Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Rozmowy pan dojrzałych
jadi_lind
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2019, o 11:07

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jadi_lind » 17 mar 2019, o 11:20

Kurczę aż mnie korci, żeby coś od siebie napisać. Wczoraj miałam poraz pierwszy okropny natłok myśli i biłam się sama ze sobą. Przecież są osoby, które są miłe z natury i przecież nie w każdej kobiecie, która jest miła szukamy potencjalnej partnerki. Kobiety czasami mają niesamowicie kolorową fantazje i czasami widzimy rzeczy, których nie ma chociaż mamy też coś co nazywamy 7-zmysłem. Do wczoraj myślałam, że zwariowałam kompletnie ale po rozmowie z dobrą znajomą stwierdziłam, że jestem jak najbardziej zdrowa. To co się działo w ostatnim pół roku było delikatnymi znakami, które ona mi po prostu serwowała. Do końca trzymałam fason i zachowałam zimną krew. Od poniedziałku trafiam do innej grupy i będę miała nowych wykładowców. Wydaje mi się, że to jest najbardziej stosowne w tym momencie. Nic nie dzieje się bez powodu i wierzę, że wszystko dzieje się po coś. :)
fasoka
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2017, o 23:49

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: fasoka » 5 kwie 2019, o 22:27

jadi_lind pisze:
17 mar 2019, o 11:20
Kurczę aż mnie korci, żeby coś od siebie napisać. Wczoraj miałam poraz pierwszy okropny natłok myśli i biłam się sama ze sobą. Przecież są osoby, które są miłe z natury i przecież nie w każdej kobiecie, która jest miła szukamy potencjalnej partnerki. Kobiety czasami mają niesamowicie kolorową fantazje i czasami widzimy rzeczy, których nie ma chociaż mamy też coś co nazywamy 7-zmysłem. Do wczoraj myślałam, że zwariowałam kompletnie ale po rozmowie z dobrą znajomą stwierdziłam, że jestem jak najbardziej zdrowa. To co się działo w ostatnim pół roku było delikatnymi znakami, które ona mi po prostu serwowała. Do końca trzymałam fason i zachowałam zimną krew. Od poniedziałku trafiam do innej grupy i będę miała nowych wykładowców. Wydaje mi się, że to jest najbardziej stosowne w tym momencie. Nic nie dzieje się bez powodu i wierzę, że wszystko dzieje się po coś. :)
W sensie starałaś się uciec od zalotów pani profesor?
jadi_lind
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2019, o 11:07

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jadi_lind » 5 kwie 2019, o 22:34

Wybrałam zdrowy rozsądek :)
miomao
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2019, o 20:34

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: miomao » 15 maja 2019, o 20:49

cześć,
jestem dojrzałą kobietą, moja partnerka jest 13 lat starsza. Poznałyśmy się dawno temu a jesteśmy razem od prawie trzech lat. Różnice pokoleń w zasadzie nie istnieją, poza sporadycznymi sytuacjami kiedy ona nie wie o jakich bajkach mówię (kiedyś była tylko "dobranocka" i nieliczne lecące w niej bajki były znane powszechnie:)) a ja nie pamiętam dokładnie postaci niektórych polityków z okresu kiedy ja jeszcze byłam nastolatką a ona już dorosłym świadomym członkiem społeczeństwa. Poza tym w zasadzie wszystko łączy: lubimy wypady rowerem, w góry, nad morze, za granicę, uwielbiamy kino , czytamy sobie w ciszy obok siebie, przepytujemy z angielskiego, kłócimy się o szeroko pojętą politykę, o depilację czy boli a golenie mniej :), ja śpię w weekend ile się da ona już nie, potem ona drzemie na filmie a ja ją nagrywam i się śmiejemy że " w starszym wieku to już tak jest" ...
acha, i to ja ja poderwałam... rozwiodłam się...itd itp nie żałuję. Jest słońcem mojego życia.
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Akwa35 » 20 maja 2019, o 23:11

Dojrzała kobieta może wszystko ]:->
Awatar użytkownika
LisekChytrusek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 15:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: LisekChytrusek » 5 cze 2019, o 11:41

Z duza mlodsza mozna jak najabrdziej znalezc wspolny jezyk - grunt to po prostu to zeby tez jak juz wspomniano nie wyobrazac sobie za wiele w stosunku do obcych kobiet, ktore wcale nie musza byc mile poniewaz na nas lecą.
rybka96
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 20:56

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: rybka96 » 6 kwie 2020, o 21:03

anabel65 jak potoczyła się Twoja historia? jestem ciekawa, mam nadzieję,że Wam się udało,tyle lat minęło,a może nadal tu jesteś ?
rybka96
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 20:56

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: rybka96 » 6 kwie 2020, o 21:07

anabel65 pisze:
9 gru 2012, o 17:41
Witajcie drogie Panie!
To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkie ciepło i mam nadzieję, że ja też zostanę przywitana ciepło przez Was ;).
Moje pytanie brzmi, jak w temacie. Czy dojrzała kobieta może zainteresować (zakochać, zauroczyć) się dużo młodszą od siebie? Czy po prostu ja jestem głupia i mam jakieś przewidzenia? Pewna Pani traktuje mnie w sposób wyjątkowy, wiem, że nie jestem Jej obojętna. Świetnie się rozumiemy. Sama mi powiedziała, że rozumie się ze mną, jak z nikim innym. No i pewne gesty, słowa, o których nie będę pisać publicznie. Jak myślicie, czy to możliwe? Dodam jeszcze, że ta owa Pani wydaje się być hetero, a mimo to, daje mi jakieś sygnały... Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi.
Całuję ciepło ;)
PS. Przepraszam, że piszę w dziale +40, bo do 40 jeszcze mi trochę, ale stwierdziłam, że Wy będziecie wiedzieć więcej na ten temat niż My, młode i niedoświadczone ;) Bez urazy oczywiście, to taki żarcik.
jak to wyszło między Wami ? tak to czytałam kilka dni temu,patrząc na to wszystko kilka lat minęło,udało się Wam?
mastabasta
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 293
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 14:33

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: mastabasta » 8 kwie 2020, o 17:54

No oczywiście że może :-) a z tym doświadczeniem u starszych to przesadzasz ;-) no przepraszam ale gdzie ja miałam poznawać dziewczyny w latach 80-tych? Wy młodsze macie internet, chcecie to wpisujecie „kobieta pozna kobietę” i mnóstwo stron wyskakuje. Moja dziewczyna jest 20 lat młodsza ode mnie, w tym roku obchodzimy 8 rocznicę ale gdy ją poznałam ona miała 16 lat a ja 36. Gdy mi opowiadała ile to już partnerek miała do tych 16 lat to nie wiedziałam czy ja jakaś nie taka jestem bo ja mając 16 lat nie miałam nikogo no i nikt nie wiedział że podobają mi się kobiety (w tej sprawie jednak postawiłam sprawę że na seks poczekamy te dwa lata). Słowo homoseksualizm był rzadko używany i nawet chyba to w tym wieku pierwszy raz usłyszałam to słowo i zdałam sobie sprawę z tego że jednak skoro jest takie słowo i ono oznacza pociąg do tej samej płci i ktoś już wcześniej to nazwał to ja nie jestem sama na tym świecie z tym faktem. Co ciekawe w wieku nastu lat podobały mi się o wiele starsze kobiety ale potem pociągały mnie młodsze. Młodość, wigor, to mnie w niej pociąga, jej teksty czasem komicznie się kończyły ale dzięki temu jestem na czasie i wiem co oznaczają (to tak z przymrużeniem oka) np. w stylu „mam wyjebane”, ja jej coś tam opowiadam, przeżywam jakąś sytuację a ona „no i wyjebane” na początku kojarzyłam ze słowem „pojebane” i sobie myślę no ja się tu jej zwierzam i to jest dla niej pojebane. W końcu gdy tak kilka razy a to że ma wyjebane albo no i wyjebane mówię jej „kochanie dlaczego uważasz że to co mówię jest pojebane” a ona w śmiech „ależ mnie chodzi o to żebyś miała wyjebane czyli żebyś tak się nie przejmowała tym i miała to gdzieś”. Nie rozumiem dlaczego niektóre uważają że te młodsze to na kasę mogą lecieć itp. jak ktoś tu zauważył to właśnie młodsze dzisiaj znają języki, mają większe możliwości....gdy z moją jedziemy za granicę na wczasy to podnieca mnie gdy tak świetnie i z akcentem po angielsku się porozumiewa ja cóż w szkole kiedyś był rosyjski ;-) i to ona ma samochód a nie ja :-). Pewnie że co kobieta to ma swoje zdanie na ten temat ale oczywiście że dojrzała kobieta może lecieć na tę młodszą ja na moją bardzo lecę ;-)
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 13 kwie 2020, o 08:36

rybka96 pisze:
6 kwie 2020, o 21:07
anabel65 pisze:
9 gru 2012, o 17:41
Witajcie drogie Panie!
To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkie ciepło i mam nadzieję, że ja też zostanę przywitana ciepło przez Was ;).
Moje pytanie brzmi, jak w temacie. Czy dojrzała kobieta może zainteresować (zakochać, zauroczyć) się dużo młodszą od siebie? Czy po prostu ja jestem głupia i mam jakieś przewidzenia? Pewna Pani traktuje mnie w sposób wyjątkowy, wiem, że nie jestem Jej obojętna. Świetnie się rozumiemy. Sama mi powiedziała, że rozumie się ze mną, jak z nikim innym. No i pewne gesty, słowa, o których nie będę pisać publicznie. Jak myślicie, czy to możliwe? Dodam jeszcze, że ta owa Pani wydaje się być hetero, a mimo to, daje mi jakieś sygnały... Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi.
Całuję ciepło ;)
PS. Przepraszam, że piszę w dziale +40, bo do 40 jeszcze mi trochę, ale stwierdziłam, że Wy będziecie wiedzieć więcej na ten temat niż My, młode i niedoświadczone ;) Bez urazy oczywiście, to taki żarcik.
jak to wyszło między Wami ? tak to czytałam kilka dni temu,patrząc na to wszystko kilka lat minęło,udało się Wam?
Było między nami coś intensywnego, ale z uwagi na naszą skomplikowaną relację - nie wyszło. Miałam już dosyć biegania za króliczkiem, bo trwało to zdecydowanie zbyt długo bez żadnego efektu. Gdy odpuściłam bieganie za nią, to ona wtedy się "obudziła". Cała ta sytuacja z nią trwała dosyć długo, ale efektów typu "bądźmy razem" nie było... ;) W dalszym ciągu mamy kontakt, pojawiają się jakieś wspominki, ale jest to raczej kwestią sentymentu. Później poznałam kobietę starszą o 16 lat, byłyśmy ze sobą 4 lata, dogadywałyśmy się bardzo dobrze, plany na wspólną przyszłość, ale w tym związku to ja okazałam się niestety być tą starszą. Ta druga zaczęła doprawiać mi rogi jednocześnie oszukując, że taka sytuacja wcale nie ma miejsca. Teraz próbuje znaleźć kontakt na nowo... Wniosek z tego taki, że kobieta starsza zainteresować młodszą się może, pytanie tylko kto w tej relacji będzie tą "starszą" ;)
Awatar użytkownika
Quartz
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 45
Rejestracja: 1 lip 2019, o 14:34

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Quartz » 20 sie 2020, o 11:10

anabel65 pisze:
13 kwie 2020, o 08:36
Wniosek z tego taki, że kobieta starsza zainteresować młodszą się może, pytanie tylko kto w tej relacji będzie tą "starszą" ;)
To prawda, sama swojego czasu kręcilam mocno z kobieta starszą o 12 lat, ale po początkowym romantyzmie wyszlo miedzy nami zbyt duzo roznic :P
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 31 sie 2020, o 02:14

Akwa35 pisze:
20 maja 2019, o 23:11
Dojrzała kobieta może wszystko ]:->
Dzięki swojej młodszej kobiecie, która jej dogadza w łóżku 😍🤭🔥😁
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: gimmeeverything » 1 wrz 2020, o 00:05

AniaMac pisze:
31 sie 2020, o 02:14
Akwa35 pisze:
20 maja 2019, o 23:11
Dojrzała kobieta może wszystko ]:->
Dzięki swojej młodszej kobiecie, która jej dogadza w łóżku 😍🤭🔥😁
...będąc aktywną nawet w środku nocy na lesbijskim forum :lol:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Iwa_Z
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 120
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:09
Lokalizacja: Wawa

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Iwa_Z » 1 wrz 2020, o 16:20

Dojrzałą kobieta wszystko może....:)
a po jakim czasie się znudzi to inna kwestia
goreka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 707
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 15:59

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: goreka » 1 wrz 2020, o 19:43

Że Ona znudzi się młodszą czy młodsza starszą?
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 1 wrz 2020, o 20:57

gimmeeverything pisze:
1 wrz 2020, o 00:05
AniaMac pisze:
31 sie 2020, o 02:14
Akwa35 pisze:
20 maja 2019, o 23:11
Dojrzała kobieta może wszystko ]:->
Dzięki swojej młodszej kobiecie, która jej dogadza w łóżku 😍🤭🔥😁
...będąc aktywną nawet w środku nocy na lesbijskim forum :lol:
Ano jest się takim wielozadaniowym w tej swojej wielowymiarowości :twisted:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 1 wrz 2020, o 21:00

Iwa_Z pisze:
1 wrz 2020, o 16:20
Dojrzałą kobieta wszystko może....:)
a po jakim czasie się znudzi to inna kwestia
Są kobiety bez inwencji, polotu, mało kreatywne, które miast podniecać, gaszą pożary, są. To takich trzeba unikać. Tych, które nie odkryły w sobie dzikiej kobiety szamanki. Nie odnalazły harmonii w swoim wnętrzu. Nie zrównoważyły pierwiastka męskiego i żeńskiego. Toną w swoich kompleksach.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: gimmeeverything » 1 wrz 2020, o 21:15

AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 20:57
Ano jest się takim wielozadaniowym w tej swojej wielowymiarowości :twisted:
aż strach się bać tych "wielo"krotnych orgazmów :czerwononosyrenifer:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 1 wrz 2020, o 21:19

gimmeeverything pisze:
1 wrz 2020, o 21:15
AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 20:57
Ano jest się takim wielozadaniowym w tej swojej wielowymiarowości :twisted:
aż strach się bać tych "wielo"krotnych orgazmów :czerwononosyrenifer:
Nie trzeba się bać razem unosić się i upadać wielokrotnie :twisted:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 1 wrz 2020, o 21:22

gimmeeverything pisze:
1 wrz 2020, o 21:15
AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 20:57
Ano jest się takim wielozadaniowym w tej swojej wielowymiarowości :twisted:
aż strach się bać tych "wielo"krotnych orgazmów :czerwononosyrenifer:
Strach ogranicza nam dostęp do gwiazd, obniża loty, odbiera radość w byciu w niej tu i teraz.
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: gimmeeverything » 1 wrz 2020, o 21:40

AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 21:19
Nie trzeba się bać razem unosić się i upadać wielokrotnie :twisted:
zależy jaka wytrzymałość wyżej wspomnianego wyrka :D
AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 21:22
Strach ogranicza nam dostęp do gwiazd, obniża loty, odbiera radość w byciu w niej tu i teraz.
"nie ucz ojca dzieci robić" :lol:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 1 wrz 2020, o 22:04

gimmeeverything pisze:
1 wrz 2020, o 21:40
AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 21:19
Nie trzeba się bać razem unosić się i upadać wielokrotnie :twisted:
zależy jaka wytrzymałość wyżej wspomnianego wyrka :D
AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 21:22
Strach ogranicza nam dostęp do gwiazd, obniża loty, odbiera radość w byciu w niej tu i teraz.
"nie ucz ojca dzieci robić" :lol:
A kto mówił o wyrku? Kto by się tak ograniczał.
Ani Ty ojciec, ani z dziećmi byś bawić się nie chciała :cool: :twisted:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: gimmeeverything » 1 wrz 2020, o 22:21

AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 22:04
A kto mówił o wyrku? Kto by się tak ograniczał.

- TY :twisted:

AniaMac pisze:
31 sie 2020, o 02:14
Dzięki swojej młodszej kobiecie, która jej dogadza w łóżku 😍🤭🔥😁
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 2 wrz 2020, o 16:24

gimmeeverything pisze:
1 wrz 2020, o 22:21
AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 22:04
A kto mówił o wyrku? Kto by się tak ograniczał.

- TY :twisted:

AniaMac pisze:
31 sie 2020, o 02:14
Dzięki swojej młodszej kobiecie, która jej dogadza w łóżku 😍🤭🔥😁
Proszę zastosować wykładnię rozszerzającą. Łóżko może być wszystkim i/albo tylko łóżkiem w zależności od intensywności pasji/okoliczności/otwartego umysłu/ kreatywności...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: gimmeeverything » 2 wrz 2020, o 22:52

AniaMac pisze:
2 wrz 2020, o 16:24
gimmeeverything pisze:
1 wrz 2020, o 22:21
AniaMac pisze:
1 wrz 2020, o 22:04
A kto mówił o wyrku? Kto by się tak ograniczał.

- TY :twisted:

AniaMac pisze:
31 sie 2020, o 02:14
Dzięki swojej młodszej kobiecie, która jej dogadza w łóżku 😍🤭🔥😁
Proszę zastosować wykładnię rozszerzającą. Łóżko może być wszystkim i/albo tylko łóżkiem w zależności od intensywności pasji/okoliczności/otwartego umysłu/ kreatywności...

a nie lepiej po prostu wziąć na klatę, niż biednego sierściucha rozpaczliwie wykręcać ogonem? :wink:

ps. seks nie lubi słowotoków.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
AniaMac
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 847
Rejestracja: 2 lut 2016, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: AniaMac » 3 wrz 2020, o 01:21

Polityki słów to nawet z kotem w łóżku nie uskuteczniam :slonko:
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sad_Rabbit » 4 gru 2020, o 07:06

A czy mlodsza kobieta moze sie zainteresowanc bardziej dojrzala? Tak mniej-wiecej o 15-18 lat? Oczywiscie to retoryczne pytanie. Pozanalam szalanie interesujaca kobiete/artystke/malarke na instagramie. Na poczatku nie mialam zielonego pojecia, ze jest lesbijka, po prostu spodobaly mi sie jej obrazy, wiec zostawilam komentarz, a pozniej ona skomentowala moje zdjecia i moje oczy i powiedziala, ze chcialaby namalowac moj portret- tak w skrocie. Piszemy prywatne wiadomosci do siebie czasmi, ale raczej nie sa one dlugie; po pare zdan i wyslanie buziaczkow. Problem jest taki, ze mieszka w Hiszpani a tak bardzo chcialabym ja poznac osobiscie! Takie mam szczescie.
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Shuk » 4 gru 2020, o 19:26

Kiedy się kocha, wiek, odległość, granice nie istnieją... chyba, ze jest mężatka.
Sad_Rabbit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 468
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:08

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sad_Rabbit » 5 gru 2020, o 05:20

Niestety granice istnieja- jest pandemia 😉
You look like Marilyn Monroe and it makes me wanna run...... for president.
Houseofcards
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2023, o 23:47

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Houseofcards » 7 lut 2024, o 01:41

Hej!
Mam podobny problem, spodobała mi się dużo starsza kobieta jest pewnie po 40tce, i jest Moja Panią Terapeutka która pomaga mi stawianiu granic, asertywnością, praca nad soba, stałam się wycofana, zagubiona, nie potrafiłam stanowczo odmowic, pojawiły się lęki , które zapijałam alkoholem..
Rozmowy z Nią dużo wniosły do mojego życia, powiedziałam jej onswojwj orientacji o swoim życiu, wysłuchała mnie..z nikim innym nie rozmawialo mi się z tak dobrze jak z Nią, pojawiła się iskierka która zaploneła, zauważyłam ze jak mnie widzi uśmiecha się do mnie, mówila ze jestem wartościową, śliczna, mam duzo zasobow, pewnego dnia zauwazylam ze wpatruje się we mnie... Jak patrzy na mnie czuje takie ciepło od niej, pojawił mi w Moim życiu Promyk Szczęścia, rozmawiam z Nią z nuta nieśmiałości.. Jak opowiadalam jej o swoim dziecinstwie miała łzy w oczach, czasami do mnie mowi Moja i tu podaje moje imie..Jak myślicie czy ona moglaby zainteresować sie mna? Czy to kwestia jej zawodu pracy ze jest po prostu mila i wyrozumiala, nigdy nie spotkalam tak Pięknej Kobiety o tak pięknej duszy.. Nie mogę spać bo myślę o Niej...
:(
ODPOWIEDZ