czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LisekChytrusek
początkująca foremka
początkująca foremka

czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: LisekChytrusek » 10 cze 2019, o 09:22

(Pomocy, help i tak dalej)

W sierpniu szykuje mi sie urlop, wiec postanowiłyśmy z moją tż skorzystać z okazji i spędzić sobie spokojnie kilka dni nad morzem - słońce, drinki z palemką i te sprawy :P

Ale tutaj wchodzi dramatyczna muzyka i mój problem w postaci cellulitu.

Przyznaje bez bicia, ostatnio troszkę sie zapuscilam - co jest w sumie typowe zimą u mnie, niemniej chcialabym przez te dwa miesiące sie go pozbyc. Oczywiscie wiem - dieta, duzo picia wody itd. będzie na pewno wdrożone. Ale chcialabym tez porobic sobie regularnie samodzielne zabiegi body wrappingu i tu pojawia sie moje pytanie do osob ktore tez go robily: czego uzywalyscie pod folie? Sprawdzilo sie?
Awatar użytkownika
Asuka
początkująca foremka
początkująca foremka

Re: czy body wrapping na cellulit dziala? Kosmetyki

Post autor: Asuka » 23 wrz 2019, o 12:51

Nie wiem czy nadal aktualne, ale moze komus przyda sie na przyszlosc:

Body wrapping jest o tyle spoko, że rzeczywiscie daje efekty i jest prosty w robieniu, bo po prostu nakladasz kosmetyk, owijasz sie folia i potem powtarzasz zabieg. Nieco inaczej sprawa ma sie z tym czym sie smarujesz bo kosmetyki są dosc drogie i nie kazdy sie nada. Mozna go robic zwyklym kremem na cellulit, ale wtedy efekt bedzie slabszy niz przy typowym kosmetyku pod wrapping. Te z kolei to jedna wielka loteria, bo niektore popularne są np. strasznie piekące i nie potrzymasz ich na skorze dluzej niz kilka minut. Ale jest tez kilka, ktore na pewno sie sprawdzą, wystarczy poczytac opinie.
ODPOWIEDZ