się zastanawia o co chodzi. zanim doszło do następnych, paru ludzi już poszło.
wtem facet wstał, mrucząc coś pod nosem, że się spieszy, i dosiadł się do trójki dziewczyn, które siedzą obok siebie (przy tablicy w tym czasie chłopak intensywnie myślał i szukał podpowiedzi).
wziął jednej index i wpisał ocenę bardzo dobrą. to i ja podeszłam i wpisał mi to samo, pytając tylko "na ile pani umie?" co odpowiedziałam wymijająco.
i wszystkim dziewczynom wpisał po 5. pozostali chłopacy zaraz mówili coś o równouprawnieniu, ale facet tylko się z tego brechtał.

mam nadzieję, że kolejne zaliczenia u niego będą wyglądały tak samo, czego wam i sobie życzę :D

PS. tak, wiem, że takie zaliczenia są w ogóle nie motywujące do nauki
modelinologia: https://www.facebook.com/pages/Cih-Art/185998758081814
in_case
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 266
Rejestracja: 22 lut 2009, o 01:00

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: in_case » 11 sty 2010, o 15:48

Dobra znęcania się nad panną Kate Moenning ciąg dalaszy... taka zołza będę i się podzielę

(pijesz kawę? odtaw kubek bo się polejesz ;) )

http://images1.fanpop.com/images/image_ ... 00_947.jpg
Obrazek
Awatar użytkownika
hertora
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 896
Rejestracja: 15 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: Miasto Noł Hał

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: hertora » 3 lut 2010, o 17:36

:shock: Najpierw mnie to zszokowało,później zadziwiło,a na końcu po uważnym wsłuchaniu się w tekst rozbawiło.Ale to ogólnie straszne jest.

Niezniszczalny Auchan

Ale z drugiej strony,jestem dumna z jak wspaniałej sieci pochodzi mój ser i dżem ;)
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: babette » 3 lut 2010, o 19:36

Reklama. Egipska reklama:

Niewiele osób zrozumie, więc celem wprowadzenia: "jak to zazwyczaj z telefonami na kartę bywa, impulsy kończą się w najmniej spodziewanym momencie. Nie mogłem oddzwonić! – zdarza się niezwykle często zarówno Egipcjanom, jak i mieszkającym tu obcokrajowcom. Mnie także zdarzyło się kilka razy ... I co teraz?

Na pomoc spieszy Vodafone – wystarczy zadzwonić na specjalny numer i „pożyczyć impulsy” z konta bliskiej nam osoby. Zresztą zobaczcie sami: pan w okularach znalazł się w takiej właśnie sytuacji i nie może zadzwonić do żony. Z pomocą przychodzi siedząca przed nim pasażerka wyjaśniając szczegóły oferty."

[ to ze strony: http://www.kronikiegipskie.blogspot.com/ ]

I link do reklamówki:
http://www.youtube.com/watch?v=kWW71Kds ... r_embedded
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
maagja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 64
Rejestracja: 3 mar 2007, o 00:00

Re:

Post autor: maagja » 4 lut 2010, o 00:25

Ireth pisze:Wywiad z panstwem Lapickimi.
Jestem pod wrazeniem i zycze im wielu wspolnych lat.
Człowiek całe życie uczy się tolerancji. Przyznam, że patrzyłam na to trochę z niedowierzaniem i oburzeniem - no bo co ta młoda dziewczyna może widzieć w tym, jakby nie było, dziadziusiu? Przecież dziadziuś może wzbudzać co najwyżej uczucie sympatii, ewentualnie instynkty opiekuńcze. Nie wiemy jak to było z panią Łapicką, ale do cholery nie musimy to wiedzieć. Nie mam też powodu żeby wątpić w ich uczucie. To jest miłość skrojona na ich potrzeby, wyobrażenia itp i nic nam do tego.
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: rainbow1891 » 4 lut 2010, o 00:33

Mnie dzisiaj zaszokowała, a jednocześnie rozśmieszyła jedna sytuacja.

Nauczycielka, która mnie uczy polskiego od jakiegoś czasu przykuwa moją uwagę. Podoba się nie zaprzeczę ;)
A dzisiaj jak byłam z koleżankami, to tak sobie siedzimy i zeszło na temat pani G. no i w pewnym momencie jedna z koleżanek, "to lesbijka"...ja takie oczy :O Mówię, że nie, chyba nie, bo nawet kiedyś coś było i tak jakby pokazywała, że tym gardzi, a ona "zwykle się wteedy takimi rzeczami gardzi ja jestem pewna że jest". Dobrze, że wcześniej wypiłam trochę to już byłam czerwona, bo bym na pewno buraczka strzeliła :P
she1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 148
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: she1987 » 5 lut 2010, o 12:25

zdziwiło:
mamuśka nie dzwoniąca za mną gdzie jestem.

zaszokowało:
massive attack- Paradise Circus

rozśmieszyło:
kot przeglądający się w lustrze
"Bo Tyś jest moją gwiazdą, przy Tobie inne gasną"
she1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 148
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: she1987 » 5 lut 2010, o 12:28

a i zadziwiające było że podczas obierania i krojenia cebuli śmiałam się. W sumie lepiej się śmiać niż płakać;)
"Bo Tyś jest moją gwiazdą, przy Tobie inne gasną"
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Co was dziś rozśmieszyło. zdziwiło, zszokowało?

Post autor: M-planet » 5 lut 2010, o 12:55

"Nie wiemy, jak one wyglądały. A nawet, jak wyglądały dziesięć lat temu, a teraz jak po dziesięciu latach wyglądają. Więc to jest chyba największy problem".
http://www.dziennik.pl/multimedia/artic ... edzie.html

Miałam nieodparte wrażenie, że oglądam Monty Pythona... :faja:
Zablokowany