Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Rozmowy pan dojrzałych
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 14 gru 2012, o 15:07

anabel65 pisze:Ja jestem za słowami Sugaar. Ja z moją także najpierw się zaprzyjaźniłam, bo wiedziałam, że na związek nie mam co liczyć. Poza tym nie chciałam Jej narażać. Owszem, podrywaniu (nie podoba mi się to słowo, ale tak w sumie było) nie mówiłam nie, ale nic więcej nie mogło się wydarzyć. W końcu etyka zawodowa i te duperele. I tak wystarczająco przekroczyłyśmy granicę.
Dlatego spróbuj przyjaźń :) Przez to będziesz mogła poznać Ją lepiej, a później, kto wie ;)
Przyjaźń.... cudo :slonko: już samo słowo niesie w sobie obietnicę ciepłego serca i otwartych rąk :D

A flirt, podrywanie ... to chyba trochę inna bajka? Ale nie mówię, że mniej ekscytująca :D
Wlaściwie bardziej :D
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
neithbo2
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2012, o 17:03

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: neithbo2 » 14 gru 2012, o 22:50

No więc cóż hmm... szczerze sama momentami mam problem ze zdefiniowaniem typu relacji między nami:) Myślę, że jest w tym coś z przyjaźni( w końcu jaka nauczycielka zwierza się z całego swojego życia uczennicy) :D Z resztą jak sama podkreśliła liczy na to w momencie ukończenia przeze mnie edukacji( no bo przecież teraz to niedozwolone...) mimo że kontakty między nami wskazują raczej na to, że chyba już do tego doszło. Momentami jest i w tym coś z flirtu hehe to mi się najbardziej podoba :D Najprościej rzecz ujmując jestem w jednej wielkiej czarnej...Już sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Jak odczytać jej intencje tudzież pewnego rodzaju sygnały. Nie dodałam na początku( za co przepraszam), że zarówno ja jak i ona nie określiłyśmy się ściśle ze swoją orientacją. Co więcej ona chyba myśli że jestem hetero i ona też nie obnosi się z tym jakiej jest orientacji. Cała ta sytuacja to jedna wielka nie wiadoma. Tylko jednego jestem pewna. Mianowicie swoich uczuć do niej. I nie myślę żeby to byłą zwykłą fascynacja bądź zauroczenie skoro trwa to już 2 lata i po dzień dzisiejszy moje uczucie do niej jest mega intensywne. RATUJCIE Dziewczyny! Chyba trochę powiało Werterem hehe no, ale cóż :D Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi :)
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 15 gru 2012, o 09:09

neithbo2, więc sama widzisz, że zależy Jej na Tobie ;) Ale rozumiem Jej słowa, czy tam wybór. Widocznie Ona zdaje sobie sprawę z tego, że obie w jakimś stopniu przekraczacie granice. W dzisiejszych czasach, to nauczycielowi nawet ucznia lubić nie wolno, a co dopiero... Ona nie chce mieć problemów i przy okazji Tobie dołożyć.
Jeśli jesteś w stanie poczekać z czymkolwiek do ukończenia szkoły, to masz duże szanse, że coś z tego może wyjść. Tylko bądź cierpliwa ;) Bo chyba nikomu nie są potrzebne problemy. A stosunek możesz utrzymać nadal taki, jaki do Niej masz ;)
neithbo2
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2012, o 17:03

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: neithbo2 » 15 gru 2012, o 14:24

Ja jestem w stanie to przeczekać, bo jest tego warta :) Tylko nie wiem czy nie ponosi mnie fala marzeń i nie wyobrażam sobie za dużo. Tak jak wspominałam nie jestem pewna jej orientacji chociaż niektóre sygnały dają się odczytać jednoznacznie. Cała jej osoba to jakaś wielka tajemnica i kusząca zagadka do rozwiązania. Jednego dnia pisze mi o swoich problemach w relacjach damsko- męskich prosząc o radę innego dedykuje mi piosenkę o tematyce miłosnej dodając, że mam na nią wielki wpływ i że bardzo mnie lubi. Ogólnie często puszcza w moją stronę podteksty, które raczej też świadczą o jednym:D Nie wiem może tak bardzo jej pragnę ,że wszystko wyolbrzymiam, ale nie zauważyłam, żeby zachowywała się tak w stosunku do kogo innego tym bardziej w gronie uczniów. Jak wy to widzicie? Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: patrzam » 15 gru 2012, o 15:45

Dojrzała kobieta nigdy przenigdy i nigdy raz jeszcze nie zainteresuje się kobietą młodszą, gdyż ta pierwsza miewa już problemy ze wzrokiem.

Czym sie różni kobieta dojrzała od niedojrzałej? Ano tym że w przekroju nerek dojrzałej znajdziecie 11 słoi.

Matura to bzdura- jak widać po pytaniach.
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 15 gru 2012, o 22:47

patrzam pisze:Dojrzała kobieta nigdy przenigdy i nigdy raz jeszcze nie zainteresuje się kobietą młodszą, gdyż ta pierwsza miewa już problemy ze wzrokiem.

Czym sie różni kobieta dojrzała od niedojrzałej? Ano tym że w przekroju nerek dojrzałej znajdziecie 11 słoi.

Matura to bzdura- jak widać po pytaniach.
Nie warto używac słów "nigdy" i "zawsze" bo nie mają odzwierciedlenia w realnym życiu :wink:
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: patrzam » 15 gru 2012, o 23:07

Mhm
a ironia to taki rodzaj ryby, prawda? smacznego.
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 15 gru 2012, o 23:16

To nie ironia, to samo życie
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: fleurdumal » 16 gru 2012, o 08:35

patrzam pisze:Mhm
a ironia to taki rodzaj ryby, prawda? smacznego.
Mało strawne. Co wniósł do tematu Twój post, prócz Twojego samozachwytu?
http://centaurus.org.pl/
tabloidka
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2012, o 14:30

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: tabloidka » 20 gru 2012, o 00:37

Oczywiście, że każda z dojrzałych Pan moze zauroczyc się dwudziestolatka, chociaż mało która się przyzna. Zauroczenie moze przerodzic się w zakochanie a później w obsesję. Przeglądam fora i tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że Panie +30,+40,+50, chociaż twierdzą że. (18 stki, 20 stki, 25 ) są niedojrzale i nie mają nic w głowach, tak naprawdę są obiektami największych fantazji.Drogie Panie, to że na forach jest więcej młodzieży piszacej o swoich milosciach do osób starszych i dojrzałych nie upoważnia was do myślenia, że na pstrykniecie palcow możecie to małolactwo mieć. Prawda jest taka że Mlode są w lepszej sytuacji bo są mlode! Mają zgrabne ciało, są szczupłe, nie mają celulitu, ani zmarszczek.( to czeka ich w przyszlosci =) )Każda z Was na pewno szaleje, kiedy jest adorowana przez jakąś piękna młoda, inteligenta kobietą. To Wam dojrzałe Kobietki jest trudniej kogoś znaleźć, więc jeśli jesteście adorowane przez jakąś młodą niewiaste to pamiętajcie Jesteście kimś wyjątkowym kimś WYRÓŻNIONYM i powinnyscie być dumne, że możecie posmakować mlodego jędrnego ciałka. Każda lesbijka +40 marzy zeby była fascynacją pięknej młodej eleganckiej kobiety.Dlatego Małolaty nie rozumiem czego się boicie, prędzej piękna dwudziestolatka z dlugimi nogami w krotkiej mini i(mająca poukladane w glowie) będzise obsesją i obiektem westchnien wielu dojrzalych Pan, niż Kobieta w podeszlym wieku, . Apeluje do was nie bójcie się atakować, jeśli jesteście inteligentne to będziecie wiedziały jak wykorzystać swoje atuty! Każda z pięknych młodych Pań ma szanse rozkochac w sobie Kobietę i to w każdym wieku. Wszystko jest możliwe. Nic nie zwycięży pożądania, nawet mąż, dzieci i bagaż zyciowy.

CHCIAŁAM TYLKO PRZEKAZAĆ SWOJE POGLĄDY, NA TEN TEMAT. Uważam, że to działa dwie strony, bo Panie która mają +40 powinny być dumne z siebie, że mają w sobie to coś co sprawia że młode osoby porusza niebo i ziemię, żeby je zdobyć. W takich momentach kompleksy ograniczaja się do minimum i znów czujecie się piękne.

Może i dwudziestolatka nie stworzy idealnego związku z 40 latka, ale pożądanie i chęć sprobowania młodego ciała będzie tak silna, że będzie się gotowym porzucić poukładane życie....Dla tej jednej nocy, która będzie nie zapomnianą Nocą. TYLKO musicie poczuc to coś i zobaczyc ogień w oczach tej drugiej osoby !!!!
Nie ma nić bardziej fascynującego niż seks dwóch polowek dojrzałej emocjonalnie kobiety i młodej osoby, która ma iskre w oczach.
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 20 gru 2012, o 15:52

Jeśli to jest naprawdę obsesja to na jednej Nocy może się nie skończyć :twisted:
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: ulrikam » 20 gru 2012, o 20:26

"Apeluje do was nie bójcie się atakować, jeśli jesteście inteligentne to będziecie wiedziały jak wykorzystać swoje atuty! Każda z pięknych młodych Pań ma szanse rozkochac w sobie Kobietę i to w każdym wieku. Wszystko jest możliwe. Nic nie zwycięży pożądania, nawet mąż, dzieci i bagaż zyciowy."
:lol: :czerwononosyrenifer: :lol: :czerwononosyrenifer: :cool: :mrgreen: :czerwononosyrenifer:

cóż próbować można :cool:
ale z takim rozumieniem specyfiki lesbijek i związków lesbijskich radziła bym jednak przestawić się na facetów
Veyron
Posty: 4
Rejestracja: 6 paź 2012, o 21:31

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Veyron » 20 gru 2012, o 22:34

tabloidka pisze: Może i dwudziestolatka nie stworzy idealnego związku z 40 latka, ale pożądanie i chęć sprobowania młodego ciała będzie tak silna, że będzie się gotowym porzucić poukładane życie....Dla tej jednej nocy, która będzie nie zapomnianą Nocą. TYLKO musicie poczuc to coś i zobaczyc ogień w oczach tej drugiej osoby !!!!
Nie ma nić bardziej fascynującego niż seks dwóch polowek dojrzałej emocjonalnie kobiety i młodej osoby, która ma iskre w oczach.
Tabloidka nie zgodzę się do końca z Twoimi stwierdzeniami. Kobieta bez względu na wiek, jeśli posiada tzw. to "coś" potrafi sprawić, że traci się dla niej głowę i nie ma tu żadnego znaczenia metryka. Młodość oczywiście ma swe niezaprzeczalne atuty, ale jakoś nie widzę po sobie, żeby to oddziaływało na mnie w sposób nadzwyczajny.
Prosty przykład.. Wybrałabym Monice Bellucci niż sto innych młodych, pięknych i powiedzmy choć w miarę inteligentnych kobiet. Wiem, że to banalny przykład, ale pokazuje, że wiek nie jest wskaźnikiem atrakcyjności, nawet fizycznej.
Kobiety są tak różne, czasem ciekawe, prowokujące,piękne(nie tylko zewnętrznie), a czasem koszmarne, męczące..
Nie ma znaczenia, czy się ma 20, czy 40 lat.

A co do porzucenia poukładanego życia, kiedy takowe miałam, nie przyszło mi do głowy mimo wielu możliwości, aby zatracić się w tym pożądaniu, bo to chwila, która potrafi zniszczyć lata świetnego związku i wielokrotnie nie jest tego warta.
Koniec z moralizowaniem ;) Pożądanie jest cudownym uczuciem, spełnienie jeszcze bardziej 8)

Wracając do tematu głównego, kobieta dojrzała (mówię za siebie;))zawsze może zainteresować się młodszą, o ile nie jest to karalne i nie przeszkadza samym zainteresowanym, bo chyba to jest najważniejsze. W moim przypadku pewnie działa wewnętrzny zaporowy wskaźnik, jeśli chodzi o wiek partnerki, ale z natury nie używam słowa "nigdy", bo nie wiem co się wydarzy i jak postąpię w sytuacji, która nie przeżyłam.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: fleurdumal » 21 gru 2012, o 12:09

ulrikam pisze:"Apeluje do was nie bójcie się atakować, jeśli jesteście inteligentne to będziecie wiedziały jak wykorzystać swoje atuty! Każda z pięknych młodych Pań ma szanse rozkochac w sobie Kobietę i to w każdym wieku. Wszystko jest możliwe. Nic nie zwycięży pożądania, nawet mąż, dzieci i bagaż zyciowy."
:lol: :czerwononosyrenifer: :lol: :czerwononosyrenifer: :cool: :mrgreen: :czerwononosyrenifer:

cóż próbować można :cool:
ale z takim rozumieniem specyfiki lesbijek i związków lesbijskich radziła bym jednak przestawić się na facetów
Raczej zostać facetem. Takim z tych gorszych stereotypów. Krótka mini, długie nogi, jędrne ciałko, obsesja seksu. Ja chyba siądę i napiszę piosenkę disco polo na podstawie tego tekstu.

Jak przypuszczam, on miał być na zasadzie "Bogu świeczkę i diabłu ogarek" rodzajem wsparcia (?) dla młodszych niepewnych kontaktów ze starszymi na patencie "czego by tu nie mówić, liczy się zgrabna dupa i tyle, więc do dzieła" osłodzonego rzuconym na pocieszenie starszym "no, skoro coś w was widzą te jędrne dupy, coś musi być na rzeczy".

Każda z pięknych młodych Pań ma szanse rozkochac w sobie Kobietę i to w każdym wieku. - oczywiście już samo to jest megakosmiczną bzdurą. Nie każda, nie każdą, nie ustaliliśmy, co dla kogo jest piękne i nie ustalimy, bo się nie da. De gustibus non disputandum est, noooooo, chyba, że się ma takie ciśnienie w spodniach, że wszystko jedno, co podleci...łehhhhhh... :?
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
lightmotive
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2011, o 12:46

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: lightmotive » 21 gru 2012, o 13:23

[quote="fleurdumal noooooo, chyba, że się ma takie ciśnienie w spodniach, że wszystko jedno, co podleci...łehhhhhh... :?[/quote]
w spodniach, albo w "ledżinsach z lajkry" :)
łomatko, od roku zaglądam na to forum i już mi ręce opadają, przy takim poziomie samoakceptacji, edukacji seksualnej, ciasnoty poglądów, agresji, braku samoświadomości, jakości dyskusji, ... długo jeszcze kilka milionów Polaków będzie siedziec w prowincjonalnej szafie, niestety...
Młode do boju, bo czas leci, a kolagen wiotczeje tu i ówdzie szybciej niż się wydaje (serio, serio)!
Starsze - miętosić co wpadnie w poplamione odwątrobowo, drżące łapy, powspominać z łezką w oku rozmiar xs!
Miłości w nowym Roku! We wszystkich kolorach tęczy ;)
(btw... to nie do Twojego postu Fleur, bo akurat je cenię wyjątkowo, po prostu pod spodem sie wpisałam)
Awatar użytkownika
lightmotive
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2011, o 12:46

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: lightmotive » 21 gru 2012, o 13:25

ps. Polek i Polaków miało być,
się kajam :/
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 21 gru 2012, o 14:10

Ogólnie gdyby moja wybranka (mówię ogólnie) miała męża, partnerkę, dzieci i poukładane życie, to nie wchodziłabym w to Jej życie z buciorami. Choćby nie wiem co, po prostu nie. Na szczęście wybranka mojego serca jest stanu wolnego ;).

Życzę Wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Dziękuje Wam za odpowiedzi
Z moją ukochaną sprawa się rozkręca jeszcze bardziej, aczkolwiek małymi kroczkami ;) Na "pa" się pocałowałyśmy, więc humor mi dopisuje :D

Pozdrawiam Drogie Panie :czerwononosyrenifer:
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: fleurdumal » 21 gru 2012, o 14:29

lightmotive pisze:ps. Polek i Polaków miało być,
się kajam :/
"Ledżinsy z lajkry" i "drżące, poplamione wątrobowo łapska" - j'adore. :D

Miłości także wszystkim życzę, ale coś mi mówi, że tu nie będzie rewolucji. Niestety.
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
lightmotive
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2011, o 12:46

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: lightmotive » 21 gru 2012, o 15:50

no, bo złapałam się na myśli, że w klasie mojej córki jest dziewczynka, która śpi w rękawicach bramkarza/rki footballowego/j, chodzi wyłącznie w bojówkach, ogólnie - bystra z niej bestyjka, to może poczekam te kilka lat? ;)
w sumie...
pzdr
joobler
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 31 gru 2012, o 11:44

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: joobler » 31 gru 2012, o 11:53

Ja tam lubię młodsze, ale lubię też starsze wydaje mi się że to nie jest kwesta wieku tylko podejścia człowieka. Wiadome że człowiek dorosły nie weźmie się za dziecko ale 30 za 40 albo 50 za 40 czemu nie??
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: patrzam » 2 sty 2013, o 08:44

fleurdumal - na pewno wniósł mniej niż gimnazjalne i jednoczesnie prorocze:
fleurdumal pisze:Miłości także wszystkim życzę, ale coś mi mówi, że tu nie będzie rewolucji. Niestety.
na poziomie i na temat :shock:

A więc, tak wiec, azaliż - dojrzała kobieta może zainteresować sie dużo młodszą. I tyle. To czy owa różnica wieku (lub inaczej- poziomu samowiedzy, doświadczenia i patrzenia na swiat czy priorytetów i dążeń [niekoniecznie bedących sprawką wieku]) po jakimś czasie będzie przeszkodą - to już inna sprawa. Zainteresowanie jako zainteresowanie wystąpić może zawsze, czasem ku zaskoczeniu obu stron - jest ono przecież zwrócenime uwagi na dany obiekt i zaangażowaniem w analizę danego bodźca (słownikowo). Śmiem nawet twierdzić, że wszystkie kobiety interesują sie młodszymi - panie hetero najczęściej na zasadzie oceny ewentualnej konkurentki, panie homo - i tu bywa bardzo różnie z jakimkolwiek "najczęściej". Dużo starszych pań patrzy na młodsze lesbijki z pewnym zaciekawieniem, odnoszącym sie do tego jak żyje sie młodemu pokoleniu les w nieco innej rzeczywistości dla homo.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: fleurdumal » 2 sty 2013, o 15:55

Dużo gadania, mało treści, szczególnie nie wiem czego ma się tyczyć ostatnie zdanie, zwłaszcza w kontekście tematu tego wątku jako takiego. Ale trzeba obecność zaznaczyć w Nowym Roku?


Oby nam się, hej. :lol:
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
PaniCogito
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 29 lis 2012, o 18:20

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: PaniCogito » 2 sty 2013, o 16:58

Trochę mnie tu nie było. Jestem ciekawa, jak mają się Twoje sprawy, anabel65? :)
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 2 sty 2013, o 23:36

anabel65 pisze:Jestem Nią zainteresowana już od ponad dwóch lat. Podoba, mimo wieku jest naprawdę atrakcyjna, mogę śmiało powiedzieć, że jest jeszcze piękniejsza niż gdy miała lat 20. Nigdy nie czułam się z Nią, jak z mama, więc pewnie nie czułabym się i kiedyś w przyszłości. Seks z Nią to moje marzenie już od łohoho :twisted: Tyle, że mam wrażenie, iż to Ona czeka na moją inicjatywę. Przez ten okres czasu, to ja dawałam Jej do zrozumienia, że padła "ofiarą" mojego serca. Kwiaty, czułe słowa. Ona oczywiście się odwdzięczała. I te Jej usta <3 Trochę się rozmarzyłam :D
Ja też jestem ciekawa. Szczególnie tego czy Ty ją kochasz i tęsknisz za prawdziwą bliskością z nią czy tylko "jesteś zainteresowana"? W takim razie czym - przyjaźnią? luźną znajomością? Wyczuwało się w Twoich postach anabel65 ogromną namiętność, która napawała nadzieją, że będziecie w stanie przekroczyć znaczną różnicę lat pomiędzy Wami. I kiedyś napiszesz nam tutaj, że bliskość pomiędzy Wami była niesamowicie ekscytująca i warta czekania. Ale może dużo się u Ciebie zmieniło od ostatniej wizyty tutaj? Może teraz sytuacja wygląda inaczej?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 4 sty 2013, o 15:21

PaniCogito pisze:Trochę mnie tu nie było. Jestem ciekawa, jak mają się Twoje sprawy, anabel65? :)
Sugaar pisze:Ja też jestem ciekawa. Szczególnie tego czy Ty ją kochasz i tęsknisz za prawdziwą bliskością z nią czy tylko "jesteś zainteresowana"? W takim razie czym - przyjaźnią? luźną znajomością? Wyczuwało się w Twoich postach anabel65 ogromną namiętność, która napawała nadzieją, że będziecie w stanie przekroczyć znaczną różnicę lat pomiędzy Wami. I kiedyś napiszesz nam tutaj, że bliskość pomiędzy Wami była niesamowicie ekscytująca i warta czekania. Ale może dużo się u Ciebie zmieniło od ostatniej wizyty tutaj? Może teraz sytuacja wygląda inaczej?
Zdecydowanie to nie jest tylko i wyłącznie zwykłe zainteresowanie Jej osobą, czy tam jakaś fascynacja. Fascynacja i owszem, ale śmiem powiedzieć, że do tego dochodzi też prawdziwe uczucie. Kocham Ją, do tego przyznaję się bez bicia. Od ponad dwóch lat już zresztą. Nie jest mi obojętna. Nie tęsknie tylko za bliskością, a po prostu za Nią, za Jej osobą. Mi wystarcza kilka dni bez Niej, a ja szaleję :twisted: Granice lat pewnie i byśmy przekroczyły, gdybym to ja wyznała Jej tak naprawdę co czuję. Możliwy byłby i happy end (w końcu wszystko jest możliwe). Ale boję się. Głównie dlatego, iż wiem, że kiedyś była z facetem (facetem świnią, niestety), więc nie wiem, czy mogę na coś liczyć. Czy to wszystko, co Ona robi nie jest czasem tylko na bazie przyjacielskiej. Ostatnio przegadałyśmy razem dwie godziny, cudowne dwie godziny. :serce: Obok Nas była moja znajoma, a nie zamieniłyśmy z Nią ani słowa. Byłyśmy w swoim świecie, My, tylko ja i Ona.
Kiedyś słyszałam piękne słowa: "tam, gdzie warto dotrzeć, nie ma drogi na skróty". Najprawdopodobniej tak jest i w tym przypadku. Nie zamierzam odpuścić. Będę walczyć. Pokaże Jej, że naprawdę mi na Niej zależy. Gorzej, jeżeli prędzej zwariuje ;) Ale cóż, nie tracę nadziei. Nadzieja matką głupich, jak to mawiają.
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 6 sty 2013, o 18:30

Zazdroszczę Ci, że mogłaś ją zobaczyć i posłuchać.
Mi zostały tylko listy, a i tych nie powinnam pisać. :(
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
Panna Nikt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 20 lis 2005, o 00:00

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Panna Nikt » 6 sty 2013, o 20:47

Może.
Zdecydowanie zbyt młoda kobieta mnie zainteresowała ( jest pełnoletnia :) )
Najpierw ona była zainteresowana mną.
Potem nic się nie działo .......ona związała się z rówieśniczką.
Po roku odnowiłyśmy naszą znajomość, właściwie to ona szukała kontaktu ze mną.
Teraz są to szczere rozmowy na różne tematy, również dotyczące naszych wzajemnych relacji .
I gdzieś tam przez skórę czuję, że coś jest na rzeczy.
Rozsądek podpowiada trzymaj się na dystans (zbyt duża różnica wieku).
Z drugiej strony gdyby tylko z jej strony pojawił się jasny sygnał ...
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 6 sty 2013, o 23:40

Panna Nikt pisze:Może.
Zdecydowanie zbyt młoda kobieta mnie zainteresowała ( jest pełnoletnia :) )
Najpierw ona była zainteresowana mną.
Potem nic się nie działo .......ona związała się z rówieśniczką.
Po roku odnowiłyśmy naszą znajomość, właściwie to ona szukała kontaktu ze mną.
Teraz są to szczere rozmowy na różne tematy, również dotyczące naszych wzajemnych relacji .
I gdzieś tam przez skórę czuję, że coś jest na rzeczy.
Rozsądek podpowiada trzymaj się na dystans (zbyt duża różnica wieku).
Z drugiej strony gdyby tylko z jej strony pojawił się jasny sygnał ...
O rany - jak ostatnio nie znoszę tego słowa. Zarówno "rozsądek" jak i "nadzieja" dały mi w kość.
Z własnych doświadczeń powiedziałabym, że w miłości różnica lat nie ma żadnego znaczenia. W codziennym życiu natomiast wiele rzeczy ma znaczenie - ale nie mam zamiaru pisać tutaj takich oczywistości.

Ciekawa jestem co byś zrobiła Panno Nikt, gdyby ten sygnał był wyraźny? Poszłabyś za tym?
Czujesz, że mogłabyś z Nią być szczęśliwa?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
anabel65
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 9 gru 2012, o 17:14

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: anabel65 » 7 sty 2013, o 15:27

Dołączam się do pytań Sugaar. I mam jeszcze jedno pytanie ;) Czy istniała między Wami jakaś formalna zależność?
Sugaar
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 313
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:32

Re: Czy dojrzała kobieta może zainteresować się dużo młodszą

Post autor: Sugaar » 7 sty 2013, o 19:46

anabel65 pisze:Dołączam się do pytań Sugaar. I mam jeszcze jedno pytanie ;) Czy istniała między Wami jakaś formalna zależność?
Doga Anabel a czy to ma jakiekolwiek znaczenie? :)
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty Twojego życia
ODPOWIEDZ