strona internetowa

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
emo_q
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 97
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:00

strona internetowa

Post autor: emo_q » 14 wrz 2009, o 00:34

jakkolwiek nie bedzie to na temat...
czy ktoras z was zna sie na tworzeniu stron internetowych? na znajdowaniu do nich serwera..? na nie-wiem-czym-jeszcze-z-tym zwiazanym?
a moze jeszcze lepiej - moze ktoras z was wprost uwielbia tworzyc strony internetowe, i naprawde, w wolnym czasie nie robi nic innego, i bardzo, bardzo chcialaby mi taka strone zalozyc?????
dla mojego psa - jestem Bogiem.
Awatar użytkownika
Rilla
super forma
super forma
Posty: 1927
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rilla » 14 wrz 2009, o 03:35

Moja droga, na tym o co prosisz, ludzie zarabiają wcale nie najmniejsze pieniądze ;)

Jak chcesz sobie zrobić jakąś małą stronkę to masz w pakiecie MS Office prościutki program FrontPage, który nie wymaga znajomości HTMLa. A jeśli zależy ci bardziej, to w internecie roi się od kursów HTMLa i CSSa, które naprawdę nie są trudne.
Kiedy już sobie zbudujesz co chcesz, to możesz to zawsze wrzucić na darmowy serwer jednego z potrali typu Onet, WP czy Interia.

Natomiast jeśli oczekujesz fajerwerków i chcesz zrobić jakiś duży projekt, to licz się z wydatkami, bo sama domena (adres strony WWW) kosztuje swoje, a stabilny serwer z odpowiednią przepustowością to kolejne, regularne opłaty.

Sporo zależy tak naprawdę od tego co chcesz zrobić i w jakim celu.
loneliness
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 300
Rejestracja: 3 lis 2007, o 00:00

Post autor: loneliness » 14 wrz 2009, o 08:01

...
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, o 11:48 przez loneliness, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
emo_q
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 97
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:00

Post autor: emo_q » 14 wrz 2009, o 15:35

droga Rillo, alem ja gotowa nawet zaplacic... byle nie za duzo :P

ech, strona ma byc prosta, tylko, zeby sie cholera jakos ladnie prezentowala... kilka zakladek, a w nich tekst i jakas galeria...
i zeby ja sie dalo w prostacki, polglowkowy sposob uaktalniac z najwiekszego nawet zlomokomputera...


ja tam pokusze sie nawet na jakis gotowy szablon, byleby ladny byl, prezentowal sie, co by ludziom go szerzej pokazac... co by na nim milion reklam nie wyskakiwalo i miejsca tez mial wiecej...
dla mojego psa - jestem Bogiem.
loneliness
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 300
Rejestracja: 3 lis 2007, o 00:00

Post autor: loneliness » 17 wrz 2009, o 09:59

...
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, o 11:47 przez loneliness, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
emo_q
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 97
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:00

Post autor: emo_q » 19 wrz 2009, o 00:44

dziekuje bardzo :)

(niezle mi sie zatabelkowalo i zacyferkowalo w oczach jak otworzylam te strone... :shock: :shock: :shock: :P)
dla mojego psa - jestem Bogiem.
ODPOWIEDZ