Kafejki, restauracje, kluby dla kobiet les i bi

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
terpsychora1304

Kafejki, restauracje, kluby dla kobiet les i bi

Post autor: terpsychora1304 » 28 maja 2024, o 09:12

Gdzie można miło spędzić czas wśród kobiet? Fajnie się pobawic, napić się drinka, obejrzeć ciekawy film, wystawę itp. Interesuje mnie wyłącznie Warszawa. Będę wdzięczna za podanie mi takich miejsc. Pozdrawiam, Terpsychora
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Re: Kafejki, restauracje, kluby dla kobiet les i bi

Post autor: Daslibe » 28 maja 2024, o 17:17

W Warszawie jest bardzo fajny klub ,nazywa się,,Glam" .Wstęp jest po 22.30.Otwarty jest w soboty ,niedziele i środy .
Znajduje się na Żurawiej 22 .Ciekawostka jest taka ,że właścicielem jest gej ,który jest przyjacielem Dody .On występuje jako Drąg King -Dżaga.Fakt ,że prowadzi to on sprawia, że często są tam występy celebrytów.Sama Doda tam często gości. Ostatnio chyba swój występ jako DJ miał Leon Myszkowski -syn Justyny Steczkowskiej.
Ja tam chodziłam jakieś 5 lat temu i oceniam bardzo pozytywnie.Ludzie bardzo na poziomie ,duża przestrzeń, każdy może poczuć się dobrze .Muzyka z DJ na żywo na jednej sali ,na drugiej spokojniejsza muzyka ,obsługa przemiła.
Tyle samo przychodzi kobiet co mężczyzn, przychodzą tam też osoby które są po prostu Gayfriendly ,jest totalnie na luzie .Przestrzeń, klasa i wolność. Bez spinania się.
Oceniam bardzo pozytywnie.
terpsychora1304

Re: Kafejki, restauracje, kluby dla kobiet les i bi

Post autor: terpsychora1304 » 28 maja 2024, o 22:43

Dzięki :lol:
ODPOWIEDZ