Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Rozmowy pan dojrzałych
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 7 sty 2013, o 19:54

Sugaar pisze:
anabel65 pisze:Dołączam się do pytań Sugaar. I mam jeszcze jedno pytanie ;) Czy istniała między Wami jakaś formalna zależność?
Doga Anabel a czy to ma jakiekolwiek znaczenie? :)
Hmm... a może uważasz, że ma?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 7 sty 2013, o 19:57

Sugaar pisze:
Panna Nikt pisze:Może.
Zdecydowanie zbyt młoda kobieta mnie zainteresowała ( jest pełnoletnia :) )
Najpierw ona była zainteresowana mną.
Potem nic się nie działo .......ona związała się z rówieśniczką.
Po roku odnowiłyśmy naszą znajomość, właściwie to ona szukała kontaktu ze mną.
Teraz są to szczere rozmowy na różne tematy, również dotyczące naszych wzajemnych relacji .
I gdzieś tam przez skórę czuję, że coś jest na rzeczy.
Rozsądek podpowiada trzymaj się na dystans (zbyt duża różnica wieku).
Z drugiej strony gdyby tylko z jej strony pojawił się jasny sygnał ...
O rany - jak ostatnio nie znoszę tego słowa. Zarówno "rozsądek" jak i "nadzieja" dały mi w kość.
Z własnych doświadczeń powiedziałabym, że w miłości różnica lat nie ma żadnego znaczenia. W codziennym życiu natomiast wiele rzeczy ma znaczenie - ale nie mam zamiaru pisać tutaj takich oczywistości.

Ciekawa jestem co byś zrobiła Panno Nikt, gdyby ten sygnał był wyraźny? Poszłabyś za tym?
Czujesz, że mogłabyś z Nią być szczęśliwa?
Wycofuję się z ostatniego pytania? Wiele emocji możemy odczuwać, ale chyba nie jesteśmy jasnowidzami?
Może inaczej zapytam - czujesz, że jesteś w Niej zakochana? :D
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 7 sty 2013, o 20:49

Sugaar pisze:
anabel65 pisze:Dołączam się do pytań Sugaar. I mam jeszcze jedno pytanie ;) Czy istniała między Wami jakaś formalna zależność?
Doga Anabel a czy to ma jakiekolwiek znaczenie? :)
Nie uważam, że ma znaczenie, po prostu jestem ciekawa i tyle. Zastanawia mnie, czy sytuacja może się aż tak rozwinąć, gdy ta zależnośc teoretycznie wygasa, ponieważ, iż, że, bo między mną, a moją wybranką również była pewna zależność.
Panna Nikt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 20 lis 2005, o 00:00

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Panna Nikt » 7 sty 2013, o 21:34

Nie ma żadnej zależności (cokolwiek by rozumieć pod tym pojęciem).
Jesteśmy na różnych etapach tzw. rozwoju osobowego (różnica 1 pokolenia).
Coś mnie do niej ciągnie...... i ją do mnie też ;-)).
Na ten moment nie jest to na pewno zakochanie, raczej zauroczenie wzajemne. :)
A związek to pragnienie bycia razem obu stron.
Nierozsądna nadzieja jest matką głupich .... a ja wolę być rozsądna.
W końcu ....z różnych powodów młodsze kobiety bywają zafascynowane starszymi i niekoniecznie jest to uczucie zakochania czy miłości.

Pozdrawiam
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 7 sty 2013, o 21:44

"W końcu ....z różnych powodów młodsze kobiety bywają zafascynowane starszymi i niekoniecznie jest to uczucie zakochania czy miłości."

Wyjęłaś mi to z ust :)

Trzymam kciuki za Twój rozsadek, może Cię to uchroni przed przykrymi konsekwencjami, które są w chwili obecnej moim udziałem.
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
niespelniona_17
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2012, o 15:29

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: niespelniona_17 » 19 sty 2013, o 19:49

Mam sytuację wręcz identyczną jak anabel65 łącznie z zależnością formalną. Jednakże mój fakt trwa prawie 4 lata. W tym roku kończę szkołę i zobaczymy co z tego będzie... Uczucie moje do Niej wzrasta z każdym dniem przez prawie 4 lata tak samo. Nadal nie wiem jaki jest Jej stosunek do mnie. Między nami też jest 8lat. Pisanie sms-ów nawet w nocy... Zdarza się flirt, ale nie wiem czy czasem to nie jest tylko po przyjacielsku z Jej strony. I tak czytając Wasze wypowiedzi tu, to podsumowując: trzeba czekać. Boję się uczynić pierwszy krok, bo boję się, że stracę to co mam. Chociaż może się domyślać coś... Dostaje ode mnie prezenty na święta i urodziny :) I za każdym razem jak rozmawiamy patrzymy sobie w oczy gdzie normalnie nie mam śmiałości patrzeć komuś w oczy... :roll:
annabelle69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:19

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: annabelle69 » 28 lut 2013, o 16:47

Witam :) podoba mi się ten wątek i chciałabym cos napisać od siebie... to pierwszy watek jaki przeczytalam na tym forum i pewnie dlatego mnie wciagnelo... tak chcialam troche wylac swojego zalu, bo mnie sie nie udalo ...

Wiem, ze tutaj jest mowa o zauroczeniu miedzy 40-tką a dużo młodszą kobietą - mnie sie przytrafiło coś innego, a mianowicie ja bedac tą 40-tka zakochalam sie w starszej 45-tce :) Nie planowalam tego, wrecz mnie nie interesowala - pracujemy w jednej firmie. To ona mnie zaczepiala, patrzyla w oczy, kręciła loka i głaskała po ramionach. No i zakochałam - nie wiem, jak to rozpoznac, po prostu jej zapragnelam, natychmiast! I wiecie co, wyznalam jej to ;) na balu firmowym, po wypiciu kilku drinkow. Uslyszalam, ze niestety nie moze odwzajemnić moich oczekiwan (ma rodzine, meza, dzieci). I moje pytanie - zadawane tez i psychologowi, bo u niego skonczylam poszukiwania odpowiedzi - po co ona to robila? po co patrzyla w oczy, po co szukala kontaktu ze mna, po co mnie mamiła, jak potem uciekła. Ja do tej pory twierdze, ze ona pragnela mnie rownie mocno jak ja Ją, ale sie tego przestraszyla. Byla mądrzejsza ode mnie, bo bała się konsekwencji takiego zwiazku. A moze zmarnowalysmy szanse na cos wspanialego? Ja sie pocieszam tym, ze nie przestraszylam sie i wyznalam swoje uczucia. sprobowalam. nie wyszlo...
Teraz mijamy sie w korytarzach biura i jakos dziwnie sie czuje... bo przez to ze mnie odrzucila, jakos jej już nie chcę :D
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 5 mar 2013, o 14:28

annabelle69 pisze:Witam :) podoba mi się ten wątek i chciałabym cos napisać od siebie... to pierwszy watek jaki przeczytalam na tym forum i pewnie dlatego mnie wciagnelo... tak chcialam troche wylac swojego zalu, bo mnie sie nie udalo ...

Wiem, ze tutaj jest mowa o zauroczeniu miedzy 40-tką a dużo młodszą kobietą - mnie sie przytrafiło coś innego, a mianowicie ja bedac tą 40-tka zakochalam sie w starszej 45-tce :) Nie planowalam tego, wrecz mnie nie interesowala - pracujemy w jednej firmie. To ona mnie zaczepiala, patrzyla w oczy, kręciła loka i głaskała po ramionach. No i zakochałam - nie wiem, jak to rozpoznac, po prostu jej zapragnelam, natychmiast! I wiecie co, wyznalam jej to ;) na balu firmowym, po wypiciu kilku drinkow. Uslyszalam, ze niestety nie moze odwzajemnić moich oczekiwan (ma rodzine, meza, dzieci). I moje pytanie - zadawane tez i psychologowi, bo u niego skonczylam poszukiwania odpowiedzi - po co ona to robila? po co patrzyla w oczy, po co szukala kontaktu ze mna, po co mnie mamiła, jak potem uciekła. Ja do tej pory twierdze, ze ona pragnela mnie rownie mocno jak ja Ją, ale sie tego przestraszyla. Byla mądrzejsza ode mnie, bo bała się konsekwencji takiego zwiazku. A moze zmarnowalysmy szanse na cos wspanialego? Ja sie pocieszam tym, ze nie przestraszylam sie i wyznalam swoje uczucia. sprobowalam. nie wyszlo...
Teraz mijamy sie w korytarzach biura i jakos dziwnie sie czuje... bo przez to ze mnie odrzucila, jakos jej już nie chcę :D
Witamy nową foremkę ;)
Wiesz, miłość spada jak grom z jasnego nieba ;) Ja też nie planowałam, a tu ups, no i masz, wpadłam jak śliwka w kompot ;)

Piszesz, że ma rodzinę. Oj, ja już bym odpuściła. Nie chciałabym potem być winna rozpadu Jej związku, a w oczach współpracowników być chodzącym złem. No cóż. Czy straciłyście? Na pewno. Każdy związek, czy nawet krótkotrwała przygoda może być czymś jedynym, wspaniałym. Piszesz, że już Jej nie chcesz. No, więc gratuluję ;) Ale czy aby na pewno? ;)
Mówi się, że nigdy nie jest za późno, podobno...
annabelle69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:19

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: annabelle69 » 7 mar 2013, o 16:44

anabel65 - na portalu bylam od 2010 roku ale zgubiłam swoją "tożsamosć" - nie pamietam hasła, konto mailowe zmienilam wiec nie dostaje informacji o ewentualnej zmianie hasla... musialam zalozyc nowe konto :) i juz jestem znowu :)

na opowiadaniach sa dwa moje - moj nick z tego czasu to bette_69 :)

a wracajac do tematu to oczywiscie masz racje z Tą rodziną, tez tak mysle, jak myślę trzeźwo :) a jak się wkręciłam to za bardzo trzezwo nie myslalam, raczej o tym jak bardzo chciałabym być blisko niej ... no ale mam taki charakter, że jak ktoś mnie nie chce, odrzuca, odpycha, to ja szybko trzeźwieję i nagle widzę wszystko w normalnym świetle, bez różowych okularów, widzę ludzi takich jakimi są :D i to pomaga, bo naprawdę przechodzi... chociaż jakby przyszła do mnie i pocałowała to bym się na pewno nie broniła :)
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 8 mar 2013, o 17:47

Oj, no to przepraszam i już się poprawiam: witamy nową, ale starą foremkę :lol:
Pocałunek wybranki serca :serce: Marzenie ściętej głowy ;) Chociaż w sumie.... Może nie namiętny pocałunek spełniony, ale takie tam buziaczki... :lol:
niespelniona_17
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2012, o 15:29

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: niespelniona_17 » 30 kwie 2013, o 16:09

a mnie to już nikt nie przywitał :( czuję się źle z tym wszystkim... mam wrażenie, że czegoś nie dokończyłam...
to_wlasnie_ty
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 3 maja 2013, o 20:18

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: to_wlasnie_ty » 3 maja 2013, o 20:54

Oczywiście, że może...serce nie sługa ;)
Sama zakochuje się tylko w starszych od siebie kobietach i też miałam ten dylemat.
Ja również twierdzę jak większość tutaj, że problemem nie jest różnica wieku, a pewność uczuć i gotowość poniesienia wszelkich konsekwencji związanych z decyzją bycia razem.
Ostatnio zauroczyłam się w kobiecie starszej o 14 lat, pracujemy w jednej firmie, ale nie miałyśmy okazji do poznania się lepiej i rozpoczęcia jakiegokolwiek kontaktu. Jestem prawie przekonana o Jej orientacji homoseksualnej, ale nie jestem przekonana czy jest z kimś czy sama. Wysyłamy do siebie tylko bardzo przyjazne sygnały (gorący uśmiech i ciepłe spojrzenia), raz tylko wydało mi się, że wyczulam w jej słowach flirt (w miejscu pracy). Jeśli faktycznie to był flirt to bardzo subtelny, ja się zaczerwieniłam i może to mnie wydało. Żadna z nas nie podjęła jednak próby rozmowy, poznania się np. przy kawie. Każda zna ryzyko swojej pomyłki.
Dziś obchodzi urodziny, a ja choć bardzo pragnęłam złożyć Jej w ten dzień życzenia, wysłać bukiet kwiatów - nie mam jak, nie mam takiej możliwości. Czuję się bezradna. Mam nadzieję i liczę tylko na to, że jeśli faktycznie jest mną zainteresowana to zrobi w końcu ten pierwszy krok. Ja na pewno pierwsza nie wyjdę z cienia, jestem zbyt nieśmiała, niepewna.
Wszystkiego dobrego życzę w Waszej relacji i spełnieniu :)
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 5 maja 2013, o 09:18

niespelniona_17 pisze:a mnie to już nikt nie przywitał :( czuję się źle z tym wszystkim... mam wrażenie, że czegoś nie dokończyłam...
Oj no już, ja Cię przywitam :* ;)))))


to_wlasnie_ty - może Ty też działaj. Ja z moją Panią też nie wykonujemy tego pierwszego kroku, bo czekamy na tą drugą ;) A jak jedna coś zacznie, to druga źle zrozumie i kur... pozostajemy w czarnej dupie. Ja biorę sprawę w swoje ręce, ostatnio dałam Jej bukiet kwiatów. Szkoda, że nie udało Ci się Jej czegoś podarować, albo chociaż napisać jakiś życzeń sms'em. Ale mimo to - trzeba nabrać tej pewności siebie, działać i nie ociągać się ;))) Działajmy razem ;) Łatwo się mówi,gorzej zrealizować.... ;) Zwłaszcza, że nie jesteś pewna Jej orientacji. Uhhh, byłoby łatwiej mieć homo radar wrodzony ;))))
Awatar użytkownika
Len
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 373
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:27
Lokalizacja: między Czarnym a Czerwonym

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Len » 5 maja 2013, o 10:51

więc i ja się wypowiem :) mając 15 lat zakochałam się na zabój w kobiecie starszej o 17 lat, wyznałam Jej to w dość pogięty, romantyczny sposób i oczywiście zostałam odrzucona, przez 4 lata "zdychałam z miłości"... :roll: Jakieś pół roku temu zauważyłam, że coś się jednak zmieniło, jej patrzenie na mnie, uśmiech itp. Z mojej strony nic się nie zmieniło, jedynie to że jestem o wiele dojrzalsza. Myślicie, że uda mi się zaprzyjaźnić z kobietą, która mnie odrzuciła? Od razu dodam, że ona jest samotniczką, zero mężów, dzieci itd. ...
Chętnie odpowiem na pytanie, które pomogą Wam w zdiagnozowaniu sytuacji :)
I proszę o pomoc, bo nigdy wcześniej nie pytałam nikogo o radę w tym temacie :oops:
to_wlasnie_ty
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 3 maja 2013, o 20:18

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: to_wlasnie_ty » 5 maja 2013, o 11:53

to_wlasnie_ty - może Ty też działaj. Ja z moją Panią też nie wykonujemy tego pierwszego kroku, bo czekamy na tą drugą ;) A jak jedna coś zacznie, to druga źle zrozumie i kur... pozostajemy w czarnej dupie. Ja biorę sprawę w swoje ręce, ostatnio dałam Jej bukiet kwiatów. Szkoda, że nie udało Ci się Jej czegoś podarować, albo chociaż napisać jakiś życzeń sms'em. Ale mimo to - trzeba nabrać tej pewności siebie, działać i nie ociągać się ;))) Działajmy razem ;) Łatwo się mówi,gorzej zrealizować.... ;) Zwłaszcza, że nie jesteś pewna Jej orientacji. Uhhh, byłoby łatwiej mieć homo radar wrodzony ;))))[/quote]

Chciałabym zadziałać anabel65, na prawdę bardzo kusi mnie. Nie mam specjalnie ku temu okazji. W pracy kiepsko z możliwością zagajenia rozmowy, rzadko mamy okazję się spotkać, jeśli już, to tylko formalnie. Nie mam Jej numeru telefonu. Chciałam bardzo na Święta B.N.podarować Jej mały Świąteczny akcent, ale plany zeszły na niczym, pojawił się lęk przed tym jak Ona to odbierze. Dzięki za dopping ;), wiem, że muszę się zebrać na odwagę, bo Ona tak samo nie jest pewna co do mnie. Myślę, że najpierw trzeba byłoby zacząć od zainicjowania rozmowy, wyczaić sytuację, rozpoznać grunt, a potem...no właśnie, to już wg inwencji twórczej :) Ty znasz dłużej swoją Panią, ja dość krótko, niecałe 2 lata, a dopiero od roku zaczęła mnie intrygować ;)
jowanka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 14:37
Lokalizacja: szczecin

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jowanka » 7 maja 2013, o 13:19

Myślę, a właściwie jestem pewna, że takie pytanie powinno zadziałać w obie strony : również, czy młoda dziewczyna może sie zafascynowac starszą kobietą ?
.....nie zawsze akceptuję siebie....
Awatar użytkownika
Loris
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:24
Lokalizacja: Londyn

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Loris » 7 maja 2013, o 13:27

jowanka... 58 stron w Mitologii lesbijskiej, tyle powiem. :limo:
jowanka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 14:37
Lokalizacja: szczecin

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jowanka » 7 maja 2013, o 13:52

Loris pisze:jowanka... 58 stron w Mitologii lesbijskiej, tyle powiem. :limo:
...uwielbiam Cię .... :D :D :D
.....nie zawsze akceptuję siebie....
Awatar użytkownika
Loris
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:24
Lokalizacja: Londyn

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Loris » 7 maja 2013, o 14:02

jowanka pisze: ...uwielbiam Cię .... :D :D :D

:tancze:
jowanka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 14:37
Lokalizacja: szczecin

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jowanka » 7 maja 2013, o 14:23

.... chciała bym, chciała .... :)
.....nie zawsze akceptuję siebie....
Awatar użytkownika
Klara25
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 211
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 12:43

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Klara25 » 8 maja 2013, o 18:09

To ja się wypowiem jako ta młodsza. Tuż po rozpoczęciu studiów związałam się z kobietą starszą o 13 lat. Pierwszy "związek" z kobietą. Inicjatywa wyszła od niej. Historia znajomości dość krótka: początek wspaniały ( bliskość, troskliwość, seks :evil: ); Rozwinięcie: burzliwe, patologiczna zazdrość z jej strony o wszystko. W skrócie: chciała mnie w ramkę, do złotej klatki i śniadaniówka do plecaka. Finał: wykończyła mnie swoją nieuzasadnioną podejrzliwością o zdrady. :shock: To właśnie dla niej problemem była ta różnica, te 13 lat, mimo że robiłam wiele, żeby czuła się pożądaną, atrakcyjną, jedyną. Z pretensją wypomniała mi te lata. Klimat pato. Nie twierdzę, że taki związek nie masz szans, bo przecież przeczytałam tu, że jak najbardziej ma. I jak zawsze zależy od osoby, jej dojrzałości, poczucia własnej wartości. Jednak mam blokadę. Ale i ja już jestem zupełnie inną osobą.
jowanka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 14:37
Lokalizacja: szczecin

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jowanka » 10 maja 2013, o 22:28

Chyba cię znam, Klarunia .... :o
.....nie zawsze akceptuję siebie....
Awatar użytkownika
Klara25
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 211
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 12:43

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Klara25 » 10 maja 2013, o 23:46

Och wybacz, mogę nie pamiętać :pilka:
cropca
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 247
Rejestracja: 29 maja 2012, o 21:37

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: cropca » 13 maja 2013, o 21:20

Kwestie zwiazane z roznica wieku bardzo mnie fascynuja. Wychodze z zalozenia, ze dopoki nikogo nie krzywdzimy, obie strony sa szczesliwe i zadowolone - droga wolna.

Jesli o mnie chodzi, kompletnie i kategorycznie nie potrafie sobie wyobrazic spotykania sie z kobieta, ktora moglaby byc moja matka. A wyobraznie mam niemala... :wink: . Co prawda w druga strone jeszcze nie mozna zrobic takiego samego porownania, bo spotykajac sie z osoba, dla ktorej ja moglabym byc mama - bylby paragraf :) .

Ja generalnie lubie osoby starsze ode mnie, bo mam z nimi o czym rozmawiac. Bardzo lubie sluchac, a osoba, ktora juz cos w zyciu przezyla potrafi mnie zaintrygowac i zafascynowac.

Ale zycie ma to do siebie, ze jest piekne i nigdy nie wiadomo....... :wink: :wink:
ona5431
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 382
Rejestracja: 18 cze 2012, o 01:22

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: ona5431 » 13 maja 2013, o 23:01

Kochałam 10 lat młodszą.
jowanka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 14:37
Lokalizacja: szczecin

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jowanka » 13 maja 2013, o 23:06

ona5431 pisze:Kochałam 10 lat młodszą.
a ja 10 lat starszą .....
.....nie zawsze akceptuję siebie....
Awatar użytkownika
UtaRefson
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 63
Rejestracja: 12 gru 2012, o 00:05

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: UtaRefson » 26 maja 2013, o 01:57

jowanka pisze:
ona5431 pisze:Kochałam 10 lat młodszą.
a ja 10 lat starszą .....
a ja 30 lat starszą.. :twisted:
jowanka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 14:37
Lokalizacja: szczecin

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: jowanka » 26 maja 2013, o 14:15

a ja pragnę miłości..... :oops:
.....nie zawsze akceptuję siebie....
kadinsky
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 23:38

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: kadinsky » 26 maja 2013, o 18:25

Nigdy nie probowalabym poderwac starszej od siebie dziewczyny np: 30 letniej. Czułabym chyba ze robie z siebie idiotke jakimis konskimi zalotaminie wiedzialabym nawet jak sie do tego zabrac i czym moglabym takiej kobiecie zaimponowac.
Awatar użytkownika
ruziaduzia
super forma
super forma
Posty: 1216
Rejestracja: 7 maja 2012, o 17:59

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: ruziaduzia » 26 maja 2013, o 20:16

kadinsky pisze:Nigdy nie probowalabym poderwac starszej od siebie dziewczyny np: 30 letniej. Czułabym chyba ze robie z siebie idiotke jakimis konskimi zalotaminie wiedzialabym nawet jak sie do tego zabrac i czym moglabym takiej kobiecie zaimponowac.
A co złego jest w 30 letnich dziewczynach? To jakiś inny gatunek czy jak? :roll: ;)
Nie decyduj w złości, nie obiecuj w szczęściu...
ODPOWIEDZ