Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Rozmowy pan dojrzałych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: babette_h » 14 cze 2015, o 19:01

lewelof pisze:
babette_h pisze:
lewelof pisze:(...)a dla siebie chcę tylko kochanki. tak, kochanki, nie partnerki. czyli kogoś do łóżka, kto rano zniknie i wróci, gdy znów będziemy miały ochotę na bliskość fizyczną. (...)
A co ona będzie z tego miała?
to samo co ja - seks bez zobowiązań. może być mężatką, może mieć wlasne życie, nie interesuje mnie ono. na pewno będzie to ktoś, kto będzie znał moje zamiary i będzie miał identyczne potrzeby.
Na podstawie trudności w organizacji spotkań z moją przyjaciółką od kiedy pełni zaszczytną funkcję Matki Polki - nie wierzę w "bez zobowiązań" z mamuśką. Trudność w organizacji spotkania, bo dziecko chore, bo przedszkole, bo jest wolne i nie ma komu "sprzedać" jest zniechęcająca. O ile w przypadku przyjaciółki nie jest to dyskwalifikujące, to już dzieciatej kochanki bym nie chciała.

Co nie znaczy, że nie życzę powodzenia.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
lewelof
super forma
super forma
Posty: 1525
Rejestracja: 16 maja 2013, o 00:20

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: lewelof » 14 cze 2015, o 19:05

Babette - Ty masz dzieci? chyba nie. dlatego nie chciała byś mamuśki kochanki. ale ja mam zamiar poszukać kogoś do takiego układu właśnie wśród mamusiek. one zrozumieją że dziecko chore, że coś wypadło, itp. itd. gdy jesteś mamuśką to musisz szukać innej mamuśki, by uniknąć niezrozumienia. wolnych les już nie chcę, bo one nie są dla kobiet z dziećmi.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: babette_h » 14 cze 2015, o 19:14

lewelof pisze:Babette - Ty masz dzieci? chyba nie. dlatego nie chciała byś mamuśki kochanki. ale ja mam zamiar poszukać kogoś do takiego układu właśnie wśród mamusiek. one zrozumieją że dziecko chore, że coś wypadło, itp. itd. gdy jesteś mamuśką to musisz szukać innej mamuśki, by uniknąć niezrozumienia. wolnych les już nie chcę, bo one nie są dla kobiet z dziećmi.
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że mimo "wypadnięć" z obu stron, uda się spotkać.
Polecam http://www.doodle.com ;)
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: adama » 14 cze 2015, o 23:31

Lewelof, rachunek prawdopodobieństwa,

np. jakie jest prawdopodobieństwo, że jadąc do Gruzji na wakacje zostaniesz zjedzony przez lwa lub utoniesz rozbijając namiot na trawniku w mieście ... niby zero, a jednak ... spójrz na strony informacji :shock:by

Niektóre sytuacje mogą się zdarzyć, mimo, że prawdopodobieństwo jest bliskie zero.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: NewTedy » 15 cze 2015, o 19:15

Ja tam jestem za przyzwoitością w rodzinie. Dzieci też nie są głupie i będą mówić o matce k* i lesbijka :)
Dla mnie istnieje tylko jedna miłość, jeden partner i wzajemny szacunek i zaufanie.
Ale ja ogólnie lubię gdy wszystko jest ładnie i bez nałogów. Coraz mniej kobiet chyba o to dba a to takie piękne w życiu : iść przez nie z kimś wspaniałym. Mam takie przykłady w rodzinie ciocie żyjące w szczęśliwym pożyciu z wujkami.
Zawsze mi tym imponowali. Kłócą się ale widać, że mimo upływu lat są do siebie bardzo przywiązani.
Bardzo mi tego brakuje, niezawodnej partnerki do tańca i do różańca.
Żaden mąż, nigdy w życiu, tylko piękna intymność i wspaniałe porozumienie dwóch mądrych kobiet.
Jedna tu właśnie jest :) a druga gdzieś utknęła w korku albo pod korkim, nie mam pojęcia.
motylem5555
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 189
Rejestracja: 6 cze 2014, o 22:41

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: motylem5555 » 15 cze 2015, o 20:07

Piszesz NEWTEDDY:"Dla mnie istnieje tylko jedna miłość, jeden partner i wzajemny szacunek i zaufanie." A twoje ostatnie zdanie to:"Jedna tu właśnie jest :) a druga gdzieś utknęła w korku albo pod korkim, nie mam pojęcia." Masz dwie kobiety na raz? O czym, o kim piszesz?
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: TuriRuri » 15 cze 2015, o 20:46

motylem5555 pisze:Piszesz NEWTEDDY:"Dla mnie istnieje tylko jedna miłość, jeden partner i wzajemny szacunek i zaufanie." A twoje ostatnie zdanie to:"Jedna tu właśnie jest :) a druga gdzieś utknęła w korku albo pod korkim, nie mam pojęcia." Masz dwie kobiety na raz? O czym, o kim piszesz?
O sobie Motylu, o sobie... :wink:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: NewTedy » 15 cze 2015, o 22:06

motylem5555 pisze:Piszesz NEWTEDDY:"Dla mnie istnieje tylko jedna miłość, jeden partner i wzajemny szacunek i zaufanie." A twoje ostatnie zdanie to:"Jedna tu właśnie jest :) a druga gdzieś utknęła w korku albo pod korkim, nie mam pojęcia." Masz dwie kobiety na raz? O czym, o kim piszesz?
O tym co nade mną.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: Wiosennagwiazda » 24 cze 2015, o 08:09

NewTedy pisze:
motylem5555 pisze:Piszesz NEWTEDDY:"Dla mnie istnieje tylko jedna miłość, jeden partner i wzajemny szacunek i zaufanie." A twoje ostatnie zdanie to:"Jedna tu właśnie jest :) a druga gdzieś utknęła w korku albo pod korkim, nie mam pojęcia." Masz dwie kobiety na raz? O czym, o kim piszesz?
O tym co nade mną.

...o niebiosa :czerwononosyrenifer:
monikaoo91
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2015, o 00:02

Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: monikaoo91 » 2 wrz 2015, o 17:46

Hej,

tak jak w temacie. Starsze/młodsze w cudzysłowie, bo wiadomo, że każdy ma tyle lat na ile się czuje i w ogóle ;)

Ale nie wydaje się wam, że taka dojrzała, +30 kobieta woli się związać z kobietą w podobnym wieku, niż z np. młodsza o minimum 5 lat? o większej różnicy nie wspominając. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: Wiosennagwiazda » 2 wrz 2015, o 18:34

Sądzę, że ten temat jest na forum już od dawna, zachęcam do pierwszej strony :wink:
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: anabel65 » 14 wrz 2015, o 21:40

monikaoo91 pisze:Hej,

tak jak w temacie. Starsze/młodsze w cudzysłowie, bo wiadomo, że każdy ma tyle lat na ile się czuje i w ogóle ;)

Ale nie wydaje się wam, że taka dojrzała, +30 kobieta woli się związać z kobietą w podobnym wieku, niż z np. młodsza o minimum 5 lat? o większej różnicy nie wspominając. Co sądzicie?
Sądzę, że to nie jest prawda. Osobiście mogę być tego przykładem. Wiadomo, na początku każdy myśli "a, bo młodsza, pewnie nie wie na co się pisze i czego od życia chce". Ale każdy jest inny. I znam parę przypadków, gdzie kobieta dojrzała wiekowo związała się z dużo młodszą od siebie :)
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: czarodziej-z-oz » 15 wrz 2015, o 18:50

Związać sie z młodsza to żaden problem, ba! wrecz duża przyjemność :) a znasz takie ze stażem dłuższym niż powiedzmy 7 lat? I myśle tu o związkach z rzeczywiście duża różnica wieku - min. 12-13 lat
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: dalidaa » 16 wrz 2015, o 14:44

czarodziej-z-oz pisze:Związać sie z młodsza to żaden problem, ba! wrecz duża przyjemność :) a znasz takie ze stażem dłuższym niż powiedzmy 7 lat? I myśle tu o związkach z rzeczywiście duża różnica wieku - min. 12-13 lat
Pogadamy za 3 lata Czarodzieju, bo do mnie właśnie dociera, że niedługo 4 rocznica :D (pomimo 25 lat różnicy)...
Jak ten czas szybko leci, szok :shock:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: Wiosennagwiazda » 16 wrz 2015, o 15:57

Gratki! :slonko:
sevilla
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 29 sty 2013, o 09:56

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: sevilla » 16 wrz 2015, o 16:05

Gratulacje :slonko: <3
trala lala la trala la la la......
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: adama » 16 wrz 2015, o 20:31

Dalidaa, przepraszam Cię za te dawne ataki (to takie złe "Wiosenne" linki ;) )

Z przyjemnością/ciekawością czytam Twoje wypowiedzi (np. w dziale Debata).
Nie dziwie się już, że masz taką ciekawą G. :slonko:
Awatar użytkownika
czarodziej-z-oz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 710
Rejestracja: 28 gru 2012, o 18:51

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: czarodziej-z-oz » 17 wrz 2015, o 01:25

dalidaa pisze:
czarodziej-z-oz pisze:Związać sie z młodsza to żaden problem, ba! wrecz duża przyjemność :) a znasz takie ze stażem dłuższym niż powiedzmy 7 lat? I myśle tu o związkach z rzeczywiście duża różnica wieku - min. 12-13 lat
Pogadamy za 3 lata Czarodzieju, bo do mnie właśnie dociera, że niedługo 4 rocznica :D (pomimo 25 lat różnicy)...
Jak ten czas szybko leci, szok :shock:
trzymam mocno kciuki i dzielnie sekunduje!
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: dalidaa » 17 wrz 2015, o 19:24

adama pisze:Dalidaa, przepraszam Cię za te dawne ataki (to takie złe "Wiosenne" linki ;) )

Z przyjemnością/ciekawością czytam Twoje wypowiedzi (np. w dziale Debata).
Nie dziwie się już, że masz taką ciekawą G. :slonko:
Nie ma sprawy, nie chowam urazy! Dzięki Adamo, Ty też odzywaj się częściej, ja już nie mam sił na te walki z wiatrakami!
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: dalidaa » 17 wrz 2015, o 19:30

Dzięki Dziewczyny za gratulacje :roza:

Ech, czas tak szybko leci, że nawet nie zauważyłam, że mamy już końcówkę 2015 :oops:
No nic, teraz tylko wszędzie śluby i wesela, święta a potem kurczę nowe postanowienia na 2016 :P

Trzeba będzie wykoncypować też jakąś fajną niespodziankę na tę rocznicę :) Myślałam o jakimś wyjeździe, ale ta moja G. wiecznie zrzędzi, że nie ma czasu, bo konferencje i inne sprawy zawodowe. Czasu mam jeszcze ciut, będę kombinować :D
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: NewTedy » 18 wrz 2015, o 20:03

Wiosennagwiazda pisze:Sądzę, że ten temat jest na forum już od dawna, zachęcam do pierwszej strony :wink:
A jakich tematów jeszcze nie ma?
Chętnie rozpocznę dyskusję ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: ImaSumak » 18 wrz 2015, o 20:13

NewTedy pisze:
Wiosennagwiazda pisze:Sądzę, że ten temat jest na forum już od dawna, zachęcam do pierwszej strony :wink:
A jakich tematów jeszcze nie ma?
Chętnie rozpocznę dyskusję ;)
:roll:
New Tedy... nie przesadzaj, choćby o wyparkach, biorąc pierwszy z brzegu.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: pannaeliza » 18 wrz 2015, o 21:39

ImaSumak pisze:
NewTedy pisze:
Wiosennagwiazda pisze:Sądzę, że ten temat jest na forum już od dawna, zachęcam do pierwszej strony :wink:
A jakich tematów jeszcze nie ma?
Chętnie rozpocznę dyskusję ;)
:roll:
New Tedy... nie przesadzaj, choćby o wyparkach, biorąc pierwszy z brzegu.
Wyparka to faktycznie ciekawy temat, można gadać o nich bez końca, tyle modeli i zastosowań. Chętnie podyskutuję na temat wyparek, najlepiej prozniowych ;D
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: Wiosennagwiazda » 19 wrz 2015, o 01:05

NewTedy pisze:
Wiosennagwiazda pisze:Sądzę, że ten temat jest na forum już od dawna, zachęcam do pierwszej strony :wink:
A jakich tematów jeszcze nie ma?
Chętnie rozpocznę dyskusję ;)
Podejrzewam, ze znajdzies jakąś "luke" ;-)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: ImaSumak » 19 wrz 2015, o 15:20

pannaeliza pisze:Wyparka to faktycznie ciekawy temat, można gadać o nich bez końca, tyle modeli i zastosowań. Chętnie podyskutuję na temat wyparek, najlepiej prozniowych ;D
A dlaczego akurat próżniowych? Jakieś szczególne zastosowania?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Czy "starsze" kobiety lubią "młodsze"?

Post autor: salami » 19 wrz 2015, o 17:56

ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze: A dlaczego akurat próżniowych?
Wagony słów, węglarki słów....prawdziwe złoto, diamenty, perły....i wszystko w próżnię.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: ImaSumak » 19 wrz 2015, o 18:21

salami pisze:
ImaSumak pisze:
pannaeliza pisze: A dlaczego akurat próżniowych?
Wagony słów, węglarki słów....prawdziwe złoto, diamenty, perły....i wszystko w próżnię.
Aaaa teraz rozumiem. :)
Choć gdybym miała się zwierzyć, to napisałabym, że chodziło mi pierwotnie o inne wyparki.
Miałam kiedyś koleżankę, która postanowiła napisać pracę magisterską na temat wyparek właśnie, ale tych innych. By je badać i opisać potrzebowała reaktora, którego w tamtych czasach politechnika nie posiadała. Zbudowała go więc sama, używając do tego min. pięciu odkurzaczy, dwóch plastikowych, sklejonych zewnętrznymi brzegami do siebie misek oraz jeszcze jakichś innych rzeczy, których nie pamiętam. Testy szczelności przeprowadzała przy użyciu mąki, a ewentualne rozszczelnienia eliminowała przy pomocy gumy do żucia. W tak zbudowanym reaktorze badała zachowania owych wyparek. Jej praca została oczywiście bardzo wysoko oceniona, a ja po raz kolejny w życiu przekonałam się, że Polak potrafi. :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: salami » 19 wrz 2015, o 19:00

ImaSumak pisze:Jej praca została oczywiście bardzo wysoko oceniona, a ja po raz kolejny w życiu przekonałam się, że Polak potrafi
Wiesz jak potoczyła się jej kariera naukowa ? Macie kontakt ?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: ImaSumak » 19 wrz 2015, o 19:15

salami pisze:
ImaSumak pisze:Jej praca została oczywiście bardzo wysoko oceniona, a ja po raz kolejny w życiu przekonałam się, że Polak potrafi
Wiesz jak potoczyła się jej kariera naukowa ? Macie kontakt ?
Tak, mamy kontakt, bo nasza znajomość wraz z latami przekształciła się w przyjaźń.
Jej kariera naukowa się nie potoczyła, bo układy na uczelni ją pokonały. Jak większość, powiedzmy bardzo mądrych ścisłowców, kiepsko radziła sobie w zwykłych relacjach międzyludzkich. Odnalazła się w Niemczech i choć nie ma już wiele wspólnego z chemią, bardzo dobrze jej się żyje.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
salami
super forma
super forma
Posty: 1973
Rejestracja: 31 sty 2013, o 14:54

Re: Jak zakręcić w głowie dojrzałej kobiecie...?

Post autor: salami » 19 wrz 2015, o 21:17

Niemcy tworzą lepsze relacje międzyludzkie, czy przeciwnie, w Germanii są one bardziej powierzchowne, mniej istotne ?
Pytam w kontekście dobrego życia, czy miałaś na myśli wyłącznie dobrostan ekonomiczny
ODPOWIEDZ