kryzys wieku sredniego

Rozmowy pan dojrzałych
Anna429
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2018, o 21:07

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: Anna429 » 15 sty 2018, o 21:19

Hej kobietki. Co tam 40stka, to tylko dwa x po 20. Wszystko przed nami :lol: Ja zawsze słyszałam tekst - po 40stce to zobaczysz i widzę, jest ok. Dzieci już w miarę odchowane. Mam więcej czasu dla siebie. Polecam kino od czasu do czasu, dobrą książkę , trochę ruchu oczywiście. U mnie dodatkowo wspomaganie organizmu biovitalem w płynie co by mieć energię i dobre samopoczucie.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: dobranocka14 » 15 sty 2018, o 21:49

Anna429 pisze:Hej kobietki. Co tam 40stka, to tylko dwa x po 20. Wszystko przed nami :lol: Ja zawsze słyszałam tekst - po 40stce to zobaczysz i widzę, jest ok. Dzieci już w miarę odchowane. Mam więcej czasu dla siebie. Polecam kino od czasu do czasu, dobrą książkę , trochę ruchu oczywiście. U mnie dodatkowo wspomaganie organizmu biovitalem w płynie co by mieć energię i dobre samopoczucie.
Biovitalem to się raczej 60+ wspomagają. Nie ten target.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: ImaSumak » 15 sty 2018, o 21:53

dobranocka14 pisze:
Anna429 pisze:Hej kobietki. Co tam 40stka, to tylko dwa x po 20. Wszystko przed nami :lol: Ja zawsze słyszałam tekst - po 40stce to zobaczysz i widzę, jest ok. Dzieci już w miarę odchowane. Mam więcej czasu dla siebie. Polecam kino od czasu do czasu, dobrą książkę , trochę ruchu oczywiście. U mnie dodatkowo wspomaganie organizmu biovitalem w płynie co by mieć energię i dobre samopoczucie.
Biovitalem to się raczej 60+ wspomagają. Nie ten target.
Jeśli jest na bazie alkoholu, to z chęcią spróbuje.
Lubię kiedy kobieta...
Anna429
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2018, o 21:07

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: Anna429 » 22 sty 2018, o 19:57

Witam :) alkoholu to nie ma ;) ale za to ekstrakt z głogu, na serce bardzo dobry i zapewniam, że nie tylko dla 60+. Mi do tej 60-tki to jeszcze 20 brakuje a dobrze na mnie działa. Wiem, że nawet jeszcze młodsze osoby go piją.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: dobranocka14 » 22 sty 2018, o 22:51

Anna429 pisze:Witam :) alkoholu to nie ma ;) ale za to ekstrakt z głogu, na serce bardzo dobry i zapewniam, że nie tylko dla 60+. Mi do tej 60-tki to jeszcze 20 brakuje a dobrze na mnie działa. Wiem, że nawet jeszcze młodsze osoby go piją.
Jasne, w końcu nie od dziś wiadomo, że gdzie jak gdzie ale w Polsce suplementacja sprzedaje się niezwykle dobrze.
Awatar użytkownika
drwalek87
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2018, o 22:23

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: drwalek87 » 24 sty 2018, o 14:44

Ja nie mam tego kryzysu...
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: ulotna_chwila40 » 30 sty 2018, o 19:00

A ja sama ne wiem czy coś mam czy nie.
Do niedawna-co wiem na bank-miałam kryzys wieku bliżej niesprecyzowanego.
A teraz właściwie nie wiem.
Oprócz większej wojowniczości(która mnie cechowała od dawna)nic więcej nie zauważyłam.
Ale nic straconego :wink:
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: tygrysica3 » 31 sty 2018, o 17:30

ImaSumak pisze:
dobranocka14 pisze:
Anna429 pisze:Hej kobietki. Co tam 40stka, to tylko dwa x po 20. Wszystko przed nami :lol: Ja zawsze słyszałam tekst - po 40stce to zobaczysz i widzę, jest ok. Dzieci już w miarę odchowane. Mam więcej czasu dla siebie. Polecam kino od czasu do czasu, dobrą książkę , trochę ruchu oczywiście. U mnie dodatkowo wspomaganie organizmu biovitalem w płynie co by mieć energię i dobre samopoczucie.
Biovitalem to się raczej 60+ wspomagają. Nie ten target.
Jeśli jest na bazie alkoholu, to z chęcią spróbuje.
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: ImaSumak » 31 sty 2018, o 19:47

tygrysica3 pisze:
ImaSumak pisze:
dobranocka14 pisze: Biovitalem to się raczej 60+ wspomagają. Nie ten target.
Jeśli jest na bazie alkoholu, to z chęcią spróbuje.
W towarzystwie australijskiej grypy, po tygodniu doczłapałam do chest infection (cokolwiek to znaczy) i to na takim etapie, że agielska lekarka nawet nie podjęła próby zaproponowania mi paracetamolu, tylko od razu wypisała antybiotyk i dała 7 dni zwolnienia! :shock:
Obawiam się, czy w angielskiej medycynie nie oznacza to, że walczę o życie. a. Na ten czas alkohol odpada.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: kryzys wieku sredniego

Post autor: Lexus-1980 » 1 lut 2018, o 20:32

ImaSumak pisze:
tygrysica3 pisze:
ImaSumak pisze: Jeśli jest na bazie alkoholu, to z chęcią spróbuje.
W towarzystwie australijskiej grypy, po tygodniu doczłapałam do chest infection (cokolwiek to znaczy) i to na takim etapie, że agielska lekarka nawet nie podjęła próby zaproponowania mi paracetamolu, tylko od razu wypisała antybiotyk i dała 7 dni zwolnienia! :shock:
Obawiam się, czy w angielskiej medycynie nie oznacza to, że walczę o życie. a. Na ten czas alkohol odpada.
niestety dołączam do tej elitarnej grupy chorych, więc trunki również odeszły :-)
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
ODPOWIEDZ